Проблема з кредитом - Отзывы о ЖЖУК

ЖЖУК
Отзыв написан 24 сентября, 2021 год 40 просмотров
Прийшов в магазин "ЖУК" купувати телефон в кредит, вибрав redmi note 9 pro, загальна ціна яку я мав виплатити з урахуванням відсотків мала бути( по словам консультанта) 9875.36 грн, в цю суму входить телефон(6999грн), чохол(249грн) іі страховка 1500грн, від якої я хотів відмовитися, але консультант сказала що відмовитися від неї не можна, ну я подумав що біс з ним, нехай буде, після цього ми оформили всі документи і я отримав чек, в якому було вказано назву програмний продукт "Defenx 1499", я вирішив що це і є та сама страховка, про яку мені сказав консультант, через деякий час після укладання договору я вирішив поцікавитись в інтернеті що це за тикий "продукт Defenx 1499" і як виявилось, це зовсім ніяка не страховка, а якийсь не зрозумілий антивірус, який навіть не встановлений на моєму пристрої, ну це лише вершина "айсбергу" так як основна проблема в виплаті кредиту. Я взяв його на 4 місяці, консультант розрахувала що я матиму вносити на протязі цих 4 місяців 2468.75 грн за місяць, до 28 числа, я виплачував кожного місяця вказану суму і завжди вчасно, після внесення останнього платежу, 28 серпня, мені приходить повідомлення на телефон ( не забудьте про черговий платіж до 28 вересня) ,я був м'яко кажучи в шоці. Я вирішив зайти в особистий кабінет на сайті банку через який я брав кредит, подивитися стан мого кредитного договору, там було вказано що я винен їм ще 2222 грн, я знову був шокований, після цього я написав лист до цього банку і вони відповіди що кредитний договір був оформлений на 12 місяців, я вже втретє був шокований, так як вся інформація про кредитний договір, на сайті, абсолютно відрізнялася від тої інформації яку мені надав консультант!
Достоинства:
  1. Нету
Недостатки:
  1. Впарюют не нужные вещи с тем предлогом что я не имею права от них отказаться!

Ответ представителя Жжук суббота, 25 сентября
Доброго дня, Ростислав!

Приносимо вибачення за ситуацію, яка викликала негативне враження про нас.

Щоб детально розібратися в даній ситуації, нам потрібно отримати більше інформації, а саме: номер Вашого замовлення, дату придбання моделі даного смартфону, адресу магазину, в якому здійснювали покупку та Ваш контактний номер телефону для зворотнього зв'язку з Вами, які прохання нам надіслати на електронну пошту [email protected].

Як тільки ми отримаємо ці дані - то негайно візьмемо в опрацювання, про що Вас буде повідомлено.

Нами обов'язково буде звернено увагу на дану ситуацію та застосовано всі можливі заходи для запобігання виникнення подібного в майбутньому.

Очікуємо від Вас зворотнього зв'язку!
Гость 24 сентября, 2021 год
беспроцентная рассрочка в три раза дороже кредита.

Цифровая техника: отзывы

Отзывы клиентов магазина цифровой техники Фокстрот, Цитрус, Алло, Эльдорадо, а также отзывы об интернет-магазине цифровой техники, смартфонов, планшетов.

Супермаркеты электроники, Львов, вул. Виговського, 100
1.6
1176923 просмотра
Львів, ТРЦ "Спартак": дівчати можуть все вирішити Дівчата в магазині Comfy в ТРЦ "Спартак" можуть вирішити будь-яке складне запитання. Дякую від душі ім та всій компнді Comfy.
Comfy Ответ представителя Comfy
пятница, 22 октября
Олено, спасибі, що ділитись враженням про магазин! Завжди готові вирішити всі складні питання) Передаємо керівництву магазину ваш відгук. Будемо чекати за...

Техника
3.8
магазин неплохой В целом магазин неплохой, недавно к ним обращался все сделали отлично единственно хотелось бы увидеть побольше ассортимента
Сеть магазинов MOYO Ответ представителя Сеть магазинов MOYO
четверг, 21 октября
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами і високу оцінку роботи...
ЖЖУК
ЖЖУК - это национальная сеть магазинов гаджетов, лидер отрасли по количеству торговых точек в Украине. Компания на рынке уже более 8 лет. Сейчас сеть насчитывает более 600 магазинов практически во всех областях Украины.
Ассортимент интернет-магазина ЖЖУК составляет более чем 80 000 наименований товаров самых популярных категорий: смартфоны и планшеты, ноутбуки... подробнее

Цифровая техника
touch.com.ua