Vital Charm отзывы

Отзывы покупателей и клиентов

Рейтинг: 5 из 5 (1 отзыв ), просмотров: 1284

Саша 12 августа, 2013 год Знаю, що торгова марка Vital Charm випускає різноманітну продукцію, в основному серветки вологі, шампуні, мило, скраби для тіла та інше. Останнім часом я все частіше купую фіто-лосьйон спрей для рук захисний - дуже потрібна річ в сумочці. Фіто-лосьйон для рук це незамінний "друг" для вашої родини, коли немає можливості помити руки або просто освіжити їх, користуйтеся цим лосьйоном. Він знищує...  Читать отзыв Знаю, що торгова марка Vital Charm випускає різноманітну продукцію, в основному серветки вологі, шампуні, мило, скраби для тіла та інше. Останнім часом я все частіше купую фіто-лосьйон спрей для рук захисний - дуже потрібна річ в сумочці. Фіто-лосьйон для рук це незамінний "друг" для вашої родини, коли немає можливості помити руки або просто освіжити їх, користуйтеся цим лосьйоном. Він знищує найбільш розповсюдженіші небезпечні бактерії, не сушить шкіру, надає відчуття свіжості. Для його використання не потрібно ні води, ні мила, просто нанести на руки і втирати до повного висихання. Я постійно купую лосьйон з екстрактом алоє, 50 мл. коштує 12 гривень, найчастіше продається на касі в супермаркетах! Вистачає на довго, незамінна річ в дорозі, як для дорослих так і для дітей! Використовувати тільки для рук! 0 согласны, 0 не согласны