Watsons отзывы

Watsons
521 отзыв / 56709 просмотров
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Дуже класні акції

Оксана Ковалевська Оксана Ковалевська 23 часа 11 мин назад
В червоній зоні карантину, не сильно хотілось кудись йти, і можливості не було. Тому звернулась на сайт ватсонс, а там розпродаж до -50%. Купила пральні засоби і косметику, знижки дуже класні, і вже доставили замовлення кур'єром(ніколи не замовляла до дому, бо дорого, а тут від 199 гривень доставка безкоштовна!)
ДЯКУЮ ВАМ!
Watsons Ответ представителя Watsons 29 сек назад
Привіт! Щиро вдячні за ваш відгук, ми працюємо для того, щоб ви отримували лише позитивні емоції від покупок у нашому магазині!
Дякуємо, що обираєте Watsons♥

Зачем акция, если нет в наличии

Ваш покупатель Ваш покупатель понедельник, 12 апреля
Уважаемый watsons, вы сделали хорошую акцию на детские товары с 12 по 18 апреля. Но в наличии нужных подгузников уже нет. И это только 1й день акции!!! А что будет на 2й или 3й день? Наверно " балалайка" для тех, кто не сделал заказ в 6 утра первого дня. Может стоит завозить больше товара под акции?. Думаю, не обеднеете,... Читать отзыв Уважаемый watsons, вы сделали хорошую акцию на детские товары с 12 по 18 апреля. Но в наличии нужных подгузников уже нет. И это только 1й день акции!!! А что будет на 2й или 3й день? Наверно " балалайка" для тех, кто не сделал заказ в 6 утра первого дня. Может стоит завозить больше товара под акции?. Думаю, не обеднеете, с учетом "золотых" цен на подгузники.
Watsons Ответ представителя Watsons вторник, 13 апреля
Привіт! Щиро вдячні за ваш відгук, нам важлива думка наших покупців!
Оновлення товару на складі відбувається реглулярно, для вашої зручності ви можете натиснути кнопку біля товару "Повідомити коли з'явиться", та в разі надходження позиції на склад, на електронну адресу отримаєте сповіщення.
Інформацію щодо поповнення товару на складі передамо до відповідного відділу, сподіваємось на ваше розуміння♥

Довгі терміни доставки онлайн замовлення

Гость Гость пятница, 2 апреля
Перед оформленням замовлення користувач не бачить термiнiв комплектацiї, та на сайтi у роздiлi "Доставка і оплата" вони теж не вказанi, зате вказано: "Ми зберемо та відправимо Ваше замовлення в максимально короткий строк"
Оформила замовлення 30.03.21, статус не змінився до цих пір. При зверненні до оператора отримала відповідь: Замовлення комплектуються в порядку черги 1-3 дні. Комплектація залежить від завантаженості складу.... Читать отзыв
Я ще не стикалася з такими довгими термiнами комплектацiї та доставки. Це мiй перший досвiд онлайн замовлення у Watsons i поки що вiн не є позитивним нажаль. У планi швидкостi вони значно поступаються конкурентам.
Watsons Ответ представителя Watsons суббота, 3 апреля
Привіт! Дякуємо за ваш відгук. Ми постійно намагаємось вдосконалювати наш сайт www.watsons.ua та виправляти помилки. Ми приносимо вибачення за всі незручності, пов'язані з роботою сайту. Нам дійсно хочеться, щоб вам було комфортно ним користуватись. Ми щиро сподіваємось, що найближчим часом все почне працювати як треба і користування сайтом буде приносити лише позитивні емоції. Бажаємо вам гарного дня♥

Все супер! Ну майже все...

Илья Илья суббота, 27 марта
Зазвичай у цей магазин з дружиною ходимо частенько! Ціни файні у порівнянні з конкурентами. Сервіс також достойний! Але якщо раніше бонуси 3% нараховувались за все, а потім на касі при розрахунку "збивались" до купи всі можливі знижки, промо та інше, то тепер такого немає! Жовті цінники, червоні цінники не нараховують бонусів! Шкода...
Достоинства:
  1. Хороші ціни на акціях
Недостатки:
  1. Змінилась система нарахування бонусів
Watsons Ответ представителя Watsons понедельник, 29 марта
Привіт! Дякуємо за ваш відгук! За новими правилами Watsons Club бали нараховуються лише на білі цінники, але також подвійні бали на "Наше власне" з карткою Watsons Premium, акційні пропозиції, та постійна акція "Жовтий цінник", за якою ви завжди можете придбати улюблені товари за найнижчою ціною! Ми пропонуємо найвигідніші ціни та відповідну систему нарахувань. Щоб ви могли повноцінно ознайомитись із нарахуванням на всі категорії товарів, ми створили таблицю, яку можете переглянути за посиланням - https://www.watsons.ua/uk/official_rules
Ми будемо ставати кращими, тому всі ваші побажання та зауваження будуть передані на розгляд до відповідного відділу♥

Скарга на хамське поводження продавця

Ольга Ольга четверг, 25 марта
Продавець магазину Watsons на проспекті Маяковського,75, всім своїм видом демонструвала свій паганий настрій, а коли я дістала випадко карту іншого магазину, замість вказати на це адекватно, почала роздратовано тикати рукою собі за спину і казати:"Дивіться!" Як стало зрозуміло, не одразу, я повинна була дивитись на великі літери з назвою магазину... Чесно, хотілось залишити товар на прилавку і піти. Не буду... Читать отзыв Продавець магазину Watsons на проспекті Маяковського,75, всім своїм видом демонструвала свій паганий настрій, а коли я дістала випадко карту іншого магазину, замість вказати на це адекватно, почала роздратовано тикати рукою собі за спину і казати:"Дивіться!" Як стало зрозуміло, не одразу, я повинна була дивитись на великі літери з назвою магазину... Чесно, хотілось залишити товар на прилавку і піти. Не буду озвучувати прізвище продавця, але для адміністрації вкажу, що це відбулося 25.03.2021. Ніколи раніше в цьому магазині не стикалася з такою поведінкою продавців. Прикро.
Watsons Ответ представителя Watsons пятница, 26 марта
Привіт! Ми дякуємо вам за ваш відгук та водночас приносимо вибачення за завдані незручності. Дану інформацію буде доведено до відома керівництва магазину. З персоналом магазину буде проведено роз'яснювальну роботу щодо спілкування з нашими покупцями. Нам дуже прикро що ви отримали негативні емоції відвідуючи наш магазин, ми будемо ставати кращими для вас♥

Низький рівень персоналу

Гость Гость среда, 24 марта
Доброго дня. Велике прохання звернути увагу на процівників вашого магазину. Я з міста Кропивницький. Моє знайомство з вашими працівниками закінчилось викликом поліції. На цьому не зупинюсь. Хотілось би, щоб цей конфлікт дойшов до вашого керівництва і були прийняті міри.
Watsons Ответ представителя Watsons четверг, 25 марта
Привіт! Ми дякуємо вам за ваш відгук та водночас приносимо вибачення за завдані незручності. Дану інформацію буде доведено до відома керівництва магазину. З персоналом магазину буде проведено роз'яснювальну роботу. Для перевірки інформації уточніть,будь ласка, адресу магазину та деталі або до нашого чату на офіційному сайті www.watsons.ua або в соціальні мережі Facebook чи Instagram.
За допомогою ваших відгуків ми стаємо кращими♥

Враження від користування інтернет магазином

Ірина Ірина 17 марта, 2021 год
Інтернет магазином watsons раніше активно користувалась. Зручно - вибрав, замовив, сплатив, привезли.
Але мережа розвивалась... і щось пішло не так.
Спочатку дрібничка - в формі замовлення зникла опція вибору дати та тайм слоту доставки. Привіт тим, хто замовляє доставку в офіс.
Треба при замовленні змінити адресу доставки, не працює. Запостити замовлення - помилка сервера.
Кол центр на такі проблеми відповідає... Читать отзыв
Але мережа розвивалась... і щось пішло не так.
Кол центр на такі проблеми відповідає філософські - змініть браузер.
Нарешті ви це зробили - відправили замовлення та отримали підтвердження - все ок.
Але не поспішайте розслаблятись. Годин за 6 - 8 після отримання підтвердження вам телефонують та повідомляють, що товару немає в наявності.
Якщо ви замовили акційний товар, вірогідність відсутності зростає в рази.
Навіть не намагайтесь з'ясувати, чому товари при оформленні замовлення (навіть сплаченого) не резервуються.
Відповідь буде проста "а у нас склад великий, все не порахувати".
Звичайно, можна відмовитись від відсутньої позиції, але тоді вартість доставки перераховується відповідно до нової суми.
Ваше право відмовитись.
Якщо ви обирали пост оплату, ціна за все - розчарування та дарма витрачений час.
Якщо сплатили одразу карткою, вам гроші звичайно повернуть... за декілька банківських днів. Звичайно без процентів, що платіжна система стягає за послуги.
Окрема розмова про списані бали в разі відмови від замовлення. Про автоматичне повернення і не мрійте.
Менеджери, які телефонують щодо відсутності товару, "забувають" повідомити, що на повернення балів потрібен окремий запит.
І на додаток. Якщо є бажання залишити скаргу через оператора кол центру - welcome. Із відповіддю протягом трьох днів... Йшов вже другий тиждень...
Watsons Ответ представителя Watsons четверг, 18 марта
Привіт! Ми щиро вдячні за ваш відгук, нам дуже важлива думка наших покупців, завдяки вашим коментарям ми стаємо кращими!
Інформація на сайті з приводу наявних позицій оновлюється поступово, саме тому, позиції ще доступні на сайті, коли фактично їх вже немає на складі. Повідомляємо, що вартість доставки залишається не змінною, якщо редагувати ваше замовлення та видалити з нього позиції, яких немає на складі.
З нашого боку кошти повертаються автоматично, так як до відвантаження вашого замовлення вони заморожені на вашій картці, але банк залишає за собою можливість розморожувати їх від 1 до 14 днів.
На жаль, бали автоматично не повертаються на ваш рахунок, відповідно менеджери телефонують лише щодо відсутньої позиції, в системі інформація щодо списаних балів у замовленні не відображається. Ми вже працюємо над покращенням даного функціоналу, але поки, дійсно, необхідно самостійно звернутись щодо списаних балів для повернення.
З приводу вашої скарги, та її розгляду, ви можете звернутись або до нашого чату на офіційному сайті www.watsons.ua або в соціальні мережі Facebook чи Instagram ми повідомимо вас, на якому етапі розгляд вашого звернення.
Ми щиро перепрошуємо за незручності, що виникли у вас під час користування нашим магазином, всі зауваження та побажання будуть прийняті в роботу, для того, щоб робота нашого магазину ставала кращою з кожним днем♥

Оплатила и збыла товар на кассе

Гость Гость 9 марта, 2021 год
На Бориспольской, 26-ж купила шампунь и за была на кассе . Мне вернут товар. Чек есть.
Watsons Ответ представителя Watsons 10 марта, 2021 год
Привіт! Ви завжди можете звернутись за допомогою та коректною консультацією за номером - 0800300333 чи звернутись до нашого чату на офіційному сайті www.watsons.ua. Також ви можете звернутись до магазину та уточнити інформацію у співробітників.
З повагою,
Ваш Watsons♥

Нешановна савєльєвв

Оксана Оксана 6 марта, 2021 год
Знаю я цю савєльєву це ще та Су..чка, такої двохлічної особи я не бачила.
А ще в загальному про роботу в ватсоні це взагалі... Читать отзыв
Знаю я цю савєльєву це ще та Су..чка, такої двохлічної особи я не бачила.
А ще в загальному про роботу в ватсоні це взагалі неможливо підібрати слів як так можна люди працюють як раби на купку негідників які жерують,а працівники працюють за копійки з такими виручками,виторг магазину де я працюю в лютому становив 1.5млн грн,а люди получили по 4500грн

Про керівників ватсон

Віка Віка 6 марта, 2021 год
Напишу тут тому що на сторінці в фейсбуці ватсон модератори дуже добре працюють і видаляють погані відгуки про цю шарагу і там все так гарно,але це далеко не так,керівництво ватсона це купка зажерливих аморальних створінь які тільки думають якби то обдурити своїх працівників і платити якомога меншу зарплату,постійно скорочують персонал і на одну людину звалюють купу роботи,продавець повинен помити... Читать отзыв Напишу тут тому що на сторінці в фейсбуці ватсон модератори дуже добре працюють і видаляють погані відгуки про цю шарагу і там все так гарно,але це далеко не так,керівництво ватсона це купка зажерливих аморальних створінь які тільки думають якби то обдурити своїх працівників і платити якомога меншу зарплату,постійно скорочують персонал і на одну людину звалюють купу роботи,продавець повинен помити підлогу полки ,поміняти цінники а їх кожен день дуууже багато,бути на касі при тому пропонувати постійно якусь групу товарів,консультувати людей дивитись щоб хтось чогось не вкрав,приймати товар виставляти його,постійно міяють планограми,а при тому коли знаходишся одна на весь зал і коли в магазині 10-20 чоловік маєш бігати і до всіх сміятись і бути любязною!!!хіба це нормально нешановні керівники ватсон???? і окремо хочу виділити таку собі пані Савєльєва хто її знає ви знаєте про що я

Відгук на роботу

Аліна Аліна 6 марта, 2021 год
Тут пишуть відгуки такі дуже сильно обурливі клієнти,яким дуже не подобається,що цінники неправильні,а ви знаєте які умови праці в цій конторці????тут один продавець подекуди має працювати за п'ятьох і тих цінників незліченна кількість,як одна людина з цим має справитись???керівництво взагалі не думає про працівників а про зарплату я взагалі мовчу менше мінімалки вже платять,от і на цьому відбивається спілкування з... Читать отзыв Тут пишуть відгуки такі дуже сильно обурливі клієнти,яким дуже не подобається,що цінники неправильні,а ви знаєте які умови праці в цій конторці????тут один продавець подекуди має працювати за п'ятьох і тих цінників незліченна кількість,як одна людина з цим має справитись???керівництво взагалі не думає про працівників а про зарплату я взагалі мовчу менше мінімалки вже платять,от і на цьому відбивається спілкування з клієнтами,як продавець з такими умовами праці може почувати себе в хорошому настрої і поводитись гарно з клієнтами?????

Самі співробітники порівнюють магазин з переходом

Гость Гость 5 марта, 2021 год
Захожу до магазину по вул.Вербицького час від часу. Придивилася в магазині чоловічу туалетну воду торгової марки Avon, і вже декілька раз її купляла. 2го березня зайшла в магазин з наміром знову купити воду, але її не було в наявності ( згодна буває). Вирішила у дівчини на касі спитати чи буде вона завозитися. Відповідь просто шокувала. Нашо продавець просто розвів руками... Читать отзыв Захожу до магазину по вул.Вербицького час від часу. Придивилася в магазині чоловічу туалетну воду торгової марки Avon, і вже декілька раз її купляла. 2го березня зайшла в магазин з наміром знову купити воду, але її не було в наявності ( згодна буває). Вирішила у дівчини на касі спитати чи буде вона завозитися. Відповідь просто шокувала. Нашо продавець просто розвів руками і прозвучала відповідь " та її можна купити в кожному переході". Шкода звісно шо продавці не можуть надати кваліфіковану відповідь, але відповідь" не знаю" була б доречніше. І звідци питання можливо у вас є конкретні адреси переходів де можна купити товар якого у вас на данний момент нема в наявності?))))
Watsons Ответ представителя Watsons 6 марта, 2021 год
Привіт! Дякуємо за ваш відгук♥
Вдячні Вам за надану інформацію та перепрошуємо за неналежне обслуговування. Інформацію щодо цієї ситуації було передано спеціалістам на опрацювання. Зі співробітниками будуть проведені відповідні роботи, щодо внутрішнього розпорядку та бесід із покупцями.

Самий крутий!

Анна Анна 4 марта, 2021 год
Багато років знаю про цей магазин. Але НАЖАЛЬ не звертала на нього уваги... Через алергію багато років не могла користуватися ніякою косметикою (доглядовою і декоративною). Коли придбала пмм, довелося шукати вигідний миючий засіб. Все почалося з Domol. Далі спробувала Isana, Lumene, Rimmel. Це просто щось нереальне!!! Виходила з відти з цілими пакетами) Низький вам уклін і подяка за такі... Читать отзыв Багато років знаю про цей магазин. Але НАЖАЛЬ не звертала на нього уваги... Через алергію багато років не могла користуватися ніякою косметикою (доглядовою і декоративною). Коли придбала пмм, довелося шукати вигідний миючий засіб. Все почалося з Domol. Далі спробувала Isana, Lumene, Rimmel. Це просто щось нереальне!!! Виходила з відти з цілими пакетами) Низький вам уклін і подяка за такі марки! Процвітання і гарного прибутку
Watsons Ответ представителя Watsons 5 марта, 2021 год
Привіт! Щиро вдячні за ваш відгук, ми працюємо для того, щоб ви отримували лише позитивні емоції від відвідування нашого магазину.

Ценник не соответсвуют

Гость Гость 3 марта, 2021 год
Я пришла купить карандаш для бровей. Все карандаши были по Акции 159 грн. Пришла на кассу, в мне пробивают товар уже за 209 грн!!!! Это что за надувательство!!!
Оказывается, тот карандаш, который взяла я, был не по Акции и ЦЕННИКА НА НЕГО ВООБЩЕ НЕ БЫЛО!!! То есть карандаш на полке был вместе с теми ,что по Акции. Отдельно на сой карандаш цены не было вообще.
Больше ходить в этой магазин не буду!!!!!!
Watsons Ответ представителя Watsons 4 марта, 2021 год
Привіт! Ми дякуємо вам за ваш відгук та водночас приносимо вибачення за завдані незручності. Дану інформацію буде доведено до відома керівництва магазину. З персоналом магазину буде проведено роз'яснювальну роботу щодо дотримання встановлених корпоративних стандартів, своєчасної заміни цінників у разі їх невідповідності актуальним цінам та акціям. Для перевірки інформації уточніть,будь ласка, адресу магазину та деталі або до нашого чату на офіційному сайті www.watsons.ua або в соціальні мережі Facebook чи Instagram.
За допомогою ваших відгуків ми стаємо кращими♥

Матуюча основа від Lumene

Катерина Катерина 28 февраля, 2021 год
Стикнулась з максимально неприємною ситуацією. В магазині "Watsons", що у місті Городок Львівської області, купила тональну основу "Lumene matte foundation". Після її відкриття мене охопив шок, адже та маса, яка виходила з тюбика, аж ніяк не нагадувала тональну основу. Враження таке, наче пустий тюбик наповнили найдешевшим дитячим кремом (різкий запах календули досі на руках) з тоналки залишилось, мабуть, лише маса... Читать отзыв Стикнулась з максимально неприємною ситуацією. В магазині "Watsons", що у місті Городок Львівської області, купила тональну основу "Lumene matte foundation". Після її відкриття мене охопив шок, адже та маса, яка виходила з тюбика, аж ніяк не нагадувала тональну основу. Враження таке, наче пустий тюбик наповнили найдешевшим дитячим кремом (різкий запах календули досі на руках) з тоналки залишилось, мабуть, лише маса на стінках упаковки.  Працівники заклеюють скотчем кришечки таких засобів і перевірити їх якість безпосередньо в магазині неможливо. На жаль, чек про покупку не зберігся, хоча товари для догляду поверненню не підлягають. Маю надію, що я єдина опинилась в такій ситуацію. Будьте уважними всі: і працівники, і покупці.
Watsons - Матуюча основа від Lumene Watsons - Матуюча основа від Lumene Watsons - Матуюча основа від Lumene
Watsons Ответ представителя Watsons 1 марта, 2021 год
Привіт! Нам дуже прикро, що ви отримали негативний досвід покупок в мережі наших магазинів( Ми щиро перепрошуємо за ситуацію, що сталась. Деталі щодо цієї ситуації було передано до відповідного відділу. Ми завжди працюємо над вдосконаленням якості обслуговування та докладаємо максимум зусиль для того, щоб клієнтам було зручно та комфортно у магазинах нашої мережі.
Для перевірки інформації, ви можете написати до офіційного чату на сайті www.watsons.ua або в соціальні мережі Facebook чи Instagram чи звернутись за номером 0800300333.
Вам обов'язково запропонують коректне вирішення даного питання.♥

Обходите Ватсонс на Тургеневской, Киев

Марина Марина 25 февраля, 2021 год
Являясь долгосрочным
Являясь долгосрочным
клиентом Ватсонс, хочу поделиться впечатлением о "прекрасной" работе магазина на Тургеневской, Киев. Работники запаковывают в "акционный" товар разный неликвид, который можно определить только дома, т.к. упаковку невозможно открыть без ножниц. Потом, когда показываешь работникам, что они упаковали, ведут себя вызывающе и что их вообще ничего не касается. Так что, всем совет :обходите этот магазин стороной. Есть прекрасная альтернатива - :"Простор", где есть большой выбор и рассылка заранее по скидкам. Ватсонс на пл. Л. Толстого и в Променаде никогда нареканий не вызывал.
Watsons Ответ представителя Watsons 26 февраля, 2021 год
Привіт! Дякуємо за ваш відгук♥

Сплошные проблемы с личным кабинетом и начислением баллов

Ульяна Ульяна 22 февраля, 2021 год
Давно являюсь клиентом Ватсонс, однако из-за вечных проблем с начислением баллов и их неадекватным списанием совершенно не хочется продолжать совершать покупки в этой сети. Последней каплей стало то, что статус "премиум" сняли раньше срока (думаю разрабы не рассчитали, что 2020 был високосным). И это при том, что необходимое количество баллов было собрано, и вначале в кабинете показывало, что "премиум" продолжен.... Читать отзыв Давно являюсь клиентом Ватсонс, однако из-за вечных проблем с начислением баллов и их неадекватным списанием совершенно не хочется продолжать совершать покупки в этой сети. Последней каплей стало то, что статус "премиум" сняли раньше срока (думаю разрабы не рассчитали, что 2020 был високосным). И это при том, что необходимое количество баллов было собрано, и вначале в кабинете показывало, что "премиум" продолжен. Затем "премиум" убрали и на мои вопросы к поддержке получила ответ, что баллы не успели начислиться, хотя я специально сделала заказ заранее. По словам поддержки, они ничего не могут с этим сделать (вернуть "премиум"), и это как бы намекает на "клиентоориентированность" компании. Очень обидно, ведь "премиум" я поддерживала несколько лет, и я думаю за потраченные немалые деньги отношение к клиентам должно быть получше.
Watsons Ответ представителя Watsons 23 февраля, 2021 год
Привіт! Щиро вдячні за ваш відгук♥
Наразі дійсно, програма автоматично під'єднує статус Premium до вашої картки. Бали нараховуються після отримання вами замовлення, тобто якщо ви здійснили замовлення, але ще його не отримали, бали ще не враховуються програмою для статусу Premium. Ви можете продовжувати здійснювати покупки та активно користуватись карткою, і як тільки ви накопичите 12000 балів, статус буде знову присвоєно до вашої картки.
Ми щиро перепрошуємо за незручності, та за негативні емоції, що виникли під час користування нашим магазином. Ми будемо ставати кращими для вас♥

Некоректні ціники

Наталія Наталія 17 февраля, 2021 год
Вчора відвідала магазин ватсон у Львові. Це просто жах. Так, як я являюся вашим клієнтом вже протягом багатьох років мене просто вразило хамство касирів. Купляла я крем, під ним був акційний ціник(тобто не 90 грн, а 60), на касі мене розрахували нормально, так як я брала багато товару я не одразу замітила різницю в ціні. Вийшовши з магазину я одразу... Читать отзыв Вчора відвідала магазин ватсон у Львові. Це просто жах. Так, як я являюся вашим клієнтом вже протягом багатьох років мене просто вразило хамство касирів. Купляла я крем, під ним був акційний ціник(тобто не 90 грн, а 60), на касі мене розрахували нормально, так як я брала багато товару я не одразу замітила різницю в ціні. Вийшовши з магазину я одразу перевірила чек, і замітила що ціна того крему 90 грн.(мені не розходиться ціна в 30 грн, але я захотіла вияснити в чому проблема. Почала розмову з тим самим касиром, вона мені почала розказувати що я мала перепитувати на касі, і що їх на магазині лише двоє і вони не справляються зі всіє роботою(га годиннику було 20:00 вечора). Я наполягала на повернені, і поки я відійшла перевірити чи вірний штрих код товару з штрих кодом на чеку касир з співробітником почали мене перекривляти і сміятися, тоді я почала возмущатися яке вони мають право так розмовляти за спиною клієнта, і вони далі почали мені хамити і розказувати що я не права бо не перепитала! Я ще такого не бачила! Замість того щоб вибачитися і спокійно зробити мені повернення, вони сварилися зі мною протягом 15 хв і шось незрозуміле розказували. Більше не являтимуся вашим клієнтом! Це було у місті Львів ТЦ Кінг Кросс.
Watsons Ответ представителя Watsons 18 февраля, 2021 год
Привіт! Ми дякуємо вам за ваш відгук та водночас приносимо вибачення за завдані незручності. Дану інформацію буде доведено до відома керівництва магазину. З персоналом магазину буде проведено роз'яснювальну роботу щодо дотримання встановлених корпоративних стандартів, своєчасної заміни цінників у разі їх невідповідності актуальним цінам та акціям та ввічливої форми спілкування. Щиро сподіваємось на ваше розуміння та лояльність до мережі Watsons.♥

Сервіс Ватсонс

Євгенія Євгенія 15 февраля, 2021 год
Вже декілька місяців здійснюю замовлення, задоволена усім! Якщо цікавить інформація по замовленню, одразу пишу на сторінку інстаграм інтернет магазину. Дуже швидко відповідають та допомагають розібратись зі всім.
Достоинства:
  1. З плюсів це дійсно, промокоди , які діють на сайті.
Недостатки:
  1. Мінусів немає, лише порекомендувала б комплектувати замовлення в магазині, коли здійснюєш на точку самовивозу.
Watsons Ответ представителя Watsons 16 февраля, 2021 год
Привіт! Щиро вдячні за ваш відгук, нам приємно, що наша робота приносить вам позитивні емоції♥
Ми вдосконалюємо доставку на точку самовивозу, тому слідкуйте за нашими оновленнями!♥

Watsons---Тячів.

Вікторія Вікторія 12 февраля, 2021 год
Ділюся враженням за наш магазин Тячів watsons. Керівник магазину Ангеліна дуже хамлива по відношенню до покупців. приймаючи на роботу в магазин непрофесійний персонал який змушений заплатити її за те щоб стати на роботу,тим самим підводить до звільнення працівників які приносять прибуток та користь компанії watsons. Магазин у жахливому стані безлад на прилавках персонал обманює на касі!!!!!
Достоинства:
  1. Хороший асортимент товарів.
Недостатки:
  1. Не привітне,грубе керівництво.
Watsons Ответ представителя Watsons 13 февраля, 2021 год

Разочарована интернет-магазином

Татьяна Татьяна 3 февраля, 2021 год
Много лет являюсь клиентом этого магазина, всегда получала заказ в срок, но не в этот раз. Сделала заказ на сайте 29 января, оплатила. 30 января магазин создал ТТН на отправку, но в тот же день удалил её. По какой причине, спрашивается?! Все товары были в наличии на складе. Сегодня уже 3 февраля, а воз и ныне там. Каждый день консультанты... Читать отзыв Много лет являюсь клиентом этого магазина, всегда получала заказ в срок, но не в этот раз. Сделала заказ на сайте 29 января, оплатила. 30 января магазин создал ТТН на отправку, но в тот же день удалил её. По какой причине, спрашивается?! Все товары были в наличии на складе. Сегодня уже 3 февраля, а воз и ныне там. Каждый день консультанты мне говорят одну и ту же фразу «ждите уведомление от транспортной компании». Звоню на Новую Почту, мне говорят, что накладная удалена, для её восстановления нужно подать запрос от отправителя, но никаких телодвижений от ватсонс так никто и не сделал. И что теперь? Посылки нет, денег нет...
Watsons Ответ представителя Watsons 4 февраля, 2021 год
Привіт! Щиро перепрошуємо за незручності, які у вас виникли під час оформлення замовлення. Технічну помилку, яка виникла із вашим замовленням вже було виправлено. Всі замовлення були відвантажені з нашого складу та прямують до отримувачів.
Ми приносимо свої вибачення, за таку ситуацію, для детальної консультації можете уточнити номер замовлення до чату на офіційному сайті www.watsons.ua або в приватні повідомлення в соціальній мережі Facebook.
Сподіваємось на розуміння до компанії Watsons♥

Хамство охранников

Постоянный покупатель? Постоянный покупатель? 1 февраля, 2021 год
Магазин в г.Киев, м.Левобережная. 31.01.2021.
Охранник вёл себя совершенно неадекватно,хамил,ругался, искренне считая что именно он поставлен в магазине для того,чтобы решать кого из покупателей впускать в магазин,а кого - нет.
К сожалению, девочки-продавцы перепуганно просто наблюдали...не то,что не пробовали защитить покупателя от странного вида охранника,но даже не вмешиваясь. Объяснили это тем,что охрана внешняя,к ним никакого отношения не имеет.
Дорогой Ватсонс!... Читать отзыв
Магазин в г.Киев, м.Левобережная. 31.01.2021.
Дорогой Ватсонс! Очень хочется в ваших магазинах чувствовать себя в безопасности! Это - ваша ответственность!!!
Понимаю,охрана внешняя. И часто такие компании на те условия,которые они предлагают,могут набрать только неофициально неадекватных сотрудников.
Но почему из-за вашей экономии на услугах охранной компании (вы же явно делали выбор "кто предложит дешевле") должны страдать покупатели? Охрана там нужна для того,чтобы оберегать магазин от воровства и неадекватных покупателей,но никак не для того,чтобы хамить и обрушивать матом.
Очень хочется узнать название охранной компании, Ф.И.О. этого "сотрудника месяца" и спросить, официально ли этот человек у них трудоустроен,и какую ответственность за его действия несут:
1. Охранная компания.
2. Компания Ватсонс.
Watsons Ответ представителя Watsons 2 февраля, 2021 год
Привіт! Дякуємо за ваш відгук♥
Звернення було зафіксовано та передано на розгляд, для того, щоб перевірити всю інформацію, та провести відповідні роботи із співробітниками.
Сподіваємось на розуміння та лояльність до нашої компанії.♥

Непорозуміння

Гость Гость 31 января, 2021 год
Доброго дня!Купляла два гель лаки MAG, 29січня, магазин у Львові, за адресою вул. Широка67, за акційною ціною, на один з них непішла знижка, адміністратор компенсував з власної кишені, прохання повернути йому кошти,так як я невідразу зрозуміла, що він заплатив з власного гаманця. Цінуйте працю своїх працівників...
Достоинства:
  1. Гарне ставлення працівників, акційні пропозиції...
Недостатки:
  1. Невідповідність деяких акційних пропозицій(
Watsons Ответ представителя Watsons 1 февраля, 2021 год
Привіт! Щиро вдячні за те, що повідомили про цю ситуацію, ми передамо всю інформацію до відповідного відділу. Дякуємо, що обираєте Watsons♥

Неправильна ціна

Гость Гость 22 января, 2021 год
Сьогодні зайшла в магазин ватсонс в Чернівцях, на Руській
Дуже люблю цю мережу, адже є все, завжди акції та приємні бонуси.
Але сьогодні зіштовхнулась з неприємним моментом коли цінник на полиці за товар не відповідав на касі, не будо часу з’ясовувати нюанси адже на вулиці чекав малюк.
Неприємна ситуація......
Достоинства:
  1. Завжди ж весь необхідний товар
Недостатки:
  1. Цінники не відповідають дійсності!!!!!!
Watsons Ответ представителя Watsons 23 января, 2021 год
Привіт! Дякуємо за ваш відгук♥
Вдячні Вам за надану інформацію та перепрошуємо за неналежне обслуговування. Інформацію щодо цієї ситуації було передано спеціалістам на опрацювання. Зі співробітниками будуть проведені відповідні роботи, щодо своєчасної зміни цінників.

Зручно під час карантину

Яна Вовк Яна Вовк 19 января, 2021 год
Дуже зручна доставка, під час карантину, справді га гарячій лінії допомогли оформити замовлення, забрала через 20 хв в магазині, і не треба стояти в черзі. Дякую)
Watsons Ответ представителя Watsons 20 января, 2021 год
Привіт! Щиро вдячні за ваш відгук, ми працюємо для того, щоб ви отримували лише позитивні емоції від відвідування нашого магазину, навіть під час карантинних умов.
Дякуємо, що обираєте Watsons♥

не варто замовляти заказ із самовивізом

Гость Гость 14 января, 2021 год
Дуже складно отримати оплачене замовлення, в смс одна інформація, на гарячій лінії - інша, а по факту магазин зачинено й на питання коли можна забрати замовлення - телефонуйте.
Watsons Ответ представителя Watsons 15 января, 2021 год
Привіт! Замовлення на точку самовивозу відвантажується від 1 до 10 днів. Наразі ми вдосконалюємо терміни доставки, для того, щоб вам було комфортніше користуватись послугою замовлень на точку самовивозу.
Ми щиро перепрошуємо за незручності, які виникли через користування онлайн магазином. Уточніть, будь ласка, номер вашого замовлення задля коректної перевріки деталей. Його можете надіслати до онлайн чату на сайті www.watsons.ua або в приватні повідомлення на нашій офіційній сторінці у Facebook.
Сподіваємось на розуміння та лояльне ставлення до нашої компанії♥

Магазини люблю, але є виключення

Анастасія Анастасія 4 января, 2021 год
Люблю мережу Ватсон, але є магазини, які псують імідж. В магазині на Гоголя в Вінниці постійно брудно, продавці чимось невдоволені і хамлять. Наведіть порядок
Watsons Ответ представителя Watsons 5 января, 2021 год
Привіт! Дуже вдячні Вам за відгук та перепрошуємо за  неналежне обслуговування. Інформацію щодо цієї ситуації було передано до відповідного відділу. Ми завжди працюємо над вдосконаленням якості обслуговування та докладаємо максимум зусиль для того, щоб клієнтам було зручно та комфортно у магазинах нашої мережі.♥

Лучшая сеть магазинов

Петр Петр 4 января, 2021 год
Очень люблю магазины Ватсонс, покупаю средства для дома Домол - очень высокого качества. Спасибо, процветания вам
Watsons Ответ представителя Watsons 5 января, 2021 год
Привіт! Щиро вдячні за ваш відгук, ми працюємо для того, щоб ви отримували лише позитивні емоції від відвідування нашого магазину♥

Продавці обманюють людей

Мартинюк Олена Мартинюк Олена 30 декабря, 2020 год
28.12.2020р. я здійснювала покупки в магазині «Watsons” м.Луцька по. Волі, 1, що знаходиться в Цумі. Придбавши товар, а саме гель Isana за акційною знижкою в розмірі 37 грн., на касі пробили повну вартість 49.90 грн. На моє зауваження і прохання повернути товар і відшкодувати мені гроші, викликали адміністратора. Далі, мені повідомили, що для повернення має бути вагома причина, а в... Читать отзыв 28.12.2020р. я здійснювала покупки в магазині «Watsons” м.Луцька по. Волі, 1, що знаходиться в Цумі. Придбавши товар, а саме гель Isana за акційною знижкою в розмірі 37 грн., на касі пробили повну вартість 49.90 грн. На моє зауваження і прохання повернути товар і відшкодувати мені гроші, викликали адміністратора. Далі, мені повідомили, що для повернення має бути вагома причина, а в мене її немає. Коли я показала, як розміщено товар ( в наявності є фото), мені сказали, що треба дивитися на штрих-коди, а я цього не зробила. Виявилося, що акційного товару взагалі немає. На моє запитання, чому досі не зняли цінники, щодо товару якого немає в наявності, мені пояснили, що ми цінники знімати не будемо, оскільки товар колись прийде. Коли я сказала, що не вийду з магазину, мені все таки погодилися повернути гроші за товар і дали заповнити папери на повернення. Коли я вказала причину повернення: «невірно вказана вартість товару», то продавець почала на весь магазин кричати, що я обманюю їх, принижувала мене та омовляла, перед усіма відвідувачами магазину. Дану розмову я записала на відео, про що є докази. Після цього, я вийшла з магазину з жахливим настроєм і ще хвилин 10 стояла біля магазину, щоб заспокоїтися. Жодним вибачень у свою адресу, я не почула. Тому, більше ніколи не зайду в цей магазин і іншим буду розповідати, щоб не ходили туди!!! Була б вдячна, якби мені написали хто здійснює контроль даного магазину? І коли понесуть покарання ті особи, які принизили мене на очах ін. людей?!
Недостатки:
  1. Відмова повернути товар
  2. Акційні цінники стояли у відсутності цього товару
  3. Приниження, хамство і шахрайські дії продавців
  4. Жодних вибачень
Watsons Ответ представителя Watsons 31 декабря, 2020 год
Привіт! Дякуємо за ваш відгук♥
Вдячні Вам за надану інформацію та перепрошуємо за  неналежне обслуговування. Інформацію щодо цієї ситуації було передано спеціалістам на опрацювання.
Від обличчя всієї компанії, приносимо наші вибачення, ваші відгуки допомагають нам бути кращими та розвиватись. Вітаємо з прийдешніми святами!♥
Сподіваємось на розуміння та лояльність до нашої компанії.♥

Не купуйте в Інтернет магазині WATSONS з самовивозом

Володимир Володимир 29 декабря, 2020 год
Доставка 10 днів при оплаченому замовленні з самовивозом навіть якщо замовити кур’єрськими компаніями швидше не буде тільки додаткові видатки та псування настрою
Питання навіщо лізти у ту сферу діяльності якщо не вмієш та й не знаєш як це робити і псувати враження покуп ців від недолугої роботи?
Достоинства:
  1. Плюсів нема
Недостатки:
  1. Краще не купувати он лан у цього продавця дешевше не буде
Watsons Ответ представителя Watsons 29 декабря, 2020 год
Привіт! Щиро вдячні за ваш відгук! Ми працюємо над вдосконаленням доставки на точку самовивозу, але наразі це дійсно актуальна інформація. Замовлення комплектуються на складі, і доставляються на точку від 1 до 10 днів, все залежить від дня поставок у ваш магазин та завантаженості складу.
Ми щиро перепрошуємо, що ви отримали негативний досвід покупок у мережі магазинів Watsons(
Всі ваші поради будуть взяті до уваги. Ми хочемо, щоб покупки вам приносили лише позитивні емоції♥
Watsons
Watsons – это одна из ведущих сетей магазинов косметики и здоровья. Ее точки расположены по всем крупным городам Украины. В ассортименте Watsons насчитывается до 2700 наименований, что значительно выделяет ее среди других компаний. Огромный выбор товаров придет на любой вкус и возможности, кроме того в магазине действует 10 % скидка... подробнее

Рейтинг 3.2 из 5 на основании 521 отзыва
Косметика и парфюмерия