Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Вінницька IT-Академія

Опубликовано 10 июля, 2015 год

Рейтинг: 5/5 (6 отзывов), просмотров: 2344

Вінницька IT-Академія цінує зацікавленість сучасною ІТ-освітою і дає гарантію, що кожен заохочений студент максимально розкриє свої здібності і потенціал.

Бажаєте оволодіти як в теорії так і на практиці сучасним програмуванням, тоді налаштовуйтесь на старанне навчання, щоб у майбутньому отримати перспективну роботу, а Вінницька IT-Академія усім з радістю у цьому допоможе!

Мета Академії – підготувати висококваліфікованих програмістів відповідно до реальних сучасних вимог ІТ-ринку. Програма навчання в IT-Академії включає теоретичне опановування та вміння виконувати все вивчена на практиці.
Всі предмети викладають кращі викладачі у сфері ІТ з великим досвідом роботи.

Захотьте на офіційну сторінку Вінницької IT-Академії, та читайте детальну інформацію щодо вступу і навчання.

Дякую Академіїза те що, допомагаєте реалізовувати наші мрії

Михайло (Украина, Вінниця) 20 апреля, 2018 год Всім привіт ! Хочу трішки вмотивувати всіх, хто вирішив зв’язати своє життя з ІТ.
В якийсь момент свого життя я вирішив змінити роботу, хоча вона мені в деякій мірі дуже подобалась. Не буду вдаватися в дрібниці, скажу тільки, що працював в державній службі. Так трапилось, що мої друзі – програмісти різного рівня. І, можливо, під їхнім впливом я вирішив обрати...  Читать отзыв
0 согласны, 0 не согласны

Запускаєш свою програму і вона працює!

Гость (Украина, Вінниця) 31 октября, 2017 год Всім привіт! Мене звати Віталій.
До вступу в академію я отримав вищу освіту за спеціальністю "Фінанси" та працював економістом в одному з Вінницьких банків.
Але під час роботи мене завжди не полишало відчуття, що я не на своєму місці. Остаточну крапку в моєму рішенні стати програмістом, поставило банкрутство банку, в якому я працював.
Я вирішив кардинально змінити професію і пригадав,...  Читать отзыв
0 согласны, 0 не согласны

Найкращий заклад!

Гость (Украина, Вінниця) 21 июля, 2017 год Привіт, що я можу розповісти за своє навчання у Vinnitsia IT Academy, можу сказати що відчував лише позитивні емоції оскільки я знав чого туди пішов. До моменту вступу до Академії перебував у центрі зайнятості і відчайдушно шукав ту справу, не яка лише приносила б мені чудові заробітки, а й те що мені дійсно подобалося б. Мій вибір був зроблений...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны

ІТ це просто! P.S. для тих хто хоче вчитись

arillode (Украина, Вінниця) 14 января, 2017 год Довго міркував над тим, що ж написати і з чого почати, адже були як позитивні моменти так і не дуже...
Перш за все, згадалась цитата Сергія Шнурова: "Критика — это описание того, как сделал бы критик на месте автора, если бы он был на месте автора. Как бы он поступил, если бы у него были возможности автора, аудитория автора, удачливость автора,...  Читать отзыв
0 согласны, 0 не согласны

Іван Пірус

Гость (Украина, Вінниця) 11 января, 2017 год Я вирішив навчатися далі та стати програмістом через 1 місяць після випуску з технікуму, тому що за отриманою спеціальністю роботи я не знайшов. Не було вакансій.
Велика вдячність за допомогу у навчанні і розумінні різних технологій учителям: Рудю Вадиму, Тюренкову Олексію, Глухарьовій Вікторії, Плаксію Ярославу, і директору Роману Олександровичу.
Також сподобалось те, що навчання проводиться в малих групах студентів, викладач може приділити...  Читать отзыв
0 согласны, 0 не согласны
Семён 10 июля, 2015 год Я уже выпустился с Винницкой IT-Академии. И безмерно этому рад. Та как благодаря учебе здесь, я освоил немало полезных вещей, знание которых мне и помогли устроиться на высокооплачиваемую работу. + я практически уверенно владею Английским, за который нас также "дрессировали" в Академии. Обучение дало мне хорошую и уверенную базу знаний, с помощью которой, если и что-то забуду из локального, то...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Адреса и контакты

Винница, вул. Фрунзе, 4
Телефон: (0432) 555-220; +38-067-431-20-10.
Все адреса на картеВам необходимо войти или зарегистрироваться