Студия labdev95

5.0
Студия labdev95

Благодарность Студии labdev95

Людмила Людмила 13 мая, 2020 год
Студия LabDev95 это Профессионалы своего дела. Я благодарна Тарасу за его работу по созданию сайта. За его креативные, интересные идеи, за индивидуальный подход, ясность, чёткость, все показать, рассказать, за честность в работе. Цена меня вообще порадовала по сравнению с Киевскими ценами. Качеством я довольна. Все в сроки было выполнено оперативно. В общем Класс!!! Я РЕКОМЕНДУЮ компанию LabDev95

скрін додаю

Валерій Валерій 25 ноября, 2019 год
- в якості прикладу скрін моєї статисти за 30 днів роботи мого сайту!

відгук про веб студію labdev95

Валерій Валерій 25 ноября, 2019 год
Замовляв щоб переробити сайт з старого на новий (інтернет магазин заказував) щоб крім компютерів відображався і на смартфонах і на планшетах нормально (зробити його адаптивним).

Сайт у мене досить старий. До цього як мені пояснив Тарас у мене сайт був написаний вручну... Короче він переніс всі дані і ссилки на нові адреса і робив на Вордпресі, це як би непоганий двіжок і є адмінка (якою я зараз вправно користуюся) як він пояснив.

Не знаю настільки крутий вордпрес, так як з іншими двіжками не стикався до цього... За всю розробку+консультацію просив 150$, в принципі я погодився!

До цього заказів з сайту в принципі не було, тільки 2-5 відвідувачів на місяць заходило на мій ще старий сайт (але деякі ссилки товару були на першій сторінці Гугл)!

Після того як було все перенесено і зроблено, я сам не повірив що таке можливо без допомоги реклами але в мене кількість відвідувачів (так я вже побачив в адмінці мого сайту по статистиці) досягає майже 2100 в місяць. 12-16 людей дзвонить і замовляє періодично через 1-2 дні, чим дуже задоволений як для сайту який до цього тупо лежав без діла)!

Як мені пояснив Тарас так сталося тому що сайт досить давно зареєстрований (старожил, а не тому що саме він його робив і тд..) переробка його, тобто адаптивність під всі сучасні гаджети підняло відвідуваність і збільшило мої закази можна сказати з нуля))

Дуже дякую Тарасу за чесність і порядність. Успіхів)).
Веб-студии
martinismm.com