Водопад для терарриумов Exo Terra отзывы

Отзывы пользователей
1 отзыв / 78 просмотров

Якщо тримаєте рептілій обов'язково прочитайте

klarazaharovnaklara klarazaharovnaklara 15 декабря, 2020 год
На форумах можно прочитати дивні поради щодо того, як напоїти рептілій, наприклад дати насильно цитруси .. Цю маячню навіть коментувати не хочеться. Але так - проблема, коли рептилія не п'є або дуже мало - існує. Дуже просте та орігінальне рішення - це водоспад. Exo Terra має дуже вдалу модель, яка не перегортаеться. Я мала такий, що постійно розливався, але коштував... Читать отзыв На форумах можно прочитати дивні поради щодо того, як напоїти рептілій, наприклад дати насильно цитруси .. Цю маячню навіть коментувати не хочеться. Але так - проблема, коли рептилія не п'є або дуже мало - існує. Дуже просте та орігінальне рішення - це водоспад. Exo Terra має дуже вдалу модель, яка не перегортаеться. Я мала такий, що постійно розливався, але коштував він набагато меньше. Тобто економія - штука тонка. Замість того, чтоб одразу придбати якісний, я придбала обидва. Виготовлений він зі смоли, що не дае розмножуватися бактеріям. Попри його ""кучерявий"" вигляд мити його цілком просто. Нічого складного немає. Додає вологость природньим шляхом. У кого є проблема з недостатьньою вологістю - частково або повністю ви зможете ії вирішити за допомогою водоспадику. Рослини будуть рости набагато краще - це точно.
Достоинства:
  1. дуже корисний винахіl для утримання геконів.
Недостатки:
  1. дороговато
Рейтинг 5 из 5 на основании 1 отзыва