КБТ - Копрорация строительной техники отзывы клиентов

КБТ - Копрорация строительной техники отзывы клиентов

Корпорація Будівельної Техніки - КБТ

Геннадій Отзыв написан 29 августа, 2019 год
Працював з Компанією, назва Якої "Корпорація Будівельної Техніки - КБТ" сайт компанії ccm.com.ua Мені сподобвся рівень сервісу. тте як підхдять до кліента.
Мені потрібно було викопати котлован. і я Замовляв Екскаватор. потім другий раз я вжезамовив у них послугу, по вивозу грунта. Все сподобалось, оперативно та професійно

Заказував Копку котловвана

Гость Отзыв написан 28 августа, 2019 год
С на сайті ccm.com.ua замовляв послугу ао комп котлована. меніпотрібнобуло викопати котлован під будинок. 6 на 8 та глибиною 2м. Приїхали хлопці, подивлись, домовились на наступний день. Приїхали з єкскаватором та самоскиди. Все так чітко організували. машини по черзі вивозли грунт. частину, залишили. Доречі самі й порекомендували верхній прошарок, залишити на підспку. чим я їмвдячний, бо не потрібно булозамовляти...  Читать отзыв С на сайті ccm.com.ua замовляв послугу ао комп котлована. меніпотрібнобуло викопати котлован під будинок. 6 на 8 та глибиною 2м. Приїхали хлопці, подивлись, домовились на наступний день. Приїхали з єкскаватором та самоскиди. Все так чітко організували. машини по черзі вивозли грунт. частину, залишили. Доречі самі й порекомендували верхній прошарок, залишити на підспку. чим я їмвдячний, бо не потрібно булозамовляти додаткова розслинний грунт. Явдячний компанії КорпораціяБудівельної Техніки - КБТ, за професіналізм та професійність.
Достоинства:
  1. Оперативно та професійно
Недостатки:
  1. нема

Строительная компания

ООО "СХИДБУДПРОЕКТ"