Viasat отзывы

Viasat
880 отзывов / 146631 просмотр
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Жахливий антисервіс та знущання над клієнтами

Гость Гость понедельник, 19 октября
Сигнал наджахливий, обслуговування наджахливе, і нічого зробити не можна, тому що той, хто у влади, наразі володіє цим "Віасатом". Відчуваєш себе скотом безрогим та безправним. Один вихід - звернутися до СМІ каналу, яким володіє опозиція тих осіб, що таке творять з людьми.
Viasat Ответ представителя Viasat понедельник, 19 октября
Доброго дня! Дуже шкода, що користування телебаченням від Віасат викликало у вас негативні емоції. Напишіть, будь ласка, нам у групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ ваш номер договору, ми хочемо допомогти вам у вирішенні питання та змінити враження від наших послуг на краще.

Забыли на почте о тюнере

Наталья Махаринская Наталья Махаринская воскресенье, 18 октября
Отослала тюнер в ремонт,сегодня пришла смс с новой почты,что тюнер лежит 4 дня и никто не заберает...это вообще нормально?До каких пор издеваться будете,купила,проработал сутки,заплатила за два месяца,отправила за свои деньги в ремонт,а теперь еще и никто не ремонтирует!
Viasat Ответ представителя Viasat понедельник, 19 октября
Наталія, доброго дня! Отримали інформацію, що сьогодні тюнер буде отримано партнером, додатково вас проінформували про це у приватних повідомленнях у FB. Вибачте за незручності!

Не виконано.

Гость Гость воскресенье, 18 октября
Доброго дня. Мені зателефонували представники віасат і повідомили що в розіграші я виграв приз ,занотували дані і вже на протязі двох місяців забули про це. В такому випадку не телефонуйте і не поздоровляйте з виграшем якщо не маєте його дарувати. Дякую.
Viasat Ответ представителя Viasat понедельник, 19 октября
Доброго дня! Дуже прикро, що виникла неприємна ситуація. Напишіть нам, будь ласка, у приватні повідомлення групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ ваш номер договору, наші представники перевірять інформацію з даного питання та допоможуть у вирішенні.

Норм провайдер

Никита Никита пятница, 16 октября
Норм провайдер, хорошие каналы - есть что посмотреть, сигнал стабильный. Правда Футболов нету, но их нигде нету!
Viasat Ответ представителя Viasat пятница, 16 октября
Доброго дня, Микита!
Дякуємо Вам за відгук! Компанія "Віасат" постійно працює над тим, щоб клієнти отримували найякісніший контент та сервіс. Сподіваємось, що в подальшому користування послугами надасть Вам ще більше позитивних емоцій і вражень.

Не якісний тюнер

Наталья Махаринская Наталья Махаринская вторник, 13 октября
Скажіть будь ласка, якщо тюнер на гарантії,чого я маю платити кошти за відправлення в сервісний центр?!Це ж провина Віасату а не моя!
Viasat Ответ представителя Viasat среда, 14 октября
Наталія, доброго дня! Гарантія розповсюджується на ремонт обладнання, послуги перевізника не входять у гарантійне обслуговування. Якщо у вас залишились інші питання ви можете написати нам у приватні повідомлення групи у fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ чи звернутись на лінію інформаційної підтримки за номерами 068\093\050 1708282.

Виасат тюнер

Герман Герман вторник, 13 октября
Ожидал от виасата качества каналов , чтоб каналы все были , а по заявленным канал по пакету ‘семейный’ половина попросту не работает !!! Пишет что нет сигнала , что отсутствие сигнала связано с плохой погодой , хотя на улице солнце и нет ни единой тучи ! И так спрашивается , за что я плачу деньги ??? В общем не... Читать отзыв Ожидал от виасата качества каналов , чтоб каналы все были , а по заявленным канал по пакету ‘семейный’ половина попросту не работает !!! Пишет что нет сигнала , что отсутствие сигнала связано с плохой погодой , хотя на улице солнце и нет ни единой тучи ! И так спрашивается , за что я плачу деньги ??? В общем не рекомендую виасат как спутниковое тв , лучше уже довольствоваться тем что было , и то было больше каналов
Viasat Ответ представителя Viasat вторник, 13 октября
Герман, доброго дня! Відсутність сигналу може бути пов’язана не лише з погіршенням погодних умов , а й налаштуванням супутникової антени або тюнеру. Рекомендуємо вам звернутись на лінії підтримки 068\093\050 1708282 чи написати нам у приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, наші представники проведуть діагностику та визначать причину некоректної трансляції.

Никому не рекомендую

Леся Леся понедельник, 12 октября
Через полгода возникла проблема с тюнером. Оператор решить проблему по телефону не смог. Сервис только в Киеве. Деньги заплати на отправку в Киев, абонплата начисляется даже когда нет оборудования. Гарантий по времени ремонта нет: "- Может неделя, может месяц, может и два месяца!" Попусту выброшенные деньги. Пишу предупредить что-бы с ними никто не связывался
Недостатки:
  1. Частые нарушения связи, Меняют часто тариф, нет возможности отследить баланс. Операторы не компетентны.
Доброго дня, Леся!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось негативне враження щодо компанії "Віасат". При відправці тюнера в сервісний центр його діагностика і ремонт виконуються в найкоротші терміни. За період, коли Ви не користуєтесь послугою з технічної причини буде можливість виконати перерахунок. Якщо у Вас виникатимуть додаткові запитання, Ви можете написати в приватні повідомлення групи fb за посиланням: https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, після чого представник надасть Вам відповідь.

Виасат тюнер

Наталья Махаринская Наталья Махаринская понедельник, 12 октября
Купили тюнер виасат вчера,сегодня уже накрылся.Позвонили оператору,сказали прислать в Киев в сервисный центр...за свои деньги.Очень жалею что связалась с ними!
Доброго дня, Наталія!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось негативне враження щодо користування послугами компанії "Віасат", і ми докладемо максимум зусиль для того, щоб змінити Вашу думку на краще. Оскільки на тюнер діє гарантія, його ремонт при гарантійному випадку буде безкоштовним. Якщо у Вас виникають додаткові запитання, Ви можете написати в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, після чого представник надасть Вам розгорнуту відповідь.

На "Добре " заслуговують

Денис Денис среда, 7 октября
Користуюсь Віасатом нещодавно, але поки що все влаштовує
Були складнощі з оновленням, одразу запропонувати безкоштовного майстра — приїхав наступного ж дня — за годину все виправив
Дякуюhi
Viasat Ответ представителя Viasat среда, 7 октября
Денис, доброго дня! Дякуємо вам за відгук, ми сподіваємося, що і у майбутньому користування послугою буди викликати лише приємні емоції.

""отл качество""

Гость Гость воскресенье, 4 октября
Виасат,это шарашкина контора!если б я знала раньше их метод развода людей,то ни за,что не купила их тюнер.В сентябре мне не было времени смотреть телек,я не пополнила счет,звонит оператор 17 сентября"если пополните счет сегодня,на 154.00 то вам акция 50проценов за сентябрь+129.00за октябрь.настал октябрь,а за него надо платить опять 129.00 вообщем розвод полний.А еще долго ждать пока включится этот виасатик,а каналы... Читать отзыв Виасат,это шарашкина контора!если б я знала раньше их метод развода людей,то ни за,что не купила их тюнер.В сентябре мне не было времени смотреть телек,я не пополнила счет,звонит оператор 17 сентября"если пополните счет сегодня,на 154.00 то вам акция 50проценов за сентябрь+129.00за октябрь.настал октябрь,а за него надо платить опять 129.00 вообщем розвод полний.А еще долго ждать пока включится этот виасатик,а каналы пока переключатся,то и нервы не выдерживают,где вы взялись на нашу голову?Не умеете работать,то не лезти!! Мы платим,то ждем хорошего отношения,а не разводиловкой вы занимаетесь..если б был выбор я их обменула 10ой дорогой.никому не советую.сама перехожу на т32.mad
Viasat Ответ представителя Viasat понедельник, 5 октября
Доброго дня! Нам шкода, що у Вас виникли негативні емоції від користування телебаченням Віасат, ми хочемо змінити Вашу думку на краще. Напишіть нам, будь ласка, в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер вашого договору, наші представники перевірять інформацію та з радістю нададуть Вам відповідь.

Сплашной розвод.

Оксана. Оксана. воскресенье, 4 октября
Пополнили счёт 24. 09 и тут внезапно 02.10 пришло уведомление, что нужно обновлять пакет услуг. Как это понимать? Выйти на связь с оператором не реально. Вообщем только негативные эмоции. Попусту выброшенные
Viasat Ответ представителя Viasat понедельник, 5 октября
Оксана, доброго дня. Рахунок за телебачення від Віасат виставляється за повний календарний місяць, тобто з першого числа поточного місяця по перше число наступного місяця. Напишіть, будь ласка, нам у офіційну групу у FB за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/? номер договору, наші представники детально проконсультують Вас з даного питання.

Ужасне обслуговування !!!

Вероніка Вероніка среда, 30 сентября
Вже півтора тиждня чекаю на майстра, обіцяю кожного дня передзвонить передзвонить майстер, телефоную на гарячу лінію у відповідь одне й те ж саме «я залишаю заявку , майстер Вам перетелефонує». Ужасно, не раджу нікому !!!
Viasat Ответ представителя Viasat четверг, 1 октября
Доброго дня! Вибачте за тривале вирішення питання. Після вашого звернення до групи у FB з Вами зв’язався наш представник та у телефонному режимі повідомив про стан виконання заявки. Якщо у Вас будуть виникати будь-які питання, напишіть нам , будь ласка, у офіційну групу за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, ми докладемо максимум зусиль аби якнайшвидше вирішити питання.

Viasat рекомендую всім - і дорослим, і малим☺️!!!

Яна Яна вторник, 29 сентября
Особисто я і мої батьки задоволені послугами компанії Віасат- це дійсно лідер супутникового телебачення:
1. При першому підключенні викликала майстра ще в 2018 році - встановив антену і від того часу ще не виникало жодних складнощів в трансляції.
2. Одразу здійснювала підключення на мінімальний пакет - зараз перейшла в пакет Престижний+ пакет Преміальних каналів - повністю задоволені!
3. Вже вдавалось... Читать отзыв
3. Вже вдавалось неодноразово звертатись на лінію технічної підтримки для налаштування тюнера(маю маленьку дитину
Достоинства:
  1. Якість обслуговування
  2. Якість трансляції
  3. Приходять смс з нагадуванням про оплату
Недостатки:
  1. Не бачу мінусім
Viasat Ответ представителя Viasat среда, 30 сентября
Доброго дня, Яна!
Дякуємо Вам за відгук! Сподіваємось, і в подальшому користування послугами компанії "Віасат" викликатиме лише позитивні емоції. Ми зі своєї сторони також докладемо для цього максимум зусиль.

не рекомендую

Татьяна Татьяна вторник, 29 сентября
Никому не рекомендую Виассат,так как если ты желаешь перейти с большего тарифа на меньший тариф,то это вообще сделать невозможно.Звонишь оператору,они врут,говорят что заявку приняли,а на самом деле и не переключают на меньший тариф,и приходит первое число,они в наглую просто отключают,хотя оплата пройшла...
Достоинства:
  1. не вижу плюсов
Недостатки:
  1. я уже перечислила, и еще медленно переключаются каналы,можна и уснуть
Viasat Ответ представителя Viasat среда, 30 сентября
Доброго дня, Тетяна!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке негативне враження щодо сервісної підтримки компанії "Віасат". Для того, щоб розібратись в ситуації і вирішити питання, напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку, представник перевірить інформацію і докладе максимум зусиль для того, щоб Ваше питання було вирішене якомога швидше.

Некомпетентність і постійні проблеми.

Гость Гость вторник, 29 сентября
Шкодую, що довелось мати з вами справу. Виникла необхідність відключити тюнер, була неприємна і дуже неконкретна розмова з оператором, який задавав запитання, що не стосуються суті справи. І це називається обов'зкова процедура! Чому ви не чуєте своїх клієнтів? Дуже прикро.
Viasat Ответ представителя Viasat вторник, 29 сентября
Доброго дня! Нам прикро що, у вас склалось негативне враження від спілкування з представником нашої компанії. Будемо вдячні якщо ви напишете нам у приватні повідомлення групи групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ , ми прагнемо удосконалювати наш сервіс та надання послуг.

Обман з самого початку

Роман Корбан Роман Корбан понедельник, 28 сентября
Перестав приймати сигнал тюнер віасат. Ще 5 днів назад. Цей транспордер не є базовим. Їздив з тюнером до майстра, майстер довго його крутив, не знає ,що з ним. Показувало на екрані у нього, те саме, що у мене. Зателефонував на гарячу лінію Віасат, де написано технчна підтримка. Зєднали з технічним відділом, описав, все ,що стало, їх майстер відповів, у... Читать отзыв Перестав приймати сигнал тюнер віасат. Ще 5 днів назад. Цей транспордер не є базовим. Їздив з тюнером до майстра, майстер довго його крутив, не знає ,що з ним. Показувало на екрані у нього, те саме, що у мене. Зателефонував на гарячу лінію Віасат, де написано технчна підтримка. Зєднали з технічним відділом, описав, все ,що стало, їх майстер відповів, у мене антена не правильно налаштована,порадив викликати за 500 гривень майстра і кінув слухавку. Подзвонив ще раз, знов пояснив, що до майстра возив, до речі в будинку 2 тюнера, один з яких Віасат і він не працює. Пообіцяли протягом 2 діб безкоштовно приїде майстер, не приїхав. Сьогодні зранку знов зателефонував на гарячу лінію, знов пообіцяли прислати майстра, через декілька годин зателефонували вже до мене і сказали, аби я за свій кошт відправив тюнера в сервіс, де протягом тижня постараються виправити. Отакий сервіс. Шкода грошей за нього, йде на смітник
Viasat Ответ представителя Viasat вторник, 29 сентября
Роман, доброго дня! Дуже шкода, що у вас виникли складнощі з роботою обладнання та надання послуги. На даний момент ваш запит знаходиться у процесі вирішення, наші спеціалісти контролюють виконання. Якщо у вас залишились будь-які питання напишіть, будь ласка, нам у приватні повідомлення сторінки fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, ми докладемо максимум зусиль аби змінити вашу думку на краще.

Натуральне свинство!

Гость Гость воскресенье, 27 сентября
Жах! Постійно нема сигналу, хоча звичайний тюнер працює, за що я плачу гроші ? Нікому не рекомендую! До оператора вже не додзвонитись,трубки не бере. Банда ,бо солідна компанія так себе не веде!
Viasat Ответ представителя Viasat понедельник, 28 сентября
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке негативне враження щодо компанії "Віасат", і ми докладемо максимум зусиль для того, щоб допомогти Вам вирішити питання. Для цього напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і контактний телефон, представник перевірить інформацію і Вас проконсультує.

Шарашкіна контора

Гость Гость воскресенье, 27 сентября
Шарашкіна контора з жахливими послугами і абсолютно некомпетентними операторами до яких неможливо додзвонитися
Viasat Ответ представителя Viasat понедельник, 28 сентября
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке негативне враження щодо сервісної підтримки компанії "Віасат". Якщо Ваше питання ще актуальне, ми з радістю допоможемо. Для цього напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку та коротко опишіть проблему. Представник після перевірки інформації надасть Вам розгорнуту відповідь і спробує допомогти.

Не компетентні оператори.

Гость Гость суббота, 26 сентября
Оператор Олена зовсім не компетентна у своїй роботі. Яка не вирішує проблеми, а просто блокує номер, що б більше не змогли дозвонитися. Телевізор не працює уже 3 дні, проблема зовсім не в супутниковій тарілці. Питання за що я плачу гроші. Просто жахливе відношення!!!
Viasat Ответ представителя Viasat воскресенье, 27 сентября
Доброго дня! Нам прикро що, що у вас склалося негативне враження від спілкування з представниками сервісної підтримки і ми хотіли б змінити його. Напишіть нам, будь ласка, у приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ або на нашу електронну пошту [email protected] ми з радістю вам допоможемо.

Задоволений на 100!

Вадим Вадим четверг, 24 сентября
Вадим -м. Камянець- Подільський. Користуюсь Viasat вже три місяці і ніяких проблем не мав. Хочу сказати щоб все робило як треба потрібно точно налаштувати свою тарілку чим точніше буде налаштування тим краще буде і сам сигнал. При поганій погоді показували всі канали тільки при сильній бурі забраження трохи розсипалось на кубики але це нормально. Так що раджу перед тим... Читать отзыв Вадим -м. Камянець- Подільський. Користуюсь Viasat вже три місяці і ніяких проблем не мав. Хочу сказати щоб все робило як треба потрібно точно налаштувати свою тарілку чим точніше буде налаштування тим краще буде і сам сигнал. При поганій погоді показували всі канали тільки при сильній бурі забраження трохи розсипалось на кубики але це нормально. Так що раджу перед тим як ставити Viasat перевірити робочу спроможність своїх тарілок або замовити нові комплекти. А хаїти та перекручувати все та всіх не потрібно. Так що VIASAT раджу не пошкодуєте!
Достоинства:
  1. Все супер
Недостатки:
  1. Не має
Viasat Ответ представителя Viasat четверг, 24 сентября
Доброго дня, Вадим!
Дякуємо Вам за відгук! Сподіваємось, що і в подальшому користування послугами компанії "Віасат" викликатиме тільки позитивні емоції.
Дякуємо, що Ви з нами!

КОЕ КАК , НО ЛУЧШЕ ЧЕМ ЕКСТРА ТВ!!!!!!

Изяслав Романович Изяслав Романович воскресенье, 20 сентября
winkЯ долгое время пользовался разными спутниковыми операторами при этом оставаясь с ЕКСТРА.ТВ - но в последнее время этот оператор очень сильно начал ухудшать качество трансляции и обслуживания .
После переключился на Виасат - пользуюсь уже месяц , пока что все устраивает , но бляха долго грузит каналы в дождь !!!confused
Достоинства:
  1. Цена
  2. Качество
  3. Обслуживания
  4. ...
Недостатки:
  1. Переодическое пропадания сигнала
Доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук! При суттєвому погіршенні погодних умов якість подачі сигналу дійсно може дещо зменшитись, адже на антену сигнал подається з супутника. Сподіваємось, що і в подальшому користування послугами компанії "Віасат" надасть Вам ще більше позитивних емоцій.

Дякую за соціальні акції

Озара Захаровна Озара Захаровна воскресенье, 20 сентября
Мені вже 74 роки, та ні в якого провайдера крім "Віасат" я не знайшла такий дешевий пакет каналів та соціальною акцією на тюнер
Дякую Віасат!
Буду надалі рекомендувати своїм сусідам!
Достоинства:
  1. Дешево
  2. Вигідно
  3. Якісно
  4. Корисно
Недостатки:
  1. Іноді пропадає сигнал
Доброго дня!
Компанія "Віасат" докладає максимум зусиль для того, щоб надавати своїм клієнтам якісні і доступні послуги. Сподіваємось, в подальшому користування послугами надасть Вам ще більше задоволення!

Потрібен пульт

З повагою Федір Константинович Зубровський З повагою Федір Константинович Зубровський воскресенье, 20 сентября
Соба зжерла пульт, я в же думав усе, кіна не буде. Позвонив до оператора, ждав бешене время. Але трубку підняв Вадим сказав що треба новий купить. Хотів заказать на лінії, думав тут продають, а нє. Пришлось шукать де б оце купить його. Добре що син є а то я не розуміюсь на отих Ваших розетках, оліксах. То замовив пульт, саме... Читать отзыв Соба зжерла пульт, я в же думав усе, кіна не буде. Позвонив до оператора, ждав бешене время. Але трубку підняв Вадим сказав що треба новий купить. Хотів заказать на лінії, думав тут продають, а нє. Пришлось шукать де б оце купить його. Добре що син є а то я не розуміюсь на отих Ваших розетках, оліксах. То замовив пульт, саме оце рибалку дивлюсь, сам уже сходить не можу. Сподіваюсь найближчим часом у Вас на лінії мможна буде заказать і пульт тоже, бо собака їсть усе підряд.
Достоинства:
  1. рибалка
  2. охота
  3. ще рибалка
Недостатки:
  1. треба в комплекті давати записний пульт!
Viasat Ответ представителя Viasat понедельник, 21 сентября
Доброго дня, Федір Костянтинович!
Дякуємо Вам за відгук! Пульт від тюнерів, які підтримують трансляцію телеканалів від компанії "Віасат" є можливість придбати в будь-якому магазині електроніки, в асортименті якого є пульти для тюнерів супутникового телебачення. Ваше побажання обов'язково буде прийняте до уваги.
Дякуємо, що Ви з нами!

Віасат не поганий но можна було і луче..

роза евлампієвна роза евлампієвна воскресенье, 20 сентября
В мене пропав сігнал на СТБ та новому каналі.
В мене пропав сігнал на СТБ та новому каналі.
Подзвонила я до оператора компанії почінив тілівізор. сказав якшо не буде сігнала шоб позвонила ше раз. но в мене біля антени дерево стоїть і коли іде дош на вуліце то німа сігнала. я чоловік сказав што попробує его спіліть шоб не пропадав сігнал. а ше хотілось шоб серіал роксалана показували частіше бо я жінка стара і люблю его сматреть.а так успєхов кампанії і для моей пенсії дешево як для 100 каналов.
Viasat Ответ представителя Viasat понедельник, 21 сентября
Доброго дня, Роза Євлампіївна!
Дякуємо Вам за відгук! Якщо перед Вашою супутниковою антеною є перешкоди у вигляді дерев, будівель, це дійсно може вплинути на якість надходження сигналу на антену. При виникненні будь-яких питань з приводу користування послугами компанії "Віасат" Ви можете написати в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, або звернутись на лінію сервісної підтримки, де представник докладе максимум зусиль для того, щоб користування послугами компанії надало Вам ще більше позитивних вражень.

Ну таке,,,,,,,,,,,,

Настуся Настуся воскресенье, 20 сентября
Дуже добрий день шановний Віасат!!!
Подключіла батькам віфасат і що?? Нічого не показує ЖОДЕН з каналів!!!!1
Після чого я в бешінстві звернулася на лінію де оператор бистро відредагував ситуацію. Уже за пару хвилин все запоказувало.
Єдине що хотілося б покращити це щоб відключали за неуплату не 3 числа місяця а пізніше, бо деякі на пошті платять!
Зараз в... Читать отзыв
Дуже добрий день шановний Віасат!!!
Подключіла батькам віфасат і що?? Нічого не показує ЖОДЕН з каналів!!!!1
Зараз в принципі наче все показує, та ми цілком задоволені.)
Доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук! При оплаті за послуги через пошту рекомендуємо вносити абонентську плату до 20-го числа поточного місяця за наступний, щоб кошти встигли зарахуватись на рахунок. Сподіваємось, що користування послугами компанії "Віасат" в подальшому надасть Вам ще більше позитивних вражень.

Обман с условиями подключения

Сергей Сергей 15 сентября, 2020 год
31.07.2020 купил тюнер Viasat у официального дилера Viasat в г.Одесса .Продавец самостоятельно активировал тюнер не обьяснив мне условий .Сообщил только что согласно акции можно заплатить за три месяца по 89 гр.в месяц .в результате оказалось что тремя месяцами считают ( 2 полных месяца и 1 день )так как тюнер был активирован в последний день месяца. И за третий месяц нужно... Читать отзыв 31.07.2020 купил тюнер Viasat у официального дилера Viasat в г.Одесса .Продавец самостоятельно активировал тюнер не обьяснив мне условий .Сообщил только что согласно акции можно заплатить за три месяца по 89 гр.в месяц .в результате оказалось что тремя месяцами считают ( 2 полных месяца и 1 день )так как тюнер был активирован в последний день месяца. И за третий месяц нужно теперь платить 129 не смотря на то что я уже его оплатил.ОБМАНЩИКИ !!!!!!! Как я понимаю ЛОХОТРОН дивиз компании.
Viasat Ответ представителя Viasat 16 сентября, 2020 год
Доброго дня, Сергій!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження щодо компанії "Віасат". За умовами акції, які розміщені на офіційному сайті за посиланням https://viasat.ua/actions перші три місяці після підключення пакету "Сімейний" коштують 89 гривень, з четвертого - 129 гривень, не залежно від дати підключення. Під фразою «перші три місяці» слід розуміти період надання послуг в повних два календарних місяці плюс кількість днів надання послуги в першому місяці надання послуги. Якщо у Вас виникають додаткові запитання, Ви можете їх задати, написавши в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/.

Нехорошая контора. Впарили тюнер, который работает только по абонплате и не предупредили об этом.

Евгений Евгений 1 сентября, 2020 год
Купил тюнер viasat str 7602, вроде бы все ок, работает, но бесплатные каналы не показывает, постоянное сообщение СА на главном экране. Хотел связаться с оператором - можно сделать только через месседжер ФБ, по другому не получиться, будут отвечать только боты. В общем, не стоит с ними связываться, им плевать на ТВ, они только бабки хотят грести, не более. Шарашкина контора.
Достоинства:
Недостатки:
  1. Откровенно кидают покупателей оборудования
Viasat Ответ представителя Viasat 7 сентября, 2020 год
Євгеній, доброго дня. Прикро, що сталося така ситуація. Для вирішення технічних питань Ви завжди можете зв'язатися з оператором за номером 050/068/093 170 82 82. Дійсно, іноді буває навантаження на лінії. Для більш детальної консультації та вирішення питання, будь ласка напишіть нам у приватні повідомлення у фб за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ або на e-mail [email protected] вказавши номер вашої підписки та контактний номер телефону. Наші спеціалісти залюбки допоможуть у вирішенні питання.

НАИХудший оператор Украины

Ирина Ирина 28 августа, 2020 год
Добрый день. Никогда не подключайтесь к viasat, нк пользуйтесь услугами компании и расскажите знакомым. С марта месяца не могу пользоваться услугами, выключили тюнер, без предупреждения, деньги сняли, новый не смогли доставить, теперь заставляют купить новый тюнер. Я один из первых клиентов, была с компанией больше 10 лет, у меня премиум пакет и в ответ практически хамский ответ, ничем не... Читать отзыв Добрый день. Никогда не подключайтесь к viasat, нк пользуйтесь услугами компании и расскажите знакомым. С марта месяца не могу пользоваться услугами, выключили тюнер, без предупреждения, деньги сняли, новый не смогли доставить, теперь заставляют купить новый тюнер. Я один из первых клиентов, была с компанией больше 10 лет, у меня премиум пакет и в ответ практически хамский ответ, ничем не можем помочь. Оператор отвратительный, ничего не делают. Деньги вперед, качество кошмар, обслуживание и поддержка просто жесть. Не ведитесь на рекламу, обманут 100%.
Достоинства:
  1. Уже Нет!
Недостатки:
  1. Техподдержки нет
  2. Качество плохое
  3. Обслуживание кошмар
  4. Уважения к своим постоянным клиентам ноль"0"
Viasat Ответ представителя Viasat 28 августа, 2020 год
Ірина, доброго дня!
Viasat проводить оновлення систем кодування вперше за десять років роботи компанії. Заміна тюнерів – вимушений, але необхідний крок, адже без оновлення систем ми не зможемо надалі надавати якісний сигнал нашим клієнтам та стабільний доступ до телеканалів. Розуміючи, що заміна тюнерів може викликати певні незручності, ми розробили для постійних клієнтів систему знижок, завдяки якій тюнер можна придбати за зниженою вартістю. Для вирішення Вашого питання напишіть нам, будь ласка, в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер договору, наші представники Вам допоможуть.

Обман, лохотрон

Елена Елена 24 августа, 2020 год
Подключили услуги пару месяцев, поработало и все. Каналов нет, идут или канал Крым, или Донецк , и еще пару импортных. Два дня перезваниваем ответа толком никто не дает. Подключения нет. Говорят вызывайте мастера 500 грн. А где услуга, за что мастер? Люди не подписывайтесь. Буду проводить анти рекламу везде, и всем в Киеве и Переяслове. Сервис ноль. Напишу по... Читать отзыв Подключили услуги пару месяцев, поработало и все. Каналов нет, идут или канал Крым, или Донецк , и еще пару импортных. Два дня перезваниваем ответа толком никто не дает. Подключения нет. Говорят вызывайте мастера 500 грн. А где услуга, за что мастер? Люди не подписывайтесь. Буду проводить анти рекламу везде, и всем в Киеве и Переяслове. Сервис ноль. Напишу по всем возможным соц сетям. Давайте создадим группу с анти рекламой, и будем бороться вместе, чтобы остальные не по подали.
Достоинства:
  1. Нет дорого
Недостатки:
  1. Сервиса ноль, деньги заплатили немалые
Viasat Ответ представителя Viasat 25 августа, 2020 год
Доброго дня, Олена!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке негативне враження щодо сервісної підтримки компанії "Віасат". Для того, щоб детально розібратись в ситуації і допомогти Вам вирішити питання напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і контактний телефон. Представник перевірить інформацію і запропонує Вам варіанти вирішення питання.

Обман, шахраї

Гість Гість 18 августа, 2020 год
Вирішив підключити віасат((( все встановив, та не користувався декілька днів так як чекав початку нового місяця. Настало перше число, о 8.00 ранку здійснив оплату 129.грн. А тут облом. Виявилось, що кошти пішли на оплату попереднього місяця..... "ПОПЕРЕДНЬОГО МІСЯЦЯ"Як так? Я не користувався довбаним віасатом попереднього місяця..... Шахраї. Тупо вкрали 129 грн.
Viasat Ответ представителя Viasat 18 августа, 2020 год
Доброго дня! Для вирішення даного питання напишіть, будь ласка, нам у приватні повідомлення офіційної спільноти у FB https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/? де вкажіть номер Вашого договору. Наші представники з радістю допоможуть виправити ситуацію.
Viasat
Viasat – известный бренд, эксперт в производстве и распространении телевизионных каналов и передач. У Viasat более 40 телеканалов собственного производства, которые транслируются в 24 странах Западной и Восточной Европы и Балтии. Общее количество телезрителей телевидения Viasat в мире составляет 100 миллионов.
С апреля 2008 года международное спутниковое телевидение Viasat работает... подробнее

Телекоммуникации и связь
Accu Reference Medical Lab, Черновцы