Недобросовісні працівники та компанія - Отзывы о Компания Inoxoft

Компания Inoxoft
Отзыв написан 22 июня, 2021 год 19 просмотров
Вашій увазі хочу представити гамняну компанію Inoxoft, https://inoxoft.com/, що у Львові на Кульпарківська 59. Але всетаки увагу хочу відвести на працівників цієї компанії. Мене взяли в цю компанію без проблем. Зразу сказали щоб я підписав договір про нерозголошення та щоб відкрив приватного підприємця. Все ніби йшло добре. Але за тиждень часу почали вводити зміни. Ці зміни впливали на мою роботу дуже сильно. По-перше роботи в мене ставало все менше а я працюю погодинно. В результаті за тиждень вийшло кілька годин роботи які мені мали би заплатити. Тімлід в лапках який тільки по назві тімлід щоразу давав мені роботи де потрібно було мені очікувати на доступи чи якісь скрипти для роботи що нібито мені мали б дати. Насправді це було банальне затягування часу за який мені навіть не платили адже все погодинно. Врезультаті в команді я був і тімлід все решта дівчата які командували. Причому тестер пришла без досвіду але вимагала вносити зміни до атома що також затягувало роботу. Щоразу змінювали умови для деплою щоб затягнути мою роботу і щоб виглядало що я довго роблю але всерівно мені ті кошти не зараховувались бо це деплой і підтвердження коду робив тімлід наступного дня. Врезультаті мені сказали що роботи немає але я дізнався що прийшов попередній працівник з відпустки. Тобто мене взяли на менше як місяць щоб замінити на час відпустки працівника. Перед тим як мені сказали що роботи немає в мене вимагали підписати договір і відкрити підприємця. Врезультаті за місяць часу мені зарахували тільки кілька годин хоча обіцяли хорошу роботу. Зараз ці працівники там далі працюють без проблем і хвалять компанію яка вона хороша.

IT: отзывы

IT