Йогурт питний яблуко-злаки ТМ ГАЛИЧИНА

Опубликовано 12 сентября, 2017 год

Рейтинг: 5/5 (7 отзывов), просмотров: 4463

сподобався!

Маргарита Ситник (Украина, Чернігів) 25 сентября, 2017 год Я більше полюбляю класичні йогурти, проте яблуко і злаки також не промах. Дуже сподобався смак! Я більше полюбляю класичні йогурти, проте яблуко і злаки також не промах. Дуже сподобався смак! 0 согласны, 0 не согласны

смачно)

Соломия (Украина, Чернігів) 24 сентября, 2017 год Якраз почався сезон яблук, а я їх обожнюю. Круто, що яблуко-злаки можна вживати круглий рік) Якраз почався сезон яблук, а я їх обожнюю. Круто, що яблуко-злаки можна вживати круглий рік) 0 согласны, 0 не согласны

Удвічі більше - це круто.

Макс Костенко 22 сентября, 2017 год Тепер такої пляшки йогурту вистачає перекусити на роботі. Або взяти з собою в термінову поїздку, коли не встигаєш щось приготувати. А ще дуже смачно))) Тепер такої пляшки йогурту вистачає перекусити на роботі. Або взяти з собою в термінову поїздку, коли не встигаєш щось приготувати. А ще дуже смачно))) 0 согласны, 0 не согласны

Смачно та корисно!

Віталіна Борисюк (Украина, Чернігів) 20 сентября, 2017 год Смачний та поживний йогурт. Часто беру на роботу, щоб корисно перекусити. Смачний та поживний йогурт. Часто беру на роботу, щоб корисно перекусити. 1 согласны, 0 не согласны

Яблучно-злаковий бум!

Ангелина Костырко 19 сентября, 2017 год Цікавий смак, але мені дуже сподобався. Було смачно) Цікавий смак, але мені дуже сподобався. Було смачно) 1 согласны, 0 не согласны

Більший формат-це мудро!

МК "Галичина" (Украина, Львів) 12 сентября, 2017 год Смачного йогурту хочеться пити і пити! От тому, щоб не "відбирати" задоволення в споживачів від смачних і корисних йогуртів - було придумано більший формат -600 грам. Смачного йогурту хочеться пити і пити! От тому, щоб не "відбирати" задоволення в споживачів від смачних і корисних йогуртів - було придумано більший формат -600 грам. Йогурт питний яблуко-злаки ТМ ГАЛИЧИНА - Більший формат-це мудро! 1 согласны, 1 не согласны