Йогурт ТМ Білозгар ківі-злаки отзывы

1 отзыв / 59 просмотров

Йогурт ківі-злаки

Гость Отзыв написан 30 августа, 2019 год
Йогурти з невідомою речовиною, яка повністю не розчинюється, а плаває кусками. Останній раз у йогурта вздулась кришка, дата виробництва 20. 08. 19. Срок 14 днів, при правильних умовах зберігання (звичайно в холодильнику). Мені його продали з вітрини, можливо свої холодильники продавці після закінчення робочого дня вимикають??? Я свій не вимикаю і після покупки одразу поставила йогурти в холодильник. Купляли 4...  Читать отзыв Йогурти з невідомою речовиною, яка повністю не розчинюється, а плаває кусками. Останній раз у йогурта вздулась кришка, дата виробництва 20. 08. 19. Срок 14 днів, при правильних умовах зберігання (звичайно в холодильнику). Мені його продали з вітрини, можливо свої холодильники продавці після закінчення робочого дня вимикають??? Я свій не вимикаю і після покупки одразу поставила йогурти в холодильник. Купляли 4 штуки 24.08.19, три йогурти були нормальні. У четвертого на ранок 29.08.19 вздулась упаковка с фольги. Віддали продавцям йогурт, і у відповідь я почула, що він зіпсований, через те, що його тримали у теплі. Ні яких вибачень, і повернення коштів. Залишила просто їм йогурт на згадку. 29. 08. 19 дзвонила на гарячу лінію Літинсього заводу і повідомила про випадок, але їм байдуже.

Молочные продукты

Сыр Комо