WorkProfi отзывы

1 отзыв / 91 просмотр

Агенція Workprofi

Аліна Аліна 18 февраля, 2021 год
Всім привіт.Працювали на Zalando (м. Свебодзін) від цієї агенції, нікому не рекомендую!!
Приїхали на дану вакансію на тимчасове житло у місто Валбжих, де в них офіс, о 2 ночі, ніхто не зустрів, лише написали адресу. Житло це було в першу чергу для обсервації (ми її давно пройшли, бо пів року в Польщі), нам звичайно, про це ніхто не сказав, як і за те, що за ці хороми ще й платити треба!
Умови які там були просто жах.
Все брудне, старе, боялися до чогось торкатися, а про ванну я взагалі мовчу.
Люди які приїхали на інші вакансії чекали роботу місяць і їм все обіцяли :"завтра, завтра все буде".
Коли отримали першу зарплату за пів місяця, з ставки нетто у нас повідраховували пенсійне страхування,(від якого ми відмовились складаючи договір), відрахували 100 злотих за це тимчасове жахливе житло, (думаю у польських бомжів кращі умови проживання, ніж там), і недорахували 4 робочих години. На всі наші запитання ніхто не може дати конкретної відповіді, координатора на місці не має, лише на телефоні, і то якщо додзвонитесь то дуже пощастить. Тому обходьте цю фірму стороною. Надіюсь, для когось інформація буде корисною.
Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва

Работа за границей