Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Проблеми з дозвоном до мене - Отзыв о Жжук


Оценка автора: 2 из 5, просмотров: 728

Рейтинг: 3.4, всего отзывов 542

https://www.otzyvua.net/zhzhuk От Анатолій, опубликован 27 мая, 2016 годАнатолій 27 мая, 2016 год Купив телефон Prestigio MultiPhone Grace Q5 5506 Blue 25 травня 2016 року, з першо ж дня почались проблеми з дозвоном (тобто я подзвонити можу, а до мене не завжди можуть дозвонитись), проблему з дозвоном я замітив тільки в себе і тільки на новому телефоні, старий телефон проблем з дозвоном немає, в мого знайомого так само цей оператор звязку, в нього проблем з дозвоно нема, він так само купив новий телефон, але в другому магазині. Сьогодні 27 траня 2016 року заходив в магазин ( пройшло з часу купівлі три дні), питався в продавця - консультанта в чому це проблема, в самому телефоні чи з оператором звязку Київстар, на що мені відповіли. що можли ( скоріше всього) це проблеми оператора. Питався чи можу я замінти цей телефон з доплатою на інший, мені сказали що не можливо тому що він був у використанні, а як жеж закон про право повернення протягом 14 днів, якщо товар не сподобався?
Прошу дати відповідья. чи все таки це проблема телефони чи оператора, і чи я можу обміняти на телефон іншої фірми (марки) з доплатою. І ще одне запитання, мені поставили так званий "ліцензійний антивірус" Dr.Web, як я можу перевірити чи це дійсно ліцензійний антивірус, чи не продали мені безкоштовний додаток з Play Market.

Телефон був куплений в місті Тернопіль, вул. Текстильна 28ч, ТРЦ "Подоляни"
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Жжук (Украина, Львів) 31 мая, 2016 год Доброго дня.
Анатолій,
прошу написати ваш контактний номер телефону на info@zhuk.mobi - я залюбки допоможу вирішити ситуацію, що склалася.

Дякую за звернення.
Анатолій (Украина) 31 мая, 2016 год Розібрався з антивірусом, все добре, телфон працює нормально, проблеми з оператором Київстар. Дуже хороші продавці - консультанти в магазині ЖЖук, в м. Тернопіль, вул. Текстильна 28ч, ТРЦ "Подоляни".
Все пояснили, допомогли з налаштуванням телефону. Поки що все подобається.
Пропоную видати премію продавцю-консультанту (хлопець незапамятав як його звати), дуже хороший спеціаліст в свої справі.


Жжук

"Жжук"- молодой бренд, открывший, за два года существования, 175 торговых точек в 15 областях Украины. Магазины "Жжук" предлагают широких выбор мобильных телефонов, планшетов и аксессуаров к ним. Так же здесь...

Адреса и контакты

Цифровая техника

MusicHall.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
КТС.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
serfer.com.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
Фотомост интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет магазин "Sale Mobi"

Рейтинг: 5
2 отзыва
Mobil Express

Рейтинг: 5
1 отзыв
plaza.kh.ua

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться