Viasat отзывы

Viasat
925 отзывов / 153184 просмотра
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

ЗДИРНИЦТВО!

Гость Гость понедельник, 18 января
вчора була 100грн.сьогодні 140....завтра завтра-1000?!апетити ростуть?ви не думали,що від ваших "послуг"взагалі відмовляться?адже у нас ні пенсіі ні зарплати не зростають((((((((Здирники.особисто я вам платити не збираюсь.бай бай...
Достоинства:
  1. ноль
Недостатки:
  1. повно
Viasat Ответ представителя Viasat вторник, 19 января
Доброго дня!
Останнім часом наші постачальники (це виробники контенту, технічна підтримка, підтримка супутників) також підвищують ціни, через ситуацію на ринку - тому ми змушені приводити ціни до ринкових. В той же час, ми намагаємось включати в пакети найбільш затребувані клієнтами канали.

Результаты отзывов зашкаливают - самый худший.

Гость Гость суббота, 16 января
Ну что я могу сказать за Viasat, хоть это спутниковое телевидение уже очень давно в Украине но качество предоставляемых услуг как по мне никакое. Очень часто пропадают каналы, то есть пропадает сигнал и причём в отличную погоду, а оплата ведь на месяц вперёд, и в итоге что получается. Всё оборудование новое и тюнер и головки на тарелке и соединители. ... Читать отзыв Ну что я могу сказать за Viasat, хоть это спутниковое телевидение уже очень давно в Украине но качество предоставляемых услуг как по мне никакое. Очень часто пропадают каналы, то есть пропадает сигнал и причём в отличную погоду, а оплата ведь на месяц вперёд, и в итоге что получается. Всё оборудование новое и тюнер и головки на тарелке и соединители. Постоянно звонить и спрашивать это уже просто надоедает. Операторы сидят...ну я не знаю там каких то студентов набирают которые читают текст перед собой. Идём дальше, постоянно повышается оплата...и на каком основании. Так что впечатления от этого Viasat да просто никакое.
Достоинства:
  1. Нет никаких плюсов.
Недостатки:
  1. Минусов очень много.
Viasat Ответ представителя Viasat понедельник, 18 января
Доброго дня! На якість супутникового сигналу можуть впливати погодні умови, адже під час опадів на антену не надходить стабільний сигнал, або перешкоди у вигляді високих дерев чи забудівель, але при точному налаштуванні антени сигнал може зникати рідше. Останнім часом, наші постачальники (це виробники контенту, технічна підтримка, підтримка супутників) також підвищують ціни, через ситуацію на ринку - тому ми змушені приводити ціни до ринкових. В той же час, ми намагаємось включати в пакети найбільш затребувані клієнтами канали.

Отзыв -все очень плохо буду искать что-то лучше и дешевле

Глоба А В Глоба А В суббота, 16 января
С какого перепугу вы понимаете цену на пакетЯ покупал тюнер за 1050 + 400 , на половину уценили(550), сейчас, а я должен платить.Отключу ваш хвалёный виасат к черту
Недостатки:
  1. 100процентов -----
Viasat Ответ представителя Viasat понедельник, 18 января
Доброго дня! Останнім часом, наші постачальники (це виробники контенту, технічна підтримка, підтримка супутників) також підвищують ціни, через ситуацію на ринку - тому ми змушені приводити ціни до ринкових. В той же час, ми намагаємось включати в пакети найбільш затребувані клієнтами канали. На даний момент ще триває акція на тюнери й вони коштують 550 грн.

Офіційні брехуни

Роман Роман суббота, 16 января
Офіційний український оператор супутникового телебачення. Мало б звучати престижно. А насправді - це контора здирників і брехунів. Рік назад підключився до цієї фігні до тарифу за 49 гривень. Вже за місяць вони "переглянули" тарифи, їм бачте бідним грошей не вистачає. Підняли ціну до 69 гривень. Ціну підняли, а якість і кількість каналів не змінилася. Ще за два місяці вони знову... Читать отзыв Офіційний український оператор супутникового телебачення. Мало б звучати престижно. А насправді - це контора здирників і брехунів. Рік назад підключився до цієї фігні до тарифу за 49 гривень. Вже за місяць вони "переглянули" тарифи, їм бачте бідним грошей не вистачає. Підняли ціну до 69 гривень. Ціну підняли, а якість і кількість каналів не змінилася. Ще за два місяці вони знову збідніли, їм важко обслуговувати за такими цінами, тому підняли плату до 89 гривень, а зараз знову підняли до 99 гривень. За рік тариф виріс вдвічі. Кількість каналів не змінилася. Якісь не змінилася. Як назвати таку компанію? Навіть шахрайська контора звучить надто престижно.
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Здирники і брехуни.
Viasat Ответ представителя Viasat понедельник, 18 января
Роман, доброго дня! На даний момент зросла вартість каналів, а також, технічного обслуговування супутників. Ми вимушено переглядаємо свою цінову політику аби ви і на далі могли переглядати улюблені канали у чудовій якості. На платформі Віасат регулярно додаються нові цікаві канали, щоб кожен з користувачів зміг знайти собі програму до смаку.

Виасат вы мне повышение тарифов ! Я вас посылаю нах-й !

Гость Гость пятница, 15 января
Я готов платить еще 129 грн в месяц за то что бы смотреть с несколько десятков (а не несчастных 5 ) интересных каналов НО БЕЗ ЕБ_ННОЙ РЕКЛАМЫ !!!!!!! ...Но вы сук- решили поднять тариф еще на 10 грн ( я непонимаю с какого х-я это ??? 10 грн вы считаете это не так уж и много но я так думаю... Читать отзыв Я готов платить еще 129 грн в месяц за то что бы смотреть с несколько десятков (а не несчастных 5 ) интересных каналов НО БЕЗ ЕБ_ННОЙ РЕКЛАМЫ !!!!!!! ...Но вы сук- решили поднять тариф еще на 10 грн ( я непонимаю с какого х-я это ??? 10 грн вы считаете это не так уж и много но я так думаю это только начало щас 139 хотите потом 159 ...через год 300 или 500 уже будет ! надоели сук- вечное повышение стоимости всего и за все ! ИДИТЕ НАХ_Й ! досмотрю до конца месяца и больше Х_Й ВЫ ОТ МЕНЯ ХОТЬ ГРИВНУ ПОЛЬШЕ ПОЛУЧИТЕ ВЫБЛ_ДКИ !!!
Viasat Ответ представителя Viasat суббота, 16 января
Доброго дня!
У даний момент зростає вартість каналів, а також, технічного обслуговування, тому ми вимушено переглядаємо свою цінову політику. В пакет «Сімейний» входить більше 100 каналів, серед яких є українські національні канали, канали родини Віасат, а також популярні тематичні канали, аби кожен з глядачів зміг знайти канали до душі. Компанія Віасат є ретранслятором послуги, тому вплинути на кількість реклами на каналах у нас можливість відсутня.

Нажаль, Viasat - це просто жахливо,і не коштує своїх грошей.

Анастасія Анастасія четверг, 7 января
Відразу після підключення почали виникати проблеми,про них далі.Постійно треба чекати оновлення списку каналів,при ввімкнені з'являється вікно з написом "ініціалізації....".Часто пропадає сигнал,уже декілька разів викликали майстра(що дуже "затратно"). Сьогодні на екрані з'явилась інформація про те,що приймач не отримує сигнал від базового транспондера.У контакт центрі немає операторів які б могли відповісти на дзвінок.Враження від користування послугами Viasat просто жахливі.
Достоинства:
  1. Немає.
Недостатки:
  1. Занадто багато проблем,які "відбирають" бажання дивитись телевізор.
Анастасія, доброго дня!
Для вирішення даного питання, бажано провести діагностику тюнера у телефонному режимі. Будь ласка напишіть нам Ваші контактні дані у приватні повідомлення Фейсбук за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ або на електронну пошту [email protected] та наш технічний спеціаліст з Вами зв'яжеться для вирішення питання.

Марина Марина четверг, 7 января
Доброго дня. Компанія Віасат зовсім не зацікавлена своїми клієнтами. Якість сигналу (м'яко кажучи) деже низька. Падає дощ, сигналу нема, падає сніг, сигналу нема, туман сигналу нема.Майже рік користуюсь і задумуюсь змінити на іншу компанію. Гроші платиш , якість послуг зовсім ніяка.
Недостатки:
  1. Погана якість при зміні погодних умов
Марино, доброго дня!
Рівень сигналу залежить від багатьох факторів. Дійсно, погіршення погодніх умов впливає на рівень сигналу який приймає супутникова антена, але при коректному налаштуванню супутникової антени та незначних погіршеннях погодніх умов цього ви не помітете.
Рекомендуємо Вам зателефонувати на лінію підтримки за номером 050/068/093 170 82 82, написати нам Ваші контактні дані у приватні повідомлення в Фейсбук за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ або на електронну пошту [email protected] для можливості провелення діагностики Вашого обладнання. Будемо раді допомогти Вам у вирішенні питання.

Марина Марина четверг, 7 января
Доброго дня. Компанія Віасат зовсім не зацікавлена своїми клієнтами. Якість сигналу (м'яко кажучи) деже низька. Падає дощ, сигналу нема, падає сніг, сигналу нема, туман сигналу нема.Майже рік користуюсь і задумуюсь змінити на іншу компанію. Гроші плаш , якість послуг зовсім ніяка.
Недостатки:
  1. Погана якість при зміні погодних умов
Марино, доброго дня!

Оксана Хомин Оксана Хомин среда, 30 декабря
Послуг настільки низької якості ще не отримувала. Зображення часто зависає. Коли при розмові з оператором виявляється, що антена при підключенні була неякісно налаштована, вам пропонують виклик майстра за 500 грн. Час очікування - 10 днів. Зауважу, що зараз новорічні свята, а перегляд більшості телеканалів мені недоступний при постійній своєчасній сплаті за послуги...Якщо зафіксована кол-центром скарга не буде переглянута найближчим часом,... Читать отзыв Послуг настільки низької якості ще не отримувала. Зображення часто зависає. Коли при розмові з оператором виявляється, що антена при підключенні була неякісно налаштована, вам пропонують виклик майстра за 500 грн. Час очікування - 10 днів. Зауважу, що зараз новорічні свята, а перегляд більшості телеканалів мені недоступний при постійній своєчасній сплаті за послуги...Якщо зафіксована кол-центром скарга не буде переглянута найближчим часом, це буде мій останній місяц з viasat.
Недостатки:
  1. Неякісне зображення. Безвідповідальність у наданні послуг. Низький рівень роботи з клієнтом.
Viasat Ответ представителя Viasat четверг, 31 декабря
Оксана, доброго дня!
Для налаштування вашої супутникової антени ви завжди можете звернутись до вашого місцевого майстра. Послуга виклику майстру від Віасат платна, сервіс виконується протягом 5 ти днів після фіксації заявки. Якщо у вас залишились інші питання ви можете написати нам у приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ чи на електронну пошту [email protected].

Не рекомендую.

Мирослава Київ Мирослава Київ среда, 30 декабря
Лохотрон.Гарантійних зобовязань не виконують. Тюнер на гарантії за свій кошт вислали на ремонт, ні відповіді ні тюнера назад не отримали, бо " в країні карантин". А оплату вимагають справно.Нікому не рекомендую фірму, якщо є можливість шукайте щось інше. Юру Горбунова шкода.Підставили!
Viasat Ответ представителя Viasat среда, 30 декабря
Мирослава, доброго дня!
Для можливості розібратись у Вашій ситуації напишіть нам у приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ або на електронну пошту [email protected], також додайте посилання на ваш відгук. Наші представники з радістю вам допоможуть!

Не показує при зміні погоди

Ірина Миколаївна Ірина Миколаївна вторник, 29 декабря
Добрий день!Дуже шкода,що Віасат не оправдав моїх сподівань!При зміні погоди,нема як подивитись телевізор,майже 2 дні нема сигналу,а гроші платяться справно!Ще й майстер не добросовісний, гроші бере,при ньому все робить,а коли їде,знову все спочатку!Не раджу нікому!!!
Недостатки:
  1. Постійно нема сигналу при поганій погоді
Viasat Ответ представителя Viasat среда, 30 декабря
Ірина Миколаївна, доброго дня!
На якість супутникового сигналу дійсно можуть впливати погодні умови, адже під час опадів на антену не надходить стабільний сигнал, але при точному налаштуванні антени сигнал може зникати рідше. Якщо у Вас залишились питання Ви завжди можете написати нам у приватні повідомлення у групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ чи на електронну адресу
[email protected] наші представники завжди раді допомогти.

Один негатив.

Гость Гость четверг, 24 декабря
Замовив тюнер, самому не вдалося підключити, замовив майстра, пройшло 7 днів годують обіцянками з вами звяжеться майстр і ? ? ? Таке відчуття що їм головне продати тюнер і здерти оплату а дальше дивитися темний на екран. Туфта якась. І дайте відповідь як можна повернути обладнання та затрачені кошти?
Достоинства:
  1. Нема
Недостатки:
  1. Компанія не відповідає тому що вона рекламує.
Viasat Ответ представителя Viasat пятница, 25 декабря
Доброго дня. Для можливості розібратись у даній ситуації, напишіть, будь ласка, номер Вашої підписки, контактний номер телефону та посилання на Ваш відгук. на e-mail [email protected] або у facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ . Ми обов’язково перевіримо інформацію та надамо Вам зворотній зв’язок.

Невідповідність ціни та якосиі послуг

Оля Оля среда, 23 декабря
Доброго дня. Компанія Віасат зовсім не зацікавлена своїми клієнтами. Якість сигналу (м'яко кажучи) деже низька. Падає дощ, сигналу нема, падає сніг, сигналу нема, туман сигналу нема. Щоб змінити пакет з каналів зерегестуйтесь на сайті заві зо три намагаюсь сайт блокує. Майже рік користуюсь і задумуюсь змінити на іншу компанію. Гроші плаш вчасно якість послуг зовсім ніяка.
Недостатки:
  1. Слаба якість сигналу, неможливість змінювать пакети послуг.
Viasat Ответ представителя Viasat четверг, 24 декабря
Ольга, доброго дня!
На якість сигналу дійсно можуть впливати погодні умови, але при точному налаштуванні антени сигнал може зникати дуже рідко. Змінити пакет каналів ви можете самостійно за допомогою особистого кабінету на нашому сайті https://customer.visiontv.com.ua/uk-UA/ чи за допомогою Viasat bot у Viber або на лінії підтримки за номерами 068\093\050 1708282. Якщо у вас залишились додаткові питання ви можете написати нам у групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ чи на електронну пошту [email protected] .

СПАМ дзвінки

Петро Петро 14 декабря, 2020 год
телефонують зі СПАМ номерів без згоди до опарцювання
Бидло на лінії
Пропонують сумнівні послуги які я не замовляв і не шукав
Недостатки:
  1. Сморід від розмови та послуг
Viasat Ответ представителя Viasat 14 декабря, 2020 год
Петро, доброго дня! Наші представники телефонують з номеру телефону, що використовується лише для вихідних викликів. Для можливості перевірити інформацію по вашому запиту напишіть, будь ласка, нам у приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер телефону на який вам телефонували, та номер з якого вам дзвонили, а також посилання на ваш відгук.

Погане квчество

Ірина Ірина 11 декабря, 2020 год
Незацікавлені в кліентах ніяких уступів,головне гроші здерти! Постійно пропадають канали по три рази на день .Дуже не задовелана..
Viasat Ответ представителя Viasat 12 декабря, 2020 год
Ірина, доброго дня! Якщо у вас виникли складнощі у роботі обладнання напишіть, будь ласка, нам на електронну пошту [email protected] чи у офіційну групу ФБ за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, вказавши номер Вашого особового рахунку і контактний телефон, а також посилання на відгук. Ми хотіли б допомогти вам відновити перегляд аби ви й надалі переглядали улюблені програми.

Пропадание Сигнала

Вячеслав Вячеслав 11 декабря, 2020 год
Постоянно приходится перегружать тьюнер, так как постоянно сначала застывает картинка, затем темный экран. В колл-центре постоянно кормят обещаниями.
Viasat Ответ представителя Viasat 11 декабря, 2020 год
В’ячеслав, доброго дня!
Нам шкода, що у вас виникли складнощі у роботі обладнання. Для вирішення питання напишіть, будь ласка, нам у приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ ваш номер договору, а також контактний номер телефону, наші представники вам з радістю допоможуть.

Терміновий виклик майстра

Олександр Олександр 10 декабря, 2020 год
Вийшло з ладу обладнання, визвав майстра (терміновий виклик), їде третій день. Сервіс на вищому рівні.Кому жалітись?
Достоинства:
  1. Вічливі оператори.
Недостатки:
  1. Якість зображення жахлива.
  2. Тюнер працює жахливо.
  3. Постійно пропадає зображення, потрібно перезавантажувати тюнер.
Viasat Ответ представителя Viasat 10 декабря, 2020 год
Олександр, доброго дня! Для перевірки інформаціії та вирішення питання, будь ласка, напишіть нам у приватні повідомлення фейсбук https://www.facebook.com/ або на пошту [email protected] номер вашого договору. Будемо раді допомогти.

Погане обслуговування

Наталія Наталія 4 декабря, 2020 год
Доброго дня. Сплата за послуги за грудень 2020 здійснена 20.11.2020. Реквізити всі правильні. Як результат - повідомлення, що сплата не надійшла. З оператором вже другий день не можу звязатись. Ваша відповідь --
Viasat Ответ представителя Viasat 4 декабря, 2020 год
Наталія, доброго дня! Для можливості розібрати у даній ситуації, напишіть, будь ласка, номер Вашої підписки, контактний номер телефону в facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ .

Даже смешно

Игорь Петрович Игорь Петрович 3 декабря, 2020 год
Друзья ! расскажу как я пытался подключиться к виасату...Пришел в "центральный офис" в Кропивницком, находиться нв "европейском рынке" сарай-сарайный. Сидит представитель представился как Саша Фильченко, после того как он озвучил каналы виасата, я решил отказаться. Но, он тут же предложил мне СмартБокс с подпиской Эдем ТВ за 1 доллар в месяц, за,что ему огромное спасибо.Виасат-отстой! Эдем рулит!
Viasat Ответ представителя Viasat 3 декабря, 2020 год
Ігор Петрович, доброго дня! Віасат має декілька варіантів пакетів, кожен з користувачів може підібрати для себе те, що йому до вподоби. Пакети включають різні групи каналів :фільмові, пізнавальні, інформаційно- розважальні, спортивні, дитячі, аби кожен з користувачів зміг насолодитися улюбленою програмою. Будемо раді, якщо ви підключитесь до наших послуг!

Не рекомендую

Леся Леся 1 декабря, 2020 год
Підключили віасат в лютому місяці, спочатку все було ок. Але ось уже пів року зображення пропадає майже кожного дня. Сьогодні вже тричі перезавантажувались. Неодноразово звертались до операторів, а віз і нині там. Не раджу підключатись .
Viasat Ответ представителя Viasat 2 декабря, 2020 год
Леся, доброго дня!
Дуже шкода, що користування телебаченням від Віасат у вас викликало негативне враження. Напишіть, будь ласка, нам у приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ ваш номер договору, а також ваш контактний номер телефону. Наш представник проведе діагностику та визначить причину некоректної роботи обладнання, а також допоможе з вирішенням.

Ужасное отношение к людям

Леонид Леонид 30 ноября, 2020 год
Компания viasat, к сожалению не поддерживает и не ценит своих клиентов. Услугами данной компании пользовались очень долго, предоплату вносили на год вперёд, в этом году нам предложили сменить наш тюнер на новый, в связи с изменинеями вещания, когда я отказался, про нас как абонентов просто забыли, несмотря на оплаченную услугу. Подумайте сто ли доверять такой компании!!!
Достоинства:
Недостатки:
  1. Указаны выше
Viasat Ответ представителя Viasat 1 декабря, 2020 год
Леонід, доброго дня !
Через перехід українських каналів на новий тип кодування компанія була вимушена здійснювати заміну старих тюнерів на нові. На жаль, карткові тюнери не в змозі приймати сучасну систему кодування, саме тому потрібно змінити тюнер на новий, який відтворюватиме закодовані канали. Ми турбуємось про своїх клієнтів, тому розробили систему знижок, і тюнер можна придбати зі зниженою ціною. Для більш детальної консультації ви можете звернутись на лінію підтримки 068\093\050 1708282 чи написати нам у приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ ми з радістю вам допоможемо.

Работа тюнера

Александр Александр 28 ноября, 2020 год
Периодически мелькает светлая полоса внизу экрана,доли секунды,но когда постоянно-раздражает нереально,тюнер глючит ,помогает только перезагрузка по питанию ,не всегда срабатывает.если бы это было иногда-ладно,понимаю,но когда каждый день...поддержка как всегда-ваш запрос передан другим.Сильно пожалел о по покупке тюнера,но ладно
Достоинства:
  1. Неплохая картинка час-второй
Недостатки:
  1. Все всё знают,но насрать
Viasat Ответ представителя Viasat 30 ноября, 2020 год
Олександр, доброго дня!
Вибачте за незручності, ми б хотіли відновити коректну трансляцію телебачення. Напишіть, будь ласка, нам у приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, вказавши номер вашого особового рахунку і контактний телефон. Наш представник вам зателефонує для діагностики обладнання.

Не покупать!

Станислав Станислав 24 ноября, 2020 год
Только наши идиоты могут платить за рекламу! Смотреть нечего, тюнер ужасного качества. ЛОХОТРОН от бабушки Бени.
Viasat Ответ представителя Viasat 24 ноября, 2020 год
Станіслав, доброго дня!
У наших пакетах є багато каналів, на яких відсутня реклама, наприклад, канали групи TV1000, пізнавальні канали Viasat, та багато інших. Віасат- це офіційний провайдер супутникового телебачення в Україні, ми транслюємо той контент, що надають правовласники каналів, вплинути на кількість реклами у нас, на жаль, можливість відсутня. Якщо у вас виникли складнощі у роботі тюнеру напишіть, будь ласка, нам в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, наші представники вам з радістю допоможуть!

Средний уровень

Михаил Михаил 23 ноября, 2020 год
Мне кажется было бы не плохо заменить руководителя или специалистов, во первых ПО глючит, значит разработчики плохо работают, поддержка не очень, значит нету кому контроллировать.
Если нужна помощь по установке ПО, могу помочь https://ind-cloud.net
Viasat Ответ представителя Viasat 24 ноября, 2020 год
Михайло, доброго дня. Якщо у вас виникли складнощі з роботою обладнання після оновлення програмного забезпечення напишіть, будь ласка, нам у приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ ваш контактний номер мобільного та номер договору. Наші представники допоможуть провести діагностику у телефонному режимі та вирішити питання.

Ужасное обслуживание

Гость Гость 20 ноября, 2020 год
Свем кто решил подключить виасат, не делайте этого. Восемь дней назад оставила заявку на вызов мастера. ТИШИНА.... Уже сбилась со счета сколько раз я туда звонила. Каждый раз слышу один ответ "ждите с вами свяжется мастер". Может они все умерли... Короче, козлячая компания. Ни кому не советую.
Viasat Ответ представителя Viasat 20 ноября, 2020 год
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке негативне враження щодо компанії "Віасат", і ми докладемо максимум зусиль для того, щоб вирішити Ваше питання. Для перевірки інформації напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку, після чого представник надасть Вам детальну консультацію.

Вадім підписка 2000214483

Вадим ! Кам'янець-Подільський Вадим ! Кам'янець-Подільський 19 ноября, 2020 год
Привіт Viasat! Дя кую за акцію а саме за подарунок за перегляд безкоштовно двох каналів з Преміум пакету ! Щоб цей подарунок отримати треба було просто зареєструватись у автоботі у Вайбер і все і дивись місяць безкоштовно преміум два канала! Дякую, ніби нічого такого але дуже приємно! Дякую всій компаніїї Viasat!
Достоинства:
  1. Все супер працює! Раджу всім хто хоче дивитись якісні канали!
Недостатки:
  1. Не має!
Viasat Ответ представителя Viasat 19 ноября, 2020 год
Вадим, доброго дня! Раді,що ви вподобали наш подарунок у вигляді двох тижнів безкоштовного перегляду каналів пакету "Преміум"! Також усі користувачі ,що зареєструвались у Viber боті до 28 грудня гарантовано стають учасниками розіграшу двох смартфонів від Samsung! Бажаємо вам успіху у розіграші :)

Фабула якась

Аріна Аріна 19 ноября, 2020 год
Купили 3 тижні назад,встигли на акцію за півціни,раділи як діти що нарешті буде нормальне ТБ..не довго ми раділи словом бо вже через 2тижні користування тюнер просто виключився та перестав включатись, домовились про ремонт по гарантії чекаємо,але сам факт що сидіти тепер діткам без мультиків просто жах..Якщо є гроші щоб робити круту рекламу то невже так важко прислати товар нормальної якості?!negative
Достоинства:
  1. Обслуговування операторів.
Недостатки:
  1. Бракований товар, взагалі слів бракує для цього апарату.
Viasat Ответ представителя Viasat 19 ноября, 2020 год
Аріна, доброго дня! У випадку, якщо ваш тюнер несправний ви можете надіслати його по гарантії у сервісний цент компанії виробника, протягом року на тюнер діє гарантія і ремонт буде безкоштовний. Зі свого боку ми спишемо виставнений рахунок за період, коли тюнер був у ремонті, для цього зверніться, будь ласка, на лінію підтримки за номерами 068\093\050 1708282 чи напишіть нам в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/.

Розчарування

Людмила Людмила 17 ноября, 2020 год
Підключалися до віасат з впевненістю, що реклама і обіцянки дійсності відповідають. Із самого початку проблеми почалися, немає зображення, натомість СА повідомлення: сигнал відсутній і далі по тексту.Проблему вирішили з допомогою працівників віасату. Деякий час дивилися тв спокійно. Тепер же на всіх каналах СА повідомлення.
Може з'явитися зображення на деякий час і знову споглядаєш повідомлення!!!
Чому так? Хто винен??? І що... Читать отзыв
Може з'явитися зображення на деякий час і знову споглядаєш повідомлення!!!
Чому так? Хто винен??? І що робити??? За що платиться абонплата? Наскільки мені відомо , то виклик майстра платний.знову ж чому???
Достоинства:
  1. Коректність і бажання допомогти менеджерів
Недостатки:
  1. Низька якість послуг, що надає віасат
Viasat Ответ представителя Viasat 18 ноября, 2020 год
Людмила, доброго дня!
Дуже прикро, що користування телебаченням від Віасат викликало у вас негативні емоції. Напишіть, будь ласка, нам у приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ ваш номер договору, а також контактний номер телефону. Наші представники зателефонують вам для проведення діагностики обладнання. У випадку, якщо після діагностики виявиться, що відсутність трансляції пов’язана з налаштуваннями антени ви можете звернутись до вашого місцевого майстра чи замовити цю послугу у нас. Виклик майстра –це дійсно платна послуга, адже ми надамо вам кваліфікованого фахівця, який у зручний для вас час, виявить всі несправності, якісно налаштує ваше обладнання, зможе замінити комплектуючи, які вийшли з ладу або допомогти з налаштуванням каналів, якщо це необхідно.

Підведення підсумку користування.

Wolodymyr Wolodymyr 11 ноября, 2020 год
Десь біля 10-ти років як я абонент "Віасату". Дійшов до висновку про те, що нам потрібно розірвати угоду. Чому ж так?! Я прихильник саме оплачуваного ТБ, бо розумію, що телебачення за підпискою дозволяє обирати більш якісний продукт, дотримуватися ліцензійних прав, та й це нормально - має бути ринок (хтось має оплачувану роботу, податки перераховуються до б"юджету, є можливість впливати регулятору... Читать отзыв Десь біля 10-ти років як я абонент "Віасату". Дійшов до висновку про те, що нам потрібно розірвати угоду. Чому ж так?! Я прихильник саме оплачуваного ТБ, бо розумію, що телебачення за підпискою дозволяє обирати більш якісний продукт, дотримуватися ліцензійних прав, та й це нормально - має бути ринок (хтось має оплачувану роботу, податки перераховуються до б"юджету, є можливість впливати регулятору ринку в разі порушень законодавства). Оператори завжди були чемними, я завжди отримував належну допомогу і підтримку. Якість сигналу відмінна, дивитися є що та на різні смаки. В той же час, після придбання "Віжн ТБ Україна", група "1+1" не стала вкладати кошти в розвиток компанії, в її наповнення. Так бачиться, принаймні зі сторони вже вибачайте. Здавалося б, в архіві телеканалів цієї групи є нехай і відносно старі, однак популярні фільми, якісно продубльовані українською, на які у "1+1" мають бути права на показ. Чому ж не зробити суто фільмових декілька телеканалів із наповненням кіно в українському перекладі. Я розумію, що гравці ринку як-то "Соні" не поспішають вкладатися в озвучку українську, однак чому не вкладаються, мабуть через те, що нинішні власники "Віасату" і не ставлять таких умов перед ними. А сама ж група "1+1" цілком могла б створити декілька таких телеканалів?! Якщо не вкладатися, то навіщо було придбавати? Окремим рядком є відсутність належного наповнення спортивних телеканалів. Так, "Футболи 1,2,3" дорого і у іншій групі. Можна було би співпрацювати, можливо, з "Сетанта". Якщо і там і там не виходить, то рано чи пізно треба ж домовлятися з групою телеканалів власником яких є Ахметов задля створення єдиного пулу телетрансляцій, тоді і чемпіонат футбольний з"явився б на "Віасаті". А так, виходить, що "1+1" краще створити "Футбол Хаб" на "Ютубі, транслювати безкоштовно матчі своїх команд, аби не нести витрат на утримання футбольних журналістів як-то Циганика, котрий, відверто ну програв повністю конкуренцію із аналогічним проектом на "Футолах". На інтереси і єдиного пулу, і користувачів їхнього ж "Віасату" начхати. Ну і останнє. Немає контакту із підписниками стосовно планів компанії. Мене от треба підживлювати увесь час надіями: у плані на цей рік те-то, на наступний, дай Боже доживемо, те-то...Такого контакту немає, про переспективи "Віасат" перестав писати. Мені, насправді, боляче з цього, бо компанія "Віасат" вона ПІОНЕР на нашому ринку платного ТБ і я увесь час був з нею.Просто шкода, що компанії краще розірвати договори з тими, кому щось не подобається, ані ж змінюватися заради підписників і рухатися далі до успіху. Нажаль...
Достоинства:
  1. Якісне обслуговування, поміркованість і ввічливість персоналу, мега наповнення для тих хто бажає спілкуватися виключно російською.
Недостатки:
  1. Немає української аудіодоріжки,що перебиває усі переваги. P.s. окрім зросійщених українців, котрі не бажають вивчати мову країни, у нас є поляки, угорці, болгари, греки....Для них, як і українців, теж кіно можна переглянути лише в російській озвучці.Реалії сьогодення.
Viasat Ответ представителя Viasat 12 ноября, 2020 год
Володимир, доброго дня!
Дякуємо вам за тривалу співпрацю з компанією «Віасат» та ваш змістовний відгук про наші послуги. Ми дослухаємось до думки наших користувачів та удосконалюємо наш сервіс та наповнення пакетів. На даний момент зі спортивних каналів у наших пакетах наявні Viasat Sport,Eurosport 1 та Eurosport 2, Xsport, ми візьмемо до уваги ваші побажання про додання нових спортивних каналів, а також додання української доріжки на фільмових каналах. Усі побажання та рекомендації ви можете надсилати нам у приватні повідомлення групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ чи на нашу електронну пошту [email protected].

Подяка за оперативну відповідь

Ірина Ірина 11 ноября, 2020 год
Дякую за оперативну відповідь по налаштуванню гіда тв програм. Зараз є програми на усіх каналах. Жалкую що раніше вам не написала.
Достоинства:
  1. 1.Все працює нормально і так як обіцяно
  2. 2. Обійшлось недорого: тюнер півціни, підійшла тарілка, сама підключила, бо дуже просто
  3. 3.Толкова комунікація з працівниками віасат і по телефону і на цій сторінці.
  4. 4. Хороший сайт віасат.иа. Все слушно і зрозуміло. Додайте пораду про перезавантаження тюнера при налаштуванні тв-гіда програм.
Недостатки:
  1. Немає
Viasat Ответ представителя Viasat 11 ноября, 2020 год
Ірина, доброго дня!
Вдячні вам за високу оцінку, ми раді, що ви оцінили послуги нашої компанії. При виникненні будь-яких питань звертайтесь –ми завжди готові допомогти!
Viasat
Viasat – известный бренд, эксперт в производстве и распространении телевизионных каналов и передач. У Viasat более 40 телеканалов собственного производства, которые транслируются в 24 странах Западной и Восточной Европы и Балтии. Общее количество телезрителей телевидения Viasat в мире составляет 100 миллионов.
С апреля 2008 года международное спутниковое телевидение Viasat работает... подробнее

Телекоммуникации и связь
Sharavoz