Компания Inoxoft отзывы

1 отзыв / 50 просмотров

Недобросовісні працівники та компанія

Moment Time Moment Time 22 июня, 2021 год
Вашій увазі хочу представити гамняну компанію Inoxoft, https://inoxoft.com/, що у Львові на Кульпарківська 59. Але всетаки увагу хочу відвести на працівників цієї компанії. Мене взяли в цю компанію без проблем. Зразу сказали щоб я підписав договір про нерозголошення та щоб відкрив приватного підприємця. Все ніби йшло добре. Але за тиждень часу почали вводити зміни. Ці зміни впливали на мою роботу... Читать отзыв Вашій увазі хочу представити гамняну компанію Inoxoft, https://inoxoft.com/, що у Львові на Кульпарківська 59. Але всетаки увагу хочу відвести на працівників цієї компанії. Мене взяли в цю компанію без проблем. Зразу сказали щоб я підписав договір про нерозголошення та щоб відкрив приватного підприємця. Все ніби йшло добре. Але за тиждень часу почали вводити зміни. Ці зміни впливали на мою роботу дуже сильно. По-перше роботи в мене ставало все менше а я працюю погодинно. В результаті за тиждень вийшло кілька годин роботи які мені мали би заплатити. Тімлід в лапках який тільки по назві тімлід щоразу давав мені роботи де потрібно було мені очікувати на доступи чи якісь скрипти для роботи що нібито мені мали б дати. Насправді це було банальне затягування часу за який мені навіть не платили адже все погодинно. Врезультаті в команді я був і тімлід все решта дівчата які командували. Причому тестер пришла без досвіду але вимагала вносити зміни до атома що також затягувало роботу. Щоразу змінювали умови для деплою щоб затягнути мою роботу і щоб виглядало що я довго роблю але всерівно мені ті кошти не зараховувались бо це деплой і підтвердження коду робив тімлід наступного дня. Врезультаті мені сказали що роботи немає але я дізнався що прийшов попередній працівник з відпустки. Тобто мене взяли на менше як місяць щоб замінити на час відпустки працівника. Перед тим як мені сказали що роботи немає в мене вимагали підписати договір і відкрити підприємця. Врезультаті за місяць часу мені зарахували тільки кілька годин хоча обіцяли хорошу роботу. Зараз ці працівники там далі працюють без проблем і хвалять компанію яка вона хороша.
Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва
inoxoft.com