Скарга для ватсонс. - Отзывы о Watsons

Watsons
Ліля Отзыв написан 16 июня, 2019 год 109 просмотров
Watsons - Скарга для ватсонс. 13 06 2019 року була акція у маг. Ватсонс, м. Львів вул. Широка, 87 ТЦ ВАМ. Були придбані товари по жовтих цінниках. Ваніш голд порошок 250 гр _ 47.90, гель ОФФ від комарів_ 29.92, рідина для фумігатора 29.95. Понадіялась на порядність продавців вже вдома з'ясували що акційний товар пробили по реакційних цінах. Звернувшись на другий день до адміністратора мені сказала, що такого продавця ( Лисенкова) немає, і нічого вони незнають. Запропонували мені прийти о 16.00 глдині( я була о 11 год) Без начальства вони нічого незнають. Я немала часу бігати і виясняти і тратити час на ваш обман покупця. Мені повернули гроші ( з незадоволеними лицями) В заяві я пояснила причину повернення. Прошу керівництво звернути увагу на дії продавців і адміністратора, вже напевно не перший раз займаються такими аферами( на цінниках одне- а пробивають на касі інші суми) Всеж таки у вашій мережі неможна надіятись на порядність. Дуже шкода що у вас працюють такі кадри. Мому обуренню немає меж. Копію чеку для привернення уваги ПОДАЮ.
Достоинства:
  1. -------------+
Недостатки:
  1. Нагло обраховують покупців. При акціях з жовтими цінниками товар пробивають на касі без акцій. Обрахунок виходить суттєвий.

Косметика и парфюмерия: отзывы

Косметика и парфюмерия
139501 просмотр
Брокард Рівне екватор Дуже неприємно заходити у ваш магазин, по тій причині, що за тобою по п'ятам зразу ж біжить охоронець. Відчуваєш себе, як під конвоєм. Стоїть і дихай в спину, сверлить очима тебе.
BROCARD Ответ представителя BROCARD
вторник, 16 июля
Доброго дня, Елеонора. Дякуємо за відгук. Нам щиро прикро, що візит до магазину мережі викликав у Вас негативні емоції. Ваше...

Караван ТРЦ

Торговые центры, Днипро, пгт. Юбилейный, ул. Нижнеднепровская, 17
32573 просмотра
Караван и. Оно Перестали ходить в караван потому что появился ПОДГОРОДНЯНСКИЙ БЫДЛЯЧОК ну вы поняли одно быдло в дешевых шмотках

Watsons

Watsons – это одна из ведущих сетей магазинов косметики и здоровья. Ее точки расположены по всем крупным городам Украины. В ассортименте Watsons насчитывается до 2700 наименований, что значительно выделяет ее...

Косметика и парфюмерия

Интернет-магазин "Lamoda"