VIJOINT ONE отзывы

35 отзывов / 872 просмотра

Придбали в аптеці Добрий Лікар в центрі в липні 2018 після введеня біль пройшла за декілька днів

Віра_Брежнюк Отзыв написан 4 мин 48 сек назад
Лікували в Києві остеоартроз в 12 лікарні , лікар порадив колоти синовіальну рідину для суглобу , в аптеці придбала та через декілька днів ввели цей препарат у лівий суглоб спочатку в один . через два дні біль почала зникати та церез тиждень артрозу як і не було , через місяць провели точнісінько і з правим суглобом...  Читать отзыв Лікували в Києві остеоартроз в 12 лікарні , лікар порадив колоти синовіальну рідину для суглобу , в аптеці придбала та через декілька днів ввели цей препарат у лівий суглоб спочатку в один . через два дні біль почала зникати та церез тиждень артрозу як і не було , через місяць провели точнісінько і з правим суглобом , результатом дуже задоволена . Вибирала його поміж багатьох інших по відгукам, бачила в інтернеті сюжет про олімпійських українських важкоатлетів , відомий на весь світ важкоатлет якому допоміг цей препарат поділився враженнями тим що дуже швидко і на довго допоміг , він підіймає велику вагу а я просто ходжу то мені і тимпаче допоміг би ось і вибір пав на Італію . дякую
Достоинства:
  1. Виробник Європа - Італія , досвід відомих українських спортсменів і лікуванні травм цим лікарським засобом зробив мій вибір в сторону цього засобу.

лікували ним остеартроз тазової кісток суглоба віджоінт ван допоміг

Володимир Андрійович Отзыв написан пятница, 17 мая
в 2017 році поставилт діагноз остеоартроз захворювання тазового- стегенного суглоба , в лікарні лікари порадилися и запропонували вколоти цей препарат якщо й він не допоможе то тоді вже лягати і робити операцію , в кололи і я на майже півтора року забув що таке біль , перші симптоми повернення болю почалися коли потягав мішки з дачі прийшов...  Читать отзыв в 2017 році поставилт діагноз остеоартроз захворювання тазового- стегенного суглоба , в лікарні лікари порадилися и запропонували вколоти цей препарат якщо й він не допоможе то тоді вже лягати і робити операцію , в кололи і я на майже півтора року забув що таке біль , перші симптоми повернення болю почалися коли потягав мішки з дачі прийшов на консультацію і профілактично вкололи ще раз і пояснили що кожнен рік-півтора треба колоти цей заммінник суглобної рідини вже після другого введеня віджоінта пройшло 7 місяців почуваю себе добре болю не має . порадили ще важкі речі не тягати , але як маєшь власну дачу то без цього не обійдешся.

вилікував цей препарат остеоартроз 4 стадіі у літьної людини

Оксана Дол Отзыв написан пятница, 17 мая
Віджоїнт ван допоміг в лікуванні нашої бабусі остеоартроза запущеної стадії і ходити їй було вже зовсім важко. Потрібна була рекомендували операцію по заміні колінного суглоба, але через її поважний вік, та цукровий діабет робити ризиковано та і вона навідріз відмовлялася від операції. Дякуємо нашому лікару Виктору Володимировичу Лиходію, що порадив зробити укол Віджоінт Ван Бабусі вже набагато легше...  Читать отзыв Віджоїнт ван допоміг в лікуванні нашої бабусі остеоартроза запущеної стадії і ходити їй було вже зовсім важко. Потрібна була рекомендували операцію по заміні колінного суглоба, але через її поважний вік, та цукровий діабет робити ризиковано та і вона навідріз відмовлялася від операції. Дякуємо нашому лікару Виктору Володимировичу Лиходію, що порадив зробити укол Віджоінт Ван Бабусі вже набагато легше ходити, не бігає звичайно, але різниця дуже помітна.
Достоинства:
  1. допомагає навіть на останніх стадіях артрозу

Vijoint One тещо допомогло від остеартрозу

Оксана Долинська Отзыв написан пятница, 17 мая
Просто чудовий препарат. У нашої бабусі остеоартроз запущеної стадії і ходити їй було вже зовсім важко. Потрібна була операція по заміні колінного суглоба, але через її поважний вік, та цукровий діабет робити ризиковано та і вона навідріз відмовлялася від операції. Дякуємо нашому лікару Виктору Володимировичу Лиходію, що порадив зробити укол Віджоінт Ван Бабусі вже набагато легше ходити, не бігає звичайно,...  Читать отзыв Просто чудовий препарат. У нашої бабусі остеоартроз запущеної стадії і ходити їй було вже зовсім важко. Потрібна була операція по заміні колінного суглоба, але через її поважний вік, та цукровий діабет робити ризиковано та і вона навідріз відмовлялася від операції. Дякуємо нашому лікару Виктору Володимировичу Лиходію, що порадив зробити укол Віджоінт Ван Бабусі вже набагато легше ходити, не бігає звичайно, але різниця дуже помітна.

Vijoint One допоміг нашій бабусі! подіяв дуже швидко

Оксана Долинська Отзыв написан пятница, 17 мая
Просто чудовий препарат!!! У нашої бабусі остеоартроз запущеної стадії, і ходити їй будо вже зовсім важко. Потрібна була операція по заміні колінного суглоба, але через її поважний вік, та цукровий діабет робити ризиковано, та і вона навідріз відказувалася від операції. Дякуємо нашому доктору, що порадив зробити укол Vijoint one! Бабусі вже набагато легше ходити, не бігає звичайно, але різниця дуже...  Читать отзыв Просто чудовий препарат!!! У нашої бабусі остеоартроз запущеної стадії, і ходити їй будо вже зовсім важко. Потрібна була операція по заміні колінного суглоба, але через її поважний вік, та цукровий діабет робити ризиковано, та і вона навідріз відказувалася від операції. Дякуємо нашому доктору, що порадив зробити укол Vijoint one! Бабусі вже набагато легше ходити, не бігає звичайно, але різниця дуже помітна!

кололи в тазобебренный сустав как последнюю надежду не делать операцию реально убрал боли!

Вадим Викторович Отзыв написан четверг, 16 мая
хочу написать хороший отзыв благодарность за спасение здоровья , были адские боли в тазобедренном хронические сказали делать операцию и ставить протез , врач сказал что укол мало вероятно поможет слишком запущенная стадия, я все же почитал в интернете и решил попробывать если и не поможет тогда уже ложится под нож и ставить протез , вкололи вижоинт самый плотный...  Читать отзыв хочу написать хороший отзыв благодарность за спасение здоровья , были адские боли в тазобедренном хронические сказали делать операцию и ставить протез , врач сказал что укол мало вероятно поможет слишком запущенная стадия, я все же почитал в интернете и решил попробывать если и не поможет тогда уже ложится под нож и ставить протез , вкололи вижоинт самый плотный под узи это самое лучше что могло произойти через не сколько дней зудящая боль начала угасать и все прошло ! конечно есть боязнь что вернется боль но уже с декабря 18 года уже прошло 6 месяцев . как только дойдет дело до повторого укола то напишу уже сколько он продержался , но читал на европейских форумах что укол в среднем держит год и можно каждый год делать профилактику и так до не могу хоть 50 лет ... и без операцийпосле которых очень плохие отзывы что жизнь не будет прежней и всегда будет дискомфорт от движения и оспорте и ходьбе нужно будет забыть . я рекомендую эту гиалуронку виджоинт ван самую плотную 3 мл.
Достоинства:
  1. помог при серьезном заболевании тазоберенного сустава , решил не решимую проблему которую врачи говорили что решит только замена протеза и операция , очень низкая стоимость по сравнению с операцией и протеом в 50 раз ниже ...
Недостатки:
  1. мало информации о применении я про его узнал от родственников которые его кололи в европе. у нас о новинках я так понимаю ни кто не говорит и остаем на пару лет от европы

Хондромаляцію надколінника Vijoint One поборов . дякую . пів року не болить.

Зиновій Степанович Отзыв написан среда, 15 мая
В мене хондромаляція надколінка 1 ступеня, не можу сказати, що болі дуже сильні, але вони постійні та дуже неприємні. До того ж боляче ходити сходами, та довго сидіти, і це при тому, що я офісний працівник і сидіти приходиться більшу частину часу. Вже третій рік рятуюсь уколами гіалуронової кислоти VIJOINT. Ефекту від курсу лікар сказав що вистачає на півтора...  Читать отзыв В мене хондромаляція надколінка 1 ступеня, не можу сказати, що болі дуже сильні, але вони постійні та дуже неприємні. До того ж боляче ходити сходами, та довго сидіти, і це при тому, що я офісний працівник і сидіти приходиться більшу частину часу. Вже третій рік рятуюсь уколами гіалуронової кислоти VIJOINT. Ефекту від курсу лікар сказав що вистачає на півтора роки. Тобто на цілі півтора можно забути про біль!!! але в мене покищо тримається пів року

ставили его в плечо . помогло больше года держится будем колоть повторно как терапия

Светлана_ Пичурина Отзыв написан среда, 15 мая
Моему мужу врач в плечевой сустав ставил укол Vijoint one после укола жидкости гиалуроната натрия, эффект просто супер!!!! тееперь спустя 14 месяцев будем еще раз колот в виде профилактики! Моему мужу врач в плечевой сустав ставил укол Vijoint one после укола жидкости гиалуроната натрия, эффект просто супер!!!! тееперь спустя 14 месяцев будем еще раз колот в виде профилактики!

лечили сустав помогло

Алина Дворковая Отзыв написан понедельник, 13 мая
Врач делал мне введение гиалуроновой кислоты Vijoint One в тазобедренный сустава при коксартроза по назначению своего лечащего врача. Вводил он лично под контролем УЗИ, по ощущениям сам укол не намного больнее обычного внутримышечного. Сделали всего 1 укол. И сейчас редко беспокоит, с того лечения уже прошло 12-13 месяцев. хорошо подействовал и...  Читать отзыв Врач делал мне введение гиалуроновой кислоты Vijoint One в тазобедренный сустава при коксартроза по назначению своего лечащего врача. Вводил он лично под контролем УЗИ, по ощущениям сам укол не намного больнее обычного внутримышечного. Сделали всего 1 укол. И сейчас редко беспокоит, с того лечения уже прошло 12-13 месяцев. хорошо подействовал и держится очень долго

купувала цей засіб для тазостегнової кістки допоміг кололи в 2017

Ганна Олександрівна Вірська Отзыв написан среда, 8 мая
лікували тазостегнову кістку порадили колоти замінник синовіальної рідини щоб не робити операцію на початку 2017 року перед різдвом вкололи цей італійський протез пройшло майже 15 місяців процедуру повторив мені лікар , краще ніж робити операцію іі ставити протез. лікували тазостегнову кістку порадили колоти замінник синовіальної рідини щоб не робити операцію на початку 2017 року перед різдвом вкололи цей італійський протез пройшло майже 15 місяців процедуру повторив мені лікар , краще ніж робити операцію іі ставити протез.

Брали для себя Виджоинт Ван , лечили артроз помогло очень быстро

Святослав_Бузьков Отзыв написан вторник, 7 мая
лечили артроз в областной больнице врач порекомендовал пройти не сколько процедур в том числе и прп технологию но после месяца лечения так и не было улучшения , в конце концов он сказал давайте тогда проеренный способ уколоть гиалуроновую кислоту в суглоб что бы восполнить жидкость которой нет в суставе. предлагал два вида виджоинт маленьки по 3 укола с...  Читать отзыв лечили артроз в областной больнице врач порекомендовал пройти не сколько процедур в том числе и прп технологию но после месяца лечения так и не было улучшения , в конце концов он сказал давайте тогда проеренный способ уколоть гиалуроновую кислоту в суглоб что бы восполнить жидкость которой нет в суставе. предлагал два вида виджоинт маленьки по 3 укола с периодичностью в неделю колоть либо же более плотнее виджоинт ван 3мл а один раз . второй уверил будет дольше стоять из за двойной стабилизации . так и сделали . колол в октябре 2018 все хорошо не чувствую никакого дискомфорта и боли. отлично помог

лікував суглоб , допомогло , рекомендую цей лікарський засіб

Игорь Черненко Отзыв написан пятница, 26 апреля
Лікували мені суглоб Віджоїнт vijoint one 3ml , лікували цим уколом на 3 день запалення минуло . сказав лікар наступний раз колоти через півтора року .. болі не має . вже пройшло з моменту уколу 4 місяці. рекомендую Лікували мені суглоб Віджоїнт vijoint one 3ml , лікували цим уколом на 3 день запалення минуло . сказав лікар наступний раз колоти через півтора року .. болі не має . вже пройшло з моменту уколу 4 місяці. рекомендую

очень быстро подействовал после введения , боль ушла на второй день

Андреевич Отзыв написан среда, 24 апреля
не сколько лет временами начинало болеть колено . так как болело не часто не придавал этому значению, спустя 2 года боли начали усиливаться и были уже хроническими после обследования усатновили что это артроз суглоба ( хотя я спортом никогда не занимался не понятно откуда он взялся) порекомендовали уколоть это итальянский препарат , дочь настояла что бы колол самый...  Читать отзыв не сколько лет временами начинало болеть колено . так как болело не часто не придавал этому значению, спустя 2 года боли начали усиливаться и были уже хроническими после обследования усатновили что это артроз суглоба ( хотя я спортом никогда не занимался не понятно откуда он взялся) порекомендовали уколоть это итальянский препарат , дочь настояла что бы колол самый лучший европейский . после укола через пару дней отек колена который переодически появлялся сошел на нет. боль ушла , казалось что боль может вернутся страх болезненой ходьбы преобладал но спустя вот уже больше 8 месяцев я понимаю что это были безмысленные переживания хотел поделится своим опытом и порекомендовать Всем этот хороший наверно скажу не заменимый помощник в безболезненной ходьбе продукт! спасибо
Достоинства:
  1. снял отек , ушла боль , держится очень долго буду профилаектически колоть скора снова врач говорит через 1-1,5 года после введения. даже иногда бегаю.
2 согласны

нормальний засіб допоміг з проблемую сухожилля

Юрій Товкмак Отзыв написан понедельник, 22 апреля
кололи мені під сухожилля , мучив не стерпний біль тривалий час до цього потянув ривком руку і біль постійно раптово зявлялася на погоду на холодне повітря або після навантажень . лікар порекомендував колоти гіалурону . реально допомгло . рекомендую кололи мені під сухожилля , мучив не стерпний біль тривалий час до цього потянув ривком руку і біль постійно раптово зявлялася на погоду на холодне повітря або після навантажень . лікар порекомендував колоти гіалурону . реально допомгло . рекомендую
2 согласны

допоміг з проблемами суглобів запалення та артрозу

Игорь Отзыв написан понедельник, 22 апреля
Лікував суглоби після довготривалої травми, після введення Vijoint One в суглоб спочатку в один , потім через тиждень в другий спочатку було відчуття що щось зайве в суглобі ( перші 5-7 годин) на наступний день відчув полегшення почав пересуватися ... через 3-4 дні зникло запалення яке тривало декілька місяців яке знімали гормонами та протизапальними препаратами...  Читать отзыв Лікував суглоби після довготривалої травми, після введення Vijoint One в суглоб спочатку в один , потім через тиждень в другий спочатку було відчуття що щось зайве в суглобі ( перші 5-7 годин) на наступний день відчув полегшення почав пересуватися ... через 3-4 дні зникло запалення яке тривало декілька місяців яке знімали гормонами та протизапальними препаратами але воно все одно поверталося . реально допоміг віджоінт ван вже пів року ніяких запалень коліна не болять навіть потроху бігаю біля ставка . дякую за якість і дієвий медичний засіб

покупали в июне прошлого года помог.

Виктор Отзыв написан 17 апреля, 2019 год
покупали в июне 2018 кололи в сустав в Сити Доктор по рекомендации врача . никаких замечаний не чувствую . какой препарат покупать дело каждого выбирал европу там хоть какой то контроль за препаратами есть . покупали в июне 2018 кололи в сустав в Сити Доктор по рекомендации врача . никаких замечаний не чувствую . какой препарат покупать дело каждого выбирал европу там хоть какой то контроль за препаратами есть .
5 согласны

Довольны результатом применения препарата

Олег Серебрянский Отзыв написан 13 апреля, 2019 год
Покупали в аптеке Виджоинт Ван стоит дороже корейских и болгарских, анлийских, но на сайте государственной лекарственной службы он один имеет все документы что это Италия! а не говорят Англия а сертификат сделано в Корее .. , врач который нам колол Виджоинт Ван сказал что этот препарат имеет только положительные отзывы! иногда правда через год действие...  Читать отзыв Покупали в аптеке Виджоинт Ван стоит дороже корейских и болгарских, анлийских, но на сайте государственной лекарственной службы он один имеет все документы что это Италия! а не говорят Англия а сертификат сделано в Корее .. , врач который нам колол Виджоинт Ван сказал что этот препарат имеет только положительные отзывы! иногда правда через год действие притупляется из за особенностей нагрузок , питания и других факторов . у нас стоит почти 10 месяцев!

Прошел курс лечения

Евгений Отзыв написан 12 апреля, 2019 год
Прошел курс лечения в Европейской Травматологии на Воровского ( Киев) вкололи Vijoint One был в офисе компании смотрел все документы. на рынке много азиатских перпаратов не качественныъ! но этот препарат действительно Итальянский и качественный . стоит уже 9 с 06 Марта 2018 года. Прошел курс лечения в Европейской Травматологии на Воровского ( Киев) вкололи Vijoint One был в офисе компании смотрел все документы. на рынке много азиатских перпаратов не качественныъ! но этот препарат действительно Итальянский и качественный . стоит уже 9 с 06 Марта 2018 года.

Купували Vijoint One

Стас Отзыв написан 11 апреля, 2019 год
Купували Vijoint One рекомендували атлети з федерації важкої атлетики , лікували в Европейській ортопедії , після вводу препарату біль зникла на другий день . Дякую за якісний імплант . Купували Vijoint One рекомендували атлети з федерації важкої атлетики , лікували в Европейській ортопедії , після вводу препарату біль зникла на другий день . Дякую за якісний імплант .

Работаю с этим имплантом больше года!

Виктор Григорьевич Отзыв написан 11 апреля, 2019 год
Работаю в Обласной хирургом. первый раз ввел этот имплант в начале 2018 года , у человека была обостренная 4 стадия артроза , рекомендовал делать замену сустава операцию. у пациента в связи с финансовыми трудностями не было возможности оплатить протез, предложил альтернативу что бы хоть как то облегчить жизнь пациента . ввел под контролем узи - самый плотный...  Читать отзыв Работаю в Обласной хирургом. первый раз ввел этот имплант в начале 2018 года , у человека была обостренная 4 стадия артроза , рекомендовал делать замену сустава операцию. у пациента в связи с финансовыми трудностями не было возможности оплатить протез, предложил альтернативу что бы хоть как то облегчить жизнь пациента . ввел под контролем узи - самый плотный итальянский vijoint one (3 ml 60 mg), итог у пациента на 3 день, воспалительный процесс начал отступать . через неделю полностью ушла боль! прошло больше года . в марте ввели повторно! пациент очень доволен, я относился скептически к данному уколу при такой запущеной стадии артроза суглоба так как имел опыт работы с Европейско китайскими имплантами ( пишут страна производитель ЕС а чуть ниже Корея , Тайвань , Китай ...) но теперь понимаю разницу почему дейтвительно европейский долго держится в суглобе и почему период деградации гиалуроната натрия в разы медленее китайских аналогов .
Достоинства:
  1. Vijoint one - Италия производитель ( био материал Италия) ! период деградации молекулы ( распада ) начинается только через 4-5 месяцев соотвественно стоит гиалуронат натрия в суглобе более года. у пациента уходит боль на 2-3 день после введения. есть клинические исследования по этому препарату в Европе

Мне помог)

Яна Смоля Отзыв написан 10 апреля, 2019 год
Проходила лечение артроза коленного сустава в центре спортивной медицины, сначала лекарствами и противовоспалительными уколами, потом процедуры и в конце врач сделал укол гилауроновой кислоты. Сейчас активно занимаюсь спортом, колени не беспокоят совершенно. Прошло пол года. Если кому интересно, колола препарат Виджоинт по рекомендации своего лечащего врача. Мне помог. Но вообще важно, чтобы специалист хороший был и укол правильно сделал. Проходила лечение артроза коленного сустава в центре спортивной медицины, сначала лекарствами и противовоспалительными уколами, потом процедуры и в конце врач сделал укол гилауроновой кислоты. Сейчас активно занимаюсь спортом, колени не беспокоят совершенно. Прошло пол года. Если кому интересно, колола препарат Виджоинт по рекомендации своего лечащего врача. Мне помог. Но вообще важно, чтобы специалист хороший был и укол правильно сделал.

артроз 4 стадії допоміг Віджоінт Ван 3 мл дякую

андрій степанович красюков Отзыв написан 10 апреля, 2019 год
в обласній лікарні поставили діагноз артроз 4 стадії лікар хірург сказав що є тільки олин вихід заміна суглоба на синтетичний це операція , альтернативу запропонував гіалуронову кислоту але сказав що в такій запущеній стадії може не допомогти . я розуміючи що операція та штучний суглоб це останнє що треба робити вирішив все таки вколоти віджоінт . вкололи під контролем узі...  Читать отзыв в обласній лікарні поставили діагноз артроз 4 стадії лікар хірург сказав що є тільки олин вихід заміна суглоба на синтетичний це операція , альтернативу запропонував гіалуронову кислоту але сказав що в такій запущеній стадії може не допомогти . я розуміючи що операція та штучний суглоб це останнє що треба робити вирішив все таки вколоти віджоінт . вкололи під контролем узі одразу повезла дочка додому на вечір вже пересувався і щось вже змінювалось біль то була то пропадала, на другий день запалення почало сходити біль перейшов в дискомфорт ( але біль зникла) , на 3 день дискомфорт і біль зникла.. вже пройшло майже 4 місяці а біль не повертается! всім рекомендую . мені при артрозі допоміг попри те що спеціаліст був не впевнений у з вязку з запущеную стадією хвороби, або мабуть хірургам тільки різати людину ... все обійшлось одним уколом в 3 млитра

У меня артроз колена 2 степени

Андрей Отзыв написан 10 апреля, 2019 год
У меня артроз колена 2 степени, по рекомендации лечащего врача сделал 3 укола гилауроновой кислоты Vijoint. Мне помогло. У меня артроз колена 2 степени, по рекомендации лечащего врача сделал 3 укола гилауроновой кислоты Vijoint. Мне помогло.

Решили проблему без операции

Сергей Потапенко Отзыв написан 8 апреля, 2019 год
Покупал у мед представителя Виджоинт Ван по рекомендации профессора Коструба из института Травматологии Воровского. более года назад, больших нагрузок не несу при ходьбе все отлично нет болевых ощущений. хотя до этого другой врач в Житомире сказал что надо менять сустав. спасибо профессору что решил проблему без операции! Покупал у мед представителя Виджоинт Ван по рекомендации профессора Коструба из института Травматологии Воровского. более года назад, больших нагрузок не несу при ходьбе все отлично нет болевых ощущений. хотя до этого другой врач в Житомире сказал что надо менять сустав. спасибо профессору что решил проблему без операции!
4 согласны

купляли коли лікували артроз суглобу 2 стадії реально допоміг.

Зиновій Петрович Луквінчук Отзыв написан 8 апреля, 2019 год
на початку 2018 року лікар з Сіті Доктор вколол мені в суглоб цю синовіальну рідину VIJOINT ONE але назва на коробці гіалуронат натрію та в скобках гіалуронова кислота це все одно й теж ця змазка для суглобів і хрящів коліна. так як у мене було запалення коліна лікар назначив спочатку таблетки проти запалення а через неділю вкололи його не...  Читать отзыв на початку 2018 року лікар з Сіті Доктор вколол мені в суглоб цю синовіальну рідину VIJOINT ONE але назва на коробці гіалуронат натрію та в скобках гіалуронова кислота це все одно й теж ця змазка для суглобів і хрящів коліна. так як у мене було запалення коліна лікар назначив спочатку таблетки проти запалення а через неділю вкололи його не памятаю мабуть через 2-3 дні повністю пройшла біль через неділю це був березень 2018 почав прогулюватися по парку все нормально тримається і до тепер . дякую за реальну допомогу Сіті Доктор клініці .
Достоинства:
  1. допоміг при атрозі , швидко пройшла біль ( 2-3 день) . за один раз ввели цей засіб більше навіть на обстеження не довелось йти .

Препарат ок!

Владимир Отзыв написан 7 апреля, 2019 год
Назначили при личении препарат гиалуроновой кислоты, почитал отзывы в интернете и выбрал как по мне самый достойный европейский . не прогадал после лечения боль ушла и не беспокоит уже долго время. Назначили при личении препарат гиалуроновой кислоты, почитал отзывы в интернете и выбрал как по мне самый достойный европейский . не прогадал после лечения боль ушла и не беспокоит уже долго время.
2 согласны

помог решить проблемы с суставами

Олег Отзыв написан 7 апреля, 2019 год
После интенсивных нагрузок на работе начались проблемы с суставами обратился по страховой в клинику сказали надо делать укол так как начался артроз сделали укол виджоинт ванн и все лечение закончилось сказали следующая профилактика через год полтора вот и думаю что уже прошло пол года и через года нужно будет повторять процедуру . спасибо за такое чудесный мед препарат . После интенсивных нагрузок на работе начались проблемы с суставами обратился по страховой в клинику сказали надо делать укол так как начался артроз сделали укол виджоинт ванн и все лечение закончилось сказали следующая профилактика через год полтора вот и думаю что уже прошло пол года и через года нужно будет повторять процедуру . спасибо за такое чудесный мед препарат .
Достоинства:
  1. быстро помогло

Вже пройшло пів року все добре

Ірина Отзыв написан 5 апреля, 2019 год
Брали Віджоінт для батьків в малій упаковці і дозування щоб легше переносити але треба колоти 3 рази , але потім вирішили краще один раз вколоти Віджоінт Ван ! ( він двічі стабілізований) і забути про 4 візита до травмотолога , вже пройшло пів року все добре. Брали Віджоінт для батьків в малій упаковці і дозування щоб легше переносити але треба колоти 3 рази , але потім вирішили краще один раз вколоти Віджоінт Ван ! ( він двічі стабілізований) і забути про 4 візита до травмотолога , вже пройшло пів року все добре.

купували в липні 2018 . допоміг вирішити проблему болі в суглобі

Віктор Отзыв написан 5 апреля, 2019 год
Були проблеми с коліном після діагностики лікарем направлення на мрт і після цього по рекомендував лікар вколоти гіалуронову кислоту . кололи в суглоб допомогло. рекомендував професор з інститута травми Коструб Олександр Олексійович. Були проблеми с коліном після діагностики лікарем направлення на мрт і після цього по рекомендував лікар вколоти гіалуронову кислоту . кололи в суглоб допомогло. рекомендував професор з інститута травми Коструб Олександр Олексійович.

був біль в суглобах, допоміг

Станислав Отзыв написан 4 апреля, 2019 год
Дуже якісний продукт Vijoint One купували для матері (був біль в суглобах , назначив лікар Віктор Володимирович в інституті) пройшов майже рік , хотіли залишити позитивний відгук. Рекомендуємо Дуже якісний продукт Vijoint One купували для матері (був біль в суглобах , назначив лікар Віктор Володимирович в інституті) пройшов майже рік , хотіли залишити позитивний відгук. Рекомендуємо

Лекарства

Альфлорекс