ЖЖУК отзывы

ЖЖУК
1088 отзывов / 292872 просмотра
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Отличный сервис

Назар Назар среда, 15 сентября
Купил смартфон Хуавей (был предупреждён, что там нет Гугл Плей). Попытался сам установить, не вышло. Без проблем вернул телефон и купил новый. Спасибо сотруднику, Мирослав
Достоинства:
  1. Сервис
Жжук Ответ представителя Жжук четверг, 16 сентября
Доброго дня, Назар! Дякуємо за позитивну оцінку роботи наших працівників! Бажаємо Вам приємного користування та будемо раді прийняти у Вас замовлення знову!

Понравилось

Василий Василий среда, 15 сентября
Все понравилось.biggrin Спасибо магазину Жук. Покупал телефон. На сайте было написано, что товар с ветрины. Приятно был удивлен, когда пришел телефон полностью в заводской упаковке. Буду покупать здесь ещё. Не подведите.
Достоинства:
  1. Цена, бесплатная адресная доставка, быстрота реагирования.
Недостатки:
  1. Не обнаружено
Жжук Ответ представителя Жжук среда, 15 сентября
Доброго дня, Василь!
Дякуємо за те, що поділилися враженнями відносно покупки у нас та за те, що обрали нас!
Будемо раді прийняти у Вас замовлення знову!
Приємного Вам користування!

Не рекомендую зв°язуватись з цим ЖЖУКОМ

Гость Гость среда, 8 сентября
Наша проблема почалась ще в кінці квітня,коли мій син підсобирав трохи грошенят і вирішив покращити комп,купивши вінчестер через Жука(м.Дергачі Харківськоі обл).На другий день після повідомлення про надходження нашого товару,я його забрала,того ж вечора установили,але він виявився не робочим.Через два дні(раніше не вийшло)повезла вінчестер на обмін.Продавчиня сказала,що зателефонує,як товар закажуть,бо у них на той час не було саме такого.Наступні два дні... Читать отзыв Наша проблема почалась ще в кінці квітня,коли мій син підсобирав трохи грошенят і вирішив покращити комп,купивши вінчестер через Жука(м.Дергачі Харківськоі обл).На другий день після повідомлення про надходження нашого товару,я його забрала,того ж вечора установили,але він виявився не робочим.Через два дні(раніше не вийшло)повезла вінчестер на обмін.Продавчиня сказала,що зателефонує,як товар закажуть,бо у них на той час не було саме такого.Наступні два дні ніхто не телефонував.Потім були вихідні(припало на 1ше травня і Великдень).В перший робочий день я поїхала в магазин,щоб дізнатись і виявилось,що будівля порожня і здається в аренду.Того ж дня телефонували на гарячу лінію.Почались відмовки,що збіг двохнедільний термін,хоча ще було кілька днів.Потім таке погодились вислати на магазин на Х.Горі.Чекали дзвінка,не дочекались.Знову дзвонимо.Відповідь “Чекайте.Товар в дорозі”.Чекали більше місяця,періодично дзвонили їм,відповідь завжди та й сама“чекайте”.Поюнули чекати,зрозуміли,що там ще ті жуки.Бажаю ім купити собі совість за ті 1080грн.,які вони видурили в мого сина
Достоинства:
  1. Відсутні
Недостатки:
  1. Брехуни

Работа для молодежи

Гость Гость вторник, 7 сентября
 Отзыв о ЖЖУК по адресу Днипро, ул. Косиора, 1а Случайно наткнулся на отзывы про Жук. Работаю тут полтора гола. В принципе все устраивает. Работа как работа. Если есть клиенты то можно и заработать, а нет то ничего и не получишь.
Достоинства:
  1. работа возле дома блтзко
Недостатки:
  1. бывает мало заходит людей в магазин
Добрий день!

Дякуємо за написаний відгук!

Ужасная работа

Гость Гость четверг, 2 сентября
Здравствуйте, никогда не идите работать в магазин Жжук, при увольнении вешают товар , который пропал и не хотят искать и смотреть по камерам, куда он делся. Именно, магазин Жжук в ковшаровке , управляющий Олег Киреев , ведёт себя не корректно, на возражение , чтобы посмотреть камеры , начал кричать , что повесит щас все телефоны и буду за них платить,... Читать отзыв Здравствуйте, никогда не идите работать в магазин Жжук, при увольнении вешают товар , который пропал и не хотят искать и смотреть по камерам, куда он делся. Именно, магазин Жжук в ковшаровке , управляющий Олег Киреев , ведёт себя не корректно, на возражение , чтобы посмотреть камеры , начал кричать , что повесит щас все телефоны и буду за них платить, кричал, что сейчас закроет в магазине , пока не отдам 2000 за телефон , зарплату соответственно никто не выплатил.
Достоинства:
  1. Их нету
Недостатки:
  1. Полно , начиная от того, что нужно обманывать людей , заканчивая свинским отношением начальства
Добрий день!

Доброго дня! Нам відверто прикро, що умови, які склалися змотивували Вас до написання такого відгуку. Ми відкриті до діалогу, щоб вирішити ситуацію, що склалась.
Якщо Ви прочитаєте нашу відповідь, напишіть нам на адресу: [email protected], вказавши свої контактні дані.

З повагою, команда ЖЖУК!

Погане обслуговування

Олег Олег четверг, 26 августа
Доброго дня. Сьогодні був клієнтом Вашого магазину ЖЖУК м. Жидачів. Сервіс ПРЕПОГАНИЙ!!!!!! При купівлі зарядного пристрою продавець не мавши решти із 100 грн. відмовився піти та розміняти кошти сказавши що це маю зробити я особисто, так як це згідно її слів не її проблеми. PS. Керівництво забезпечте своїх працівників розмінною монетою.
Жжук Ответ представителя Жжук четверг, 26 августа
Доброго дня, Олег!
Приносимо вибачення за ситуацію, яка спровокувала Вас написати даний відгук. Це звернення уже передано керівництву магазину для її врегулювання та застосовано всі заходи впливу для запобігання виникнення подібного в майбутньому.
Надіємося, що даний інцидент не вплине на подальшу співпрацю з нами.

Робота в Жук

Марина Марина 21 августа, 2021 год
Плюси в роботі
Графік роботи, забезпечення
робочим ПК, можливість відрядження, перспектив в рості, а головне колектив дуже приємний.
Негативні сторони
Маленька З/П коли немає клієнтів
Добрий день, Марино!

Дякуємо за 4⭐️

Ужас!!! Компания "мечты„!

Аноним Аноним 20 августа, 2021 год
Устроилась на работу ,график работы 8-17 ,но с 1 выходным в неделю если нет напарницы,в малых городах или СМТ продажи были не большие ,бывало их вовсе не было ,а начальство ставит заоблачные планы и заставляет правдой или не правдой продавать услуги,даже родным,начальник Дмитрий очень ужасный человек, орёт, материться, унижает всех, обиженный на жизнь человек так + до того ещё... Читать отзыв Устроилась на работу ,график работы 8-17 ,но с 1 выходным в неделю если нет напарницы,в малых городах или СМТ продажи были не большие ,бывало их вовсе не было ,а начальство ставит заоблачные планы и заставляет правдой или не правдой продавать услуги,даже родным,начальник Дмитрий очень ужасный человек, орёт, материться, унижает всех, обиженный на жизнь человек так + до того ещё и переходит на личности это вообще фуу,ставится до всех так.В магазинах за сотрудников не волнуются не чинят ни***а если поламается чёт тип не важное (свет в доп.помещениях, отопление) Увольняясь бежала от этой компании как можно быстрее + деньги не вернули за мою работу,зп мизер если нет продаж нормальных + услуги это самое главное.Если же продажи нормальные они умудряются все равно на зп кидать и придумывать очень жалкие истории.Еще есть чат в Вайбере сотрудников где начальство орёт за услуги каждый день , смеются с бывших сотрудников,обсуждая их,скидывают смешные видео с камер магазинов разных там где сотрудники чёт тип не так делают,если вы выходите в туалет вы пишете в группу ,если вам на работе станет плохо вас не отпустят главное же планы продаж и услугов набить,кароче не советую эту компанию для работы!!
Жжук Ответ представителя Жжук вторник, 14 сентября
Добрий день! Нам прикро, що у Вас склалося не найкраще враження про роботу в компанії, адже ми намагаємося створити максимально зручні умови для всіх співробітників. Будь ласка, знайдіть час, напишіть свої контакти та адресу магазину в якому Ви працювали на адресу: [email protected].

Чекаємо від Вас повідомлення! З повагою до Вас, команда ЖЖУК!

Мой опыт работы

Гость Гость 19 августа, 2021 год
Проработала в Компании 4 года,несколько дней назад ушла в декрет. Не понимаю негативных отзывов ,меня все устраивало абсолютно.График достачно оптимальный.Хорошую зп можно получать - если хорошо работаешь.То есть если ищешь работу чтобы просто "отсидеть... Читать отзыв Проработала в Компании 4 года,несколько дней назад ушла в декрет. Не понимаю негативных отзывов ,меня все устраивало абсолютно.График достачно оптимальный.Хорошую зп можно получать - если хорошо работаешь.То есть если ищешь работу чтобы просто "отсидеть " рабочее время - то это не твой вариант)Обучают всему , с нуля.Осталась довольна работой.Надеюсь после декрета вернуться))
Достоинства:
  1. Обучение,поддержка в дальнейшей работе от наставника
  2. Ни разу не вешали недостачи (как было у меня в других компаниях)
  3. Лучший коллектив.Начиная от продавцов и заканчивая офисом
  4. Возможность заработать достойную зп
  5. Карьерный рост
Недостатки:
  1. Перестали проводить полевые тренинги и розыгрыш поездок на отдых за хорошие продажи

Дякуємо за відгук!

Працюю і задоволена

Гость Гость 13 августа, 2021 год
Працюю в цій компанії і дуже усім задоволенна. Зарплату платять вчасно. Я завжди знаю сеільки я заробляю. Можу все перевірити.
Доброго дня!

Дякуємо за позитивну оцінку!

Жахлива мережа

Гость Гость 12 августа, 2021 год
Пропрацювала 9 років. Перші 4 було казкою, а потім почалося. Змушували продавати людям послуги за бешені гроші. Послуги, половина щ яких не потрібна. Короче, змушували правдами і не правдами дурити людей. Якщо ти продаєш"голий телефон" то керівник гнобить тебе, що так і діти можуть торгувати. Дійшло до того, що продавці перестали продавати телефони
Жжук Ответ представителя Жжук 13 августа, 2021 год
Доброго дня! Ваш відгук – мотивація для нас покращувати умови роботи в компанії. Ми завжди відкриті до діалогу! Якщо у Вас залишились невирішені питання, завжди можете написати нам! Адреса для зв'язку: [email protected]. З повагою, команда ЖЖУК

Самый плохой магазин который я видел!

Олег Олег 5 августа, 2021 год
 Отзыв о ЖЖУК по адресу Мариуполь, пр. Победы, д. 21 Магазин в Сильпо, на Левом берегу! Если себя уважаете, обходите стороной!!!!!Персонал просто ужасний, впервый раз такое вижу, я перекурю, ждите! Поломался телефон, пока сдал в сервис по гарантии понял, что ваши продавцы в лучшем случае могут торговать семечками на базаре! Внешний вид как ....., общение так же.... При наличии чека, упаковки не хотела брать в ремонт, выдумывая разные причины!!! Без... Читать отзыв Магазин в Сильпо, на Левом берегу! Если себя уважаете, обходите стороной!!!!!Персонал просто ужасний, впервый раз такое вижу, я перекурю, ждите! Поломался телефон, пока сдал в сервис по гарантии понял, что ваши продавцы в лучшем случае могут торговать семечками на базаре! Внешний вид как ....., общение так же.... При наличии чека, упаковки не хотела брать в ремонт, выдумывая разные причины!!! Без маски!!! Пока я доказывал, что прав два клиента зашли и вышли!!! Они сделали правильный вывод по поводу вашего магазина!!! И кода пришел, минут 15 ждал пока ваш сотрудник прийдет!
Жжук Ответ представителя Жжук 6 августа, 2021 год
Доброго дня, Олег! Приносимо вибачення за ситуацію, що склалася. Передаємо дану інформацію керівницьву даного магазину. Щоб детально розібратися в даній ситуації, прохання нам надати Ваш контактний номер телефону для зворотнього зв'язку з Вами. Ці дані прохання нам надіслати на електронну пошту [email protected] або ж зателефонувати за номером телефону 0800-202-848.
Обов'язково розберемося в даній ситуації!

Розвод на гроші і час

Гость Гость 5 августа, 2021 год
На жаль і я потрапила на розводняк від жжук,коли я була в пошуках роботи мене запросив на співбесіду жжук, як тільки я прийшла мені дали заповнювати документи на оформлення(тобто вони бачили мене перший раз не знаючи чи я буду працювати чи ні вони мене зразу оформляють,пізніше я зрозуміла чому так)після декількох днів стажування у свій перший робочий день я сказала... Читать отзыв На жаль і я потрапила на розводняк від жжук,коли я була в пошуках роботи мене запросив на співбесіду жжук, як тільки я прийшла мені дали заповнювати документи на оформлення(тобто вони бачили мене перший раз не знаючи чи я буду працювати чи ні вони мене зразу оформляють,пізніше я зрозуміла чому так)після декількох днів стажування у свій перший робочий день я сказала що працювати не буду так як мені запропонували більш вигіднішу роботу,мені сказали що я зобов’язана відпрацювати два тижні, коли я сказала що я не буду відпрацьовувати вони почали погрожувати що звільнять мене по статті,дні стажування та 1 той робочий обіцяли оплатити, але як не дивно ніяких виплат не було, оформляють вони людей зразу бо немає кому робити взагалі тоді вони шантажем заставляють відпрацьовувати 2 тижні щоб хоч якийсь час працювала точка, одним словом не робіть моїх помилок обходіть цю «кантору» стороною
Жжук Ответ представителя Жжук понедельник, 6 сентября
Добрий день! Нам прикро, що у Вас склалося не найкраще враження про роботу в компанії, адже ми намагаємося створити максимально зручні умови для всіх співробітників. Напишіть будь ласка, Ваше місце роботи (магазин/філія). Чекаємо повідомлення на електронну скриньку: і[email protected]. Дякуємо за коментар!

Дуже жахлива компанія!!!!!

Гость Гость 4 августа, 2021 год
В компанії бардак!!! База 1с не працює постійні збої, приходить продажі на фото робити!!! І це все в Київській області!!!!то чековий апарат відходить неможливо z тку надрукувати, всім пишеш всім всеодно все що вони кажуть продавцям це перезагрузи комп'ютер, не виплачують зп нормально, а люди які хочуть звільнитися ще й погрожують, обманюють, та ще й вішають не достачу на них... Читать отзыв В компанії бардак!!! База 1с не працює постійні збої, приходить продажі на фото робити!!! І це все в Київській області!!!!то чековий апарат відходить неможливо z тку надрукувати, всім пишеш всім всеодно все що вони кажуть продавцям це перезагрузи комп'ютер, не виплачують зп нормально, а люди які хочуть звільнитися ще й погрожують, обманюють, та ще й вішають не достачу на них ! Плюс морально намагаються людину задавити!!! Деякі ларьки жука стоять без кондиціонера!!!! Там не можливо витримати!!!!!і там дуже жахливі умови!!! Прям сарай, лінолеум в жахливому стані! В деяких туалету нема, люди ходять додому або їздять, де хто шукає кущі як би це смішно не звучало!!! Дуже свинське ставлення до своїх же працівників!!! Мобіжук схаменіться ви наглієте, товар в магазині ніхто не оновлює там стоять старі телефони які нафіг нікому не потрібні!!!!! Реально там уже через декілька днів не можливо витримати!!! Я вам так скажу деякі люди там працюють тільки тому що у них більше немає варіантів!!!! Ваша компанія іде на дно, всі сміються над нею! І говорять тільки погане!!!!
Жжук Ответ представителя Жжук 5 августа, 2021 год
Добрий день! Нам прикро, що у Вас склалося не найкраще враження про роботу в компанії, адже ми намагаємося створити максимально зручні умови для всіх співробітників. Якщо Ви прочитаєте нашу відповідь і у Вас будуть невирішенні питання, ми завжди відкриті до діалогу за електронною адресою: [email protected]. З повагою, команда ЖЖУК.

я тут работаю

Рома Рома 3 августа, 2021 год
Нормальна компания. Работав в магазині в Червоногригорівке. для мого міста це дуже хороша работа. Зарплату плотять кожний місяць. Мене тут всі знають.
Добрий день, Роман

Дякуємо за відгук!

Товар неналежної якості

Омелянчук Б.Г. Омелянчук Б.Г. 2 августа, 2021 год
 Отзыв о ЖЖУК по адресу Калуш, ул. Б.Хмельницкого,1 Придбала у вашій мережі магазинів телефон X-style 241 Sigma (м.Калуш). Минуло неповних три місяці з дня покупки, а несправності появляються мало не щодня. Не працює КАМЕРА. Мерехтить екран. При закриванні дивні звуки видає КРИШЕЧКА телефону. Звернулась у магазин. За моєю ініціативою (про це ніхто не говорив- ні продавець, ні власниця) написано заяву про надання мені у тимчасове користування у зв'язку... Читать отзыв Придбала у вашій мережі магазинів телефон X-style 241 Sigma (м.Калуш). Минуло неповних три місяці з дня покупки, а несправності появляються мало не щодня. Не працює КАМЕРА. Мерехтить екран. При закриванні дивні звуки видає КРИШЕЧКА телефону. Звернулась у магазин. За моєю ініціативою (про це ніхто не говорив- ні продавець, ні власниця) написано заяву про надання мені у тимчасове користування у зв'язку з потребою гарантійного ремонту іншого телефона. Сьогодні, 2.09.2021року мене повідомили про те, що СПОЧАТКУ я даю телефон у ремонт (!?), а потім мені нададуть тимчасовий. Розпочався славнозвісний "футбол". Я придбала товар НЕНАЛЕЖНОЇ якості і хочу замінити його на аналогічний у ЗАПАКОВАНОМУ ВИГЛЯДІ (попередній знімали з вітрини) або повернути гроші. Для мене, літньої людини, ці кошти є значними. Прошу відреагувати на моє звернення. Контактний телефон-099 -564 -23 -46.
Жжук Ответ представителя Жжук 4 августа, 2021 год
Доброго дня! Приносимо свої вибачення за цю ситуацію, яка викликала у Вас негативне враження про нас.
У продовженні телефонної розмови додатково повідомляємо, що Ви можете звернутись у магазин для здачі даного телефону на гарантійне обслуговування та отримати телефон на підміну для користування, поки Ваш перебуватиме у сервісному центрі.
Сподіваємось, що зможемо змінити Вашу думку стосовно якості обслуговування.

Продавцы торгуют левым товаром.

Игорь. Игорь. 30 июля, 2021 год
 Отзыв о ЖЖУК по адресу Днипро, бульвар Будівельників, 27 У продавцов Верхнеднепровска есть свой поставщик который им поставляет стекла акамуляторы и многое другое. Они своим простояным клиентам и знакомым продают.А также направляют к ниму людей ремонтировать телефоны.
Жжук Ответ представителя Жжук 30 июля, 2021 год
Доброго дня, Ігоре! Щоб детально розібратися в даній ситуації, прохання нам надати Ваш контактний номер телефону для зворотнього зв'язку з Вами. Ці дані прохання нам надіслати на електронну пошту [email protected] або ж зателефонувати за номером телефону 0800-202-848.
Обов'язково розберемося в даній ситуації!

Не работайте в этой компании..

Царюк Царюк 19 июля, 2021 год
Не работайте на складе в Киеве..ужасный начальник Царюк и старший смены Киенко..хамы ещё те..всячески пытаются наврать на зп
Достоинства:
  1. Нету
Недостатки:
  1. Одно вранье
Жжук Ответ представителя Жжук 21 июля, 2021 год
Добрий день!

Вкажіть будь ласка Ваші контакти, ми б свою чергу змогли посприяти вирішенню цієї ситуації. Електронна пошта для зв'язку: [email protected].
Це буде набагато конструктивніше ніж сам відгук!
Завчасно дякуємо. З повагою, команда ЖЖУК!

Обманули закрыт

Олександр Олександр 18 июля, 2021 год
 Отзыв о ЖЖУК по адресу Брусилов, вулиця Велика Житомирська, 1\2 Розгар робочего дня 15.43 магазин закрыт уже 40 минут на двери график з 8.00- 20.00, продавець хамит клиентам, очень неприятно
Жжук Ответ представителя Жжук 21 июля, 2021 год
Доброго дня, Олександре!
Приносимо вибачення за дану ситуацію.
Ваше звернення прийнято та донесено до керівництва даного магазину для запобігання виникнення подібного в майбутньому.

У вигляді компенсації Вам оформлена знижка на замовлення у нас!

Не работайте в этой компании..

Аристарх Аристарх 14 июля, 2021 год
Киевский склад это самое ужасное место где бы вы хотели работать..только обещания о нормальной зарплате.а на самом деле это всего лишь чешь..Киенко и Царюк врут сотрудникам..работают не официально...заставляют резать мукаоатуру а деньги ложат себе в карман..не советую с этим збродом работать.
Жжук Ответ представителя Жжук 15 июля, 2021 год
Добрий день, Аристарх!

Ваш відгук – мотивація для нас покращувати умови роботи у нашій компанії.

Нам би було корисно, якщо би ми отримали більше інформації по цій ситуації, яка спричинила цей відгук. Будь ласка, якщо знайдете хвилинку, напишіть свої контакти на адресу: [email protected]. З нетерпінням чекатимемо від Вас повідомлення! З повагою до Вас, команда ЖЖУК!

Возврат денег

Гость Гость 30 июня, 2021 год
Работал в компании много лет,работал в Киеве, Региональный директор Олиферовский Сергей. На период карантина, когда ввели локдаун, сказали ездить на работу на такси или на автомобиле и собирать чеки , а деньги вернут. Так вот, деньги уже год не могут вернуть и не только мне , а и другим сотрудникам. На тот момент директор был Анатолий, но он увольнялся ... Читать отзыв Работал в компании много лет,работал в Киеве, Региональный директор Олиферовский Сергей. На период карантина, когда ввели локдаун, сказали ездить на работу на такси или на автомобиле и собирать чеки , а деньги вернут. Так вот, деньги уже год не могут вернуть и не только мне , а и другим сотрудникам. На тот момент директор был Анатолий, но он увольнялся и все не закрытые вопросы перешли на руководителя, выше стоящего регионального директора Олиферовского Сергея, деньги он тоже не отдал( все переписки и чеки имеються), только толку. Сумма не маленькая больше 3 тыс. грн.
Просто Шарага,а не ЖЖУК.
Недостатки:
  1. Отработали месяц бесплатно, даже не за спасибо.
Доброго дня!

Нам відверто прикро, що певні умови змотивували Вас на написання цього відгуку! Ми щиро хочемо допомогти вирішити дану ситуацію!
Надайте будь ласка нам деталі на адресу [email protected]. Чекаємо інформацію від Вас!

хамка проклинает людей

Гость Гость 25 июня, 2021 год
бесовесная девушка кидает проклёны я пришол что бы спросить почему плохо поклееное зашитное стекло ана мне вответ нецензуру и уже не первый раз и не только мне пожалуйста разберитесь магазин находеться в николаевской обл.пгт березанка продайца зовут Маргорита Букарева
Жжук Ответ представителя Жжук 27 июня, 2021 год
Доброго дня!
Приносимо вибачення за ситуацію, що склалась. Інформацію передано керівництву магазину для врегулювання та застосовано всі заходи впливу для запобігання виникнення подібного в майбутньому.
Надіємося, що даний інцидент не вплине на подальшу співпрацю з нами.

Плохой человек хозяин магазина жук открыл свой магазин будь добр плати

Гость Гость 25 июня, 2021 год
Бессовестные люди работают в магазине жжук не выплачивает работникам зарплату на примере в николаевской области пгт березанка человек уже 2 месяца без зарплаты кормят каждый день завтраками
Доброго дня!

Нам шкода, що у Вас склалося таке враження про роботу в компанії, адже ми намагаємося створити максимально комфортні умови для всіх співробітників.
Прохання написати нам деталі по цій ситуації на адресу [email protected], вказавши прізвище працівника! Чекаємо на Ваше повідомлення! З повагою, команда ЖЖУК!

Негативно дуж

Гость Гость 24 июня, 2021 год
Негативно!!!! Фу.
Приходжу в м. Славкта в маг. Жук. Який в економі. Уже 1.5 місяця. Щоб поміняти картку із збереженням номеру!!! Телефон не бачить картку. Результат/ то програма не працює. То щось зависло. То ця послуга уже платна. А на кінець немає карток на обмін. Прошу звернути на це увагу.
Жжук Ответ представителя Жжук 25 июня, 2021 год
Доброго дня!
Приносимо вибачення за дану ситуацію. Ваше звернення прийняте та донесено до керівництва.
З працівниками даного магазину проведена робота та більше таких випадків не повториться.
Надіємося на Ваше розуміння та будемо раді бачити у нашій мережі!

Ужас а не кантора

14/88 14/88 20 июня, 2021 год
Обман сотрудников.с начала пандемии заставляют подписывать типа ты в отпуске за свой счёт..а на самом деле ходишь на работу..налог за тебя не платят..Андрей Киенко старший смены на складе говорит что то не нравится обращайся в фискальную службу.

Як співробітники компанії ЖЖУК, ми можемо зрозуміти емоції, які Ви
відчуваєте в період змін та сьогоднішніх умов. Хочемо наголосити, що компанія дотримується усіх вимог чинного законодавства України. Якщо у Вас залишились питання, ми завжди відкриті до діалогу за адресою: [email protected]. Дякуємо за відгук!

Продают б/у товар.

Гость Гость 27 мая, 2021 год
Был куплен аккумулятор, приехал б/у сильно потёртый и в старой упаковке. В чате телеграмм предложили выслать им за мой!!! счёт и там "эксперт примет решение".))) Какое решение, то, что они мошенники и торгуют бэушкой и прячутся от ответа, когда их тычут в их же г..но?
За 200 гривен будут херить свое имя - ибо имени нет и херить уже нечего.
Жжук Ответ представителя Жжук 2 июня, 2021 год
Доброго дня!
При отриманні товарів по замовленні у Вас була можливість, як і у всіх наших клієнтах, перевірити товар на відповідність кольору, відсутність механічних пошкоджень, тобто належний товарний вигляд. Після оплати відповідальність за товар лягає на клієнта, і при наявності механічних пошкоджень такий товар не підлягає обміну/поверненню коштів до 14 днів, адже не збережений товарний вигляд, оскільки неможливо довести, чи таке механічне пошкодження виникло з нашої вини, чи зі сторони перевізника. В якості компенсації пропонуємо Вам знижку на наступну у нас покупку.
Надіємося на розуміння.

Жахливе обслуговування, телефони від тій.

Оксана Оксана 21 мая, 2021 год
Купила телефон самсунг галаксі, через півтора місяця не працює, подзвонила на гарячу лінію дівчина якась сказала треба було не купляти. Сервіс просто жах...
Жжук Ответ представителя Жжук 23 мая, 2021 год
Доброго дня, Оксана!
Приносимо вибачення за дану ситуацію, яка сталася з Вами та яка дала підставу для сумніву щодо якісного обслуговування у нашій мережі. Щоб детально розібратися в даній ситуації, нам потрібно отримати більше інформації, а саме: дату придбання моделі даного смартфону, адресу магазину, в якому здійснювали покупку та Ваш контактний номер телефону для зворотнього зв'язку з Вами, яку прохання нам надіслати на електронну пошту [email protected].
Як тільки ми отримаємо ці дані - то негайно візьмемо в опрацювання, про що Вас буде повідомлено.
Нами обов'язково буде звернено увагу на дану ситуацію та застосовано всі можливі заходи для запобігання виникнення подібного в майбутньому.
Очікуємо від Вас зворотнього зв'язку!

Человек из

Человек Человек 17 мая, 2021 год
У вас магазин маньяков строительных или медицинских,большей частью (о комментаторах)? Купила телефон б\у в салоне,ворованный может быть или нет,не знаю,но-иду теперь по жизни с целым хвостом каких-то непонятностей из серии ходоков, еще от имени девушки,у которой его покупала.Анастасией звали.В 2012-13 году.

Контора так себе

Авторка Авторка 15 мая, 2021 год
Проработала в этой компании практически год. Впечатления не самые лучшие. Очень много требований от консультанта, а зп ниже минималки. Из плюсов только адекватный начальник, Юрий Дыгало. Сговорчивый, вежливый, всегда входил в положение. Рассматривать жжук как потенциальное место работы не рекомендую.
Жжук Ответ представителя Жжук 17 мая, 2021 год
Доброго дня! Ваш відгук – мотивація для нас покращувати умови роботи у нашій компанії. Якщо у Вас будуть запитання до нас, можете у будь-який час написати нам! Електронна адреса - [email protected] З повагою до Вас, команда ЖЖУК!

Товар б/у под видом нового

Роман Роман 15 мая, 2021 год
Заказал на сайте мультимейкер (бутербродница). Товар заказал с доставкой в магазин г. Чугуева. Магазин работает до 17.00. С работы не успевал чтобы забрать прибежал под самое закрытие и попросил чтобы меня дождались. Парень встретил с коробкой на улице. Коробка была без пакета и надорвана. Его спросил: документы на товар в коробке? - Ответ: Да, все там. Рассчитался и разошлись. Дома... Читать отзыв Заказал на сайте мультимейкер (бутербродница). Товар заказал с доставкой в магазин г. Чугуева. Магазин работает до 17.00. С работы не успевал чтобы забрать прибежал под самое закрытие и попросил чтобы меня дождались. Парень встретил с коробкой на улице. Коробка была без пакета и надорвана. Его спросил: документы на товар в коробке? - Ответ: Да, все там. Рассчитался и разошлись. Дома открыл: ни чека, ни гарантии. Паспорт только от производителя. На приборе следы готовки (нити то ли теста, то ли сыра расплавленного). В итоге вернул обратно.
Жжук Ответ представителя Жжук 15 мая, 2021 год
Доброго дня, Роман! Приносимо свої вибачення за ситуацію, яка сталася з Вами при отриманні Вашого замовлення, що і посприяло написання даного відгуку та викликало негативне враження про нас!
Оскільки для нас дуже важливо, щоб наші клієнти залишалися задоволені обслуговуванням нашої компанії, пропонуємо Вам перезамовити дану модель та індивідуальну знижку на наступне замовлення у нас, розмір якої Ви можете уточнити, написавши нам на нашу електронну адресу: [email protected], і ми з радістю сформуємо Вам нове замовлення та прослідкуємо, щоб більше подібна ситуація із відправленим товаром не повторилась. Також наші продавці заповнять та видадуть усі необхідні документи.
Надіємося на подальшу з Вами співпрацю та будемо раді Вас бачити нашим клієнтом і надалі!
ЖЖУК
ЖЖУК - это национальная сеть магазинов гаджетов, лидер отрасли по количеству торговых точек в Украине. Компания на рынке уже более 8 лет. Сейчас сеть насчитывает более 600 магазинов практически во всех областях Украины.
Ассортимент интернет-магазина ЖЖУК составляет более чем 80 000 наименований товаров самых популярных категорий: смартфоны и планшеты, ноутбуки... подробнее

Цифровая техника
АЛЛО