Захар Беркут (фильм 2019) отзывы

Отзывы зрителей
Захар Беркут (фильм 2019)
2.9 5
16 отзывов / 5127 просмотров

Не ходите в кинотеатр!

Отзыв написан воскресенье, 3 ноября
Это ужас! Плохо все! С первых минут выкашивает жена Захара Рада. Силиконовая престарелая мукла! Фу! Стоило бы сразу уйти, но как-то непатриотично. Дождалась конца. Финальная речь героя : Мы ПАБЕДИЛИ разом" Вы вобще там невминяемые минкультуры?! Украинскую речь нельзя было проверить?!?! Или вам гугл переводчик переводил тексты? Это ужас! Плохо все! С первых минут выкашивает жена Захара Рада. Силиконовая престарелая мукла! Фу! Стоило бы сразу уйти, но как-то непатриотично. Дождалась конца. Финальная речь героя : Мы ПАБЕДИЛИ разом" Вы вобще там невминяемые минкультуры?! Украинскую речь нельзя было проверить?!?! Или вам гугл переводчик переводил тексты?

Кінострічка, яка знаменує відродження українського кіно

Отзыв написан 31 октября, 2019 год
«Захар Беркут» - український повномасштабний художній фільм, відзнятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Історична драма про монгольську навалу на Русь - Україну 1241 року, є першою вітчизняною екранізацією, яку ще до початку прокату назвали найдорожчою та найефектнішою стрічкою незалежної України. Зйомками керували одразу два режисери: Ахтем Сеїтаблаєв та Джон Вінн. Прем’єра...  Читать отзыв «Захар Беркут» - український повномасштабний художній фільм, відзнятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Історична драма про монгольську навалу на Русь - Україну 1241 року, є першою вітчизняною екранізацією, яку ще до початку прокату назвали найдорожчою та найефектнішою стрічкою незалежної України. Зйомками керували одразу два режисери: Ахтем Сеїтаблаєв та Джон Вінн. Прем’єра українсько – американського кінофільму в Україні відбулася 10 жовтня 2019 року.
Карпати. Середньовічне українське поселення живе у вирі древньої культури, містики та традицій. Уже з перших кадрів фільму глядач повністю занурюється в етнічний колорит та «переміщується в часи героїв», де серед високих смерек та бурхливих потоків, зійшлися в бою велике монгольське військо хана Бурундая та горці Тухільської громади.
Сюжет стрічки розгортається навколо невеликого поселення Тухлі, яке спочатку бореться за свої землі із свавільним боярином Тугаром Вовком, а потім протистоїть цілій орді, щоб захистити свій дім та зберегти незалежність. Фільм повністю пронизаний колоритом, одразу приваблюють око майстерно підібрані вбрання героїв, їх обладунки, зброя та інші декорації, які повністю відповідають добі. Музичний супровід фільму також підсилює емоції глядачів. Український гурт «Океан Ельзи» записав пісню «Перевал», що стала офіційним саундтреком до екшена "Захар Беркут".
Акторський склад кінострічки переважно зарубіжний, однак виконавці змогли вдало перевтілитись в своїх героїв, та майстерно передати український дух. Американський актор Роберт Геммонд Патрік, відомий своїм виконанням робота у фільмі «Термінатор – 2», зіграв Захара Беркута, головного героя фільму. Образ Тугара Вовка втілив шотландець Томмі Фленаган, а Максима та Мирославу зіграли американець Алекс Макніколл та британка Поппі Дрейтон.
Однак, попри високий рівень популярності стрічки, багато критиків називають її « надто голлівудською» і такою, що орієнтується на західну аудиторію. Мушу з цим не погодитись, оскільки представлений фільм є прикладом якісного українського кіно, яке відзняте з використанням новітніх технологій, а тяжіння до західного прокату лише вказує на те, що українське кіно справді розвивається.
«Захар Беркут» - це фільм, який в першу чергу варто подивитися кожному українцю, адже він яскраво показує нашу історію, культуру та споконвічне прагнення до свободи та незалежності. Ця кінострічка належить до ряду тих, які знаменують відродження сучасного українського кіно.

Фильм 1971 года лучше

Отзыв написан 28 октября, 2019 год
Как ни парадоксально, но в советском фильме 1971 года лучше отображен древний славянский быт и сам актер Захара Беркута вполне себе аутентичен в отличие от "жидкого терминатора". Весь фильм было ощущение, что вот-вот он бросит свою деревушку, побреется и побежит догонять Джона Коннора со Шварцем Как ни парадоксально, но в советском фильме 1971 года лучше отображен древний славянский быт и сам актер Захара Беркута вполне себе аутентичен в отличие от "жидкого терминатора". Весь фильм было ощущение, что вот-вот он бросит свою деревушку, побреется и побежит догонять Джона Коннора со Шварцем

Фільм не виправдав моїх очікувань

Отзыв написан 28 октября, 2019 год
Після перегляду фільму залишилася дуже розчарованою. Гуцули, унікальна народність, про яку режисери знімали фільми, тут скидаються на якихось недолугих вікінгів. Повністю відсутня українська ідентичність. Із повістю Франка тотожності дуже мало. Після перегляду фільму залишилася дуже розчарованою. Гуцули, унікальна народність, про яку режисери знімали фільми, тут скидаються на якихось недолугих вікінгів. Повністю відсутня українська ідентичність. Із повістю Франка тотожності дуже мало.

Отзыв отлично!!!!

Отзыв написан 25 октября, 2019 год
Очень классный фильм. Здесь собрались по всей видимости профессиональные кинокритики.Ребята, будьте попроще.Фильм отличный, а кто продюсер, актеры и тд ;Да какая разница??? Я например ходила получить удовольствие и на секунду не пожалела, хочу до сих пор под впечатлениями Очень классный фильм. Здесь собрались по всей видимости профессиональные кинокритики.Ребята, будьте попроще.Фильм отличный, а кто продюсер, актеры и тд ;Да какая разница??? Я например ходила получить удовольствие и на секунду не пожалела, хочу до сих пор под впечатлениями
Достоинства:
  1. Одни плюсы

ДОЖИЛИ НАЗЫВАЕТСЯ!!!!

Отзыв написан 25 октября, 2019 год
Я еще фильм не смотрела ,мне хватило трейлера!!!!!Товарищи ,что за ПИИИИИИ....ц простите,якого Бiса в украинском кино да и в ИСТОРИИ Украины снимаются амереканские актеры ,ну разве на Украине нет красивых,юных,талантливых актеров?????Когда снимали Тарас Бульба то все норм было ,а тут на тебе !!!Ой Зеленский не с того ты начал ,что Украину подымать на ноги с помощью Америки !!! Я еще фильм не смотрела ,мне хватило трейлера!!!!!Товарищи ,что за ПИИИИИИ....ц простите,якого Бiса в украинском кино да и в ИСТОРИИ Украины снимаются амереканские актеры ,ну разве на Украине нет красивых,юных,талантливых актеров?????Когда снимали Тарас Бульба то все норм было ,а тут на тебе !!!Ой Зеленский не с того ты начал ,что Украину подымать на ноги с помощью Америки !!!

Нет логики. Ложь истории.

Отзыв написан 19 октября, 2019 год
.Смотрел в Кинотеатре это говно где логики вообще нет. Почитали бы легенду про Захара Беркута. Почитали бы историю о славянах. То что бесило в фильме. 1)Славянская девушка без заручен и воли родителей на замужество, на третьем свидании отдается парню.
2) 20 бравых солдат из деревни гасят три армии монголов.
3)Более 4 суток не спали гасали по краям при этом не...  Читать отзыв
.Смотрел в Кинотеатре это говно где логики вообще нет. Почитали бы легенду про Захара Беркута. Почитали бы историю о славянах. То что бесило в фильме. 1)Славянская девушка без заручен и воли родителей на замужество, на третьем свидании отдается парню.
2) 20 бравых солдат из деревни гасят три армии монголов.
3)Более 4 суток не спали гасали по краям при этом не теряли физических и боевых навыков.
4) Начало фильма Американская деревушка в Карпатах так как почти все актёры Иностранцы. Так дожили до Наполена наверное.
5) После того как с 20 бойцов и 6 лучников завалили сотню монгол. Хан отправляет Тугарина и 10 кавалеристов и те справляються с заданием. Похищают главного героя так как им никто не мешает уже.
6) То как 1 солдат сдвинул каменную статую. Так как над ней Трудились лошади стоя на месте и другие бойцы и не смогли. Ещё один казак в замадлении долго думал хватать верёвку или нет. Пока думал своих 5 пятерых уже убили в бою.
7)Убив Хана Герой встает в 10 кратном замедлении так как вокруг большим потоком бежит вода. Смотрится как будто в ставили в одно место.
Хан в финальном бою с мечом бьеться как воин. А когда получает по лицу в рукопашке так весело дрыгает ногами и руками.
На Ранчо у Тугарина бойцы в целой и чистой одежде со шлемами на голове лежат в виде убитых но этого никто не замечает. И смелых 20 человек всех гасят, сбегают в 50 метрах от Хана их видят но ничего не предпринимают пока главный герой не подошел в притык убить хана. Что курит режиссёр. Посмотрел бы Легенда о Коловрате там тоже 20 воинов осталось. Но их задача была выиграть время, делали диверсии что бы хан подумал что не добил войско одно и развернул войска свои.

Захар беркут

Отзыв написан 17 октября, 2019 год
Голлівудська шняга, яка немає нічого спільного з українством та нашою культурою. Ніби дивився кіно про шотландців, а не гуцулів. Голлівудська шняга, яка немає нічого спільного з українством та нашою культурою. Ніби дивився кіно про шотландців, а не гуцулів.

Шкода що гроші витрачені даремно

Отзыв написан 16 октября, 2019 год
Пішла на фільм з патріотичним настроєм! І що отримала? Розчарування, це м'яко кажучи. Так, залучені іноземні актори, але подивіться на них - це ж шотландці, а зовсім не наші земляки. Тобто типажі зовсім не автентичні. Те саме стосується і костюмів, зачісок... Але мене добила дружина Захара Беркута - силіконова дамочка, з накачаними губами і скулами. Більше того - у неї...  Читать отзыв Пішла на фільм з патріотичним настроєм! І що отримала? Розчарування, це м'яко кажучи. Так, залучені іноземні актори, але подивіться на них - це ж шотландці, а зовсім не наші земляки. Тобто типажі зовсім не автентичні. Те саме стосується і костюмів, зачісок... Але мене добила дружина Захара Беркута - силіконова дамочка, з накачаними губами і скулами. Більше того - у неї був французький манікюр!! І це у 13 столітті!!! Ще більший прикол, коли вона лежала мертва, то в неї декілька разів кліпали очі!! Запитання до творців фільму? Хто його дивився і монтував? Це просто неповага до глядача!

Провальное кино

Отзыв написан 14 октября, 2019 год
Захар Беркут не оправдал ожиданий. Поверхностный, скучный, лишенный атмосферы средних веков. Фильм не вызвал настоящих, сильных эмоций. Напоминает слабую дипломную работу студента троечника)) Захар Беркут не оправдал ожиданий. Поверхностный, скучный, лишенный атмосферы средних веков. Фильм не вызвал настоящих, сильных эмоций. Напоминает слабую дипломную работу студента троечника))

«НЕ ДОМОВЛЯТИСЯ З ВОРОГОМ, А БИТИСЯ З НИМ»

Отзыв написан 11 октября, 2019 год
Коли трохи вгамувались емоції від «Захара Беркута», від спілкування з акторами, режисером та іншими гостями на першому показі, то можна назвати три причини чому це кіно просто не можна не побачити.
Причина перша. Це унікальний експеримент в історії українського кіно. Це спроба створити фільм на експорт – за голлівудськими стандартами і голлівудськими зразками. Кіностудія залучила американських акторів, сценаристів та режисерів...  Читать отзыв
Коли трохи вгамувались емоції від «Захара Беркута», від спілкування з акторами, режисером та іншими гостями на першому показі, то можна назвати три причини чому це кіно просто не можна не побачити.

Причина перша. Це унікальний експеримент в історії українського кіно. Це спроба створити фільм на експорт – за голлівудськими стандартами і голлівудськими зразками. Кіностудія залучила американських акторів, сценаристів та режисерів які працювали у парі, пліч-о-пліч з українськими фахівцями, так що почерк, дух фільму нагадував голлівудські блокбастери – і зробила це свідомо і навмисно. Адже Україні катастрофічно не вистачає свого масового кіно. Артхаусних, авторських стрічок вистачає, є свої традиції «поетичного кіно», а ось масового продукту, на який ходив би пересічний глядач - з цим проблеми. Звісно, з цим можна жити. Не у кожній країні вміють робити масове кіно. Але кіностудія film.ua вирішила що Україні потрібен свій Дісней, свій Марвел, своє «Хоробре серце», свій Нетфлікс. І тут без голлівудського досвіду не обійдешся – адже краще за американців пригодницькі¸ видовищні фільми не вміє робити ніхто. Не з Міхалкова ж приклад брати?! Отже, хочеш зробити добре – вчись в американців. Не можеш сам – поклич американця, він допоможе.

Інше питання в тому навіщо нам взагалі свій Голівуд? Ну, звісно, є національна гордість, є бажання побачити на екрані свою землю, свою історію, своїх героїв. Є поняття національної безпеки (не покажеш на екрані руських князів, запорожців, петлюрівців чи упівців – їх покажуть росіяни, були вже прецеденти). А ще є й фінансове питання. Все ж таки, американське кіно розквітло завдяки своїй прибутковості. На ньому банально заробляють. Американські збори плюс світові збори – ось і каса, усі отримали добрі гонорари, і щось ся лишило студії на прибуток. В Україні де мешканців 40 з гаком мільйонів (проти трьохсот з гаком у США) зняти щось прибуткове дуже важко. Це хіба що малобюджетні комедії з Дзідзьом клепати (при усій повазі до «Першого разу»). Але щось масове, історичне, костюмне – тут не окупишся. І треба або весь час жебрати у Фонді Кіно – або робити так щоб кіно можна було продати за кордон. Щоб той самий американець пішов. А для цього цього потрібні і впізнавані імена, і зрозумілий стиль. Щоб мотиви, прагнення, вчинки, героїв були зрозумілими закордонному глядачеві. Наприклад, «Шляхетних волоцюг» не зрозумієш якщо не був у Львові та не захопився його духом, не стріляв по Леніну у «Криїівці», не шпацерував по Ринку, не пив філіжанку кави у кнайпі і так далі. «Гуцулку Ксеню» не зрозумієш у відриві від Карпат та епохи. А тут Сейтаблаєв і команда створили фільм де давні русини-українці поводяться як герої американських фільмів – і якщо не знаєш хто є хто – то українського актора не відрізниш від американця. Все ж таки, сюжет фільму є універсальним – люди стають на захист Батьківщини проти ворога, коханці кидають виклики суспільним забобонам, зрадник бореться між вигодою та сумлінням. Все це цілком зрозуміло для західного глядача: індіанці проти білолицих, шотландці проти англійців і так далі. Навіть Тугар Вовк мало чим відрізняється від ДартаВейдера, який теж розривався між справедливістю та величчю імперії, між безпекою та батьківськими почуттями. Кілька епізодів перегукуються з «Піратами Карибського моря», кілька – з «Королем Артуром», кілька героїв – немов вийшли з «Хороброго серця».

Комусь такий підхід може не сподобатись. Хтось, може, хотів би щоб гуцули на екрані були більш схожі на гуцулів (чи хто там жив тоді у Тухлі), але по-перше, хто точно знає як карпатські селяни поводились у 13 столітті – може підказати, по-друге, для любителів бездоганної аутентики є «Перший раз» та арт-хауз. Ну, і якби в нас десятками знімались якісні історичні фільми без «американщини» - може, і був би сенс виставляти претензії. Але величнішого, масштабнішого, добротнішого ніж «Захар Беркут» ще не знімав ніхто.

Отже, «Захар Беркут» - це спроба зробити українське кіно світовим. Що ж, це не перша подібна спроба в історії. Коли Петро Могила засновував славнозвісну Києво-Могилянську Академію – він робив її за зразками єзуїтської школи, з такою самою програмою, методикою навчання, з латинською мовою викладання – і навіть викладачі усі були з європейською освітою (приймали католицтво, їхали до Європи, потім вертались і переходили назад на православ’я). Так в Україні почало розвиватись наука та шкільництво. У 17 та 19 століттях греко-католицькі митрополити запрошували єзуїтів щоб вони піднімали чернече життя у монастирях – і так виник василіанський чин який дав не один десяток святих та вчених. А ще можна згадати грецьких, італійських чи німецьких архітекторів ви вчителів. І це лише в українській історії!

Причина друга. Ця спроба вдалася! «Захар Беркут» - на диво міцне, добротне кіно яке «чіпляє», вражає і захоплює. І тут хотілося б вказати кілька важливих моментів.

Це робота сценариста. Ще Хічкок казав що для якісного кіно потрібен по-перше, сценарій, по-друге, сценарій і по-третє, сценарій. Акторська гра, операторська робота не врятують фільм якщо вчинки героїв нелогічні, мотиви незрозумілі, а характери – нерозкриті. Сценарист це знав і працював нібито тримаючи у голові думку «що скаже на це Бедкомедіан». Кожен персонаж прописаний, характер і мотиви його зрозумілі. І справа тут навіть не у літературному першоджерелі. Тугар Вовк, наприклад, у фільмі вийшов кращий ніж у книзі. Тут дякувати треба саме сценаристові. Ось подивіться: Захар та Іван доволі статичні, вони ніяк не розвиваються і залюбки поступаються місцем Максимові. Це цілком зрозуміло: Захар – старий, мудрий вождь який все вже знає. Він вже «сягнув максимального рівня» як кажуть геймери, йому вже нема куди розвиватися. Іван – зріла сформована самодостатня постать, цілком задоволена життям. Вправний мисливець, відважний воїн, заможний селянин, має красуню-дружина та гідного синочка. Система цінностей не потребує ревізії, статус не потребує зміни – то ж, і Захар, і Іван залюбки дозволяють молодому Максимові проявити себе. Богун – не просто месник за родину, а ще й має веселу вдачу та своєрідний гумор. Помста не закриває для нього решту світу. Навіть коваль Петро, який показаний лише кількома штрихами, має свій характер, доволі веселий. Мотиви Бурунди теж зрозумілі – він мститься за сина (справа честі) і тому відволікається від походу через Карпати. Мирослава виступає проти батька лише коли дізнається що він не лише пихатий, а ще й зрадник. А сам Тугар – він не стільки зраджує скільки зберігає вірність феодальним цінностям: свій маєток – понад усе. Якби тухольці йому піддалися – він би і їх «відмазав» та провів би монгол окопним шляхом. Принаймні, спробував би. Навіть Гард не є злодієм – він служить своєму панові та розділяє його цінності та переконання. При чому, кожного з персонажів розумієш і кожен викликає повагу. І саме тому фінальна сцена, яка зазвичай у таких фільмах банальна та передбачувана, тут зробить честь кращим шекспірівським трагедіям.

Це акторська робота. Роберт Патрик зачаровує своїм поглядом та поважним виглядом. Справжній вождь – сміливий, мудрий, відданий цінностям які втілює! Так само Рада органічно вжилась у роль мудрої королеви яка більш скерована на людей ніж на цінності. Тугар Вовк блискуче продемонстрував і боярську пиху, і стриману (але від того не менш щиру та глибоку) любов до доньки, і тягар влади у складній політичній ситуації. Іван – аж світиться задоволенням від того життя яке веде. В Максима наявні усі комплекси юнака та молодшого брата – які тим не менше згладжені взаєморозумінням та любов’ю до свого краю. Гард – саме втілення суворості, гордості – ну, і Волощенко завжди вмів добре грати стан коли обставини стають сильнішими за тебе. І підступна посмішка теж йому вдалася! І так далі. Навіть епізодичні ролі (дружинники Тугара, селянин-камікадзе чи брат Ради) виконані майстерно!

Це ота сама аутентика. У цілком американську музику вміло вплетені цимбали та інші національні мотиви. Але то дрібнички. Одна з найсмачніших складових тут – реквізит і костюми. Кожен браслетик, кожна гривня, сварга, тризуб-сокіл, усі різноманітні прикраси, торби, одяг – все продумано та зроблено з величезною любов’ю. Взяти хоча б плащ Тугара! Могли б просто багряний зробити – так ні, не полінились і прикрасили бомбезним візерунком! Ламелярний панцир Тугара, шкіряна «бронь» тухольців (кільця, нашиті на шкіряну основу – тогочасна кольчуга для ніщєбродів), тухольські топірці, монгольська тамга (яка вже викликала холівар у фейсбуці) – все це на висоті. Поєднання стилізації з джерелами – ось так і треба працювати! Тут наша Антоніна дасть фору голівудцям – у порівнянні з тим самим «Царством Небесним» або «Робін Гудом» у «Захарі Беркуті» реквізит на вищому рівні.

Цікавим є і язичницький антураж. У «Сторожовій заставі» дуже вдало вийшла суміш християнства і язичницьких пережитків, тут вирішили зробити приблизно так само. Якийсь священик міг би завітати до Тухлі багато років тому і завести моду на християнські імена А ось викорінити віру у богів так швидко ніколи не виходило. Язичництво у фільмі цілком виправдано: у Галичину християнство прийшло пізно, десь у 12 столітті, міста (навколо яких формувалася християнська культура) далеко, то ж, дивно було б очікувати від тухольців (і навіть від місцевих бояр) відмову від Перуна та Мокоші. Ну, і той самий Тугар – почепив хреста та сміється над забутими богами – але сам їх згадує, а ось про Христа – ані слова. Так само і варяг Гард цілком міг зберегти давні вірування і моду, служачи на краю Русі.

Звісно, до усього модна придовбатись. Головне зауваження: чому в Гарда меч без пихов?

А ще це батальні сцени. Продумані, майстерно виконані, драматичні. З урахування специфіки бою на мечах, на шаблях і на топірцях. З урахуванням характеру кожного бійця. Тактичні прийомі простенькі – але продуманість кожного епізоду робить сцени битв драматичними та захоплюючими. Аж відчувається як змінюється темп битви, як перевага переходить на один чи другий бік.

І, звісно, окрема подяка Ахтему Сеїтаблаєву. Звести таку команду та створити кіно такого масштабу – на таке в українській історії ще ніхто не був спроможний. А він, камерний, стриманий, інтелігентний, - зміг!

Ну, і третя причина чому на «Забара Беркута» не можна не піти. причина. Цей фільм є дуже, дуже актуальним.

Іван Франко писав свій твір коли українська аристократія Галичини уся геть спольщилася. Нащадки давньоруських бояр та князів захищали у Галицькому сеймі польські школи та польські музеї, а українську справу захищали хіба що дрібні священики, вчителі чи публіцисти. Каменяр легко знайшов паралелі у давнішій історії коли князі легко погодились стали рабами Орди і додав до цього місцеву напівлегенду про те як тухольці відбили напад монгольського загону. Ідея була проста: якщо еліта зраджує – народ може боротися та перемогти, головне лише триматись один за одного. У наші часи, коли нинішня українська «еліта» мріє продавати до Росії свій метал та вугілля, знімати кіно разом з росіянами або співати у Москві на концертах, змінилося мало. Тому і тризуб, і двоголовий орел у фільмі хоча і мають історичне походження – але усі ми розуміємо сьогоднішнє значення цих двох символів. Особливо у моменті коли Бурунда передає тамгу Тугарові, роблячи його «президентом малоросійського федерального округу». І ідея важлива як ніколи – навіть якщо правителі готують капітуляцію, народ здатний захистити себе і свій край. Треба лише вміти забути про розбіжності та чвари. Ну, а влада мусить пам’ятати: її обов’язок – не здаватися ворогові, не домовлятися про умови капітуляції, а захищатись. Битись пліч-о-пліч з своїм народом, як рівний з рівними.

А головне – тут немає традиційної української журби. «Захар Беркут» - це історія боротьби, втрат та перемоги. Так, багато хто гине (а хтось несподівано виживає), але що ж, це війна, до того ж, війна з монголами. Але жоден ворог не є непереможним, добро перемагає і Бог б’ється за тих хто правий (навіть якщо Його називають не тим іменем). Як казав сценарист, «наваляли і ще наваляти можемо»!
Достоинства:
  1. Прописанные персонажи. Герои, злодеи - каждого понимаешь и по-своему сочувствуешь
Недостатки:
  1. Спецэффекты не всегда на высоте, плюс не совсем согласен с монтажем

Я не в восторге! Разовый фильм

Отзыв написан 10 октября, 2019 год
Хорошо потому, что патриотический, стыдно ставить меньше, но можно было и не ходить, как то так,может тут зависит и от натхнения Хорошо потому, что патриотический, стыдно ставить меньше, но можно было и не ходить, как то так,может тут зависит и от натхнения
Достоинства:
  1. Красивая природа
Недостатки:
  1. Затянут и перестарались в патриотизме, ботоксе героини игравшей матусю

Мошенники!!!

Отзыв написан 7 октября, 2019 год
Насколько мне известно продюсеры фильма не заплатили художникам, приротехникам и другим участникам группы, а это немалая часть бюджета фильма. За чей счет сняли кино, а? Насколько мне известно продюсеры фильма не заплатили художникам, приротехникам и другим участникам группы, а это немалая часть бюджета фильма. За чей счет сняли кино, а?

Должно быть интересно!

Отзыв написан 30 мая, 2019 год
С удовольствием посмотрю фильм Захар Беркут! Фильм основан на реальных событиях, а это не может не быть интересным! Таким увлекательным способом мы лучше познаем нашу историю и культуру! К тому же фильм обещает быть очень зрелищным! С удовольствием посмотрю фильм Захар Беркут! Фильм основан на реальных событиях, а это не может не быть интересным! Таким увлекательным способом мы лучше познаем нашу историю и культуру! К тому же фильм обещает быть очень зрелищным!

Наша історія

Отзыв написан 28 мая, 2019 год
Мене радує те, що останнім часом все більше приділяється уваги історії нашої країни. Пройшовши через століття боротьби за нашу незалежність ми маємо сучасну Україну. Тому варто пам'ятати якою ціною ми отримали нашу волю. Мене радує те, що останнім часом все більше приділяється уваги історії нашої країни. Пройшовши через століття боротьби за нашу незалежність ми маємо сучасну Україну. Тому варто пам'ятати якою ціною ми отримали нашу волю.

Самая ожидаемая премьера

Отзыв написан 28 мая, 2019 год
В последнее время очень часто наши режиссеры обращаются к исторической теме в создании новых работ не исключением стал и режиссер Ахтем Сеитаблаев, который вместе с иностранными помощниками представляет миру историческую картину "Захар Беркут".
В основе сюжета лежит произведение самого метра украинской литературы - Ивана Франка, который описал подвиг простых селян в борьбе с монгольскими захватчиками. Думаю, нас ожидает по-истине...  Читать отзыв
В последнее время очень часто наши режиссеры обращаются к исторической теме в создании новых работ не исключением стал и режиссер Ахтем Сеитаблаев, который вместе с иностранными помощниками представляет миру историческую картину "Захар Беркут".
В основе сюжета лежит произведение самого метра украинской литературы - Ивана Франка, который описал подвиг простых селян в борьбе с монгольскими захватчиками. Думаю, нас ожидает по-истине масштабное зрелище, ведь в картине задействованы не только отечественные артисты, а такие именитые голливудские актеры как Роберт Патрик (который для меня всегда останется терминатором из боевика:), Элисон Дудли, Томми Фланаган и другие пусть и не такие известные актеры, но не менее талантливые.
Известный роман уже однажды экранизировали, если не ошибаюсь, то в 1972 году был такой фильм, а нынешний фильм обошел другие картины и получил поддержку Госкино, почти половина бюджета картины будет финансирована из государственного бюджета. Сами съемки проводились в живописной местности в Карпатах, а именно неподалеку от озера Синевир и Манявского водопада.
Трейлер мне понравился, фильмы украинского производства могут быть по-настоящему зрелищными, увлекательными, масштабными и при этом иметь свой посыл для зрителя. Это самая ожидаемая премьера предстоящей осени и ее я точно не пропущу.Захар Беркут (фильм 2019)

Исторический фильм "Захар Беркут" совместного украинско-американского производства от режиссеров Ахтема Сеитаблаева и Джона Винна в своей основе содержит одноименную историческую повесть Ивана Франка. Слоганом картины является известное высказывание главного героя...
Рейтинг 2.9 из 5 на основании 16 отзывов

Исторический

Черный ворон (фильм 2019)
Черный ворон (фильм 2019)

Рейтинг: 5
1 отзыв
Віддана (фильм 2020)
Віддана (фильм 2020)

Рейтинг: 5
1 отзыв
Заборонений (фильм 2019)
Заборонений (фильм 2019)

Рейтинг: 3
2 отзыва
Круты 1918 (фильм 2019)
Круты 1918 (фильм 2019)

Рейтинг: 2.1
8 отзывов
Фильм Викинг
Фильм Викинг

Рейтинг: 4.7
12 отзывов
Фаворитка (2018)
Фаворитка (2018)

Рейтинг: 5
1 отзыв
Королёк – птичка певчая
Королёк – птичка певчая

Рейтинг: 2.6
5 отзывов
Захар Беркут (2019)
Захар Беркут (2019)

Рейтинг: 5
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close