Водафон шахрайська компанія - Отзывы о Vodafone Украина

Vodafone Украина
Отзыв написан понедельник, 4 октября 10 просмотров
Підключив синові пакет рік без абонплат. Син цілий місяць скаржився що нема інтернету, гадав що він понакачував ігр, але коли поспілкувався з оператором виявилось що підключити абонплату за 1200грн мало потрібно ще її активувати. Для того щоб її активувати потрібно ще 120 грн. заплатити. Виходить що ти платиш за рік а користуєшся тільки 10 місяцями.
Достоинства:
  1. Відсутні
Недостатки:
  1. Компанія вводить в оману своїх користувачів.
6 согласны 4 не согласны

Олег OK понедельник, 4 октября
Це не компанія шахрайська. Це ваше незнання умов підключення Року без абонплат. Тому ставлю дизлайк за наклеп у заголовку.
Ihor суббота, 9 октября
Надто багато заморочок як для звичайного користувача. А по Вашій сторінці я бачу що ви професійно займаєтесь написанням відгуків, тому Ваші пости і дописи вважаю суб'єктивними.
Ответ представителя Vodafone Украина понедельник, 4 октября
Доброго дня, Ігоре!

Прикро бачити, що у вас склалось негативне враження, при користуванні нашими послугами! Пропонуємо вам детальніше розібратись в ситуації.

Хотіли б зазначити, що послуга "Рік без абонплат" анулює рівно 12 платежів за умовами тарифу, що дозволяє отримати вигоду від підключення даної послуги. Якщо тариф жодного разу не було активовано, звичайно, його потрібно активувати окремо, а вже потім замовляти послуги для економії. Адже "Рік без абонплат" не відповідає за нарахування послуг, а дозволяє вигідніше зробити оплату на рік вперед.

Детальну консультацію ви можете отримати за номером 111, в чаті додатку My Vodafone, в чаті на сайті https://my.vodafone.ua/auth або в приватних повідомленнях наших офіційних груп в соціальних мережах. Будемо чекати на ваше звернення!
Я вторник, 5 октября
и не только у негоtonguetonguenegative
Я среда, 13 октября
они на троих разводят лохов... а локи окейки ведутся и кидаются на защиту
Я понедельник, 4 октября
ну уважаемй тут сделано так что читать можно минимум двояко - да - это первй признак наи***ва!!!
Олег OK понедельник, 4 октября
Вы тролль-двоечник, хоть бы писать научились. Опечатка за опечаткой и так во ВСЕХ отзывах и комментариях. Только клевету на оператора писать и научились...

Мобильная связь: отзывы

Отзывы клиентов об операторах мобильной связи. Каталог отзывов: МТС, Киевстар, life, Интертелеком, Голден Телеком Украина и другие

Vodafone Украина
«Водафон груп» («Vodafone Group») — британская компания, один из крупнейших в мире операторов сотовой связи. Штаб-квартира — в Ньюбери, графство Беркшир.
Основана в 1984 году под названием Racal Telecom ltd в качестве дочерней компании Racal Electronics’ Plc, производителя электроники, в том числе военного назначения. Первый звонок в аналоговой сети был... подробнее

Мобильная связь
Life:)