Vobbi магазин отзывы

Ужас хуже не куда

Гость Гость пятница, 9 апреля
Заказазала телефон 8+ пришел на почту аж через пять дней в итоге вставляем сим не действительна,деньги оплатили ,а менеджер говорит присылайте обратно мы вам отремонтируем ,издевательство и кидалово, деньги забрали и все ходи с кирпичом не ответственные

Не рекомендую, мошенники!

Гость Гость 6 февраля, 2021 год
Покупала два телефона. Просила скидку, но сказали, что сбросить цену больше не могут, а могут в качестве бонуса подарить чехол и стекло. Так как аксессуаров не оказалось в магазине обещали отправить Новой почтой из Черкасс. Но на следующий день дозвониться по одному из номеров я уже не смогла. Нашла другие телефоны, перезвонила, сказали, что сегодня отправят. Но ни сегодня,... Читать отзыв Покупала два телефона. Просила скидку, но сказали, что сбросить цену больше не могут, а могут в качестве бонуса подарить чехол и стекло. Так как аксессуаров не оказалось в магазине обещали отправить Новой почтой из Черкасс. Но на следующий день дозвониться по одному из номеров я уже не смогла. Нашла другие телефоны, перезвонила, сказали, что сегодня отправят. Но ни сегодня, ни завтра никто ничего не отправил. Такой себе базарный развод, ты бери, а всё остальное не важно. Даже боюсь подумать, какое сервисное обслуживание может быть в этом магазине. Точнее наверно сказать «никакое». Не рекомендую продавца.

Магазин vobbi

Юрій Юрій 2 февраля, 2021 год
Шукав телефон дочці на день народження (9 років), не хотілось купувати шось дороге, але і треба було виконати побажання дитини. Їхав з роботи , домовився по телефону що зайду на другий день, і куплю 6s+!!!!! Зайшов, телефон показали-ніби підходе, при цьому оглянув ще кілька варіантів і зупинився на тому, за який домовлялись... потрібна було переналаштувати телефон та оновити прошивку, приступили....-... Читать отзыв Шукав телефон дочці на день народження (9 років), не хотілось купувати шось дороге, але і треба було виконати побажання дитини. Їхав з роботи , домовився по телефону що зайду на другий день, і куплю 6s+!!!!! Зайшов, телефон показали-ніби підходе, при цьому оглянув ще кілька варіантів і зупинився на тому, за який домовлялись... потрібна було переналаштувати телефон та оновити прошивку, приступили....- поки чекав (десь хвилин 40)- таке враження що попав на зону якусь - менеджер кричить на тих двох бідолаг чуть не матом, заставляє працювати , хоча один займався телефоном , другий теж шось робив, ці два переглянулись, ясно шо самі в шоці, бо видно шо "старшой" хоче шось показати з себе того і веде себе так.
Усе ! Телефон готовий , ура (не міг дочекатись коли уже можна буде піти з цього бидло-притону, це при тому що клієнт не я один...) узяв телефон, цокаю-шось не то... немає функцій деяких... кажу а шо це ?Старший подивився, виявилось що настроювали не той телефон що я хотів... не 6s+ А просто 6+ ! Кажу хай, беру цей бо вже неможливо було находитись там, хотів якнайскоріще втекти... забрав, поїхав, подарив малій, на другий день виявилось що коли телефон потремаєш в руках довше (тобто нагріється чуть) не працює мінрофон ні через гарнітуру ну ніяк!Це було 18 листопада ! Відвіз, і почалося...... поміняти на другий з доплатою -ні , вернути-ні , тільки ремонт, ну ок,( дали на заміну 5-ку добиту, хай) по термінах сказали до 7 днів... -до нового року буде- АГА,щас, через місяць часу, після 100смс дали відповідь, шо телефон на магазині, але його не відремонтували-забули , попутали і так далі... чекаю ще два тижні-ніякої інформації ніхто не надає, після 100смс в олх пишуть , шо телефон ремонту не підлягає, будем міняти-ОК , тиждень пішов на відправку другого... приїхав на відділення нової пошти, доставку оплачував я! Чомусь вирішили шо я мало ше нервів потратив на них ну хай... на другий день під час зарядки телефон виключився і все, не включається...назад повернути не можна (в гарантії так пише, ше пише шо на заміну телефон не дають і шо на ремонт мають 14 днів, не більше !) . Я був на роботі, мала плаче... попросив кума щоб відправив два телефони і поставив ціну яку заплатив при покупці. Ні-так неможна кажуть, тільки окремо. Кум не послухав мене, поїхав у другий сервісний центр, телефон перепрошили, ніби працює. ДВА МІСЯЦІ З ПОЛОВИНОЮ (від 18 листопада) треба було такій компанії, щоб виправити свої помилки , які виправив в кінці-кінців я сам .! Шоб усі розуміли, є вся переписка ( де менеджери чи хто там брешуть, міняють свої слова, викручують як хочуть тільки щоб розвести клієнта ! Про бидло яке працює в івано франківську уже говорив -ЖАХ!Як так можна працювати не знаю .

Техника

Интернет-магазин 4tv.in.ua
Интернет-магазин 4tv.in.ua

Сеть магазинов MOYO
Сеть магазинов MOYO

Brain - компьютеры и гаджеты!
Brain - компьютеры и гаджеты!