"Я, Паштєт і Армія", Кузьма Скрябін отзывы

Отзывы пользователей

Рейтинг: 5 из 5 (1 отзыв ), просмотров: 2493

Маша 10 апреля, 2014 год Минулого тижня випала нагода відвідати концерт гурту "Скрябін" 25 років. Враження від концерту залишилися тільки позитивними. Море вражень, емоції зашкалюють, на такому "живому" концерті я вже давно не була. Мала змогу нак онцерті в якості "на пам'ять" придбати другу книгу Кузьми "Я, Паштєт і Армія". Першу книгу я не читала, але це не важливо, адже книги не пов'язані між собою....  Читать отзыв Минулого тижня випала нагода відвідати концерт гурту "Скрябін" 25 років. Враження від концерту залишилися тільки позитивними. Море вражень, емоції зашкалюють, на такому "живому" концерті я вже давно не була. Мала змогу нак онцерті в якості "на пам'ять" придбати другу книгу Кузьми "Я, Паштєт і Армія". Першу книгу я не читала, але це не важливо, адже книги не пов'язані між собою. Проте, прочитавши другу книгу, я неодмінно придбаю першу "Я, Побєда і Берлін". Книга написана в манері Кузьми, тобто так як він розмовляє, так і написана книга. Читати її без сліз неможливо, сльози від сміху. Я маю звичку читати книги в метро, але читати книгу Кузьми спокійно та ще й в громадському транспорті неможливо, ледве стримувала "приступи істеричного сміху", іноді приходилося різко закривати книгу, щоб вгамувати свій сміх, адже люди можуть реагувати по-різному. В книзі " Я, Паштєт і Армія" розповідається про армійські роки Андрія Кузьменка (Кузьми), про його товаришів і про всі їхні армійські пригоди. Такої позитивної та смішної книги я ще не читала за все своє життя. Я раджу всім любителям "почитати" обов'язково обзавестися цим "шедевром", чудовий настрій я вам гарантую. А я побігла купувати першу книгу Кузьми. 0 согласны, 0 не согласны

"Я, Паштєт і Армія", Кузьма Скрябін

"Я, Паштєт і Армія", Кузьма Скрябін