Комания "Want to Germany" отзывы

1 отзыв / 381 просмотр

Опыт работы с компанией "Want to Germany"

Гость Гость 22 января, 2020 год
Всім привіт! Хочу залишити відгук про компанію "Want to Germany". Насамперед хочу виразити велику вдячність моєму куратору в Германії Анні Войтенко за супроводження впродовж всього мого періоду перебування, та допомогою вирішенні будь-яких питань, та моєму товаришу, заради Драчуку Андрію, який мав змогу скористатися послугами цієї компанії до моєї поїздки, та надавав правильні вказівки за час мого перебування. На данний час... Читать отзыв Всім привіт! Хочу залишити відгук про компанію "Want to Germany". Насамперед хочу виразити велику вдячність моєму куратору в Германії Анні Войтенко за супроводження впродовж всього мого періоду перебування, та допомогою вирішенні будь-яких питань, та моєму товаришу, заради Драчуку Андрію, який мав змогу скористатися послугами цієї компанії до моєї поїздки, та надавав правильні вказівки за час мого перебування. На данний час я знаходжусь в невеликому містечку "Parchim", та працюю в Macdonald's, до закінчення мого договору залишилась неділя, і я можу сформувати чіткий відгук про працю та умови мого перебування тут. Працюю по 8-9 годин на день, тому маю цілком багато часу для зайняття спортом та своїх потреб. Умови проживання хороші, є власна кімната в якій знаходиться все необхідне ( фото прикріплено до відгуку). Був єдиний мінус, робота знаходилась за 7 кілометрів від житла, на початку нас підвозив роботодавець, але в деякі дні ми ходили пішки. Про це я повідомив Анну, і питання вирішили, керівництво Macdonald's надало нам велосипеди в користування. Ще одним недоліком було помилкове нарахування збільшеного податку, про це також відразу повідомив куратора, питання вирішилось. Хочу виразити велику вдячність компанії "Want To Germany", за надану можливість попрацювати та подорожувати, та хотів би дати пораду тим, хто збирається скористатися послугами цієї компанії, можна їхати без ніяких сумнівів, за цей час перебування я зміг подорожувати, непогано заробити, підтягнути мову, та обзавестися новими знайомими. Так що всім добра, та вдалих поїздок;) Работа с Want to Germany - Опыт работы с компанией \Want to Germany\ Работа с Want to Germany - Опыт работы с компанией \Want to Germany\ Работа с Want to Germany - Опыт работы с компанией \Want to Germany\ Работа с Want to Germany - Опыт работы с компанией \Want to Germany\ Работа с Want to Germany - Опыт работы с компанией \Want to Germany\ Работа с Want to Germany - Опыт работы с компанией \Want to Germany\
Рейтинг 5 из 5 на основании 1 отзыва

Работа за границей