Погана якість браслету та проблеми з гарантійним ремонтом - Отзыв об Ювелирный завод Золотой Век

Ювелирный завод Золотой Век
Гость Отзыв написан понедельник, 11 февраля 9 просмотров
До цього часу, я любила магазин "Золотий Вік". Не знаю, що саме сприяло довіри до цього бренду, можливо чудова реклама на кожному кроці).
На своє день народження в листопаді 2018 року я купила браслет у Золотому Віці. Вдягнула його щонайбільше 5 раз і після цього в ньому зламалась застібка. В грудні 2018 року я віднесла його до магазину разом із чеком та гарантійним талоном. Консультанти магазину підтвердили, що це гарантійний випадок і прийняли його на ремонт.
На що ж, сьогодні 11.02.2018 я його отримала) Довго я чекала і дочекалась (хоча відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" я мала чекати лише 14 днів) Застібку відремнотували. Здавалося б хеппі енд?) Але ні,оскільки я втратила 0,07 г золота з браслету. Як сказали на гарячі лінії, що це нормально коли після ремонту золотого виробу втрачається вага до 4% від загальної ваги. Але ж там зламалась лише застібка (а саме вискочила пружина)? Ну добре, повіримо (подумала я) оскільки я ж абсолютно не розумію в цьому.
Коли я почала оглядати золотий виріб, то було помітно, що від браслету було відщеплено частинку!!! І консультанти в магазині це підтвердили, але нічого зробити не могли і допомоги відповідно також не могли.

І на кінець. Не купуйте обручки до весілля в Золотому Віці! Через місяць вся обручка вкрита мікро царапинами і виглядає зовсім не естетично. Важливо, обручки обирали з дорогих і кращої якості, але це не забезпечую якість золотого виробу, як видно на практиці.

Комментарии к отзыву

На данный момент, никто не прокомментировал отзыв автора


Ювелирные изделия: отзывы

Отзывы о ювелирном магазине, отзывы о ювелирных изделиях

1

ТЮСО

Ювелирные изделия
4
318 отзывов
92762 просмотра
питання скажіть , будь ласка, як можна отримати замовлення, якщо немає віддлення ін-тайму? чи будете ви співпрацювати з новою поштою?
ТЮСО Ответ представителя ТЮСО
19 часов 9 мин назад
Доброго дня! Наші оператори підберуть найбільш оптимальний варіант доставки для Вас, котрий можливий конкретно в Вашому регіоні. Зателефонуйте за безкоштовним номером 0800300130...

Ювелирный завод Золотой Век

Ювелирный завод Золотой Век был основан в 1999 году и за годы работы успел зарекомендовать себя как надежную и стабильную компанию. С каждый годом компания совершенствовалась и на сегодняшний день...

Ювелирные изделия

Ювелирный интернет-магазин "925"
Ювелирный интернет-магазин "925"

Рейтинг: 2.7
10 отзывов
ТЮСО
ТЮСО

Рейтинг: 4
318 отзывов
Ювелирный дом Zarina
Ювелирный дом Zarina

Рейтинг: 2.2
11 отзывов
Ювелирный гипермаркет zlato.ua
Ювелирный гипермаркет zlato.ua

Рейтинг: 4.3
39 отзывов
Ювелирная фабрика Столичная
Ювелирная фабрика Столичная

Рейтинг: 2.7
40 отзывов
Срібний Вік
Срібний Вік

Рейтинг: 1.5
50 отзывов
Ювелирный дом Sova
Ювелирный дом Sova

Рейтинг: 1.9
13 отзывов
DIAMOND of LOVE интернет-магазин
DIAMOND of LOVE интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
Золотой стандарт
Золотой стандарт

Рейтинг: 3.9
9 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close