купили в новой очереди в расрочку - Отзывы о ЖК Петровский квартал

ЖК Петровский квартал
Отзыв написан 20 декабря, 2018 год 151 просмотр
Остановили свой выбор на этом ЖК, доступная расрочка. как раз выплатим и наш домик построят.
1 не согласен

Коля 18 марта, 2019 год
Судячи з темпів, котрими будується 12-та лінія, то не факт, що хоч би її добудували до завершення виплати вашої розстрочки. Я майже 2 роки назад інвестував в 12-ту лінію, і мені не вистачило терпіння та оптимізму ще невідомо скільки слухати брехливі обіцянки забудовника дотримуватись постійно здвигутих нових графіків будівництва. З мінімальними збитками я таки позбувся свого, як виявилось, неліквіду, купив готову квартиру в іншому місці. Я ще коли продавав майнові права на квартиру, забудовник обіцяв ввести в експлуатацію 12-лінію в березні-квітні 2019-го. Але дивлячись на зроблене за пів-року і нинішній стан цього довгобуду, весну 2020-го я б розглядав я найоптимістичніший сценарій розвитку подій. Якщо їм так вдастся - то термін її будівництва складе всеж менше п'яти років. Це при тому, що спочатку бували періоди справді добросовісного будівництва. Чого останнім часом НОВБУД взагалі не практикує на жодному із своїх об'єктів. Тому скільки вони будуватимуть останні лінії, і чи збудують їх взагалі - питання дуже не однозначне.

Отзывы о жилых комплексах

Отзывы о жилых комплексах Украины. Каталог отзывов: Построенные жилые комплексы, Строящиеся жилые комплексы. Отзывы жильцов и инвесторов

ЖК "Вишиванка" (Борисполь)

Жилой комплекс, Борисполь, ул. Бежовка (Дзержинского), 1
1945 просмотров
Чудовий будинок Чудовий будинок. Сподіваюсь, вирішиться питання з електроенергією і заключенням індивідуальних договорів.

ЖК Петровский квартал

Жилой комплекс "Петровский квартал" находится в тихом отдаленном городской суеты месте - в селе Петровское Киево-Святошинского района Киевской области. Будущим жильцам застройщик предлагает квартиры на любой вкус, от бюджетных однокомнатных квартир...

Жилой комплекс

ЖК Tetris Hall