2 місяці чекаю замовлення - Отзывы о Yakaboo.ua

Yakaboo.ua
Отзыв написан четверг, 7 октября 1 просмотр
Замовлення зроблено в серпні місяці, відправку планували на 14.09. Зараз 07.10 і дата відправки постійно переноситься. Так, гроші пропонували повернути, але я розраховувала саме на книжку, тому й не замовляла в іншому місці. Зніміть її з продажу, якщо її взагалі не планують випускати

Ответ представителя Yakaboo вторник, 12 октября
Анастасіє, дякуємо за відгук!

Інформація по наявності товарів на сайті оновлюється постійно і ми стежимо за її актуальністю. Але, на жаль, присутні ситуації, коли товар не надходить до нас своєчасно з віддаленого складу.

Намагаємось оперативно інформувати наших клієнтів про будь-які зміни.

Щиро шкодуємо про завдані незручності.

Интернет-магазины: отзывы

Интернет-магазин PARFUMS.UA

Сайты
3.3
198512 просмотров
Термін придатності Чому немає терміну придатності чи виготовлення туші Буржуа? Ніякі калькулятори не можуть розрахувати!
PARFUMS.UA Ответ представителя PARFUMS.UA
15 часов 58 мин назад
Доброго дня, Ірино! Всі калькулятори носять виключно інформаційний характер і дуже часто в них можуть міститись застарілі дані. Надішліть, будь...
Yakaboo.ua
Yakaboo.ua — крупнейший в Украине книжный интернет-магазин.
Наша узкая специализация позволяет быть лучшими в данном сегменте.
Наш ассортимент составляет более 300 000 наименований книг на 71 языке. Мы работаем с более чем 500 украинскими и иностранными издательствами.
Мы не просто продаем книги, у нас есть собственное издательство — Yakaboo Publishing,... подробнее

Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)
Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)

Бодо
Бодо