Viasat отзывы

Viasat
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Никому не советую

Гость Гость суббота, 1 августа
Подключил отцу их услугу месяц назад, но, отец так и не смог настроить сам, поэтому так и не смог воспользоваться.
Так как уже наступает новый месяц, то решил пока приостановить услугу, чтобы не платить за то, что не работает. Думал подключить обратно когда настроим. В личном кабинете такой возможности нет (там вообще никаких нормальных функций нет, только оплатить можно). При том что для подключения у них есть вайбер бот, где можно подключиться очень быстро.
Написал им в поддержку заблаговременно (4 дня назад). На следующий день ответили и попросили номер телефона и номер подписки - всё им отправил. Проходит 3 дня, сегодня начало нового месяца - ответа я так и не получил, захожу в кабинет - услуга активна и уже нарисовали "долг".
Т.е. абсолютно неадекватный провайдер. За услугу, которая была оплачена, но ею не пользовались, и еще заранее попросили отключить - они еще списали что-то в долг.
Никому не советую пользоваться услугами этого провайдера - потом не откажетесь от них.
Достоинства:
Недостатки:
  1. Обман;
  2. Невозможность самому управлять услугой;
  3. Невозможность отказаться от услуг;
Viasat Ответ представителя Viasat суббота, 1 августа
Доброго дня!
Якщо ви не плануєте тимчасово переглядати послугу рекомендуємо Вам не вносити абонентську плату. Якщо у минулому місяці на договір не надходила оплата послуга призупиняється, коли Ви здійсните оплату у наступному місяці рахунок за попередній місяць видалиться системою автоматично, необхідно внести оплату лише за місяць, у якому ви будете переглядати телебачення. Напишіть нам у приватні повідомлення групи fb https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ якщо у Вас залишились запитання.

Не дурість людей!!!

Натілія Натілія суббота, 1 августа
Якщо Вам так шкода, то можливо потрібно перестати дурити і розводити людей! Пишете один і той самий шаблон, а проблеми не вирішуєте
Я відключила цю фі**ю і не хочу мати справи з не чесним і не компетентним провайдером.
Взагалі не розумію, хто ще ведеться на вашу рекламу, де Ви опозиціонуєте себе кращим провайдером України.
Жах!!!!
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Хамство, не компетентність,не професійність, обман на гроші, не якісні послуги, сервіс жахливий
Viasat Ответ представителя Viasat суббота, 1 августа
Наталія, доброго дня!
Якщо у Вас виникли складнощі у роботі обладнання чи питання стосовно користування послугою рекомендуємо Вам написати у приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ . Ми хочемо аби користування послугою від компанії «Віасат» приносило Вам тільки позитивні емоції!

Найжахливіший оператор року!

Тетяна Тетяна четверг, 30 июля
Найжахливіший оператор року! Це саме та номінація, де повинен брати участь так званий "лідер супутникового телебачення України"! Некваліфіковані, непрофесійні, некомпетентні спеціалісти, неякісні послуги та ще й постійно брешуть! Викачують з людей гроші, постійно змінюють тарифні пакети без згоди користувачів, а наразі вирішили змінити тюнери "для більш якісного надання послуг"! Стало ще гірше! Таке враження, що компанія знущається над своїми клієнтами!... Читать отзыв Найжахливіший оператор року! Це саме та номінація, де повинен брати участь так званий "лідер супутникового телебачення України"! Некваліфіковані, непрофесійні, некомпетентні спеціалісти, неякісні послуги та ще й постійно брешуть! Викачують з людей гроші, постійно змінюють тарифні пакети без згоди користувачів, а наразі вирішили змінити тюнери "для більш якісного надання послуг"! Стало ще гірше! Таке враження, що компанія знущається над своїми клієнтами! 10 років користувалась послугою Viasat. Наразі, не маю ніякого бажання продовжувати цю так звану "співпрацю". Вже півроку не можу підключити та налаштувати новий тюнер. Нікому не рекомендую підключатись до цього оператора!
Viasat Ответ представителя Viasat пятница, 31 июля
Доброго дня, Тетяна!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке негативне враження щодо компанії "Віасат". Для того, щоб розібратись в ситуації і вирішити питання напишіть, будь ласка, в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і контактний номер телефону, після чого представник перевірить інформацію і до Вас зателефонує для консультації.

Жахливе обслуговування

Наталія Наталія понедельник, 27 июля
Це просто жах!!!
Перестали показувати канали, викликали майстра, заплатили 800 грн, буквально через тиждень проблема повторилася
Телефоную в службу підтримки, оператор Аліна- це просто кошмар.
Не компетентна узагалі, відповідь не надала на жодне питання
Телефон відділення в нашому місті- то,виявляється, корпоративна таємниця і вона не може мені його розголошувати.
Я взагалі шокована, ще такого не зустрічала,.
Складається враження,що це якийсь... Читать отзыв
Це просто жах!!!
Телефоную в службу підтримки, оператор Аліна- це просто кошмар.
Не компетентна узагалі, відповідь не надала на жодне питання
Я взагалі шокована, ще такого не зустрічала,.
Складається враження,що це якийсь лохотрон, бо по іншому не скажеш, розводять людей на гроші..
Кошмар,не пораджу це телебачення нікому, багато моїх знайомих уже відключили це, так зване телебачення (((
Viasat Ответ представителя Viasat понедельник, 27 июля
Доброго дня, Наталія.
Нам шкода, якщо така прикра ситуація мала місце. Для перевірки та вирішення питання, напишіть, будь ласка, на e-mail [email protected] або у facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашої підписки, контактний номер телефону та посилання на Ваш відгук. Будемо вдячні за надану інформацію.

Дуже погано

Гость Гость пятница, 24 июля
Це жах!!! Пів року користуюсь, поки вибору немає, вже є інтернет в приватному секторі. Збираюсь змінювати телебачення. Спочатку були всі канали з хорошим зв'язком, через 2-3 місяці почались проблеми, викликайте майстра з 500 грн, щось вирішиться. Тюнер 1000, кожного місяця 100 грн, кінцева ціна цікава. Не ловить сигнал, з цієї тарілки, мама має по старому тюнері ВСІ російські канали без... Читать отзыв Це жах!!! Пів року користуюсь, поки вибору немає, вже є інтернет в приватному секторі. Збираюсь змінювати телебачення. Спочатку були всі канали з хорошим зв'язком, через 2-3 місяці почались проблеми, викликайте майстра з 500 грн, щось вирішиться. Тюнер 1000, кожного місяця 100 грн, кінцева ціна цікава. Не ловить сигнал, з цієї тарілки, мама має по старому тюнері ВСІ російські канали без проблем, я через віасат за 100 грн в місяці не маю сигналу, які проблеми???? Не розумію, це на вітер витрачені кошти!
Viasat Ответ представителя Viasat воскресенье, 26 июля
Доброго дня! Шкода, що у Вас склалася така ситуація. Для вирішення питання, рекомендуємо звернутися на лінію сервісної підтримки за тел. 050/068/093 170 82 82, відправити запит на e-mail [email protected] або facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ вказавши номер вашої підписки та контактний номер телефону. Наші спеціалісти залюбки допоможуть у вирішенні питання.

Погане обслуговування

Гость Гость четверг, 23 июля
Не можу підключити Тюнер,що тільки не робив,3-ри рази говорив з фахівцями і нема ніякого толку.Пропонують викликати свого майстра,за якого треба сплатити 500-700грн.то за що мені платити далі.....????
Viasat Ответ представителя Viasat пятница, 24 июля
Доброго дня! Якщо у Вас виникли складнощі з підключенням обладнання рекомендуємо Вам звернутись до майстра, що встановлював Вам антену чи оформити заявку на виклик майстра від компанії «Віасат» на лінії сервісної підтримки, або написавши в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/.

Классный оператор телевидения!!!

довольный пользователь довольный пользователь вторник, 21 июля
Хорошое наполнение пакетов + приемлевая цена. Круглосуточный колл центр - бомба, дорожат клиентом!!!
Viasat Ответ представителя Viasat вторник, 21 июля
Доброго дня! Дякуємо Вам за приємні слова.
Ми працюємо, щоб наші клієнти отримували від наших послуг тільки позитивні емоції!

Обман користувачів

Гость Гость пятница, 17 июля
Сміло обманюють користувачів, які підключилися до їхнього телебачення: спочатку обіцяють один пакет з каналами, а потім без дозволу та інформування користувачів змінюють перелік каналів. Коли спілкувалася з оператором, то на жаль, жодної чіткої та лаконічної відповіді не отримала, одні слова «оператор має право змінювати перелік каналів»((((( На яких підставах???? На прохання з‘єднати з менеджером отримала відповідь : «Я не можу,... Читать отзыв Сміло обманюють користувачів, які підключилися до їхнього телебачення: спочатку обіцяють один пакет з каналами, а потім без дозволу та інформування користувачів змінюють перелік каналів. Коли спілкувалася з оператором, то на жаль, жодної чіткої та лаконічної відповіді не отримала, одні слова «оператор має право змінювати перелік каналів»((((( На яких підставах???? На прохання з‘єднати з менеджером отримала відповідь : «Я не можу, не маю права». Реклама чудова, проте якість обслуговування жахлива!!!!! Наразі шукаю оператора для зміни, що й рекомендую кожному)) А хто ще не підключився або в пошуку, то в жодному разі не рекомендую VIASAT!!!!
Viasat Ответ представителя Viasat пятница, 17 июля
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке негативне враження щодо компанії "Віасат", і ми докладемо максимум зусиль для того, щоб розібратись в ситуації і вирішити питання. Для цього напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку, після чого представник надасть Вам розгорнуту відповідь і допоможе вирішити питання.

СУПЕР ПРОВАЙДЕР ТЕЛЕБАЧЕННЯ!!!

АРМЕН АРМЕН среда, 15 июля
Не розумію, звідки негативні відгуки. Користуюся послугами вже майже рік. При підключенні, налаштував антену (до цього користувався безкоштовним телебаченням і років з 10 її не налаштовував) і все чудово працює,
навіть при поганій погоді. Канали чудові. Все супер!!!
Дякую Вам Viasat!!!
Viasat Ответ представителя Viasat четверг, 16 июля
Амен, доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук. Ми працюємо над тим, щоб користування послугою приносило лише позитивні емоції. Приємного перегляду!

Великий жах! Не раджу нікому!!! Постачальник без совісті!!!!

Марина Марина среда, 15 июля
Це не команда. Не один оператор не компетентний у відповідях,хоча розмова ввічлива. Переводять з одного на десятого і вже день чекаю відповіді. Не раджу цього постачальника.
Viasat Ответ представителя Viasat среда, 15 июля
Марина, доброго дня!
Нам шкода, що у Вас склалося негативне враження стосовно компанії Віасат. Ми намагаємося якомога швидше та якісніше вирішувати питання клієнтів. Для швидшого вирішення проблеми, будь ласка, напишіть нам у приватні повідомлення фейсбуку за посиланням, вказавши номер Вашого договору. Будемо раді Вам допомогти.

Щодо обслуговування

Наталія Пустовіт Наталія Пустовіт 13 июля, 2020 год
Доброго дня! Хочу залишити відгук, бо вже просто немає сил, не вистачає нервів і терпіння.
18 квітня купили тюнер. Підключили пакет національний. 1 червня ПІСЛЯ ПІДКАЗОК ОПЕРАТОРА тюнер перестав працювати. Подзвонили на сервіс за номером 0678192419 - відповів мужчина - страшенний хам!!!
Ок. Відправили в сервіс. За той період що тюнер не працював оператори САМІ підключили пакет дорослий. Гроші скачало не знаю за що. Тюнер був у сервісі. Прошу уже разів 6 - відключіть той пакет дорослий, він мені не потрібен!!! Добре. Ми заявку прийняли. І що? Сьогодні 13.07 пакет дорослий ще підключений. Знущання!!!!Незадоволена віасатом, роботою операторів! Гроші не повернуть. А на що їх списали, якщо тюнер був неробочий і я про це в компанію повідомила?!
Самі підключають що хочуть те й роблять!!!
Недостатки:
  1. Обслуговування
Наталія, доброго дня!
Вибачте, за ситуацію, що викликала у вас негативні враження від компанії «Віасат». Для вирішення питання напишіть, будь ласка, в групу за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ Ваш номер договору, наші представники допоможуть у вирішенні.

Дякую ЗА ОПЕРАТИВНІСТЬ.

леонид леонид 12 июля, 2020 год
Виріщили все швидко і оперативно дякую,щоб так завжди вирішувались проблеми вам не було б ціни! бажаю більш уважніше відноситись до кліентів,
Доброго дня, Леонід!
Дякуємо за Ваш відгук! Компанія "Віасат" намагається якомога швидше і якісно вирішити питання своїх клієнтів, щоб подальша співпраця приносила задоволення і виключно позитивні емоції.

Підключайте

Вадим Вадим 11 июля, 2020 год
Добрий день! Зразу хочу сказати що якість трансляцій залежить від домашнього обладнання. Якщо налаштоаане все точно то і все буде показувати без проблем. Я користуюсь Viasat вже більше неділі і ніяких проблем не було і я надіюсь що все буде і на далі супер. Не треба винити у всьому оператора багато проблем виникає через нас самих!
Достоинства:
  1. Все добре!
Недостатки:
  1. Не має
Доброго дня, Вадим!
Дякуємо за Ваш відгук! Сподіваємось, що користування послугами компанії "Віасат" в подальшому принесе Вам ще більше задоволення і позитивних емоцій.
Дякуємо, що Ви з нами!

Не вздумайте тратить деньги на Viasat!!!

Гость Гость 11 июля, 2020 год
Все время сбиваются каналы, а вызов мастера 500 грн! притом показывают каналы, которые никто не смотрит (турецкие или какие-то не русские и не украинские), а не показывают постоянно СТБ, ICTV, Новый Канал и тд
Доброго дня!
Канали, які компанія "Віасат" надає для перегляду, транслюються з трьох супутників, відповідно у випадку, якщо на супутниковій антені є складнощі з прийомом сигналу, може транслюватись не весь перелік телеканалів. При виникненні технічних складнощів з супутниковою антеною рекомендуємо звернутись до представника, який встановлював дане обладнання, або оформити заявку на приїзд спеціаліста від компанії "Віасат" на лінії сервісної підтримки, або звернувшись в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/.

Непорядочность

леонид леонид 11 июля, 2020 год
2000030434 т 0931513634 Хочу услышать кто дал Вам право переводить с одного пакета на другой без согласия клиента. Или это стиль Вашей работы?.
Viasat Ответ представителя Viasat 11 июля, 2020 год
Леонід, доброго дня!
Питання було вирішене, додатково про вирішення Вас проінформували у телефонному режимі. Приємного перегляду!

Непорядочность

Ермолко Леонид. Ермолко Леонид. 9 июля, 2020 год
Без моего ведома и согласия изменили пакет на престижный.Требуют доплатить 99гр.Дозвонился.Оператор сказал что это ошибочно долг спишут и оставлят как было.В итоге сегодня заблокировали ТВ.Причина я ДОЛЖЕН!! 99гр.Только с 1 июля вернуть старый пакет.А до 1 чтобы смотреть ТВ надо доплатить .Это Ваша ошибка.Вам ее и исправлять.Почему я должен страдать за кого то. Найдите виновного разберитесь.А я требую немедленно включить... Читать отзыв Без моего ведома и согласия изменили пакет на престижный.Требуют доплатить 99гр.Дозвонился.Оператор сказал что это ошибочно долг спишут и оставлят как было.В итоге сегодня заблокировали ТВ.Причина я ДОЛЖЕН!! 99гр.Только с 1 июля вернуть старый пакет.А до 1 чтобы смотреть ТВ надо доплатить .Это Ваша ошибка.Вам ее и исправлять.Почему я должен страдать за кого то. Найдите виновного разберитесь.А я требую немедленно включить ТВ.Договор я не нарушил.№ 2000030434
Viasat Ответ представителя Viasat 10 июля, 2020 год
Доброго дня, Леонід!
Приносимо вибачення за ситуацію, яка склалась. Для того, щоб розібратись в ситуації і вирішити питання напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і контактний телефон, після чого представник перевірить інформацію і Вас проконсультує.

Тупо лайно

Василий Василий 8 июля, 2020 год
Ребята заканчуйте Цей лохотрон ребятки прыстав ты заправка машины на 100 километров а пройхав 20 км так машину ремонтировать або миняты
Достоинства:
  1. Лайно
Недостатки:
  1. Лайно повне
Viasat Ответ представителя Viasat 9 июля, 2020 год
Василь, доброго дня!
Нам прикро,що у Вас склалось негативне враження від компанії « Віасат», ми хочемо змінити Вашу думку на краще. Напишіть, будь ласка, у групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ вкажіть Ваш договір та питання, наші представники з радістю Вам допоможуть.

Ужасно качество отстой операторы вообще не понимают где они роботают

Гость Гость 8 июля, 2020 год
Такого я ещё не видела абонплаиу поднимают нечего не говорять да ещё когда плохая погода вообще не роботал
Viasat Ответ представителя Viasat 8 июля, 2020 год
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке негативне враження стосовно сервісної підтримки компанії "Віасат", і якщо Ваше питання досі залишилось невирішеним, ми з радістю допоможемо. Для цього напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку, і Вам буде надана детальна консультація з приводу Вашого питання.

Недобросовісний постачальник

Жанна Жанна 6 июля, 2020 год
Міняють передплачені пакети телеканалів без попередження і погодження.Відключають трансляцію телеканалів до закінчення передплаченого терміну.На скарги НЕ РЕАГУЮТЬ,доводиться телефонувати тижнями і щоразу пояснювати різним операторам одну і ту ж проблемуНЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ!!!
Viasat Ответ представителя Viasat 7 июля, 2020 год
Доброго дня, Жанна!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке негативне враження щодо компанії "Віасат". Для того, щоб допомогти Вам вирішити питання в найкоротші терміни напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і контактний телефон, після чого представник інформацію перевірить і Вас проконсультує.

Жахливе надання послуг

Игорь Игорь 6 июля, 2020 год
Оплата за телебачення була здійсненна 29,06,2020 на ваш рахунок кошти надійшли 30,06,2020,а 02,07,2020 прийшла від вас смс в вайбері що кошти зараховані на наш рахунок,05,07,2020 кошти десь поділися(телефонував ваш оператор),06,07,2020 року відключили нам телебачення і сьогодні прийшла смс в вайбері що кошти зараховані.Ми вам кинули квитанцію про сплату на електронну почту і в вайбер.Ви обіцяєте розібратися але Є ВЕЛИКІ СУМНІВИ.ПРИЙМІТЬ... Читать отзыв Оплата за телебачення була здійсненна 29,06,2020 на ваш рахунок кошти надійшли 30,06,2020,а 02,07,2020 прийшла від вас смс в вайбері що кошти зараховані на наш рахунок,05,07,2020 кошти десь поділися(телефонував ваш оператор),06,07,2020 року відключили нам телебачення і сьогодні прийшла смс в вайбері що кошти зараховані.Ми вам кинули квитанцію про сплату на електронну почту і в вайбер.Ви обіцяєте розібратися але Є ВЕЛИКІ СУМНІВИ.ПРИЙМІТЬ МІРИ!!!!!
Viasat Ответ представителя Viasat 7 июля, 2020 год
Доброго дня, Ігор!
Для того, щоб розібратись в ситуації і вирішити питання напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку, після перевірки даних представник надасть Вам відповідь.

Все супер)))

Ромчик Ромчик 4 июля, 2020 год
Дякую Вам за чудову можливість підключення додаткових дорослих каналів. Ми з дружиною дуже задоволені. та було б краще аби вони показували цілодобово, а не лише в ночну пору..
Доброго дня, Роман!
Дякуємо за Ваш відгук! Згідно чинного законодавства канали з подібним контентом транслюються лише в нічну пору: з 00:00 до 04:00, саме тому компанія "Віасат" транслює цей пакет в даний період часу.

Отличий провайдер супутникового ТВ

Никита Аноним Никита Аноним 4 июля, 2020 год
Спасибо компании "Виасат" , купили тюнер на линии продаж за акционом предложениям всего за 550 грн , отличий пакет каналов в нормальном качестве и звуком , пользовались до этого Екстра ТВ - у них со звуком большие проблемы постоянно мучались , здесь же перешли на Виасат и все проблемы с телевизором растворились ...Остались очень довольны , СПАСИБО )))
Достоинства:
  1. Акции
  2. Отличное качество звука и видео трансляции
  3. Выгодная цена
Недостатки:
  1. Еще не обнаружили ))
Доброго дня, Микита!
Дякуємо за Ваш відгук! Сподіваємось, в подальшому користування послугами компанії "Віасат" принесе Вам ще більше задоволення.

Лучшее телевидение

Емир Мхитарович Сабрадирнов Емир Мхитарович Сабрадирнов 4 июля, 2020 год
Подключились к Виасат 10 лет назад, и ни разу об этом не пожалели
Достоинства:
  1. Качественные услуги
  2. Компетентные сотрудники
  3. Много каналов
Недостатки:
  1. Их нет)
Доброго дня, Емір!
Дякуємо Вам за відгук! Компанія "Віасат" цінує своїх постійних клієнтів і ми сподіваємось, що співпраця з Вами буде тривати ще багато років.
Дякуємо, що Ви з нами!

Щиро дякую за якісні канали та обслуговування

Людмила Семенівна Людмила Семенівна 4 июля, 2020 год
Ми нещодавно підключились до "Віасат", та залишились дуже задоволені. Щиро дякую оператору Марині за допомогу у фінансовій проблемі - вирішивши буквально за декілька хвилин))) Будемо надалі залишатися з Віасат та рекомендувати родичам
Достоинства:
  1. Швидка допомога на горячій лінії підтримки
  2. Якість каналів
Недостатки:
  1. ---
Доброго дня, Людмила!
Дякуємо Вам за відгук! Сподіваємось, користування послугами компанії "Віасат" в подальшому принесе Вам ще більше задоволення.

все працює

Христина Христина 2 июля, 2020 год
прочитавши погані відгуки хочу поділитися своєю думкою, я дуже задоволена що я вибрала віасат а також оператори компетентніsmile
Viasat Ответ представителя Viasat 2 июля, 2020 год
Христино, доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Компанія «Віасат» працює над тим, аби надавати нашим користувачам найкращий сервіс та якісну послугу.

отстой а не ВИАСАТ

я я 30 июня, 2020 год
НЕ позорьтесь!!! Услуга для нынешнего времени никакая.Операторы НЕ КОМПИТЕНТНЫ потому что тюнер га**о и они часто ничего не могут сделать ,если техпроблемаех .Бюрократия полная-решить вопрос-целая " история". Кто руководит проэктом-УВоЛИТЬ.Пользовались улугой неск.лет пормально ,а сейчас ,новерное, менеджеры по продвижению как на свет вчера народились.... Не делайте эксперементы-вас ждет плохое будущее.Послушайте обращения клиентов. БОльше вас категорически не рекомендую. ВАШ клиент был... Читать отзыв НЕ позорьтесь!!! Услуга для нынешнего времени никакая.Операторы НЕ КОМПИТЕНТНЫ потому что тюнер га**о и они часто ничего не могут сделать ,если техпроблемаех .Бюрократия полная-решить вопрос-целая " история". Кто руководит проэктом-УВоЛИТЬ.Пользовались улугой неск.лет пормально ,а сейчас ,новерное, менеджеры по продвижению как на свет вчера народились.... Не делайте эксперементы-вас ждет плохое будущее.Послушайте обращения клиентов. БОльше вас категорически не рекомендую. ВАШ клиент был с 2010г
Достоинства:
  1. не выявлено
Недостатки:
  1. ------------------------------------------------
Viasat Ответ представителя Viasat 1 июля, 2020 год
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке негативне враження щодо компанії "Віасат". Якщо Ваше питання досі актуальне, ми залюбки допоможемо. Для цього напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і контактний телефон, після чого фахівець надасть Вам консультацію з приводу Вашого питання і запропонує варіанти його вирішення.

Погане надання послуг

Гость Гость 29 июня, 2020 год
Якість послуг жахлива,непоказує ні вдень ні вночі,гроші берете,будьте добрі зробити якість телебачення,тюнер гівно,після вчорашньої грози нічого непоказує,у вас в усьому винні погодні умови і супутники.Підкажіть як розірвати з віасат договір.
Viasat Ответ представителя Viasat 29 июня, 2020 год
Доброго дня!
Нам шкода, що у Вас склалося негативне враження стосовно компанії Віасат. Так як, компанія Віасат надає послуги супутникового телебачення, якість сигналу пов'язана з погодою. Будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви допоможете нам розібратися у даному питанні, надіславши своє повідомлдення на нашу електронну адресу [email protected] або у приватні повідомлення на Фейсбук сторінці https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/. Також, будь ласка, вкажіть в листі додаткову інформацію (№договору, контактний номер телефону), яка допоможе нам розібратися у ситуації.

ОЧЕНЬ ПЛОХО !!!!!

Риндин Николай Риндин Николай 28 июня, 2020 год
Не показивает практически не один канал. Обращался не раз в службу поддержки но ответ один - ВИНОВАТИ спутники Розриваййте договор и не верьте в пустие обещания.
Достоинства:
Недостатки:
  1. только минуси
Viasat Ответ представителя Viasat 29 июня, 2020 год
Доброго дня, Микола!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке негативне враження стосовно сервісної підтримки компанії "Віасат", і ми докладемо максимум зусиль для того, щоб вирішити питання. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і контактний телефон, після чого представник зателефонує для діагностики.

Обманывают людей на деньги!!!

Юля Юля 28 июня, 2020 год
Моя мама заказала у них тюнер за 1000 грн,в итоге оператор уже позже сказала,что надо вызвать мастера за 700 грн его подключить.Это уже очень дорого и решили отказаться,тем более ещё не прошло 14 дней.Позвонили им ,написали заявление и отправили ,обещали в короткое время вернуть деньги .В итоге прошло два месяца ,а деньги никто не вернул.При регулярном обращении ,операторы говорят «скоро»... Читать отзыв Моя мама заказала у них тюнер за 1000 грн,в итоге оператор уже позже сказала,что надо вызвать мастера за 700 грн его подключить.Это уже очень дорого и решили отказаться,тем более ещё не прошло 14 дней.Позвонили им ,написали заявление и отправили ,обещали в короткое время вернуть деньги .В итоге прошло два месяца ,а деньги никто не вернул.При регулярном обращении ,операторы говорят «скоро»
Так вот ,есть закон по которому вы обязаны вернуть деньги! И я буду жаловаться во все инстанции ,чтобы этот закон вас нагнул! Поверьте ! И такие знакомые у меня есть.Мы на эти деньги не обеднеем,но а вы их запомните! Терпение уже лопнуло! Для связи со мной 0953026902
Viasat Ответ представителя Viasat 28 июня, 2020 год
Доброго дня, Юлія!
Приносимо вибачення за ситуацію, яка склалась. Для перевірки інформації напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку, після чого представник надасть Вам відповідь.

Незадовільний сервіс

Гость Гость 23 июня, 2020 год
не рекомендую,канали в похмуру погоду і вночі не показують,користуюсть тільки,тиждень,а так все класно починалось
Viasat Ответ представителя Viasat 23 июня, 2020 год
Доброго дня. На якість сигналу дійсно можуть впливати погодні умови, але при точному налаштуванні антени сигнал може зникати дуже рідко. Напишіть нам у приватні повідомлення у групі https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, де вкажіть номер договору, ми хочемо допомогти Вам у вирішенні.
Viasat
Viasat – известный бренд, эксперт в производстве и распространении телевизионных каналов и передач. У Viasat более 40 телеканалов собственного производства, которые транслируются в 24 странах Западной и Восточной Европы и Балтии. Общее количество телезрителей телевидения Viasat в мире составляет 100 миллионов.
С апреля 2008 года международное спутниковое телевидение Viasat работает... подробнее

Телекоммуникации и связь
Contactise.com