Viasat отзывы

Viasat

Опять к вам.

Наталья Наталья 1 час 52 мин назад
Я Наталья абонент 2000179358, я 8 мая была в городе и пополнила счёт на 100 грн.чтобы хватило до 8 июня почему вы уже отключили если абонплата 79.90грн. Почему не отключили, мне прислали смс на счёт Ник.Джуниор он показывает, а ТВ 1000 мне и не нужен. Там и так хватает что смотреть.
Достоинства:
  1. Хорошо показывает
Недостатки:
  1. Почему рано отключили или это вам так хочется, я хочу какого числа пополнила до такого чтобы не отключали .
Viasat Ответ представителя Viasat 22 сек назад
Наталія, доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук. Компанія «Віасат» працює по передоплаті, Вам важливо сплатити виставлений рахунок за наступний місяць у поточному , ми рекомендуємо це робити до 20 числа місяця. На період карантину компанія відкрила доступ для свої користувачів до фільмових та дитячих каналів безкоштовно. Додатково Вам зателефонував наш представник та проінформував щодо фінансових питань.

Зникають кошти

Андрій Андрій четверг, 4 июня
За останні три місяці кошти на рахунку зникали двічі. Щоденне спілкування з операторами колл-центру результаттів не дало ніяких. Манера спілкування зверхьнь-хамська. Повноважень і допомоги у вирішенні питання - ніяких. Після того як відправляв квитанцію про перерахування коштів, від департаменту роботи з клієнтами надходила відповідь, що кошти знайдені та зараховані на особистий рахунок. Насправді ж вони так і не зявилися. Від... Читать отзыв За останні три місяці кошти на рахунку зникали двічі. Щоденне спілкування з операторами колл-центру результаттів не дало ніяких. Манера спілкування зверхьнь-хамська. Повноважень і допомоги у вирішенні питання - ніяких. Після того як відправляв квитанцію про перерахування коштів, від департаменту роботи з клієнтами надходила відповідь, що кошти знайдені та зараховані на особистий рахунок. Насправді ж вони так і не зявилися. Від компанії цілком негативне враження!!!
Недостатки:
  1. Нечистоплотність у фінансових розрахунках з клієнтами.
  2. Оператори колл-центру не в змозі вирішувати жодних питань.
Viasat Ответ представителя Viasat четверг, 4 июня
Доброго дня, Андрій!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження стосовно сервісної підтримки компанії "Віасат". Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб вирішити питання якомога швидше. Для цього напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку, представник перевірить інформацію і Вас проконсультує.

Включение после грозы

Мишка Мишка четверг, 28 мая
Здравствуйте, у меня такой вопрос, сколько тюнер будет настраиваться после того как я подключил его к розетке, просто была гроза и я его отключил
Viasat Ответ представителя Viasat пятница, 29 мая
Доброго дня, Михайло!
Зазвичай завантаження тюнера займає до декількох хвилин. Якщо у Вас виникли складнощі з налаштуванням обладнання, Ви можете написати в приватні повідомлення в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і контактний телефон, після чого представник надасть Вам консультацію.

С операторами не общалась

Черненко Любовь Черненко Любовь вторник, 26 мая
С утра идет дождь via sat не включается что он работает только при солнышке? Целый день дождь и сиди перед пустым экраном
Viasat Ответ представителя Viasat среда, 27 мая
Доброго дня, Любов!
Якість трансляції супутникового телебачення напряму залежить від погодних умов, проте при точному налаштуванні супутникової антени сигнал може зникати в крайніх випадках. Для того, щоб провести детальну діагностику і визначити причину напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і контактний телефон, представник до Вас зателефонує і спробує допомогти вирішити питання.

Дайте пояснення щодо наступної оплати

Наталія Наталія понедельник, 18 мая
Доброго вечора! Поясніть, будь ласка, чому кожного разу тривалість днів між сплатами все менше і менше?Встановили тариф"Сімейний" 24.03(сплатили 22,97),31.03 сплатили 89 грн, наступна оплата 89 грн. 27.04( нагадування смс), хоч місяць не пройшов, знову 18.05 прийшло нагадування. Днів минуло... Читать отзыв Доброго вечора! Поясніть, будь ласка, чому кожного разу тривалість днів між сплатами все менше і менше?Встановили тариф"Сімейний" 24.03(сплатили 22,97),31.03 сплатили 89 грн, наступна оплата 89 грн. 27.04( нагадування смс), хоч місяць не пройшов, знову 18.05 прийшло нагадування. Днів минуло ще менше.21 день!!! Зв'язатися з оператором неможливо,у меню немає такої функції, зайти в особистий кабінет також неможливо, пароль відновити неможливо, весь час пише. що помилка. Це засада!!!Двічі викликала майстра, бо не вмикався тюнер. То екран взагалі чорний,то " Зачекайте, іде..." , і знову не вмикався. А як там у селі стареньким?!Дивитися на тюнер?!
Viasat Ответ представителя Viasat вторник, 19 мая
Наталія, доброго дня!
Дякуємо вам за відгук! За умовами користування послугою вам необхідно сплачувати у поточному місяці за наступний місяць, наприклад, у травні ви оплачуєте послугу за червень, рекомендуємо вносити платіж до 20 числа місяця. Для перевірки інформації за вашим договором напишіть, будь ласка, нам у групу fb https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і ми з радістю допоможемо.

Маніпуляції з особовим рахунком.

Сергій Сергій воскресенье, 17 мая
Просили припинити обслуговування за договором, оскільки вирішили, що досить дорогі тарифи, і можна обійтися іншими альтернативами. Зверталися і за контактними телефонами і через повідомлення в мережі Фейсбук. Обслуговування не припинили. Натомість отримали повідомлення, що підключено якісь інший тарифний план, про якісь перерахування. Творять невідомо що без згоди абонента!
Viasat Ответ представителя Viasat понедельник, 18 мая
Сергій, доброго дня! Дякуємо за відгук! Для перевірки інформації за Вашим договором , будь ласка, зверніться на лінію сервісної підтримки, або в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, вказавши номер Вашого особового рахунку і контактний телефон після перевірки інформації Вам буде надана відповідь.

Жах і більше жодних слів

Гость Гость воскресенье, 17 мая
Надіслали тюнер, який не працює. Запропонували відправити на сервіс за ВЛАСНІ КОШТИ!!! І чекати ремонту тюнера, УВАГА!!! Дві-три неділі. А потім знову викликати майстра проплачувати 400 грн за налаштування. Оператори грубі, некомпетентні! Жах... дуже добре придумайте, чи потрібно вам таке телебачення. Я, думаю, відповідь однозначна - Viasat-ні!
Достоинства:
  1. Відсутні жодні
Недостатки:
  1. Відразу надсилають атакований тюнер і все іде шкереберть. Лише фінансові втрати.
Viasat Ответ представителя Viasat понедельник, 18 мая
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже шкода, що у вас виникла така неприємна ситуація. Для вирішення запиту напишіть, будь ласка, нам у групу fb https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і суть питання, після чого Вам буде надана відповідь.

Все еще злой клиент

Гость Гость четверг, 14 мая
Автоматизированные ответы на негативный отзыв - неуважение к клиенту.
Деньги за услугу внесены, услуга отключена, компания не выполняет свои обязательства.
Можно подавать в суд?
Viasat Ответ представителя Viasat четверг, 14 мая
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Для можливості перевірити та вирішити Ваше питання, Ви можете звернутися на лінію сервісної підтримки за тел. 050/068/093 170 82 82 або відправити нам приватне повідомлення у fb https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/. Зрадістю перевіримо та допоможемо у вирішенні Ваших питань.

Очень злой клиент

Жанна Жанна среда, 13 мая
С 5 мая пытаюсь добиться решение вопроса про перевод денег с одного договора на другой.
Вынудили взять новый тюнер, открыли на него новый договор, старый не закрыли. Договор закрыли, деньги зависит, с 5 числа отключена антенна.
Сегодня сделала 5 или 6 обращение в виде жалобы. Посмотрим с какой скоростью отреагируете.
Даже не думайте писать, что мне надо что-то... Читать отзыв
Даже не думайте писать, что мне надо что-то куда-то отправлять. Я сделала столько обращений на горячую линию, что уже можно было как минимум перезвонить.
То что будем разрывать договор, это решенный вопрос. Осталось дождаться пока зачислят деньги, включат каналы, сделают переращет на следующий месяц и попрощаться.
Viasat Ответ представителя Viasat четверг, 14 мая
Доброго дня, Жанна!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження щодо компанії "Віасат". Для того, щоб Ваше питання вирішити якомога швидше, напишіть, будь ласка, в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і контактний телефон, представник перевірить інформацію і до Вас зателефонує.

А мені навпаки дуже подобається співпрацювати з віасат!!!!

Марина Марина понедельник, 11 мая
Співпрацюю з компанією 10 років, дійсно в грудні місяці почались складнощі і не могли дозвонитися до оператора, але чому ви не розумієте, що в компанію надходило в одну секунду 100 дзвінків, звичайно, менталітет в Україні інший, і ми думаємо тільки про себе. Ви кажете, що компанія заробляє? А ви не думали, що вона навпаки втрачає абонентів, прочитавши відгуки, 1 з... Читать отзыв Співпрацюю з компанією 10 років, дійсно в грудні місяці почались складнощі і не могли дозвонитися до оператора, але чому ви не розумієте, що в компанію надходило в одну секунду 100 дзвінків, звичайно, менталітет в Україні інший, і ми думаємо тільки про себе. Ви кажете, що компанія заробляє? А ви не думали, що вона навпаки втрачає абонентів, прочитавши відгуки, 1 з 10 позитивний, а те, що ви самі не телефонували у компанію на період кодування і не замінили тюнери, не можливо було дозвонитися? А чому інші дозвонилися, людині коли потрібно, вона робить все можливе!!! Кажете оператори хами? А ви хоч коли небудь замислювались як ви розмовляєте з цими операторами? Чому вони так відповідають, чому ви висловлюєте свої незадоволення оператору як особі, а не як компанії? Перше правило : «стався до людей так, як хочеш щоб вони ставилися до тебе». Оператори тут ні до чого, вони так само наймані працівники як і ви, і дотримуються правил встановлених компанією та подають інформацію, яку подають їм!! Ви хамите їм вони хамлять вам ось і все!! Клієнт не завжди правий, ви з таким відношенням так точно!!!
Достоинства:
  1. Все чудово, обслуговування на висоті
Недостатки:
  1. Абоненти, які підключаються до компанії
Viasat Ответ представителя Viasat среда, 13 мая
Марино, доброго дня! Дякуємо за ваш відгук. Компанія Viasat завжди намагається надавати своїм клієнтам найкращий сервіс та обслуговування, щоб користування телебаченням приносило лише задоволення!

Самый худший оператор.хуже не бывает

Гость Гость суббота, 9 мая
Самый худший оператор.Хуже не бывает.Каналы не показывают, операторы отвечают грубо.Никому не советую подключатся.это зря потраченные деньги которые возврату неподлежат.
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження стосовно компанії "Віасат", і ми докладемо максимум зусиль для того, щоб змінити Вашу думку на краще. Якщо у Вас залишились питання, напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і контактний телефон, після перевірки Вам буде надана відповідь.

Раньше сервис был лучше

Гость Гость суббота, 9 мая
Операторы вообще не знают русского языка.Это уже не клиенто-ориентированный подход. В начале года была от них телефонная атака - покупайте новый тюнер с оплатой за мой счет доставки. Зачем, спрашиваю? А вы не сможете смотреть украинские каналы. А я их никогда и не смотрела - мне еще доплачивать за этот бред? Кабинет перестал работать с начала года вообще - платить... Читать отзыв Операторы вообще не знают русского языка.Это уже не клиенто-ориентированный подход. В начале года была от них телефонная атака - покупайте новый тюнер с оплатой за мой счет доставки. Зачем, спрашиваю? А вы не сможете смотреть украинские каналы. А я их никогда и не смотрела - мне еще доплачивать за этот бред? Кабинет перестал работать с начала года вообще - платить можете, а сменить пакет или заказать услугу перерыва на месяц невозможно.
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження стосовно сервісної підтримки компанії "Віасат". Якщо у Вас залишились питання, які потребують відповіді, напишіть, будь ласка, в групу fb https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і суть питання, після чого Вам буде надана відповідь.

Ужас ужас ужас

Гость Гость суббота, 9 мая
Не працювали канали СТБ,ICTV і взагалі із замовлено нами пакету на 70 каналів працювало каналів 20 не більше. Після звернення до оператора перестав працювати ІНТЕР. Після чергового звернення оператор сказав що нічим допомогти не може. Може запропонувати майстра за 500 грн. Ми проживає за 100 км від Києва. На питання хто майстру оплатить дорогу він відповіді не зміг дати. Не... Читать отзыв Не працювали канали СТБ,ICTV і взагалі із замовлено нами пакету на 70 каналів працювало каналів 20 не більше. Після звернення до оператора перестав працювати ІНТЕР. Після чергового звернення оператор сказав що нічим допомогти не може. Може запропонувати майстра за 500 грн. Ми проживає за 100 км від Києва. На питання хто майстру оплатить дорогу він відповіді не зміг дати. Не проплачуємо. Відмовились від віасата.1100 грн.за тюнер викинули на вітер.
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Не дорожать клієнтами. Викачка грошей
Доброго дня!
Дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке негативне враження щодо компанії "Віасат", і ми докладемо максимум зусиль для того, щоб Ваша думка змінилась на краще. При оформленні заявки на виїзд майстра Ви не оплачуєте за дорогу, вона входить в вартість сервісної заявки. Якщо у Вас виникли додаткові запитання, ми з радістю надамо на них відповідь. Для цього напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і контактний телефон, після чого представник надасть Вам відповідь на всі Ваші запитання.

Отключили при переплате

Жанна Жанна пятница, 8 мая
1. Заставили заменить тюнер. Формат нового тюнера очень неудобный.
2. При подключении нового тюнера открыли договор. Оператор сказала, что стоимость пакета выше на 70 грн, из-за чего получилась переплата в 140 грн. Оплата на новый договор не заходит автоматически, а по старому долг.
3. 2 месяца из-за этого отключают тюнер и не спешат подключать. На сегодня 4й день как отключили,менеджер... Читать отзыв
1. Заставили заменить тюнер. Формат нового тюнера очень неудобный.
3. 2 месяца из-за этого отключают тюнер и не спешат подключать. На сегодня 4й день как отключили,менеджер не связывается.
4. Операторы КЦ не имеют достаточных инструментов чтобы помочь, бросают трубку.
Доброго дня, Жанна!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження щодо сервісної підтримки компанії "Віасат". Для того, щоб Ваше питання було вирішене якомога оперативніше, напишіть, будь ласка, в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ в приватні повідомлення номер Вашого особового рахунку і контактний телефон, після перевірки інформації Ввам буде надана відповідь на всі Ваші питання.

Жахливо жахливо жахливо

Гость Гость четверг, 7 мая
Жахливо ми заплати а нам заблокували канали за не оплату щоб вімкнути віасат треба 5 раз його перезапустити [:mamadd:]дуже погане ставлення брехуни не дають відповідь на питання все звинувачують банк mad
Достоинства:
  1. Ніяких плюсів хіба що трубку не з 10 разу беруть
Недостатки:
  1. Мінусів я можу нарахувати 1000000000000 як мінімум
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження стосовно компанії "Віасат", і якщо Ваше питання досі залишилось невирішеним, ми залюбки допоможемо. Для цього напишіть, будь ласка, в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і контактний телефон, представник перевірить інформацію і Вас проконсультує.

Невдоволення

Ірина Ірина четверг, 7 мая
Позвонила щоб мене перевели на інший пакет. Сказали оплатити, я оплатила. Не перевели, ще й заборгованість нарахували. Фірма просто жах, оператори брехуни.
Недостатки:
  1. Ні один оператор не може нормально дати відповідь на питання.
Viasat Ответ представителя Viasat четверг, 7 мая
Доброго дня, Ірина!
Для детальної перевірки інформації і вирішення питання напишіть, будь ласка, в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і контактний телефон, після чого представник перевірить інформацію і Вас проконсультує.

Что делать

Наталья Наталья среда, 6 мая
Здравствуйте я Наталья живу в селе, сейчас карантин, автобусы неходят потому что отменили из-за карантина,а в селе нету терминала чтобы пополнить баланс на Виасат, а вы уже сразу отключаете,и почему нету скидок пенсионерам и многолетним семьям, вот у меня трое детей, сейчас карантин а им и мультфильмы нету где посмотреть. И видеоуроки, я понимаю что в городе запросто зашол в... Читать отзыв Здравствуйте я Наталья живу в селе, сейчас карантин, автобусы неходят потому что отменили из-за карантина,а в селе нету терминала чтобы пополнить баланс на Виасат, а вы уже сразу отключаете,и почему нету скидок пенсионерам и многолетним семьям, вот у меня трое детей, сейчас карантин а им и мультфильмы нету где посмотреть. И видеоуроки, я понимаю что в городе запросто зашол в любой супермаркет и какой-то терминал стоит но в селе если банкомат есть это уже роскошь. Мне очень неприятная ситуация.
Достоинства:
  1. Хорошо показывает
Недостатки:
  1. Могли бы в сёлах хотя бы на Укрпочте оставить реквизиты куда пополнить баланс на ваш Виасат.
Viasat Ответ представителя Viasat четверг, 7 мая
Доброго дня, Наталія!
Дякуємо за Ваш відгук! Оплачувати послугу компанії "Віасат" є можливість оплачувати альтернативними способами, до прикладу такими як відділення банку, голосове меню, у відділенні Укрпошти або за допомогою мережі Інтернет. При виникненні запитань або складнощів з оплатою Ви можете написати в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, вказавши номер Вашого особового рахунку. Представник інформацію перевірить і Вам буде надана детальна консультація.

2+2 HD, ТЕТ HD и Плюс Плюс HD недоступны на Виасате

Гость Гость 4 мая, 2020 год
Очень разочарован тем, что HD-версии каналов 2+2,ТЕТ и Плюс Плюс недоступны на платформе Виасата. Собственник и каналов и у платформы один и тот же (1+1 Медиа), и свои же каналы не сделал доступными на своей платформе. Позор!

Обещали, что после кодирования каналов на спутнике запустят HD-версии, чтобы абоненты платного спутника понимали, в чём отличие от бесплатного Т2. И такой облом нам сделали!!! Этих трёх каналов в HD вообще нет на спутнике! Жаль. 2+2 это один из моих любимых каналов и я очень ждал его в HD на Виасате!!!
Viasat Ответ представителя Viasat 5 мая, 2020 год
Доброго дня!
Дякуємо за Ваш відгук! Компанія "Віасат" поступово розширює перелік телеканалів, які транслюються в HD якості. Вказаний Вами телеканал також в майбутньому може перейти в HD якість. Рекомендуємо слідкувати за новинами на офіційному сайті viasat.ua , де завжди вказується інформація про підключення того чи іншого телеканалу.
Дякуємо, що Ви з нами!

Качественное ТВ за приемлемые деньги

Илья Илья 27 апреля, 2020 год
Viasat юзаю уже лет десять, оператор всегда нравился тем, что предлагает хорошие киноканалы, за которые не жалко заплатить. Я человек немного консервативный и люблю смотреть кинушку по ТВ, да и времени у меня особо нет, чтобы рыться в интернете в поисках фильмов. Молодёжь пусть смотрит с интернета. biggrin
Пришёл вечером уставший домой, взял пульт, нашёл что-то на любимых каналах и наслаждаюсь просмотром без всякого гемора!
Достоинства:
  1. Хорошие киноканалы
Недостатки:
  1. Качество картинки могло бы быть чуть выше, и больше каналов HD - мир уже на 4K переходит, а мы отстаём
Viasat Ответ представителя Viasat 28 апреля, 2020 год
Доброго дня, Ілля!
Дякуємо за Ваш відгук! Сподіваємось, що користування послугами компанії "Віасат" буде приносити ще більше задоволення в майбутньому.
Дякуємо, що Ви з нами!

Viasat / ТОВ "ВІЖН ТБ": введення в оману, обман, хамство, вимагання грошей

Артем, м. Вінниця Артем, м. Вінниця 20 апреля, 2020 год
До уваги Директора ТОВ "ВІЖН ТБ", код ЄДРПОУ 34696608,
п. Міщенко Світлани Олександрівни
та ТОП-менеджменту цієї компанії!
Я користувач послугами цієї компанії, 5 р.
У мене за договором 4 тюнери. Сплачую завжди вчасно.
17.01.20 отримав повідомлення:
До уваги Директора ТОВ "ВІЖН ТБ", код ЄДРПОУ 34696608,
п. Міщенко Світлани Олександрівни
та ТОП-менеджменту цієї компанії!
Я користувач послугами цієї компанії, 5 р.
У мене за договором 4 тюнери. Сплачую завжди вчасно.
17.01.20 отримав повідомлення:
"Шановний клієнте! Увага! Після кодування популярних укр каналів на супутнику ваш тюнер не буде показувати їх і потребує заміни в лютому 2020. Чекайте нашого дзвінка з деталями до 15.02, щоб не очікувати на лінії в колл-центрі."
Згоден. Чекаю. Дзвінка не було.
14.02.20 повідомлення №2:
"Шановний клієнте! Триває заміна старих тюнерів. Ми підготували для вас спеціальну пропозицію! Чекайте нашого дзвінка до кінця лютого."
Згоден. Чекаю. Дзвінка не було. Ні у лютому. Ні у березні.
У березні (2020), як завжди, сплачую черговий платіж (абонплату) авансом за квітень, згідно виставленого рахунку.
І тут, 02.04.20 повідомлення №3:
"Шановний клієнте! Увага! Через кодування супутникового сигналу ваш тюнер старої моделі буде відключено 07.04. Щоб продовжити дивитися Viasat, необхідно замінити тюнер. Для вас є спеціальна пропозиція за 1 грн. Дзвоніть 0681708282"
Тобто, ТОВ "ВІЖН ТБ", по суті, дає мені 5 календ. днів, щоб я встиг замовити, отримати у відділенні автоперевізника та встановити/налаштувати власними зусиллями нове обладнання (звісно, що власними зусиллями - зараз карантин і нікого стороннього додому не запрошуємо і не будемо цього робити).
Виходу немає: поставили перед фактом. Згоден.
Телефоную. Повідомляють:
Ви можете придбати тільки 1 тюнер по ціні 1 грн, інші тюнери - по 899(!) грн за кожний(!) + доставка 72 грн за кожний(!) Як потім виявилося, з Броварів до Вінниці Новою Поштою. Непогана така "спеціальна пропозиція" за "1" грн!
Рахую.
До сплати за тюнери по факту: 1*1+899*3=2698 грн.
За доставку: 72*4=288 грн.
Разом за все: 2986 грн.
Світлано Олександрівно, залишаю через контакт-центр 4 звернення з 03.04 по 06.04, щоб зі мною зв'язалися уповноважені особи Вашої компанії для пояснення, ЧОМУ:
1. Вводите в оману? Обіцяєте зателефонувати ще до 15.02, а самі тільки 02.04 ставите перед фактом - телефонуйте зараз або за 5 днів закодуємо сигнал. "Дякую".
2. Не можна було зателефонувати заздалегідь (а не за 5 днів, вибачте) і попередити, щоб була можливість спланувати відповідні витрати?
3. Знову вводите в оману і, замість 1 грн за тюнер, фактично, за рахунок користувача, вирішуєте власні фінансові проблеми компанії? Ну, так виходить? До речі, при укладенні Договору я сплатив 100% його ціни. Чому маю платити знову? У мене Договір - той самий. Можливо, у Вас зі мною - якийсь "інший"? Зі мною, принаймні, Ваша компанія не погоджувала зміни договірних умов чи фінансових витрат. Зауважте, будь ласка. Можливо, Вас теж вводять в оману? Ваші працівники. До речі, а "Віасат" не вважає за потрібне узгоджувати з клієнтом такі серйозні питання як зміна суттєвих умов Договору? Ні? Дарма.
4. І на підставі чого існує фактична дискримінація? Чому я, як клієнт, який сплачує абонплату за 4 тюнери (а це, на хвилинку, більше, ніж якби був 1), повинен викупати Ваші тюнери вартістю під 1000 грн кожний, у той час, як 4 інших користувачів сплатять за ту ж кількість всього 4 грн?!.
Зі мною не зв'язалися. Хоча повідомили, що, за регламентом, мої звернення відпрацюють протягом 3-х роб.(!) днів. Тобто, вже тоді, коли сигнал буде закодовано. Знову "дякую".
Ось імена операторів та їх номери:
- Світлана, 68710;
- Юлія, 68777;
- Данило, 69276;
- Дмитро, 69411.
ЯК НАСЛІДОК:
1) 07.04.20 частково і 09.04.20 повністю екрани ТВ "погасли"...
2) діти не можуть готуватися до ЗНО через Проект «Всеукраїнська школа онлайн», бо жоден з каналів вже не показує.
Все це сумно.
"Віасат"! Що? Не можна було владнати ці питання вчасно? У лютому? А у березні?
Невідомо було раніше, коли буде закодований сигнал? Невже? Не розрахували? Чи, можливо, просто непрофесійний менеджмент?..
Поговоримо?
А поки нікому не рекомендую компанію "Віасат"/ТОВ "ВІЖН ТБ", в якій є:
- введення в оману своїх клієнтів;
- обман своїх клієнтів;
- ігнор своїх клієнтів;
- зневага до своїх клієнтів.
"Просто" цікаво: а кого ще ця компанія у такий спосіб "розвела"?
Достоинства:
  1. Усі плюси перекреслені зневагою, хамським відношенням і вимаганням грошей
Недостатки:
  1. 1. Непослідовність в політиці інформування своїх клієнтів і введення їх в оману.
  2. 2. Негнучкість компанії і небажання чути потреби та реагувати на законні вимоги клієнтів.
  3. 3. Системні і грубі порушення прав споживачів (клієнтів).
  4. 4. Хамське ставлення до клієнтів.
  5. 5. Уникнення відповідальності перед своїми клієнтами.
  6. 6. Ознаки вчинення кримінального діяння: вимагання / шахрайства (точну кваліфікацію, за потребою, визначатимуть правоохоронні організації і правозахисні органи).
Viasat Ответ представителя Viasat 23 апреля, 2020 год
Доброго дня, Артем!
Дякуємо за Ваш відгук. Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження стосовно компанії "Віасат", проте компанія проводить оновлення систем кодування вперше за десять років роботи. Це - вимушений, але необхідний крок, оскільки без оновлення систем компанія "Віасат" не зможе надалі надавати якісний сигнал нашим клієнтам та стабільний доступ до телеканалів. Розуміючи, що заміна обладнання може викликати певні складнощі, була розроблена система знижок індивідуально для кожного клієнта, завдяки якій тюнер є змога замінити за зниженою вартістю. На жаль, всі тюнери замінити безкоштовно можливості немає. Для перевірки, яка пропозиція діє за Вашим особовим рахунком, напишіть його будь ласка, групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, представник перевірить інформацію і Вас проінформує.

Отказываются закрывать договор пока есть деньги на балансе

Гость Гость 17 апреля, 2020 год
Дал заявку на закрытие договора в середине марта. Целый месяц в службе поддержке обещали, что свяжутся в течении трех дней. В группе на фейсбуке постоянно отправляли заявку на ускорение.
Через месяц перезвонили и сказали, что договор вам не выгодно закрывать, потеряете стаж абонентский в два месяца, закроем когда не будет денег на балансе.
Но на самом деле невыгодно... Читать отзыв
Но на самом деле невыгодно именно для них закрывать, потому что придется возвращать деньги на балансе.
Уже прошел месяц как не смотрю Виасат, и месяц как висит моя заявка на разрывание договора и они ждут пока закончатся деньги на балансе. Так сказали в службе поддержке.
Недостатки:
  1. Отказываются разрывать договор, если есть деньги на балансе, чтобы не платить остаток средств
Viasat Ответ представителя Viasat 20 апреля, 2020 год
Доброго дня!
Дякуємо за Ваш відгук! Для перевірки інформації стосовно строків розгляду питання Ви можете написати в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку, після чого представник уточнить необхідну інформацію і Вас проконсультує.

Караул непідключайте віасат

Ростислав туз Ростислав туз 13 апреля, 2020 год
Консультанти хами спілкуються майже матом до того всього якщо нетямлять відповіді на питаня переключають на другу лінію
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Хамство
Viasat Ответ представителя Viasat 14 апреля, 2020 год
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке негативне враження стосовно сервісної підтримки компанії "Віасат". Якщо у Ввас залишились питання, які потребують відповіді, ми з радістю готові допомогти. Для цього напишіть, будь ласка, в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і контактний телефон, представник перевірить інформацію і Вас проконсультує.

Люди думайти головами

Григоренко Дмитро Григоренко Дмитро 12 апреля, 2020 год
Ужасна команда хами особливо жінки.Нераджу нікому і ніколи при розговорі так говорять ніби я до неї прийшов додому і винен її 100 доларів
Доброго дня, Дмитро!

VIASAT-если Вам дороги Ваши нервы и деньги, подальше от них

ОЛЕГ, КИЕВ ОЛЕГ, КИЕВ 12 апреля, 2020 год
10 лет пользовался услугой данной компании, сервиса не было нормального никогда.
Почему решил написать сейчас
1. Отключили в карантин( заставляют менять насильно тюнер, 1000 грн,если не меняешь, пошел вон как клиент)
Почему решил написать сейчас
2. ОБМАНЩИКИ( прислали смс, где я якобы получил новый тюнер, и 07.04 отключили меня, затем прислали смс об оплате за месяц наперед, я повёлся и оплатил, после чего меня полностью отключили)
3. Так, что присоединяйтесь к Viasat,
еViasat - VIASAT-если Вам дороги Ваши нервы и деньги, подальше от них Viasat - VIASAT-если Вам дороги Ваши нервы и деньги, подальше от них
Доброго дня, Олег!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження стосовно компанії "Віасат". Для надання Вам детальної консультації напишіть, будь ласка, в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку, і представник надасть Вам відповідь на всі питання, що стосуються надання послуг.

VIASAT плевать на своих клиентов.

Ирина Ирина 11 апреля, 2020 год
Пришла с работы 09.04.20,телевизор не работает.Вопрос - почему???? С отзывов узнала, что компания звонила и сообщала о замене тюнера. Мне никто не звонил, не писал. Почему????? Вы только можете присылать сообщения о том, что оплата на несколько месяцев вперед оплачена и Вы очень рады! Ужасное отношение к людям, которые Вам... Читать отзыв Пришла с работы 09.04.20,телевизор не работает.Вопрос - почему???? С отзывов узнала, что компания звонила и сообщала о замене тюнера. Мне никто не звонил, не писал. Почему????? Вы только можете присылать сообщения о том, что оплата на несколько месяцев вперед оплачена и Вы очень рады! Ужасное отношение к людям, которые Вам платят деньги!!!! Довольно длительное время являюсь клиентом VIASAT, вечно с ними, что-то не так (тюнер ломался, качество сигнала на троечку). Но сейчас сверх наглость компании (не предупредили, а просто вырубили). Буду отказываться и никому не посоветую.
Достоинства:
  1. Достоинств мало.
Недостатки:
  1. Непорядочность.
Доброго дня, Ірина!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження стосовно компанії "Віасат". Для того, щоб детально розібратись в ситуації і запропонувати оптимальний варіант вирішення питання, напишіть, будь ласка, в групу в fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку, і представник Вас детально проінформує.

Плевать на старых Клиентов!

Гость Гость 10 апреля, 2020 год
Эмоции зашкаливают! 4 дня без телевидения и только "кормление" завтраками""
Купили тюннер ещё в феврале, т.к. всех сейчас обязали! Но не подключали, потому что и так всё показывалО! 7го числа приехали с работы, а там дуля с маком, а не картинка! Достали коробку с НОВЫМ тюннером, набрали оператора, чтобы помогли правильно и быстро его установить.
В ответ слышим, что... Читать отзыв
Эмоции зашкаливают! 4 дня без телевидения и только "кормление" завтраками""
В ответ слышим, что данный номер тюннера уже зарегистрирован на другого пользователя!!! ЭТО НОРМАЛЬНО??? Мало того, сказали имя и фамилию абонента, город (от нас 500км!) и сказали, что нам не включат пока ему не дозвонится!
А при чём тут мы???
Может это он не правильно ввёл номер при регистрации или продиктовал его не правильно оператору, или оператор не туда нажал...
Почему мы должны страдать?
Обещают включить каждый день!
Сегодня 4й день приезжаем с работы и ничего не показывает!
И каждый оператор обещает, что завтра включат!
Поменяйте нам тюннер на новый и делайте с этим что хотите!!!
Можете его взять и идти пешком в Днепр к Никитину, раз вы к нему не можете 4 дня дозвониться!!!
Это не наша вина! А полностью ВАША!!!
Мало того - двое из операторов ещё и трубку бросили!!!
В итоге нас ждут "прекрасные " выходные! Спасибо!
Зато вы умеете звонить по 100500 раз и предлагать новые услуги, новые каналы и т. д., и т. п.
А когда нужна помощь, то к вам даже дозвониться почти невозможно бывает!
Достоинства:
  1. Много есть плюсов
Недостатки:
  1. Игнорирование Клиентов и пустые обещания
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження стосовно компанії "Віасат", і ми докладемо максимум зусиль для того, щоб вирішити питання якомога швидше. Для цього напишіть, будь ласка, в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашого особового рахунку і контактний телефон, після чого інформація буде перевірена і Вам буде надана відповідь.

Ужасно, никогда не покупайте

Гость Гость 10 апреля, 2020 год
Я даже не мог себе представить такого ужаса. Сервиса нет, личный кабинет только название, вообще не очем.mad
Недостатки:
  1. Покупка Viasat
Доброго дня!
Якщо у Вас виникли будь-які питання стосовно надання послуг компанії "Віасат", Ви можете звернутись на лінію сервісної підтримки, або в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, вказавши номер Вашого особового рахунку і контактний телефон.

Як Viasat заробляє на клієнтах під час епідемії

Балацький Олександр Васильович Балацький Олександр Васильович 10 апреля, 2020 год
Ми - добросовісні клієнти Viasat, платимо вчасно. У грудні нам сказали, що з нашим тюнером, який ми придбали у Viasat у 2017 р., проблем не буде. Всі канали продовжували працювати, але 09.04.2020 більшість із них раптово заблокували. Абонплата сплачена до червня 2020 р. включно. Довго діставалися через автовідповідачі до оператора, після чого він сказав нам придбати в них новий тюнер... Читать отзыв Ми - добросовісні клієнти Viasat, платимо вчасно. У грудні нам сказали, що з нашим тюнером, який ми придбали у Viasat у 2017 р., проблем не буде. Всі канали продовжували працювати, але 09.04.2020 більшість із них раптово заблокували. Абонплата сплачена до червня 2020 р. включно. Довго діставалися через автовідповідачі до оператора, після чого він сказав нам придбати в них новий тюнер за 970 грн., враховуючи доставку Новою поштою. Клієнтам по 80 років. Ми не виходимо з квартири, бо це зараз небезпечно для життя. І зараз нам відключили супутникове телебачення, спонукаючи нас заново придбати тюнер, піти забрати його на Новій пошті та ще й запросити спеціаліста, щоб він нам його налаштував. Після пояснення цього оператору, він сказав: "Добре, оскільки ви наші клієнти з 2017-го, зробимо вам знижку на 50%. І включимо канали до кінця карантину. Чекайте на такому-то каналі годину." Через годину нічого не було включено. Знову довго додзвонювались. Потрапиили на іншого оператора. Знову нам сказали чекати годину на тому ж каналі. Чекали. Результат: сьогодні супутникове телебачення відключене повністю.
Доброго дня, Олександр!
Дякуємо за Ваш відгук. Компанія "Віасат" проводить оновлення систем кодування вперше за десять років роботи компанії. Заміна тюнерів – вимушений, але необхідний крок, адже без оновлення систем ми не зможемо надалі надавати якісний сигнал нашим клієнтам та стабільний доступ до телеканалів. Розуміючи, що заміна тюнерів може викликати певні незручності, ми розробили для постійних клієнтів систему знижок, завдяки якій тюнер можна придбати за зниженою вартістю.

Кидок чистої води

Микола Микола 9 апреля, 2020 год
Все було на тверду четвірку до сьогоднішнього дня. Навіть, враховуючи те, що зникли канали Футбол1 і Футбол2, спочатку тимчасово, а потім НАЗАВЖДИ!!! А сьогодні сигнал пропав. Виявляється, що я маю придбати новий тюнер за спеціальною ціною 899 гр. Підключено 2 телевізори. "Ідіть ви в жопу, піонери!!!"
Достоинства:
  1. Кількість каналів,якість сигналу.
Недостатки:
  1. Обслуговування,завищена ціна
Viasat Ответ представителя Viasat 10 апреля, 2020 год
Доброго дня, Микола!
Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження стосовно компанії "Віасат". Компанія проводить оновлення систем кодування вперше за десять років роботи. Заміна тюнерів – вимушений, але необхідний крок, адже без оновлення систем ми не зможемо надалі надавати якісний сигнал нашим клієнтам та стабільний доступ до телеканалів. Розуміючи, що заміна тюнерів може викликати певні незручності, ми розробили для постійних клієнтів систему знижок, завдяки якій тюнер можна придбати за зниженою вартістю.

Это правда что нужно новый тюнер покупать?

Александр Александр 9 апреля, 2020 год
С 8 апреля перестал показывать Виасат, на экране надпись "Этот канал не входит в выбранный вами пакет или заблокирован за неуплату"! Я таки дозвонился к сотруднику компании (через сервисный номер) отвечая нажатием кнопок по указанию автоответчика!
Короче, суть такова, мне сказали, мол, ваш тюнер уже не подходит, так как была перекодировка каналов, и вам, для того, чтобы дальше пользоваться Виасат нужно приобрести новый тюнер, по скидке, потому что вы давний клиент (цена тюнера 1100, по скидке 890)! Старый тюнер и карточи не пригодны от слова ВООБЩЕ!
Так вот, у меня вопрос, это так, нужно менять тюнер???
Достоинства:
  1. 1. Всё нормально работало, сервисом был доволен, когда нужно было Виасат ремонтировал тюнер без (когда у него возникли неполадки, отослал на фирму, его отремонтировали и вернули)!
Недостатки:
  1. Минусов не было (до 8 апреля и отключения каналов)!
Viasat Ответ представителя Viasat 9 апреля, 2020 год
Доброго дня, Олександр!
Дякуємо за Ваш відгук! Якщо у Вас встановлено тюнер карткової моделі, його дійсно необхідно замінити. Viasat проводить оновлення систем кодування вперше за десять років роботи компанії. Заміна тюнерів – вимушений, але необхідний крок, адже без оновлення систем ми не зможемо надалі надавати якісний сигнал нашим клієнтам та стабільний доступ до телеканалів. Розуміючи, що заміна тюнерів може викликати певні незручності, ми розробили для постійних клієнтів систему знижок, завдяки якій тюнер можна придбати за зниженою вартістю.
Viasat
Viasat – известный бренд, эксперт в производстве и распространении телевизионных каналов и передач. У Viasat более 40 телеканалов собственного производства, которые транслируются в 24 странах Западной и Восточной Европы и Балтии. Общее количество телезрителей телевидения Viasat в мире составляет 100 миллионов.
С апреля 2008 года международное спутниковое телевидение Viasat работает... подробнее

Телекоммуникации и связь
Укртелеком