Йогурт питний ТМ ГАЛИЧИНА-новинка Смородина-м’ята

Опубликовано 12 сентября, 2017 год

Рейтинг: 5/5 (7 отзывов), просмотров: 4559

незвичний смак)

Светлана Романенко (Украина) 25 сентября, 2017 год
Цікаве поєднання м'яти та смородини. Мені такий мікс став до вподоби) Цікаве поєднання м'яти та смородини. Мені такий мікс став до вподоби) 0 согласны, 0 не согласны

Якісний продукт

Юлия Коваленко (Украина, Чернігів) 24 сентября, 2017 год
Спробувала новий смак - смачно та оригінально. В дусі Галичини))) Чекаємо ще новинок! Спробувала новий смак - смачно та оригінально. В дусі Галичини))) Чекаємо ще новинок! 0 согласны, 0 не согласны

смачно

Оля Онищенко 22 сентября, 2017 год
Галичина не перестає дивувати новими смаками, і це круто. Як на мене, смородина-м'ята вдале поєднання. Галичина не перестає дивувати новими смаками, і це круто. Як на мене, смородина-м'ята вдале поєднання. 0 согласны, 0 не согласны

Сподобалось)

Сергій Матвіюк (Украина) 20 сентября, 2017 год
Явно неординарне поєднання смаку смородини та м'яти, але коли спробував, то не зміг відірватись. Реально смачно! Явно неординарне поєднання смаку смородини та м'яти, але коли спробував, то не зміг відірватись. Реально смачно! 2 согласны, 0 не согласны

освіжаюче!

Соломия 19 сентября, 2017 год
Цей смак зробив моє літо) а особливо прохолодний у спеку, мммм смакота. Цей смак зробив моє літо) а особливо прохолодний у спеку, мммм смакота. 3 согласны, 0 не согласны

Освіжаюче поєднання

МК "Галичина" (Украина, Львів) 12 сентября, 2017 год
Ще не пробували? Тоді не вагайтесь, адже цю смакоту неможливо не любити. Спробуйте! Освіжайтесь Ще не пробували? Тоді не вагайтесь, адже цю смакоту неможливо не любити. Спробуйте! Освіжайтесь Йогурт питний ТМ ГАЛИЧИНА-новинка Смородина-м’ята - Освіжаюче поєднання 3 согласны, 1 не согласны