Йогурт питний ЗЛАКИ-ЛЬОН від ТМ ГАЛИЧИНА

Опубликовано 12 сентября, 2017 год

Рейтинг: 5/5 (6 отзывов), просмотров: 4422

Кращого годі придумати

Оля (Украина, Львів) 26 сентября, 2017 год
Ви задовольнили мій смак, це найсмачніший йогурт, який я коли-небудь пила. Ви задовольнили мій смак, це найсмачніший йогурт, який я коли-небудь пила. 0 согласны, 0 не согласны

Корисна смакота

Людмила (Украина, Одеса) 21 сентября, 2017 год
Найсмачніший йогурт, дивовижний смак. Коли лежала в лікарні перепробувала всі смаки, та цей для мене найкращий Найсмачніший йогурт, дивовижний смак. Коли лежала в лікарні перепробувала всі смаки, та цей для мене найкращий 0 согласны, 0 не согласны

Найкращий смак

Володимир (Украина, Київ) 20 сентября, 2017 год
Скажу так, за фігуру не так переживаю як дівчата, та цей йогурт насмачніший з тих які я коли-небудь пив, і як він смакує мені з круасаном, це в мене найкращий сніданок - банка йогурту і круасан зі згущонкою, ням-ням. Написав і слюні потекли, біжу на обід собі такий куплю Скажу так, за фігуру не так переживаю як дівчата, та цей йогурт насмачніший з тих які я коли-небудь пив, і як він смакує мені з круасаном, це в мене найкращий сніданок - банка йогурту і круасан зі згущонкою, ням-ням. Написав і слюні потекли, біжу на обід собі такий куплю 0 согласны, 0 не согласны

Действительно вкуснятина.

Лена (Украина, Simferopol) 12 сентября, 2017 год
Отличный продукт, и качество и вкус - на высоте, подтверждаю)) Отличный продукт, и качество и вкус - на высоте, подтверждаю)) 2 согласны, 1 не согласны

Щось дієтичне

МК "Галичина" (Украина, Львів) 12 сентября, 2017 год

Деколи дівчата думають який би то йогурт випити, щоб не набрати зайвих 50 грам..Так ось, цей можна пити точно Завдяки льону ще можна покращити роботу шлунку і травлення загалом. Радимо!
Йогурт питний ЗЛАКИ-ЛЬОН від ТМ ГАЛИЧИНА - Щось дієтичне