Viasat отзывы

Viasat

Фирма аферистов!!!

Отзыв написан 2 мин 57 сек назад
Пишу уже второй отзыв,моему возмущению нет предела.Неделю назад купила тюнер,работают всего пару украинских каналов,дозвониться в тех.поддержку нереально,на мой отзыв был ответ,чтобы я написала представителю фирмы на фэйсбук ,когда я описала свою проблему,получила ответ как настроить,но каналы до сих пор не работают и вот уже три дня я все пишу и жду ответ,а в ответ тишина,но зато вчера прислали уже квитанцию...  Читать отзыв Пишу уже второй отзыв,моему возмущению нет предела.Неделю назад купила тюнер,работают всего пару украинских каналов,дозвониться в тех.поддержку нереально,на мой отзыв был ответ,чтобы я написала представителю фирмы на фэйсбук ,когда я описала свою проблему,получила ответ как настроить,но каналы до сих пор не работают и вот уже три дня я все пишу и жду ответ,а в ответ тишина,но зато вчера прислали уже квитанцию об оплате за февраль.Если хотите поберечь нервы и деньги,не связывайтесь с этой фирмой,будете обмануты как и все остальные,читайте отзывы и делайте выводы.С вами будут общаться до момента приобретения у них тюнера и оплаты выбранного пакета,все,больше вы им неинтересны,фирма лжецов.
Достоинства:
  1. НЕТ
Недостатки:
  1. Все

брехуни яких світ не бачив!!!!!!!

Отзыв написан 17 часов 28 мин назад
замовила тюнер, не підійшов ! відіслала назад! оператор пообіцяла що гроші повернуть протягом місяця!!! НЕМАЄ!!!!! але рахунок по розірваному договору на слідуючий місяць виставили,Ю а приводу грошей сказали нічим не можуть допомогти! буду звертатися до прокуратури і в поліцію замовила тюнер, не підійшов ! відіслала назад! оператор пообіцяла що гроші повернуть протягом місяця!!! НЕМАЄ!!!!! але рахунок по розірваному договору на слідуючий місяць виставили,Ю а приводу грошей сказали нічим не можуть допомогти! буду звертатися до прокуратури і в поліцію
Достоинства:
  1. немає
Недостатки:
  1. одні мінуси

Не вистачає слів

Отзыв написан 20 часов 18 мин назад
Багато років є клієнтом Віасат ( дог. 0006629442 ), але такого відношення, як зараз, не було. Дозвонитися неможливо, отримати консультацію неможливо. На запити по електронці не відповідають. Хотів дізнатись про новий тюнер - не знаю до кого звернутись. Таке враження, що компанії абсолютно байдуже будуть чи не будуть клієнти далі користуватись послугами. Вирішив розірвати договір. Якщо їм пофіг - то...  Читать отзыв Багато років є клієнтом Віасат ( дог. 0006629442 ), але такого відношення, як зараз, не було. Дозвонитися неможливо, отримати консультацію неможливо. На запити по електронці не відповідають. Хотів дізнатись про новий тюнер - не знаю до кого звернутись. Таке враження, що компанії абсолютно байдуже будуть чи не будуть клієнти далі користуватись послугами. Вирішив розірвати договір. Якщо їм пофіг - то буду шукати іншого постачальника послуг.
Достоинства:
  1. Непогана якість сигналу каналів, вибір пакетів.
Недостатки:
  1. Абсолютно безвідповідальне відношення до клієнтів останнім часом.

Просто козли. Не можливо дозвонитися. Не рекомендую.

Отзыв написан четверг, 23 января
Не можливо дозвонитися ні по якому з номерів. Показує один канал. Шукаю куди перейти. Якщо захочуть забрати якесь своє обладнання, до мене також не дозвоняться. Не можливо дозвонитися ні по якому з номерів. Показує один канал. Шукаю куди перейти. Якщо захочуть забрати якесь своє обладнання, до мене також не дозвоняться.
Достоинства:
  1. Якість нормальна.
Недостатки:
  1. Відношення до клієнта 0.

Самая ужасная техподдержка

Отзыв написан среда, 22 января
Дозвониться нереально! Наверное они рассчитывают на чудо, с таким сервисом! Не рекомендую! Всё через ж..пу, мастера установщики вольнонаёмных! Приходят настраивать тюнер и по часу сами пытаются дозвониться на поддержку! Даже для настройщиков они не передумали отдельного телефона))) Дозвониться нереально! Наверное они рассчитывают на чудо, с таким сервисом! Не рекомендую! Всё через ж..пу, мастера установщики вольнонаёмных! Приходят настраивать тюнер и по часу сами пытаются дозвониться на поддержку! Даже для настройщиков они не передумали отдельного телефона)))

не рекомендую обслуживание ужасное

Отзыв написан среда, 22 января
В декабре подключили viasat. В январе отключили за неуплату. 18 января отослал на почту им квитанции за декабрь и январь. В упор не видят. Дозвониться не реально. Приходят одни SMS заплати деньги. Послал на вайбер. Наконец увидели.Запросили номер договора. Но подключать никто не соберается. Неделю разобраться с квитанциями на руках не могут.Наконец дозвонился. Потребовал возврата денег. Получил отказ....  Читать отзыв В декабре подключили viasat. В январе отключили за неуплату. 18 января отослал на почту им квитанции за декабрь и январь. В упор не видят. Дозвониться не реально. Приходят одни SMS заплати деньги. Послал на вайбер. Наконец увидели.Запросили номер договора. Но подключать никто не соберается. Неделю разобраться с квитанциями на руках не могут.Наконец дозвонился. Потребовал возврата денег. Получил отказ. Сейчас время платить за следующий месяц. А где гарантия что в следующем месяце также не кинут? Нормальные люди в таких ситуациях делают переращет. На следующий месяц с оплатой воздержусь.Работать с такими кидалами стремно. Может кто подскажет что-нибуть получше VIASATа.Только два месяца вместе а нервов потрепали изрядно. И эту музыку ихнюю слушать надоело. Буду премного благодарен.
Достоинства:
Недостатки:
  1. Дорого,вопросы решаются долго,ненадежно

Обман. Вымогают деньги за просмотр БЕСПЛАТНЫХ каналов!

Отзыв написан среда, 22 января
Не подключайтесь!!!! Обманщики. Мало того, что Вы платите 100+ гривен за просмотр каналов, так теперь еще и надо заплатить 1100 грн за право смотреть БЕСПЛАТНЫЕ! национальные каналы (надо покупать новый тюнер). Обман!!! Личный кабинет не работает вот уже 2 недели, операторам не дозвонится принципиально (вчера не смог связаться за 6!!! часов). Они делаю все, чтобы Вы не могли отказаться от...  Читать отзыв Не подключайтесь!!!! Обманщики. Мало того, что Вы платите 100+ гривен за просмотр каналов, так теперь еще и надо заплатить 1100 грн за право смотреть БЕСПЛАТНЫЕ! национальные каналы (надо покупать новый тюнер). Обман!!! Личный кабинет не работает вот уже 2 недели, операторам не дозвонится принципиально (вчера не смог связаться за 6!!! часов). Они делаю все, чтобы Вы не могли отказаться от их услуг. Оператор свободно мог бы декодировать каналы на своей стороне и обслуживать абонентов со старыми тюнерами, но нет, так же не срубить лишних денег. Проще ж поменять тюнера и заставить каждого абнента раскошелится на 1100 грн за просмотр БЕСПЛАТНЫХ!!! национальных каналов. Ужас. Никакого уважения даже к старым абонентам. ЛС. 0000797441.
Достоинства:
  1. Сейчас уже нет вообще
Недостатки:
  1. Обманщики. Вымогатели. За право просмотра бесплатных национальных каналов надо заплатить всем абонентам 1100 грн. Связаться и получить консультацию не возможно.

Заміна тюнера

Отзыв написан среда, 22 января
Заказала новий тюнер,оплатила,надіючись на гарну роботу і якість ТВ.Прийшов вчасно.А тоді почалось...
Додзвонитися до операторів не можливо!Налаштувати так як потрібно не вийшло протягом дня!Таке враження,що оператори свого телебачення в очі не бачили.Посилаються один на одного ,при тому,що трубку піднімають через 20хв.Це жах!Будемо прощатися!
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Дорого,грубо,не дорожать клієнтом
Доброго дня, Олена!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження стосовно сервісної підтримки компанії. На лінії сервісної підтримки дійсно періодично спостерігається навантаження через підвищений попит, тому для вирішення питання напишіть, будь ласка, в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого договору і контактний номер телефону, після чого представник інформацію перевірить і до Вас зателефонує.

Компания не держит марку

Отзыв написан вторник, 21 января
Задумав э́тот проект,было продумано до мелочей.Похоже детектор не тот человек который который может держать марку.Замена тюнера должна прохо́дить автоматично.Деректора поменять и по́строить операторов Директор не хочет работать,а лю́ди страдают.Операторы работают вежливо как и должны.Деректор не держит марку . Проект рушится Задумав э́тот проект,было продумано до мелочей.Похоже детектор не тот человек который который может держать марку.Замена тюнера должна прохо́дить автоматично.Деректора поменять и по́строить операторов Директор не хочет работать,а лю́ди страдают.Операторы работают вежливо как и должны.Деректор не держит марку . Проект рушится
Доброго дня!
Дякуємо за Ваш відгук. Заміна обладнання - це вимушений крок, оскільки без цього компанія "Віасат" не зможе якісно надавати свої послуги споживачам. Розуміючи, що заміна обладнання спричинить для клієнтів певні незручності, була розроблена система знижок, завдяки якій заміна тюнера стала більш доступною.

Читати всім.

Отзыв написан вторник, 21 января
Ми з віасатом 18 років. Не було ніколи ніяких проблем. Бували випадки і не проплати вчасної і поломки тюнера, але завжди ці проблеми вірушувались дуже швидко і оперативно. Можна було легко з ними звязатись тобто з оператором. Але в січні 2020 року, я просто в шоці, звязатись не можливо з оператором. Телефонуєш на підтримку - роботи відповідають, постійно звучить якась...  Читать отзыв Ми з віасатом 18 років. Не було ніколи ніяких проблем. Бували випадки і не проплати вчасної і поломки тюнера, але завжди ці проблеми вірушувались дуже швидко і оперативно. Можна було легко з ними звязатись тобто з оператором. Але в січні 2020 року, я просто в шоці, звязатись не можливо з оператором. Телефонуєш на підтримку - роботи відповідають, постійно звучить якась музика. Була невелика заборгованість в 20 грн - відключили половину каналів і після проплати ніякого підключення. Багато каналів показують слайдами. Це так поводитись з постійними клієнтами?Що з вами віасат? Якщо так далі буде продовжуватись нам просто доведеться відмовитись від вас тай все по тому. Дуже погано що ваша підтримка оператори не спілкуються з споживачами. І я не можу рекомендувати людям вас. Кому потрібне таке відношення. Та ще й за гроші. І не маленькі.
Доброго дня, Леся!
Приносимо вибачення, що не могли надати відповідь, на лінії сервісної підтримки дійсно періодично спостерігається навантаження через підвищений попит. Якщо Ваше питання залишилось не вирішеним - ми хочемо допомогти. Для цього напишіть, будь ласка, номер Вашого договору і контактний номер телефону в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, і представник зателефонує для вирішення питання.

Финансовый вопрос

Отзыв написан вторник, 21 января
Являюсь клиентом Viasat 12 лет лиц. сч. №0003536634. По банковской причине не была оплачена услуга за текущий месяц. После оплаты долга и аванса на следующий месяц, сигнал спутника так и не был подключен. После обращения к оператору пояснили, что не подключат пока не приобретешь новый тюнер, хотя на прежнем тюнером можно было пользоваться еще месяц. Не советую связываться с...  Читать отзыв Являюсь клиентом Viasat 12 лет лиц. сч. №0003536634. По банковской причине не была оплачена услуга за текущий месяц. После оплаты долга и аванса на следующий месяц, сигнал спутника так и не был подключен. После обращения к оператору пояснили, что не подключат пока не приобретешь новый тюнер, хотя на прежнем тюнером можно было пользоваться еще месяц. Не советую связываться с этим провайдером.
Доброго дня!
Для вирішення питання з приводу відновлення трансляції напишіть, будь ласка, в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого договору і контактні дані, представник інформацію ретельно перевірить і при необхідності перетелефонує до Вас.

это просто шл*к а не оператор

Отзыв написан вторник, 21 января
Как назвать оператора к которому невозможно дозвонится? Але гараж, вы тут то можете ответить? Почему у вас ни один номер из указаныхб не поддерживается? Страничка на фейсбуке? У вас что никого нет чтоб взять трубку и ответить? Г..но а не провайдер Как назвать оператора к которому невозможно дозвонится? Але гараж, вы тут то можете ответить? Почему у вас ни один номер из указаныхб не поддерживается? Страничка на фейсбуке? У вас что никого нет чтоб взять трубку и ответить? Г..но а не провайдер
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження про компанію "Віасат". Для вирішення питання напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення в групі fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого договору і контактний телефон, після чого представник перевірить інформацію і перетелефонує.

ЦЕ КАТАСТРОФА

Отзыв написан вторник, 21 января
Народ, ні в якому разі не зв'язуйтесь з Віасатом. Ні разу в житті не бачив такого зневажливого ставлення до своїх клієнтів. Почитав коментарі інших користувачів - все правда, і про ігнор операторів, і про загадкове зникнення каналів, і про втюхування тюнерів. Зараз знову хочуть продати нові через кодування сигналу. Ні-ні-ні, я переходжу на іншого оператора. Народ, ні в якому разі не зв'язуйтесь з Віасатом. Ні разу в житті не бачив такого зневажливого ставлення до своїх клієнтів. Почитав коментарі інших користувачів - все правда, і про ігнор операторів, і про загадкове зникнення каналів, і про втюхування тюнерів. Зараз знову хочуть продати нові через кодування сигналу. Ні-ні-ні, я переходжу на іншого оператора.
Недостатки:
  1. 100
Доброго дня!
Дякуємо за Ваш відгук. Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження про компанію Віасат. Заміна тюнерів - це вимушений крок, оскільки без оновлення систем ми не зможемо гарантувати якісне надання сигналу і трансляції телеканалів. Розуміючи, що заміна обладнання спричинить для клієнтів компанії певні незручності, була розроблена система знижок, яка зробила заміну тюнера більш доступною.

Думаем отказаться от виасат

Отзыв написан понедельник, 20 января
Сегодня пропала часть каналов, до оператора не дозвониться! Смс предупредили, что необходимо менять тюнер в феврале. Что это за сервис. Мы абоненты 10 лет Сегодня пропала часть каналов, до оператора не дозвониться! Смс предупредили, что необходимо менять тюнер в феврале. Что это за сервис. Мы абоненты 10 лет
Доброго дня!
Компанія "Віасат" проводить оновлення систем кодування вперше за десять років роботи на території України. Заміна тюнерів – вимушений, але необхідний крок, адже без оновлення систем ми не зможемо надалі надавати якісний сигнал нашим клієнтам та стабільний доступ до телеканалів. Розуміючи, що заміна тюнерів може викликати певні незручності, ми розробили для постійних клієнтів систему знижок, завдяки якій тюнер можна придбати за зниженою вартістю. Якщо у Вас ще залишились питання, можете задати їх представнику, написавши в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, вказавши номер Вашого договору в приватні повідомлення.

Ужасное обслуживание клиентов

Отзыв написан понедельник, 20 января
Я с Виасат уже лет, 5 так точно и проблемы у них постоянно. Как только им звонишь и говоришь что от них отказываешься так сразу все работает. Давно не было проблем и тут сегодня все каналы работали и тут трах бах и половину каналов отключили и причём даже не только национальное телевидение. Звонишь, а там как в рельсу. Я с Виасат уже лет, 5 так точно и проблемы у них постоянно. Как только им звонишь и говоришь что от них отказываешься так сразу все работает. Давно не было проблем и тут сегодня все каналы работали и тут трах бах и половину каналов отключили и причём даже не только национальное телевидение. Звонишь, а там как в рельсу.
Достоинства:
  1. Нету
Недостатки:
  1. Постоянные проблемы с показом телевидения и отсутствием возможности дозвониться до горячей линии
Доброго дня, Ірино!
Якщо Ваше питання залишилось без уваги, напишіть, будь ласка, в групу fb номер Вашого договору, і представник ретельно перевірить інформацію за підпискою і надасть відповіді на Ваші запитання. Сподіваємось, питання буде вирішене якомога швидше.

Ужасное качество обслуживания

Отзыв написан понедельник, 20 января
Никуда не дозвонился если возникли проблемы .я сегодня с9 утра и до 5 вечера пыталась дозвониться.Только автоответчик.Устала слушать ихльную музыку А если и дозваниваешся то перенаправляют другому оператору ,а там не берут трубку топят эта дльная музыка Никуда не дозвонился если возникли проблемы .я сегодня с9 утра и до 5 вечера пыталась дозвониться.Только автоответчик.Устала слушать ихльную музыку А если и дозваниваешся то перенаправляют другому оператору ,а там не берут трубку топят эта дльная музыка
Достоинства:
Недостатки:
  1. Все
Доброго дня!
Приносимо вибачення за незручності, в даний момент дійсно спостерігається досить велике навантаження на лінії через підвищений попит. Якщо Ваше питання залишилось невирішеним, ми з радістю допоможемо. Для цього напишіть, будь ласка, в групі fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого договору і контактні дані, після чого представник технічної підтримки до Вас зателефонує для налаштування.

Качество уже не торт!!!!!

Отзыв написан понедельник, 20 января
Я с Виасатом уже 3 год и до января 2020 не было проблем, но сейчас, ситуация кардинально изменилась :(
Личный кабинет на их сайте не работает уже не первый месяц, новые тюнеры УТБ ( которые мы получили от компании ) не работают. С тех. поддержкой связаться не реально и даже после разговоров ситуация не поменялась. Уже 2 недели кормят завтраками и ссылаются на проблемы то с моей антеной, то с погодой и т.д. И всякий раз культуно посылают на подождать :) Результат, при полной оплате их услуг, отсутствует ;( Думаю что придеться поменять оператора!
Достоинства:
  1. нивелировались в связи с сегодняшней смитуацией :(
Недостатки:
  1. Не знаю в чем дело, но думаю что нужно признать компанией наличие проблем, извиниться перед абонентами и заняться обучением персонала !!!
Доброго дня, Юрій!
Дякуємо Вам за відгук. Надання послуг компанії "Віасат" напряму залежить від справності Вашого обладнання, а також від погодних умов, оскільки сигнал подається з супутника. У випадку, якщо справа в налаштуванні антени, необхідно щоб спеціаліст провів її діагностику і налаштування. Компанія "Віасат" може запропонувати послуги наших партнерів, які приїдуть в зручний для Вас час і виконають налаштування. Якщо дане питання залишилось не вирішеним, Ви можете вказати в групі fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого договору і контактний телефон, після чого до Вас зателефонує представник для оформлення заявки.

Активація тюнера

Отзыв написан суббота, 18 января
Доброго дня дня де я можу дізнатися номер договору після активації. До служби підтримки дозвонитися не реально. Дякую за відповідь. Доброго дня дня де я можу дізнатися номер договору після активації. До служби підтримки дозвонитися не реально. Дякую за відповідь.
Доброго дня!
Для оперативного вирішення питання у випадку, якщо Вам не вдалось з'єднатись з лінією сервісної підтримки, Ви можете надіслати запитання в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, і представник Вас проконсультує.

Відсутній баланс

Отзыв написан суббота, 18 января
Буть ласка підкажіть де саме можна подивитись стан рахунку по номеру договору.Дозвонитись на гарячу лінію нереально Буть ласка підкажіть де саме можна подивитись стан рахунку по номеру договору.Дозвонитись на гарячу лінію нереально
Доброго дня!
У випадку, якщо Вам не вдалось зв'язатись з лінією сервісної підтримки, Ви можете задати питання в групі fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, і представник надасть Вам відповідь.

Каналы показывают слайдами

Отзыв написан суббота, 18 января
Добрый день! У нас Новый канал, Стб, Istv, паказывает слайдами, т.е. с задержкой. Дозвониться в сервис не возможно. Телефон сбрасввают. Оператор горячей линии 0800500460 сказал, что они работают только по подключениям, обещал уточнить почему в сервисной службе сбрасывают, попросил перезвонить через 5мин, но через 5мин мне включили музыку, т.е. мой номер уже не возьмут. Вывод напрашивается такой: новые клиенты...  Читать отзыв Добрый день! У нас Новый канал, Стб, Istv, паказывает слайдами, т.е. с задержкой. Дозвониться в сервис не возможно. Телефон сбрасввают. Оператор горячей линии 0800500460 сказал, что они работают только по подключениям, обещал уточнить почему в сервисной службе сбрасывают, попросил перезвонить через 5мин, но через 5мин мне включили музыку, т.е. мой номер уже не возьмут. Вывод напрашивается такой: новые клиенты подключпйтесь, а старые молчите и смотрите что попало.
Доброго дня, Наталія!
Приносимо вибачення за незручності, на лінії сервісної підтримки періодично може спостерігатись навантаження у зв'язку з підвищеним попитом. У випадку, якщо Ваше питання залишилось не вирішеним, ми спробуємо допомогти. Для цього вкажіть, будь ласка, Ваші контактні дані і номер договору в групі в fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, і представник до Вас зателефонує для діагностики.

Ужасное обслуживание

Отзыв написан суббота, 18 января
Дозвониться в тех поддержку не реально, сервиса 0, буду переходить на другого оператора за тех же 200 грн можно подключить других операторов и с тарифом ниже Дозвониться в тех поддержку не реально, сервиса 0, буду переходить на другого оператора за тех же 200 грн можно подключить других операторов и с тарифом ниже
Доброго дня, Віталій!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження стосовно сервісної підтримки компанії, і Ваше питання було не вирішеним. Якщо проблему вирішити не вдалось, ми з радістю допоможемо. Для цього напишіть, будь ласка, в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого договору і контактний телефон, після чого представник перевірить інформацію і до Вас зателефонує.

Viasat live

Отзыв написан пятница, 17 января
Пользуюсь месяц,пока всё классно.Один раз появилась табличка о неоплате,а Я знаю что проплачено, вытащил вилку из розетки через несколько секунд вставил вилку в розетку,ресивер перезагрузился и всё о кей.Советую немного окружающими делами интересоваться,или иметь деньги что бы нанимать специалистов...... Пользуюсь месяц,пока всё классно.Один раз появилась табличка о неоплате,а Я знаю что проплачено, вытащил вилку из розетки через несколько секунд вставил вилку в розетку,ресивер перезагрузился и всё о кей.Советую немного окружающими делами интересоваться,или иметь деньги что бы нанимать специалистов......
Достоинства:
  1. Хорошее качество!Более тысячи каналов....
Недостатки:
  1. Задержка при переключении каналов,но учитывая плюсы,можно это выдержать....
Доброго дня, Володимир!
Дякуємо за Ваш відгук! Сподіваємось, що користування послугами компанії "Віасат" принесе Вам ще більше задоволення. Дякуємо, що Ви з нами!

Очень плохо.

Отзыв написан пятница, 17 января
З віасатом близько 3-х років,хорошого мало, фільми постійно повторюються,тюнер перестав приймати супутниковий сигнал, змушений брати новий за 900грн.(це зі знижкою 20% за те що довго з віасатом).Сьогодні 17.01.2020 канали заблоковані,думав за неуплату,хоча заплатив. Повторно кинув 300грн. а канали так і не працюють. Дозвонитися неможливо,30хв. слухаєш музику і платиш за це гривни, на інші номера просто вибиває. І так цілий день...  Читать отзыв З віасатом близько 3-х років,хорошого мало, фільми постійно повторюються,тюнер перестав приймати супутниковий сигнал, змушений брати новий за 900грн.(це зі знижкою 20% за те що довго з віасатом).Сьогодні 17.01.2020 канали заблоковані,думав за неуплату,хоча заплатив. Повторно кинув 300грн. а канали так і не працюють. Дозвонитися неможливо,30хв. слухаєш музику і платиш за це гривни, на інші номера просто вибиває. І так цілий день без УТБ. ЗА ЩО ЛЮДИ ПЛАТЯТЬ КОШТИ, за ваше повідомлення що канал заблоковано за несплату?
Доброго дня, Сергій!
Дякуємо за Ваш відгук, і нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження стосовно надання послуг компанією.
Viasat проводить оновлення систем кодування вперше за десять років роботи компанії. Заміна тюнерів – вимушений, але необхідний крок, адже без оновлення систем ми не зможемо надалі надавати якісний сигнал нашим клієнтам та стабільний доступ до телеканалів. Розуміючи, що заміна тюнерів може викликати певні незручності, ми розробили для постійних клієнтів систему знижок, завдяки якій тюнер можна придбати за зниженою вартістю.
Якщо Вам не вдалось налаштувати обладнання, ми докладемо максимум зусиль для того, щоб питання було вирішене. Для цього напишіть нам, будь ласка, в групу в fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого договору і контактний телефон, після чого представник до Вас зателефонує для діагностики.

Отвратительный оператор

Отзыв написан пятница, 17 января
Люди!!! Не связывайтеся с ними, все что они рекламируют не правда.До покупки тюнера так сладко все рассказывают, а на самом деле оно не так, не рекомендую никому. Люди!!! Не связывайтеся с ними, все что они рекламируют не правда.До покупки тюнера так сладко все рассказывают, а на самом деле оно не так, не рекомендую никому.
Недостатки:
  1. ----------
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження стосовно компанії "Віасат". Для конструктивного вирішення питання і консультації опишіть, будь ласка, Вашу проблему детально, надіславши запит в групу за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/. Ми докладемо максимум зусиль, щоб Ваше питання було вирішене.

Найгірший сервіс!!!

Отзыв написан пятница, 17 января
Гарно розповідають рекламують а на самому ділі пшик. Нічого не показує хотя і проплачені на два міс,яці. Дозвонились теж не можливо. Взялися за послугу яку не можуть виконати. Хотяб вже рекламу не крутили по ТБ. Дурять люд,ям голову.,марнують час і гроші. Гарно розповідають рекламують а на самому ділі пшик. Нічого не показує хотя і проплачені на два міс,яці. Дозвонились теж не можливо. Взялися за послугу яку не можуть виконати. Хотяб вже рекламу не крутили по ТБ. Дурять люд,ям голову.,марнують час і гроші.
Доброго дня, Сергій!
Дякуємо за відгук, нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження стосовно компанії "Віасат". Ми прикладемо максимум зусиль для того, щоб вирішити питання. Для цього вкажіть, будь ласка, в групі fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого договору і контактний номер телефону, представник до Вас зателефонує і проінформує.

Це просто жах. Сервісу нуль. Зв'язатися ніским неможливо. Гроші пропла

Отзыв написан пятница, 17 января
Це просто жах. Сервісу нуль. Зв'язатися ніским неможливо. Гроші проплачені на 2 місяці вперед нічого не показує. А як гарно розповідали. Люди не зв' язуйтеся з цією конторою. Гроші на вітер. Це просто жах. Сервісу нуль. Зв'язатися ніским неможливо. Гроші проплачені на 2 місяці вперед нічого не показує. А як гарно розповідали. Люди не зв' язуйтеся з цією конторою. Гроші на вітер.
Недостатки:
  1. -
Доброго дня!
Приносимо вибачення за те, що не могли надати відповідь, на лінії може спостерігатись навантаження через підвищений попит. Якщо Ваше питання залишилось не вирішеним - ми хочемо допомогти. Для цього вкажіть, будь ласка, в групі fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого договору і контактні дані, після чого представник до Вас зателефонує для вирішення питання.

Кидалы Вшивые

Отзыв написан пятница, 17 января
Найти контору и завалить куриным помётом,чтобы запах ещё лет 10 напоминал гнидам что такое сервис для людей! Найти контору и завалить куриным помётом,чтобы запах ещё лет 10 напоминал гнидам что такое сервис для людей!
Доброго дня!
Просимо висловлювати ваші коментарі без використання нецензурної лексики, адже у випадку її продовження – наша команда буде вимушена приховати коментар. Ми постійно вдосконалюємо наші послуги та опрацьовуємо зворотній зв’язок від клієнтів, тож готові конструктивно обговорити ваше негативне враження про компанію. Офіційний оператор супутникового телебачення Viasat – це супутникова платформа для легального перегляду телебачення. Працюючи понад 11 років на українському ринку, ми забезпечуємо вітчизняного глядача доступом до якісного телевізійного різножанрового продукту та активно боремося із «піратством» в країні у рамках ініціативи «Чисте небо». Тому, за бажання предметного діалогу, чекатимемо на ваш дзвінок до служби підтримки за номерами 068/050/093 170 82 82. Сподіваємось, що в майбутньому ваше відношення зміниться на краще.

Разочарование

Отзыв написан четверг, 16 января
Много лет пользуемся услугами этой компании. Вот поменяли тюнер, оплатили абонентскую плату, но платные каналы не работают. Дозвониться нереально! Уже 10 дней служба поддержки не отвечает! Убедительно прошу связаться со мной 0974502624 Много лет пользуемся услугами этой компании. Вот поменяли тюнер, оплатили абонентскую плату, но платные каналы не работают. Дозвониться нереально! Уже 10 дней служба поддержки не отвечает! Убедительно прошу связаться со мной 0974502624

Сервисная поддержка отсутствует

Отзыв написан четверг, 16 января
Вчера приобрела тюнер,вместо 84 каналов,согласно пакету,который я выбрала,всего 24 и то работают не все,которые входят в пакет,дозвониться ни вчера ни сегодня нереально,часами можно слушать музыку ,а операторы не отвечают,зато когда дозваниваешься в службу подключения,отвечают мгновенно,но информации не дают никакой,ссылаются на то,что нужно звонить в службу поддержки.Вчера написала на фэйсбук,пришел ответ,что свяжутся сегодня после 9.00,сейчас время 16.35,никто не перезванивает.Мой номер договора...  Читать отзыв Вчера приобрела тюнер,вместо 84 каналов,согласно пакету,который я выбрала,всего 24 и то работают не все,которые входят в пакет,дозвониться ни вчера ни сегодня нереально,часами можно слушать музыку ,а операторы не отвечают,зато когда дозваниваешься в службу подключения,отвечают мгновенно,но информации не дают никакой,ссылаются на то,что нужно звонить в службу поддержки.Вчера написала на фэйсбук,пришел ответ,что свяжутся сегодня после 9.00,сейчас время 16.35,никто не перезванивает.Мой номер договора 2000071930,который мне кстати не предоставили ни в электронном виде,ни в письменном.Хочу вернуть обратно тюнер и расторгнуть так называемый мифический договор.Как и куда мне отослать тюнер и вернуть свои деньги?
Достоинства:
Недостатки:
  1. Связь со службой поддержки отсутствует,не работают каналы,согласно выбранного пакета.
Доброго дня, Ірино!
Приносимо вибачення за те, що не змогли надати відповідь, на лінії сервісної підтримки періодично може спостерігатись навантаження через підвищений попит. Якщо Ваше питання ще не вирішене, вкажіть, будь ласка, повторно в групі в fb Ваші контактні дані, і представник до Вас зателефонує для вирішення питання.

Жахливе обслуговування

Отзыв написан среда, 15 января
Не можна відповідати на запитання клієнта фразою: "гарного вечора і до побачення". Посадіть за телефон компетентних працівників, які зможуть надавати адекватну консультацію своїм клієнтам, а не дівчаток із завченим текстом. Словом, рекламуєте себе по повній, а на ділі повний провал. Не рекомендую!!!!!!! Не можна відповідати на запитання клієнта фразою: "гарного вечора і до побачення". Посадіть за телефон компетентних працівників, які зможуть надавати адекватну консультацію своїм клієнтам, а не дівчаток із завченим текстом. Словом, рекламуєте себе по повній, а на ділі повний провал. Не рекомендую!!!!!!!
Доброго дня!
Дякуємо за відгук, Ваше побажання буде прийняте до уваги.

Viasat

Viasat – известный бренд, эксперт в производстве и распространении телевизионных каналов и передач. У Viasat более 40 телеканалов собственного производства, которые транслируются в 24 странах Западной и Восточной Европы и...

Телекоммуникации и связь

fixon.com.ua