Компания VisaRoom отзывы

Отзывы покупателей и клиентов
Компания VisaRoom

Вирішили - їдьте!

Людмила Липач Отзыв написан пятница, 18 октября
Порада тим хто хоче поїхати, та не наважується - Їдьте, розширюйте горизонти, спілкуйтеся з людьми, не бійтеся ризикувати! А я щиро вдячна товариству Віза Рум за надану можливість працювати і заробляти достойні кошти. Знаю, багато зусиль доклали, і мені не легко було змінити життя в 52, воно того варте! Порада тим хто хоче поїхати, та не наважується - Їдьте, розширюйте горизонти, спілкуйтеся з людьми, не бійтеся ризикувати! А я щиро вдячна товариству Віза Рум за надану можливість працювати і заробляти достойні кошти. Знаю, багато зусиль доклали, і мені не легко було змінити життя в 52, воно того варте!

шукаю роботу

Паша Отзыв написан четверг, 17 октября
шукаю робота на завод.маю закордоний паспорт на руках.можна польща чехія.роботи не боюся.що можетее запропонувати? шукаю робота на завод.маю закордоний паспорт на руках.можна польща чехія.роботи не боюся.що можетее запропонувати?

открыли визу и все в порядке

Оксана Отзыв написан четверг, 17 октября
Очень волновалясь что будет отказ,так как я меня было нарушение визового режима,но все обошлось и визу открыли.Я очень рада Очень волновалясь что будет отказ,так как я меня было нарушение визового режима,но все обошлось и визу открыли.Я очень рада

Трудоустроили, все хорошо

Олег Отзыв написан четверг, 17 октября
лично мне все подошло.работы предоставили нормально и по докам тоже никаких вопросам не было у нас.Нормальная контора лично мне все подошло.работы предоставили нормально и по докам тоже никаких вопросам не было у нас.Нормальная контора

Качественное обслуживание

Наташа Отзыв написан вторник, 15 октября
Работала с сестрой на сортировке пластика.Работа бЫла не сложная.Единственное что первые дни было непривычно стоять по 12 часов.Я привыкла через 4-5 дней.Проживание простое,но чистое.Спасибо Работала с сестрой на сортировке пластика.Работа бЫла не сложная.Единственное что первые дни было непривычно стоять по 12 часов.Я привыкла через 4-5 дней.Проживание простое,но чистое.Спасибо

все сподобалось

Богдан Отзыв написан вторник, 15 октября
Доброго дня.Можу радити дану фірму бо мене влаштували їх умови і вони їх дотримали. Працбвав з друдиною на заводі автомобільних запчастин в Ліберці.Там встих податися на карту то очікую. в цілому все добре! Доброго дня.Можу радити дану фірму бо мене влаштували їх умови і вони їх дотримали. Працбвав з друдиною на заводі автомобільних запчастин в Ліберці.Там встих податися на карту то очікую. в цілому все добре!

огромное спасибо!

Карина Лакмус Отзыв написан четверг, 10 октября
Этим сообщением благодарю девочек ВИЗАРУМ за наш выезд в Чехию! Дважды мы отрабатывали 3-х месячные визы а сейчас пребываем на замеснянской карте и возвращаться желания нет. Мы на самом деле получали поддержку на протяжении всего пребывания на заработках и до сих пор остаемся на связи. Спасибо! Желаем процветания в вашем не легком деле! Этим сообщением благодарю девочек ВИЗАРУМ за наш выезд в Чехию! Дважды мы отрабатывали 3-х месячные визы а сейчас пребываем на замеснянской карте и возвращаться желания нет. Мы на самом деле получали поддержку на протяжении всего пребывания на заработках и до сих пор остаемся на связи. Спасибо! Желаем процветания в вашем не легком деле!

мене все влаштувало

костя Отзыв написан четверг, 10 октября
Привіт усім!Коли б не прийшов на офіс - завжди багато людей, як на мене це показник довіри. Тому будуть питання - також звертайтесь. Впевнений, що все буде добре, на собі перевірив. Привіт усім!Коли б не прийшов на офіс - завжди багато людей, як на мене це показник довіри. Тому будуть питання - також звертайтесь. Впевнений, що все буде добре, на собі перевірив.

їхати потрібно через нормалльні контори

Михайло Отзыв написан четверг, 10 октября
я хочу сказати,шо краще заплатити гроші,але забепечити себе нормальною робото. Ну собисто я так і зробив,про що не жалкую.Роботу пдібрали,житло надали.Зараз подаюсь на карту я хочу сказати,шо краще заплатити гроші,але забепечити себе нормальною робото. Ну собисто я так і зробив,про що не жалкую.Роботу пдібрали,житло надали.Зараз подаюсь на карту

всем спасибо,все довольны.

Аркадий Отзыв написан среда, 9 октября
Мариночка,спасибо за хорошое сопровождение и ваши консультации!и вообще всю вашу команду,так как вы порядочные люди Мариночка,спасибо за хорошое сопровождение и ваши консультации!и вообще всю вашу команду,так как вы порядочные люди

не жалкую що пішов до них

Олександр Отзыв написан среда, 9 октября
не жалкую що пішов до них. Працював з сином на будівництві.Робота добре оплачувалась та по людьски відносились. не жалкую що пішов до них. Працював з сином на будівництві.Робота добре оплачувалась та по людьски відносились.

рекомендую этих девочек

Марина Айвазиди Отзыв написан понедельник, 7 октября
В первую очередь сервис и отношение, это то что выделяет Визарум из числа остальных. Документы делают многие, работы хватает, разница в настройке этих процессов и ответственности перед клиентами и с этим у девочек все отлично, рекомендую к ним обращаться за подбором работодателя за рубежом. В первую очередь сервис и отношение, это то что выделяет Визарум из числа остальных. Документы делают многие, работы хватает, разница в настройке этих процессов и ответственности перед клиентами и с этим у девочек все отлично, рекомендую к ним обращаться за подбором работодателя за рубежом.

получила работу и документы

Таня Отзыв написан понедельник, 7 октября
Привет.рабтала на складе.все устроило,вопросов никаких нет.единственній минус,что на тот момент у них неіло своего перевозщика.может сейчас уже есть. Привет.рабтала на складе.все устроило,вопросов никаких нет.единственній минус,что на тот момент у них неіло своего перевозщика.может сейчас уже есть.

послугами задоволена

Галина Отзыв написан понедельник, 7 октября
доброго дня. вже повернулася з чехіЇ. працювала міс. жила в хороших умовах,нас в 3х кімнатній квартирі жило 7 лдей.це нормально.ми майже не бачилися бо в усіх різні зміни.в цілому все було добре.як кажуть якшо ти нормально відносишся до роботи,то і робота до тебе буде нормально.дякую дівчаткам. доброго дня. вже повернулася з чехіЇ. працювала міс. жила в хороших умовах,нас в 3х кімнатній квартирі жило 7 лдей.це нормально.ми майже не бачилися бо в усіх різні зміни.в цілому все було добре.як кажуть якшо ти нормально відносишся до роботи,то і робота до тебе буде нормально.дякую дівчаткам.

Работа в Чехии

Людмила Отзыв написан четверг, 3 октября
Здравствуйте. Работала на пекарне в Праге, основное что хочу донести, отношение ко мне и другим нормальное, даже хорошее, сравниваю с Польшей, там наших не любят откровенно, советую для заработок Чехию. Здравствуйте. Работала на пекарне в Праге, основное что хочу донести, отношение ко мне и другим нормальное, даже хорошее, сравниваю с Польшей, там наших не любят откровенно, советую для заработок Чехию.

робила у польщі

Марія Отзыв написан четверг, 3 октября
працювала я на шоколадній фабриці разом з дочкою.куратор Анна дуже хороша людин і все добре пояснювала.зустріли,поселили. там головне було старатися.дуже гарне відношення було.вдячні вам! працювала я на шоколадній фабриці разом з дочкою.куратор Анна дуже хороша людин і все добре пояснювала.зустріли,поселили. там головне було старатися.дуже гарне відношення було.вдячні вам!

Работала в чехии

Наталья Отзыв написан среда, 2 октября
цена и качество адєкватные и по этому пошла к ним.мало кому можно доерять. все сделали достаточно быстро цена и качество адєкватные и по этому пошла к ним.мало кому можно доерять. все сделали достаточно быстро

остался доволен

Андрей Отзыв написан среда, 2 октября
мне понравилось с ними работать.быстро получил визу и работа не рабская.кстати я был на складе в праге.жилье не евро, но там везде не люкс. буду рекомендовать вас! мне понравилось с ними работать.быстро получил визу и работа не рабская.кстати я был на складе в праге.жилье не евро, но там везде не люкс. буду рекомендовать вас!

Радиму цю компанію

Марина Отзыв написан пятница, 27 сентября
Ми сімейна пара. Довго обирали агентство та вакансію, звернулись до visaroom, дорече одна з небагатьох контор да нам реально пояснили в чому різниця коли їдеш по біометрії або по робочій візі, оскільки хотіли їхати легально, процес зайняв десь 2 місяці. Нам зробили пакет документів та подалися на візу. Після отримання візи взагалі все чудово пройшло, роз’яснили як то кажуть на...  Читать отзыв Ми сімейна пара. Довго обирали агентство та вакансію, звернулись до visaroom, дорече одна з небагатьох контор да нам реально пояснили в чому різниця коли їдеш по біометрії або по робочій візі, оскільки хотіли їхати легально, процес зайняв десь 2 місяці. Нам зробили пакет документів та подалися на візу. Після отримання візи взагалі все чудово пройшло, роз’яснили як то кажуть на пальцях. Що з собою браті, що казати на кордоні, менеджер Світлана була весь час на зв’язку и що приємно через тиждень подзвонила и розпитала як робота, чи все влаштовує. Взагалі відгуки лишаю не часто. але за таке відношення можна и подякувати. Радиму цю компанію.
Достоинства:
  1. Добре все пояснюють
Недостатки:
  1. Немає перевізника

Ковальчук Георгій

Ковальчук Георгій Отзыв написан 13 сентября, 2019 год
Сам я з Полтави, побачив оголошення на сайті Rabota.UA, вирішив подзвонити, cпочатку переглянув все на їх сайті і почитав відгуки, спочатку склалась хороша думка про них, але і вистачало поганих відгуків, та оплативши за візу не пожалів, хоча були певні сумніви,так як фірма знаходиться в Вінниці. Працював на автомобільному заводі в Плзень, з графіком не дуже, зато платять добре, тому...  Читать отзыв Сам я з Полтави, побачив оголошення на сайті Rabota.UA, вирішив подзвонити, cпочатку переглянув все на їх сайті і почитав відгуки, спочатку склалась хороша думка про них, але і вистачало поганих відгуків, та оплативши за візу не пожалів, хоча були певні сумніви,так як фірма знаходиться в Вінниці. Працював на автомобільному заводі в Плзень, з графіком не дуже, зато платять добре, тому як і обіцяв залишаю позитивний відгук.

+5 за оперативність

Козлова Оксана Отзыв написан 28 августа, 2019 год
Захотіла їхати на канікули по безвізу в Польщу на роботу, потрібно було виїзджати терміново, хотіла десь на сортуванні та пакуванні одягу, але Аліна на запропонувала роботу на викладці товару в супермаркеті, робота трохи важка але втягнулась, найголовніше що сподобалос то це оперативність , бо вже через 2 дня я була оформлена і їхала в Польщу.
Жаль що не було пакування...  Читать отзыв
Жаль що не було пакування одягу , але все одно вдячна.
Достоинства:
  1. Швидко все роблять
Недостатки:
  1. Не було пакування одягу

Мазлтоф Визарум

Павел Отзыв написан 21 августа, 2019 год
Если вы имеете желание перезагрузиться, проветрить голову, увидеть новые страны и параллельно подзаработать деньжат, то с этими ребятами смело можно иметь дело! Если вы имеете желание перезагрузиться, проветрить голову, увидеть новые страны и параллельно подзаработать деньжат, то с этими ребятами смело можно иметь дело!
Достоинства:
  1. быстро
  2. четко
  3. без вопросов

отзыв о ВИЗАРУМ + размышления

Белла Аркадиевна Отзыв написан 2 августа, 2019 год
Вы понимаете, есть такое ощущение, что без помощи рекрутингового агенства можно обойтись и сделать все самой, но с таким же успехом вы можете сами печь себе хлеб, ремонтировать свой автомобиль или даже построить себе жилье… да, все это можно, но зачем? Вы ведь не сможете сразу сделать все хорошо, а потеряете уйму собственного времени и нервов чтобы сделать действие, на...  Читать отзыв Вы понимаете, есть такое ощущение, что без помощи рекрутингового агенства можно обойтись и сделать все самой, но с таким же успехом вы можете сами печь себе хлеб, ремонтировать свой автомобиль или даже построить себе жилье… да, все это можно, но зачем? Вы ведь не сможете сразу сделать все хорошо, а потеряете уйму собственного времени и нервов чтобы сделать действие, на которое специалист потратит час своего. Есть ли смысл?
Я считаю так, каждый должен заниматься своим делом и оттачивать свое мастерство именно в нем, а не браться за все подряд, стремясь сэкономить. Скупой платит дважды и это без вариантов.
Весь этот текст, эти мысли пришли ко мне во время работы в Италии, его спровоцировало общение с «нашими» людьми там. Я нашла работу с помощью VISAROOM и мы договорились что я оставлю свой объективный комментарий к ихней работе, по возвращению конечно.
Меня зовут Григорьева Изабелла Аркадиевна и я безусловно рекомендую VISAROOM как специалистов своего дела, которые сэкономят вам время, нервы, индивидуально подойдут к решению вашего вопроса, подскажут советом и реально выручат в сложную минуту. Прям «бюро добрых дел»! Девочки находились со мной на связи по прошествии 5-6 месяцев от моего отъезда! Ревизор рекомендует)

Можу рекомендувати

Тамара Ситник Отзыв написан 31 июля, 2019 год
Загалом добре виконують свою роботу, у відношенні до клієнта порядні. Працювали від них у Чехії у 2018 році. Можна звертатись. Загалом добре виконують свою роботу, у відношенні до клієнта порядні. Працювали від них у Чехії у 2018 році. Можна звертатись.
Достоинства:
  1. адекватна вартість послуг
  2. порядне відношення
  3. робота як домовлялися
  4. хороші умови проживання
Недостатки:
  1. трохи затримали документи

заголовок)))

автор Отзыв написан 30 июля, 2019 год
Поддержу визарум положительным отзывом! И где вы видели цены ниже?? точно не в виннице!)текст)()текст)()текст)()текст)()текст)()текст)()текст)()текст)()текст)()текст)()текст)()текст)( Поддержу визарум положительным отзывом! И где вы видели цены ниже?? точно не в виннице!)текст)()текст)()текст)()текст)()текст)()текст)()текст)()текст)()текст)()текст)()текст)()текст)(

Високі тартфи, неправдива інформація щодо роботи

Валентин Отзыв написан 24 июля, 2019 год
Спочатку з іхніх слів все виглядало добре. Потім після внеску грошей за послугу, почались незрозумілі події. Подавав заявку на один завод, а по документах вийшов зовсім інший завод. Всіх необхідних копій для візового центру, віза рум не придоставила. Після отримання візи, взагалі всі номери перестали відповідати. Добре що зі мною зв'язався куратор зі Львова і пояснив що до чого, і...  Читать отзыв Спочатку з іхніх слів все виглядало добре. Потім після внеску грошей за послугу, почались незрозумілі події. Подавав заявку на один завод, а по документах вийшов зовсім інший завод. Всіх необхідних копій для візового центру, віза рум не придоставила. Після отримання візи, взагалі всі номери перестали відповідати. Добре що зі мною зв'язався куратор зі Львова і пояснив що до чого, і тільки від нього я дізнався, що добиратись на місце роботи треба тільки в складі групи, яка їде до Чехії тільки по вівторкам, і тільки зі Львова. Приїхав в Чехію і тут знову почались проблеми, вже оказується я маю їхати зовсім в інше місто і на зовсім іншу роботу. Тобто візарум - це шарашкіна контора, яка документів не робить, документи роблять через Львів, а тільки но ви забираєте документи з візового центру, то всі зв'язки візарум з вами припиняє.
2 не согласны Показать 1 ответ

если ищете работу за границей

Галина Отзыв написан 18 июля, 2019 год
рекомендую агенство для поиска работы за рубежом Визарум из Винницы за честность и профессионализм в оказании услуг рекомендую агенство для поиска работы за рубежом Визарум из Винницы за честность и профессионализм в оказании услуг

працювала у Італії

Мирослава Артемчук Отзыв написан 16 июля, 2019 год
Доброго часу доби. Поділюся враженнями від даної агенції праці. Працювала від них у Італії, околиця маленького міста Беневенто на півдні. Робота полягає у догляді за жіночкою 93 роки, прибирання дому, частково готування. Жили з нею вдвох, але часто навідувалась невістка. Ставлення нормальне але не без нюансів притаманних віку. По Візаруму, то Їх там знають з хорошого боку, люди їдуть працювати. Доброго часу доби. Поділюся враженнями від даної агенції праці. Працювала від них у Італії, околиця маленького міста Беневенто на півдні. Робота полягає у догляді за жіночкою 93 роки, прибирання дому, частково готування. Жили з нею вдвох, але часто навідувалась невістка. Ставлення нормальне але не без нюансів притаманних віку. По Візаруму, то Їх там знають з хорошого боку, люди їдуть працювати.

Дякую агенції Візарум за людське відношення

Пастернак Наталия Отзыв написан 12 июля, 2019 год
Хотіла б подякувати колективу Візарум за людяне відношення у роботі. Послуги фірми надають однакові, якість різна Хотіла б подякувати колективу Візарум за людяне відношення у роботі. Послуги фірми надають однакові, якість різна

Благодарен

Марат Каримов Отзыв написан 10 июля, 2019 год
Здравствуйте всем! Я высоко оцениваю качество предоставляемых услуг данной фирмы. Я не резидент Украины и не все давали мне даже консультацию по вопросу работы в Европе. Тут же сотрудники ВизаРум убедили меня что я не первый с видом на жительство хочу работать за рубежом, что с процессом подготовки документов они знакомы и проведут меня без вопросов, за что им по...  Читать отзыв Здравствуйте всем! Я высоко оцениваю качество предоставляемых услуг данной фирмы. Я не резидент Украины и не все давали мне даже консультацию по вопросу работы в Европе. Тут же сотрудники ВизаРум убедили меня что я не первый с видом на жительство хочу работать за рубежом, что с процессом подготовки документов они знакомы и проведут меня без вопросов, за что им по факту и благодарен.

Компания VisaRoom

Компания «VisaRoom» предоставляет услуги по трудоустройству за рубежом и визовой поддержке. Мы оформляем документы для рабочих виз в: Польшу, Чехию, Литву, Эстонию. Легально трудоустраиваем в страны ЕС. Занимаемся оформлением всех...
Адрес: Винница, ул. Пирогова, д. 23-А

Визовые центры