Горяча вода - Отзывы о Жилой комплекс «Чайка»

Жилой комплекс «Чайка»
Олександр Украина, Дніпро́ Отзыв написан 12 сентября, 2017 год 785 просмотров
Вже 5-й місяць в жк Чайка немає горячої води, в червні місяці я написав заяву з проханням відрізати від системи сушитель для рушників, бо це едине місце куди можливо повішати бойлер.
В липне я пішов до ЖЄКу нагадати про себе, так як ні яких змін не було. Завітав до офісу чудової частної компанії ООО"Зараз", я спитав коли вже роздивлятся мою заяву, стосовно моеї справи?На що я отримав чудову відповідь на мое незадоволеня та стурбованість...
Ващу заяву було загублено, з неприемною інтонаціею відповіла співробітниця ЖЄКу. Я звичайно все розумію, але як взагалі це можливо???
Поясніть мені такому не розумному???Як можливо загубити заяву передаючи с одного кабінету в іншій, що це таке, ніби то знаходжусь у дитячому садочку.
В той день мені пообіцяли що поновому роздивлятся мою заяву яку я знову написав, пройшов ще місяць який я провів у відпустці. Повернувся до ЖЄКу
в кінці серпня, а мені знову ту пісню, тільки в цей раз більше цікаву.
ООО"Зараз" звільнила керівника та треба знову чекати... В вересні я мав два візіта та останній дав мені змогу познайомитись з новим керівником ціеї причудливої організації, 30 хвилин спілкування сліпого та німого, ось що я можу сказати про нового керівника!
Він не чуе проблем від мешканців, виявляется в ЖК Чайка взагалі не можна ставити бойлери! Всі кто встановив бойлер є злостним порушником, це зі слів нового керевника! Мені дуже прикро що навіть у приватних комерційних установах таким чином вирішуються питання та проблемми, я розумію що це не від гарного життя та не від великого розуму, але чи так можна жити далі?
Невже це основа бізнесу неповажати та не чути свого кліента?
Я співчуваю всім мешканцям в кого є немовля або маленькі діти, хто є також заручником такої ситуації, доси не розумію як в 21 столітті в престижному комплексі столиці взагалі є можливим жити без горячої води, та з гордістю казати що ми Европа, мені дуже соромно і сумно все це писати але люди повинні знати що така проблема є у багатьох!!!

Отзывы о жилых комплексах

Отзывы о жилых комплексах Украины. Каталог отзывов: Построенные жилые комплексы, Строящиеся жилые комплексы. Отзывы жильцов и инвесторов

Жилой комплекс «Чайка»

История создания комплекса
Всего несколько километров от Киева по Житомирской трассе – и вы попадаете в тихие, сказочные, живописные места: традиционную зону отдыха в окрестностях столицы. Совсем рядом с этой...

Жилой комплекс

ЖК Сакура (Вишневое)
ЖК Сакура (Вишневое)

ЖК Петровский квартал
ЖК Петровский квартал

Вишневое, ул. Пионерская (9,14,18,20)
Вишневое, ул. Пионерская (9,14,18,20)

ЖК Уютный квартал (Киев)
ЖК Уютный квартал (Киев)