works-dream.com

1 отзыв / 395 просмотров
works-dream.com

Обережно, Шахраї!

Олег Олег 29 декабря, 2019 год
Нас 3 людей надіслали кожний по 125 євро фірмі-посереднику works-dream.com за вакансію - робота на заводі Milka в Німеччині. Головний офіс в Гданську, Польща. Вакансія коштує 250 євро. Спочатку платиш 125 євро за документи, інше - вираховують з зарплати. Консультант Труфан Микита Сергійович 1993 року народження. Обіцяли надіслати документи за 5 днів. Не виконали. Потім вони зажадали, щоб їм... Читать отзыв Нас 3 людей надіслали кожний по 125 євро фірмі-посереднику works-dream.com за вакансію - робота на заводі Milka в Німеччині. Головний офіс в Гданську, Польща. Вакансія коштує 250 євро. Спочатку платиш 125 євро за документи, інше - вираховують з зарплати. Консультант Труфан Микита Сергійович 1993 року народження. Обіцяли надіслати документи за 5 днів. Не виконали. Потім вони зажадали, щоб їм надіслали ще по 150 євро за аренду житла. Коли ми відмовились це роботи, агент зник з ефіру. Зараз їх сайт лежить, ніякого зв'яку з works-dream.com немає.
Достоинства:
  1. Не виявлено
Недостатки:
  1. 100 % шахрайство
Работа за границей
Union Job