Wencel tourist

WENCEL TOURIST Закопани - Київ

Гость (Украина) Отзыв написан 1 сентября, 2018 год
Я буду писати це без емоцій, бо хочу, щоб мене почули по суті.

Рейс "закопани - київ" о 22:35 з Любліна і прибуття о 6:20 Луцьк.

Я буду писати це без емоцій, бо хочу, щоб мене почули по суті.

Рейс "закопани - київ" о 22:35 з Любліна і прибуття о 6:20 Луцьк.

Перше враження: що мене здивувало найбільше із самого початку: я взяв найдорожчий квиток який був на басфорі на маршруті Люблін-Луцьк на дану дату, а приїхав Мерседес-Спринтер, в якому багаж складали на передні пасажирські сидіння. Пасків безпеки не було. Нуль безпеки і комфорту.
Але це ще нічого, я багато подорожую і конфуз міг бути очікуваний, ми посміялись з ситуації і все

Але далі було дещо більш вражаюче, коли я підійшов до автобуса десь о 22:05 і запитав, чи це мій рейс, показавши квиток, то мені грубо відповіли в стилі "а ти пізніше не міг прийти/де ти раніше був", при тому, що відправлення о 22:35.
Водії метушились, були неохайні і лайливі.
До прикладу з Кракова в Любліна я за 5 хв зайшов до відправлення і до мені ніхто ніяких претензій не мав.

Попрощатись з другом я не міг, оскільки мене 2 рази "заганяли в автобус", при тому що я явно попросив "дайте хоча б попрощатись"
Ще раз, тут водії повели себе як грубіяни. Спілкуватись дуже неприємно було і конфлікту не хотілось перед далекою дорогою.
Я вже навіть думав пересісти на лайнер Варшава-Київ.

відправлення відбулося в межах 22:10-22:20, хоча за розкладом було о 22:35.

Як мінімум 1 пасажир на задніх сидіннях був пяний, але він був з компанією, то скоріш за все, і вони пили алкоголь чи до посадки чи під час руху я не знаю.

Але факт є такий, що на кордоні з автобуса хлопці винесли пакет пустих пивних бляшанок(мінімум 6-7).

Цей чоловік мінімум 2 рази точно піднімав шум в салоні, через те, що хотів у туалет і чого його не випускають.
Просто дикість, таких пасажирів треба висаджувати, як на мене. Я зробив йому зауваження, а він потім хотів "поговорити зі мною", я б з ним поговорив, але мені проблем не треба, є закон, є правила, є люди які повинні за цим слідкувати.

Я вважаю, що водії були відповідальні за правильне реагування на такі ситуації.

Під час поїздки, до опівночі, поки ми не доїхали до кордону, на весь салон транслювався російський серіал "поліцейський з рубльовки" якось так. Тобто заснути було неможливо.

Більше того, в серіалі було просто море матерщини, обговорення геніталіїв.

Коли одна з пасажирів попросила вимкнути серіал, то цей пяний чоловік почав огризатися до неї. Реакції від водіїв не було.

Не впевнений, що водії також не вживали алкоголю перед поїздкою. Хоча під час стоянки в Любліні вони спілкувались з митниками, якщо не помиляюсь, і ніякої реакції, з боку польських стражів не було, тобто може я й помиляюсь, якщо стражі не замітили.

Загальне враження: поїздка з не найприємнішими людьми, в найприємніших умовах.
Ніколи раніше відгуків не писав, але ця ситуація мені обурила конкретно.

Щодо купівлі квитка на басфорі, то мені прийшов укр квиток з любліна до познані при тому, в той час як польсктй варіант був правильний з Любліна до Луцька. Добре, що питання вирішили, але пройшло 5 днів. Зв своєї сторони перевіряйте завжди при купівлі квиток.

Пассажирские перевозки

Евровояж (eurovoyage.com.ua)
Евровояж (eurovoyage.com.ua)

ООО Трансгрупп
ООО Трансгрупп

Каса Люкс-Рейзен (Каса Lux-Reisen)
Каса Люкс-Рейзен (Каса Lux-Reisen)

Компания Орион-Авто
Компания Орион-Авто