Вуличне радіо отзывы

1 отзыв / 91 просмотр

Взагалі не рекомендую компанію

Людмила Людмила вторник, 23 марта
Розповім за ситуацію зі стажуванням. Стажування оплачуване і триває місяць. Керівник запевняє, що зарплата буде виплачена в повному обсязі, а при закінченні періоду стажування виплачується в декілька раз меншу суму а саме 1000 грн(і то навіть цю суму не хотіли виплатити) Аргументуючи це: "Ви нічого не робили". Як взагалі можна таке казати, коли я обдзвонила сотні компаній і працювала не... Читать отзыв Розповім за ситуацію зі стажуванням. Стажування оплачуване і триває місяць. Керівник запевняє, що зарплата буде виплачена в повному обсязі, а при закінченні періоду стажування виплачується в декілька раз меншу суму а саме 1000 грн(і то навіть цю суму не хотіли виплатити) Аргументуючи це: "Ви нічого не робили". Як взагалі можна таке казати, коли я обдзвонила сотні компаній і працювала не покладаючи рук з 9 по 18 щодня? Це дарма потрачений час,та нервові клітини,оскільки ти обдзвонюєш дуже багато людей,більшість з яких тебе просто криють матом,бо їх вже задовбало то радіо на зупинці,і т.п.Загалом,1000000 раз подумайте перед тим,як йти працювати в цю контору.
Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва

Рекламные услуги