Всі Свої Магазин отзывы

Рейтинг: 2.7 из 5 (3 отзыва ), просмотров: 3020

Хорошая альтернатива ТЦ

Светлана (Украина, Київ) 15 августа, 2017 год Покупала туфли. Приятно удивило сочетание качество-цена. Вся обувь из натуральной кожи и стоит не дороже 2500 грн. Персонал отзывчивый, отыщут нужный размер, посоветуют что-то похожее и т.д. В общем, если Вам важен не ярлычок фирмЫ, а качество – Вам сюда Покупала туфли. Приятно удивило сочетание качество-цена. Вся обувь из натуральной кожи и стоит не дороже 2500 грн. Персонал отзывчивый, отыщут нужный размер, посоветуют что-то похожее и т.д. В общем, если Вам важен не ярлычок фирмЫ, а качество – Вам сюда
Достоинства:
  1. Качество, доступность
Недостатки:
  1. Очень небольшой ассортимент одежды

Торгуют ужасным некачественным товаром, обманывают покупателей.

Гость (Украина, Київ) 15 февраля, 2017 год 29.01.20017 года купила платье, одев четыре раза, обнаружила, что на платье дырка, к тому же оно все катышках. 13.02.20017 обратилась в магазин с претензией. Платье взяли на рассмотрение. Сегодня перезвонили и сказали, что платье носили и согласно Закону, не имеют право принять некачественный товар и вернуть деньги. Что делать? 29.01.20017 года купила платье, одев четыре раза, обнаружила, что на платье дырка, к тому же оно все катышках. 13.02.20017 обратилась в магазин с претензией. Платье взяли на рассмотрение. Сегодня перезвонили и сказали, что платье носили и согласно Закону, не имеют право принять некачественный товар и вернуть деньги. Что делать?
Недостатки:
  1. Товар плохого качества.
Мария (Украина) 27 сентября, 2016 год Йшовши повз вітрини магазину #Всісвої примітила гарненьку сукню. Вирішили з чоловіком завітати. Зайшли, одразу на вході чекала чудова попа охоронця, який поправляв свої туфлі чи штани, біля охорони звернули одразу до суконь і другого одягу, подивилися 2 моделі і вирішили повернутися наступого дня, так як вдома чекала маленька дитина с тіткою, а година вже була піздня. Пішли на вихід і...  Читать отзыв Йшовши повз вітрини магазину #Всісвої примітила гарненьку сукню. Вирішили з чоловіком завітати. Зайшли, одразу на вході чекала чудова попа охоронця, який поправляв свої туфлі чи штани, біля охорони звернули одразу до суконь і другого одягу, подивилися 2 моделі і вирішили повернутися наступого дня, так як вдома чекала маленька дитина с тіткою, а година вже була піздня. Пішли на вихід і тут почалося найцікавіше. Той самий охоронець, що зустрів на вході магазину своїм задом пред'явив моєму чоловіку, що співробітник магазину БАЧИВ як саме він відірвав маячок з гаманця і чомусь поклав той гаманець назад...і одразу стартує з приводу "порчи имущества" мов компенсуйте. Ми в шоці. Кажемо, чи то ви так шуткуєте? Якщо ні, то давайте розбиратися. Охоронець борзує, що розбиратися буде адміністратор. Кажемо кличте. Одразу з адміністратором "вирісовується" двоє не маленьких дядечок, як кажуть у народі мордовороти, і почитають пресувати мол порча имущества платите. В свою чергу стартуємо і ми. Так як це навіть смішно. Бо ми не були у відділі аксесуарів, а були ли біля суконь, що зовсім в іншій стороні. Кажемо кличте співробітника, але всі вони зайняті (магазин напів порожній, на годиннику 21.20). Кажемо покажіть камери відеоспостереження, де видно, що саме ми це зробили. На що дядя мордоворот бикує нам, що відео будуть вони показувати лише поліції. І тут саме цікаве. Так як нам нема чого боятися ми кажемо, щоб вони викликали поліцію, адміністратор відходить - шепчуться, повертається і видає наступне: "Зараз всі так зайняті, вибачте, але ж ви самі знаєте відривали ви маяка чи ні і незай це буде на вашій совісті"... нема слів. Ще нас пристидити намагаються. Наполягаємо на виклику поліціі. Знову відходять, знову шепчуться, повертається і вже просто вибачається і бажає гарного вечора. Прошу книгу відгуків, описую ситуацію і чекаю на реакцію. Дуже шкода, що в такому, на перший погляд, гарному магазинчику відбувається таке "вєсєлье". Виглядало це все як ловля на лоха, мов як поведеться, злякається і заплатить. Але не на тих натрапили. Мені цікаво, це спільний бізнес адміністратора і охорони даного магазину? Чи це разова акція і ми просто опинилися нк в тому місці не в той час? Чи в курсі керівництво? Знайомство з магазином було не з приємних. 0 согласны, 0 не согласны

Всі Свої Магазин

Всі Свої Магазин