Интернет-магазин WMarket

Опубликовано 22 августа, 2020 год
1.0
1 отзыв / 177 просмотров
Интернет-магазин WMarket

Не рекомендую робити покупки в данному магазині

Олександр Олександр 22 августа, 2020 год
Якщо коротко то стикнувся з нечесними та не добропорядною командою співробітників. Але вирішив викласти докладну історію.

Купив в даному магазині перукарську машинку, но подарунок прийшла швидко на перший погляд цілком справна. Але як виявилось грілись ножі, налаштування та змазка не допомогли. Тому відправили її на сервісне обслуговування. Через 3 неділі машинку прислали назад. В висновку було написано, що лезо замінили. Та проблему це не вирішило тому відправили товар знову на обслуговування. Десь розуміли, що це знову забере багато часу, тому враження від покупки вже було зіпсовано. Попутно з закону про захист прав споживачів дізнались, що в подібних ситуаціях товар можна повернути. На мій письмовий запит з посиланням на закон, а саме статтю 8, пункт 1. Отримав усну відмову, мені повідомили, що повернути товар можна лишу якщо він три рази вийде з ладу. Сама розмова вперше велась доволі грубо, та напористо. Ніяких компромісів мені не запропонували. В цілому на ремонті машинка перебувала 28 днів, за весь цей час перемови йшли доволі напружено, часто не відповідали на дзвінки та листи. В розмові звучали вислови: “навіщо ви взагалі слали машинку якщо не готові чекати” або “помехи на линии” та кидали трубку.
Та не дивлячись на це зі мною все таки вийшли на зв’язок перед самою відправкою, хочеться зауважити, що вперше за довгий період говорили спокійно та з повагою.
Тож машинку мені надіслали, але як виявилось не добропорядні працівники змінили зміст обох заключення про ремонт де вказали, що в обох випадках машинка була повністю справна, а також вказали не правдиву дату закінчення робіт.
Отже, який висновок такий на поштові послуги було витрачено близько 300 грн. витрачено купу нервів, а саме головне дорогоцінного часу.
Тому в останньому листі до компании я попрохав компенсувати мені очікування, знову ж таки посилаючись на закон. І отримав наступну відповідь: “машинка була справною, навіщо ви нам її надсилали?”

Ось така гарна співпраця!
Я не рекомендую магазин Wmarket!
Будьте та обачними
Магазин "Trend zone"