Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

УЖАС - Отзыв о Жжук


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 316

Рейтинг: 3.3, всего отзывов 530

https://www.otzyvua.net/zhzhuk От Гость, опубликован 8 августа, 2016 годГость 8 августа, 2016 год Придбал телефон СІГМА приблизно 4 місяця тому в магазині ЖЖУК м. Маневичі Волинська області а 24.08.2016 звернулися у зазначений магазин із скаргою, телефон у нас забрали на гарантійне обслуговування. Станом на 08.08.2016 року телефон нам ще не повернули, продавці-консультанти магазину постійно відповідають, то прийдіть у вівторок, то у пятницю, то курєр не передавав Вашого телефону. На моє прохання надати контакти керівника магазину та адресу сервісного центру в якому ремонтують телефон відповіли, що телефон кервника не нададуть, а де знаходиться сервісний центр не знають. Сказали зайти в пятницю 10.08.2016 р. можливо буде телефон.... Телефонувати в сервісний центр при мені відмовилися.
Прошу надати відповідь
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Жжук (Украина, Львів) 11 августа, 2016 год Доброго дня! Ми обов'язково допоможемо у вирішенні ситуації, що виникла! Для цього просимо надіслати Вашу контактну інформацію на електронну адресу info@zhuk.mobi, а саме:
- як можна до Вас звертатись;
- Ваш контактний номер телефону або електронну адресу.
Вибачте за незручності! Дякуємо!


Жжук

"Жжук"- молодой бренд, открывший, за два года существования, 175 торговых точек в 15 областях Украины. Магазины "Жжук" предлагают широких выбор мобильных телефонов, планшетов и аксессуаров к ним. Так же здесь...

Адреса и контакты

Цифровая техника

MusicHall.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
КТС.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
serfer.com.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
Фотомост интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет магазин "Sale Mobi"

Рейтинг: 5
2 отзыва
Mobil Express

Рейтинг: 5
1 отзыв
plaza.kh.ua

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться