Погана якість браслету та проблеми з гарантійним ремонтом - Отзывы об Ювелирный завод Золотой Век

Ювелирный завод Золотой Век
Гость Отзыв написан 11 февраля, 2019 год 100 просмотров
До цього часу, я любила магазин "Золотий Вік". Не знаю, що саме сприяло довіри до цього бренду, можливо чудова реклама на кожному кроці).
На своє день народження в листопаді 2018 року я купила браслет у Золотому Віці. Вдягнула його щонайбільше 5 раз і після цього в ньому зламалась застібка. В грудні 2018 року я віднесла його до магазину разом із чеком та гарантійним талоном. Консультанти магазину підтвердили, що це гарантійний випадок і прийняли його на ремонт.
На що ж, сьогодні 11.02.2018 я його отримала) Довго я чекала і дочекалась (хоча відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" я мала чекати лише 14 днів) Застібку відремнотували. Здавалося б хеппі енд?) Але ні,оскільки я втратила 0,07 г золота з браслету. Як сказали на гарячі лінії, що це нормально коли після ремонту золотого виробу втрачається вага до 4% від загальної ваги. Але ж там зламалась лише застібка (а саме вискочила пружина)? Ну добре, повіримо (подумала я) оскільки я ж абсолютно не розумію в цьому.
Коли я почала оглядати золотий виріб, то було помітно, що від браслету було відщеплено частинку!!! І консультанти в магазині це підтвердили, але нічого зробити не могли і допомоги відповідно також не могли.

І на кінець. Не купуйте обручки до весілля в Золотому Віці! Через місяць вся обручка вкрита мікро царапинами і виглядає зовсім не естетично. Важливо, обручки обирали з дорогих і кращої якості, але це не забезпечую якість золотого виробу, як видно на практиці.

Комментарии к отзыву

На данный момент, никто не прокомментировал отзыв автора


Ювелирные изделия: отзывы

Отзывы о ювелирном магазине, отзывы о ювелирных изделиях

1

ТЮСО

Ювелирные изделия
3.9
366 отзывов
100827 просмотров
Ужасно ужасно ужасно Якщо не хочете втратить свої когти нічого тут не купуйте,бо не отримаєте нічого,іще будете винушені судитись ,щоб вам повернули гроші.
ТЮСО Ответ представителя ТЮСО
пятница, 12 апреля
Ваш відгук написаний помилково. Ця ситуація не пов'язана з нашим магазином. Перевірте, будь ласка, і залишіть відгук за вірною адресою.
1

Золотой стандарт

Ювелирные изделия
3.8
12 отзывов
4002 просмотра
Интернет- магазин. Ужасное отношение к клиентам Заказывали золотой пирсинг, а пришли серебряные серьги- перепутали. Претензий не было бы, но возмутило общение- не извинились и озвучили, что только после того, как мы отправим серьги нам отправят наш заказ. Больше никогда не обращусь и никому не порекомендую. Отвратительно!
Здравствуйте,Татьяна! Сообщите пожалуйста номер Вашего заказа и Имя, на которое он был оформлен. Мы обязательно проверим всю информацию по заказу. Наш магазин всегда...

Ювелирный интернет-магазин "925"

Ювелирные изделия, Днипро, ул. Баумана, 10
3.1
12 отзывов
5070 просмотров
Все понравилось Помогли подобрать подарок девушке. Вежливые консультанты. Магазин рекомендую!

Ювелирный завод Золотой Век

Ювелирный завод Золотой Век был основан в 1999 году и за годы работы успел зарекомендовать себя как надежную и стабильную компанию. С каждый годом компания совершенствовалась и на сегодняшний день...

Ювелирные изделия

Ювелирная фабрика Столичная
Ювелирная фабрика Столичная

Рейтинг: 2.7
52 отзыва
Fragola.com.ua
Fragola.com.ua

Рейтинг: 4.3
50 отзывов
Ювелирный магазин Serebro-Bro
Ювелирный магазин Serebro-Bro

Рейтинг: 5
1 отзыв
Ювелирный гипермаркет zlato.ua
Ювелирный гипермаркет zlato.ua

Рейтинг: 4.5
59 отзывов
ТЮСО
ТЮСО

Рейтинг: 3.9
366 отзывов
Lovesick
Lovesick

Рейтинг: 5
3 отзыва
UVELIROPT интернет-магазин
UVELIROPT интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Ювелирный дом Sova
Ювелирный дом Sova

Рейтинг: 1.8
15 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close