Watsons отзывы

Watsons
455 отзывов / 48854 просмотра
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Разочарование года

Клиент Клиент 2 сек назад
Ватсонс был моим фаворитом, покупала кометику только у них. Но в один прекрасный день поучаствовала в конкурсе, дарили косметику в инстаграм.
Я выиграла, написали "отправка подарка займёт до 2-х месяцев". Уже прошло 3 месяца, писала несколько раз, когда отправят модарок, от ниж только фраза "ц нас есть ваши реквизиты, ожидайте ". И этт не у меня одной, у других победителей также

Watsons магазин

Алексей Алексей суббота, 17 октября
Хороший маркет, и сотрудники вменяемые При возникновении различных проблем, вполне адекватно и дружелюбно помогают
Watsons Ответ представителя Watsons воскресенье, 18 октября
Привіт! Дякуємо за ваш відгук♥ Нам дуже-дуже приємно, що ви отримуєте лише позитив, відвідуючи наш магазин♥

Watsons сетевой магазин

Наталья Наталья суббота, 17 октября
Ватсонс - замечательный сетевой магазин, сначала зашла на сайт, но решила сравнить цены и наличие в магазине, есть всё!! Прекрасный выбор товаров бытовой химии , средств для тела и волос, личной гигиены, сотрудники милые и деликатные, много товаров со скидками, не попала на акцию 1+1, надо ловить эту тему, спасибо за работу, любимый Ватсонс ,всем мира и добра!
Watsons Ответ представителя Watsons воскресенье, 18 октября
Привіт! Щиро вдячні за такі приємні слова♥ Наша компанія, працює заради того, щоб ви отримували лише позитивні емоції від покупок♥

Кошмар, а не магазин. Заказ через интернет-магазин

Ирина Ирина понедельник, 12 октября
Я такого отношения и обслуживания еще не встречала ни в одном магазине. Заказ 7 дней не отправляют и это в КИЕВ!!!!
На 6-ой день , когда он все еще в комплектации, оказалось, что нескольких позиций уже нет. Это как??? При оформлении заказа все было. Вы так издеваетесь над людьми? Конечно, если неделями отправлять заказ, то наверное такое может быть. Хорошо, готова чтобы эти позиции заменили на аналогичные, но такой функции у вас нет. Операторы нагло врут об отправке заказа. Ужасное отношение к покупателям.
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 12 октября
Привіт! Дякуємо за ваш відгук! Ми щиро перепрошуємо за незручності, які у вас виникли. Ми будемо намагатись вдосконалювати роботу складу, та комплектацію замовлень, щоб такі ситуації більше не траплялись. Ви може звернутись за деталізацію з приводу вашого замовлення до нашого чату на сайті https://www.watsons.ua/uk/ чи в соціальну мережу Facebook чи Instsgram. Ваші коментарі допомагають ставати нам краще♥

Чудова акція 6.10

Елизавета Елизавета четверг, 8 октября
Отримала смс-повідомлення про акцію, було приємно. Велика кількість товарів по знижках, скористалась акцією. Доставка швидка, вже за 2 дні отримала. Товари належної якості. Отримала приємний подарунок накидку для фарбування та пробник маску для обличчя. Дякую Вам!
Watsons Ответ представителя Watsons четверг, 8 октября
Привіт! Дякуємо за ваш відгук! Ми плідно працюємо задля комфорту наших покупців♥

Кошмар: заказ через интернет и подарочные карты

Катерина Катерина четверг, 8 октября
Как и многим, на работе еще в марте подарили карты в Ватсонс. Решила ими воспользоваться. 1. Странное ограничение, что этими картами можно воспользоваться только на их сайте; 2. При оплате заказа на сайте картами нельзя забрать товар из ближайшего магазина; 3. Об ограничении условий доставки на сайте нигде не указано, а их консультант не смог помочь - пришлось выяснять самой,... Читать отзыв Как и многим, на работе еще в марте подарили карты в Ватсонс. Решила ими воспользоваться. 1. Странное ограничение, что этими картами можно воспользоваться только на их сайте; 2. При оплате заказа на сайте картами нельзя забрать товар из ближайшего магазина; 3. Об ограничении условий доставки на сайте нигде не указано, а их консультант не смог помочь - пришлось выяснять самой, почему нельзя оформить самовывоз; 4. Оплата доставки не по тарифам службы доставки, а по тарифам самих Ватсонс. Так доставка Новой Почтой до отделения по Киеву небольшого заказа у них стоит 60 грн, хотя на самой почте меньше 50 грн.
Прочитав другие отзывы страшно вообще заказывать. Судя по общему опыту покупателей - Ватсонс берет за заказы деньги вперед, а потом вовсе не чешуться - можно получить свой заказ через месяц в неполной комплектации. А при отмене заказа - еще два месяца добиваться возврата средств.
Достоинства:
  1. Нет.
Недостатки:
  1. Развод на деньги с доставкой. Развод на деньги с подарочными картами. Не работают с возражениями и жалобами. Ограниченный ассортимент товаров.
Watsons Ответ представителя Watsons четверг, 8 октября
Привіт! Ми щиро перепрошуємо, за негативний досвід, що виник у вас під час користування нашим магазином. Подарункові сертифікати є можливість отоварити також в стаціонарному магазині. Замовлення на точку самовивозу дійсно, необхідно оплатити банківською карткою на сайті. Ми вже працюємо над вирішенням даного питання, для того, щоб також була можливість оплатити замовлення сертифікатом.
Ми будемо працювати над вдосконаленнями, щиро перепрошуємо за незручності♥

Відгук на watsons♥

Аліна Аліна среда, 7 октября
Класний магазин, досить часто круті та різноманітні акції. Широкий асортимент декоративної та доглядової косметики. Досить багато брендів, які представлені лише у цій мережі.
Watsons Ответ представителя Watsons четверг, 8 октября
Привіт! Щиро вдячні за приємні слова, ми працюємо задля вашого комфорту♥

Очень палитесь, ребят

Гость Гость вторник, 6 октября
У меня из претензий к этому магазину - только ярое обёртывание всего, что попадется под руку скотчем, который потом невозможно отодрать от товара. Но так явно накручивать себе отзывы? Серьезно? Фу!
Watsons Ответ представителя Watsons среда, 7 октября
Привіт! Дякуємо за ваш відгук! Ми візьмемо ваші зауваження до уваги,щодо пакування. Всі відгуки проходять модерацію,та були написані нашими користувачами♥

Завжди вчасно

Катерина Катерина понедельник, 5 октября
Дуже люблю замовляти в інтернет магазині, був випадок, коли поїхала з міста, але робила замовлення, забрати не встигала, але Ватсонс мене приємно здивував, адже безкоштовно подовжили термін зберігання, і я з комфортом забрала в зручний час своє замовлення. Дякую за підтримку!!!
Watsons Ответ представителя Watsons вторник, 6 октября
Привіт! Щиро вдячні за ваш відгук, наша компанія працює для того, щоб ви із задоволенням повертались знову♥

Доставка з інтернет-магазину

Анна Анна понедельник, 5 октября
Робила замовлення в інтернет-магазині, хочеться подякувати швидкій доставці та кур`єру. Дуже ввічливий, допоміг занести важку посилку до дверей. Дякую за обслуговування.
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Привіт! Щиро дякуємо за позитивний відгук♥

Watsons Premium

Римма Римма понедельник, 5 октября
Хочеться подякувати компанію, за те, що набагато простіше і доступніше стало нарахування балів і швидке підключення Преміум статусу. Вчора надійшов лист про підключення. Дуже вдячна, оскільки здійснюю велику кількість замовлень і безкоштовна доставка, то круто.
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Щиро дякуємо Вам, дуже приємно читати побажання і такі приємні слова від постійних клієнтів!

Корейська косметика

Лілія Лілія понедельник, 5 октября
Дуже хочеться залишити відгук про якість корейської косметики в мережі магазинів Watsons. По-перше даної продукції не представлено в інших магазинах, але, якщо і представлена то набагато гіршої якості. Всі товари корейські сертифіковані та якісні. В моїх фаворитах Frudia та Scinic. Рекомендую, спробувати.
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Привіт! Дякуємо за ваш відгук! Наш асортимент корейської косметики буде збільшуватись, для того щоб ви змогли обрати те, що підходить саме для вас♥

Акція від Watsons

Дарья Дарья понедельник, 5 октября
Здійснила замовлення на сайті Watsons, замовляла звичайну фарбу для волосся Garnier Olia, було приємно, що в комплекті йде подарунок накидка для бережного фарбування волосся. Круто, дякую!
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Красно дякуємо, ми робимо все, щоб покупки в наших магазинах приносили Вам лише позитивні емоції. ♥♥♥

Залиш відгук на сайті

Алеся Алеся понедельник, 5 октября
Нещодавно на сторінці Watsons був конкурс від бренду Проктор, де необхідно було залишити відгук. Думала, що через велику кількість учасників, не вдасться отримати перемогу, але була приємно здивована коли зателефонував менеджер компанії і повідомив, що я виграла електричну зубну щітку!
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Привіт! Так приємно, що не забуваєте ділитись своєю радістю♥ Ми хочемо, щоб ви отримували багато позитивних емоцій від нашої компанії♥ Дякуємо, за те, що ви залишаєтесь з Watsons ♥

День народження Watsons

Олена Олена понедельник, 5 октября
Була приємно здивована, коли зателефонували і повідомили, що я отримаю подарунок. Оскільки, не знала, про дану акцію, буда надзвичайно приємно. Отримала нещодано подарунок. Дякую, Watsons за таке ставлення!
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Привіт! Дякуємо за конструктивну оцінку, ми завжди намагаємось ставати кращими для Вас♥

Робота інтернет-магазину

Вероника Вероника понедельник, 5 октября
Дуже вдячна компнанії, що останнім часом дуже багато конкурсів та зрозумілих і простих акцій. Постійно замовляю в інтернет-магазині. Доставка, зазвичай, швидка, але в акційний період може бути затримана до декількох днів. Але це не так страшно. Дуже задовлена. Рекомендую!
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Такі приємні слова! Ми працюємо, щоб дарувати Вам гарний настрій та радість від покупок. Дякуємо, що взамін даруєте його нам :)

Чудовий магазин

Аліна Аліна понедельник, 5 октября
У вас надзвичайно комфортний магазин, все акуратно розкладено, а головне дуже хороші ціни та акції! Приємно задоволена обслуговуванням консультантів! Рекомендую! smile
Достоинства:
  1. Асортимент , акції, обслуговування.
Недостатки:
  1. НЕМАЄ!
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Вітаємо! Дякуємо вам, що знайшли час і поділилися позитивними враженнями про наш магазин ♥

Вежливые сотрудники Watsons

Гость Гость понедельник, 5 октября
В магазинах Watsons очень вежливые и компетентные сотрудники. Всегда рады помочь, проконсультировать, знают информацию про актуальные акции.
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Привіт! Дуже вдячні за ваш відгук♥

Thank you!!!!

Гость Гость понедельник, 5 октября
Мне так нравится интернет магазин, особенно делать заказы на точку. Да, идёт долго, но зато как удобно! Надеюсь, вы скоро сделаете доставку быстрее, и все будуть заказывать только так.
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Привіт! Дуже вдячні за ваш відгук♥ Ми вдосконалюємо роботу точки самовивозу, тому очікуйте,будь ласка, найближчим часом ви зможете забирати ваші замовлення швидче♥

Приємно повернутись

Лілія Лілія понедельник, 5 октября
Декілька разів виникали не дуже приємні ситуації, і вже казала собі, що знайду інший магазин,але всі проблеми так швидко вирішували,що я не змогла піти кудись інше,ніж не у Watsons, за це дякую консультантам та гарячій лінії, ви тримаєте репутацію магазину. Ваші акції та пропозиції заманюють,а особливо знижки на масочки.
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Привіт! Дуже вдячні за ваш відгук! Ви можете завжди поділитись вашим досвідом покупок, це дасть нам змогу виправити помилки та покращити роботу, для того, щоб вам було ще зручніше отоварюватись в мережі наших магазинів♥

Быстрая доставка

Яна Яна понедельник, 5 октября
Много писать и хвалить не буду, но хотелось сказать спасибо за быструю доставку на НП. Ждала всего два дня. И получила свои румяна, которых кроме вашего магазина нигде нет.
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Привіт! Дякуємо за відгук! Наш магазин намагається реалізувати унікальні товари, які зможуть надати той результат, який ви бажаєте. Натуральні компоненти та якісна косметика, все для того, щоб ви були красиві та здорові♥

ТОП магазин

Аліса Аліса понедельник, 5 октября
При такій конкуренції, завжди обираю вас. Через приємні ціни, класний вибір, і те, що завжди порадять догляд для мого волосся та шкіри. Ну не круто?
Це як ніби до косметолога сходила, у вашому магазині. Дуже компетентні працівники. Повертаюсь щоразу, як тільки роблю покупку.
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Привіт! Дякуємо за приємний відгук! Наш персонал завжди готовий прийти на допомогу, коли у вас виникли сумніви. Наші консультанти знають все про красу та догляд, саме тому, обравши наш магазин, ви ніколи не зробите помилку у догляді за вашим тілом.

Акції бомба

Маша Маша понедельник, 5 октября
Лише декілька тижнів тому, зрозуміла вигідну пропозицію - жовтий цінник, це реально низька ціна, заради нього, потрібно хоча б два рази на місяць зайти, і скупитись дешевими товарами для дому. Люблю вас. ❤
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Привіт! Дана акція діє і в онлайн магазині і в стаціонарному. Максимально вигідна ціна на товари, все для вашого комфорту♥

Дитина задоволена

Свят Свят понедельник, 5 октября
Взяли тут електричну зубну щітку, з героями " Холодного серця",дитина була така рада, що тепер кожен ранок як свято. Дуже вдячні за такий товар, щей по акції, та швидку доставку.
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Привіт! Ми дуже щасливі, коли наші покупці задоволені нашою роботою. Ми працюємо для вас♥

Мне так нравится дизайн

Татьяна Татьяна понедельник, 5 октября
Много посещаю магазинов красоты, так как у меня свой маленький бизнес, некоторые товары можно купить очень выгодно. И Watsons это ЕДИНСТВЕННЫЙ магазин в котором просторно и комфортно делать покупки, дополнительный бонус корейка, и большие акции раз на месяц. Так что удачи вам, и клиентов адекватных.
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Привіт! Ми дякуємо за відгук та побажання. Наша мережа магазинів буде доповнювати асортимент тими товарами, яких найбліьше потребують наші покупці, очікуйте на оновлення найближчим часом♥

Однозначно лав

Nadin Nadin понедельник, 5 октября
Обожаю письма Ватсонс с опросом удовлетворенности ^^ Приятно получать в ответ "Це однозначно лав" <3 Единственное пожелание, увеличьте немножко ассортимент, а так процветания вам!
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Привіт! Вдячні за ваш позитивний відгук♥ Побажання наших покупців ми завжди беремо до уваги в першу чергу, очікуйте на оновлення♥

Нові бренди

Соня Соня воскресенье, 4 октября
Завжди оновлюю сайт, та переглядаю новинки, у Watsons їх завжди багато, тобто я можу обрати все що подобається, додати до корзини, і потім придбати, те, що дійсно підходить за характеристиками, за це велике дякую розробникам, ви на висоті.
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Привіт!Дякуємо за ваш відгук! Нам так приємно, що ви задоволені нашим магазином, дуже-дуже♥

Еко товари!!!

Станіслав Станіслав воскресенье, 4 октября
Найкращий магазин, з великим вибором еко товарів, ці порошки від Domol це просто love. І зубні щітки та пасти, косметика, що не тестується на тввринах. Watsons з природою за одно. ❤
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Привіт! Дякуємо, що помічаєте наші старання! Сьогодні важливо підтримувати нашу природу, ми всіма силами збільшуємо кількість еко товарів в нашій мережі. Ми вдячні, що ви також не байдужі до нашої планети♥

Класнючі дівчатка

Квітослава Квітослава воскресенье, 4 октября
Обслуговування супер, мені допомогли і в магазині, і на гарячій лінії. Багато виникло запитань щодо картки лояльності, але все пояснили, обмін зробили бали перенесли. Запитань немає,всі дівчатка молодці. Люблю ваш магазин,а особливо марку Isana, ох єдині засоби, на які немає алергії.
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Привіт! Дякуємо за приємні слова! Ми вдосконалюємо роботу наших співробітників, щоб ви завжди змогли отримати відповідь на ваші запитання♥

Сайт - це моя окрема любов

Женя Женя воскресенье, 4 октября
Із появою сайту я розпочала частіше здійснювати у вас покупки)
Адже зручно переглянути асортимент і отримати із доставкою додому товар через брак часу, і ще класні акції з отриманням подаруночків! ВЕЛИЧЕЗНИЙ вам плюс, що нарешті товари самі потрапляють до кошику❤️
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 5 октября
Привіт! Дякуємо за Ваш відгук! Інтернет магазин щоразу стає більш зручнішим, ми розуміємо потребу наших покупців в новинках та оновленнях, і завжди прцюємо для Вас♥
Watsons
Watsons – это одна из ведущих сетей магазинов косметики и здоровья. Ее точки расположены по всем крупным городам Украины. В ассортименте Watsons насчитывается до 2700 наименований, что значительно выделяет ее среди других компаний. Огромный выбор товаров придет на любой вкус и возможности, кроме того в магазине действует 10 % скидка... подробнее

Косметика и парфюмерия
EVA магазин