Карахова (Karahova) отзывы

Отзывы туристов, посетителей

Не рекомендую

Георгій Георгій 15 июля, 2020 год
Не рекомендую. Місце гарне для відпочинку, але господарі дуже хамовиті. Обіцяли нам багато, але нічого не було виконано, тому що "вони не встигли зробити". А ще усі додаткові розваги на території платні. То за що ми платили гроші я так і не зрозумів? А в кінці ще переплатили через незрозумілі штрафи.

Жахливе місце

rsemfreelancer rsemfreelancer 9 июля, 2020 год
Не рекомендую відпочинковий комплекс Карахово Karahovo.
Сервіс просто жахливий. Обслуговування клієнтів немає. Ми домовлялися, що нам приготують їсти, але після приїзду нам сказали, що вони не мали часу приготувати. Добре, що ми взяли з собою всю їжу.
Сковорідка на мангалі була в жахливому стані.
Не рекомендую відпочинковий комплекс Карахово Karahovo.
Сковорідка на мангалі була в жахливому стані.
Проживання дороге, а все решта чани, сауна, басейн, рушники, обіди не входить в ціну і треба додатково оплатити.
Посуд сказали є в наявності, проте треба помити самому. Або можна в них купити пластиковий посуд.
Рушник можна взяти свій, або заплатити за їхній 20 грн.
Також тут присутня система ШТРАФІВ. 1 стрибок у басейн 600 грн, але може бути і більше. Скільки саме не ясно, тому що про це ніде не вказано. Повідомлять лише вкінці, коли підрахують вартість відпочинку.
Не рекомендую!

Лагерь ВМЕСТЕ, Китен, Болгария
Лагерь ВМЕСТЕ, Китен, Болгария

Ранчо Боливар
Ранчо Боливар

Дачный поселок "Деревня рыбака"
Дачный поселок "Деревня рыбака"