Viasat отзывы

Viasat
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Погане телебачення!!!!!!

Марія Марія вторник, 20 июля
Не показує телевізор , є абонентом Віасат , СТБ , новий і Ictv не показують , коли йде дощ неможливо подивитися телевізор ! Гасите свет - ложитесь спать ! Оператори не компетентні в питаннях як налагодити супутник ! За що платимо 199 грн кожен місяць , не ясно ?! Треба переходити на іншого оператора ! Віасат гарна реклама - а... Читать отзыв Не показує телевізор , є абонентом Віасат , СТБ , новий і Ictv не показують , коли йде дощ неможливо подивитися телевізор ! Гасите свет - ложитесь спать ! Оператори не компетентні в питаннях як налагодити супутник ! За що платимо 199 грн кожен місяць , не ясно ?! Треба переходити на іншого оператора ! Віасат гарна реклама - а толку ніякого , вдосконалюйтеся , бо лишитесь без глядачів!!!!
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Не працює
Viasat Ответ представителя Viasat вторник, 20 июля
Марія, нам шкода, що сталася така ситуація. Напишіть нам, будь ласка, на e-mail [email protected] або у facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашої підписки, контактний номер телефону. Вам зателефонує компетентний спеціаліст для вирішення питання.

Не компетентные операторы

Оксана Оксана вторник, 20 июля
Ошиблись при отправке тюнеров. Оператор Ульяна. На горячую линию дозвониться не могу, мои телефоны заблокированы. Представители Виасат, примите меры!
Viasat Ответ представителя Viasat вторник, 20 июля
Оксано, нам шкода, якщо така прикра ситуація мала місце.Напишіть нам будь ласка, на e-mail [email protected] або у facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер Вашої підписки, контактний номер телефону та посилання на Ваш відгук для перевірки та вирішення питання, Будемо вдячні за надану інформацію.

Крик души.

2000287513 2000287513 понедельник, 19 июля
Спутник Amos не показывает 3 месяца, обратилась к оператору, сначала с меня снимали допрос, а потом послали дальше звонить, результата так и нет, а деньги требуют чётко. Люди если у вас есть выбор не подключайте эту сеть!!!
Недостатки:
  1. Не выполняет свои функуии
Viasat Ответ представителя Viasat вторник, 20 июля
Напишіть, будь ласка, номер Вашої підписки, контактний номер телефону та посилання на Ваш відгук. на e-mail [email protected] або у facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ для можливості вирішити ваше питання.

Очень качественное обслуживание!!!

Рамзан Рамзан четверг, 15 июля
За 3 с половиной дня удалось удачно настроить и смотреть телевидение!
Абонплата адекватная, сравнивая с другими провайдерами!
Спасибо!
Viasat Ответ представителя Viasat четверг, 15 июля
Рамзан, вдячні за високу оцінку. Раді, що ви оцінили послуги нашої компанії. Намагаємося поліпшувати сервіс для забезпечення виключно позитивних вражень від користування :)

Лохотрон лохотрон!!!!

Гость Гость пятница, 9 июля
Провайдер ОТСТОЙ!!! чаще, не показывает, чем показывает, НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Операторы не могут решить проблему!!!
Viasat Ответ представителя Viasat пятница, 9 июля
Доброго вечора, напишіть, будь ласка, номер Вашої підписки, контактний номер телефону та посилання на Ваш відгук. на e-mail [email protected] або у facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ для можливості розібрати у даній ситуації.

Отвратительное обслуживание

Гость Гость среда, 7 июля
Прислали тюнер по почте, который не сортирует каналы, обменять его на другой отказались, сказали что, других нет. Перейти на другой пакет могу только с первого числа следующего месяца... отвратительное отношение к людям, судя по отзывам я не один такой
Достоинства:
  1. Отсутствуют
Недостатки:
  1. Одни минусы
Viasat Ответ представителя Viasat четверг, 8 июля
Доброго дня! На тюнер діє один рік гарантії, тому ви можете звернутися до сервісного центру виробника для ремонту обладнання. Якщо у вас залишились інші питання напишіть, будь ласка, на e-mail [email protected] або у facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер вашої підписки, контактний номер телефону та посилання на ваш відгук ми допоможемо все вирішити.

Якість ужасна

Тетяна Тетяна четверг, 1 июля
Із 30 днів місяця 10 днів непрацює. Завжди немає сигналу від базового транспондера. НЕ РЕКОМЕНДУЮ. пульт не принимає, тюнер відремонтувати не можна лише за наші кошти відпраляти їм. А за що ми платимо кожного місяця?
Viasat Ответ представителя Viasat пятница, 2 июля
Тетяно, доброго дня. Напишіть, будь ласка, номер Вашої підписки, контактний номер телефону та посилання на Ваш відгук. на e-mail [email protected] або у facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ для можливості розібрати у даній ситуації.

Жахлива робота сервісного центру

ira.Surovtsova@gmail.com [email protected]mail.com четверг, 1 июля
Уже більше 2 -х тижнів немає жодного каналу , усі звернення сервісний центр ігнорує, неможливо отримати ніякої консультації , а тим більше допомоги, виникають питання щодо продовження співпраці
Viasat Ответ представителя Viasat четверг, 1 июля
Доброго дня. Для можливості розібрати у даній ситуації, напишіть, будь ласка, номер Вашої підписки, контактний номер телефону та посилання на Ваш відгук. на e-mail [email protected] або у facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ допоможемо все вирішити.

Ввели в оману, не якісні зміни.

Людмила Людмила четверг, 24 июня
Віасат не виконує своїх обов'язків, змінює пакет каналів без попередження, оплата за 131 канал, на 24 число - їх чомусь лише 126. Оплату взяли на перед, не попередивши про зміну складу каналах. Жахливо, просто обманюють споживачів.
Viasat Ответ представителя Viasat пятница, 25 июня
Людмило, ми надаємо послуги на підставі публічного договору, який є у відкритому доступі на нашому сайті viasat.ua. У даному договорі вказано, що провайдер може у односторонньому порядку змінювати кількість каналів у пакетах. Останнім часом дійсно відбулось відключення декількох каналів у зв'язку з тим, що канали припинили свою трансляцію на території України. Компанія Viasat не може впливати на дані рішення. Сподіваємось, вже найближчим часом потішити Вас новими пропозиціями фільмових каналів.

Удивительно

Виктор Виктор 22 июня, 2021 год
- Что кто-то это Г на палочке ёще покупает. Хуже виасата только - виасат Контора аферистов которые сбивают с доверчивых людей деньги.
Viasat Ответ представителя Viasat 23 июня, 2021 год
Віктор, доброго дня! Уточніть, будь ласка, що вплинуло на прийняття цього рішення? Будемо вдячні якщо ви надасте зворотній зв’язок нам у fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ чи на електронну пошту [email protected].

Какого звонить

Ольга Ольга 11 июня, 2021 год
Одна из тех шарашек которые всех обзванивает со своими предложениями. Когда уже за это судить начнут? Я Вам свой номер не давала, как и каких либо заявок на Вашу услугу.
Достоинства:
  1. Не знаю
Недостатки:
  1. Названивает всем подряд
Viasat Ответ представителя Viasat 13 июня, 2021 год
Ольга, доброго дня! Для можливості розібрати у даній ситуації, напишіть, будь ласка, номер телефону та посилання на Ваш відгук. на e-mail [email protected] або у facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ допоможемо все вирішити.

Очень плохо

Клиент Клиент 4 июня, 2021 год
Просто ужас. Половину каналов не работает. Постоянно идёт обновление каналов но они как не работали так и не работают. На данный момент вообще перестало все работать. Сервис просто ужас. Ни когда не забываю напомнить об уплате даже на перед с авансом, а работает или нет их ето не волнует самое главное что бы заплатили. Очень сожалею что связалась. Обещают так... Читать отзыв Просто ужас. Половину каналов не работает. Постоянно идёт обновление каналов но они как не работали так и не работают. На данный момент вообще перестало все работать. Сервис просто ужас. Ни когда не забываю напомнить об уплате даже на перед с авансом, а работает или нет их ето не волнует самое главное что бы заплатили. Очень сожалею что связалась. Обещают так красиво в начале а на самом деле просто ужас. Лучше с Т-2 или смарт тв. Чем ето. Не советую.
Достоинства:
Недостатки:
  1. Одни минусы
Viasat Ответ представителя Viasat 5 июня, 2021 год
Доброго дня. Для можливості розібрати у даній ситуації, напишіть, будь ласка, номер Вашої підписки, контактний номер телефону та посилання на Ваш відгук на e-mail [email protected] або у facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ наші представники з радістю Вам допоможуть.

Жахливий сервіс

Михайло Сидор Михайло Сидор 4 июня, 2021 год
Жахливий сервіс половина каналів не працює на звернення в тех підтримку перезагрузить тюнер 100раз так робив не допомогло вирішив з мене годі вімовляюсь від віасат
Недостатки:
  1. Одні недоліки
Viasat Ответ представителя Viasat 4 июня, 2021 год
Михайло, нам шкода що під час користування послугами у Вас виникли технічні складнощі.
Для можливості допомогти вам у вирішенні питання,напишіть, будь ласка, номер Вашої підписки, контактний номер телефону та посилання на Ваш відгук на e-mail [email protected] або у facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/.

Відключити послугу

Аліса Аліса 31 мая, 2021 год
Доброго дня! Не можу знайти інформацію про те як відключити послугу. Бабуся, для якої був підключений Відстані, померла і нам потрібно відключити телебачення
Достоинства:
  1. Все ок
Недостатки:
  1. Не можна відключити
Viasat Ответ представителя Viasat 1 июня, 2021 год
Аліса, доброго дня ! Для відключення від послуга напишіть, будь ласка, нам на електронну пошту
[email protected] або в групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/, вказавши номер Вашого особового рахунку, контактний номер телефону та посилання на відгук. Наші представники з радістю вам допоможуть.

Не подключайтесь !

Владимир Сич Владимир Сич 27 мая, 2021 год
После отключения "Виасат" стало намного лучше! После подключения сигнал постоянно пропадал, тех.поддержка, как ее не назови, ужас полнейший один и тот же текст "Перезагрузите","подождите на канале", "Втыкните-вытикните" и т.д. , три дня поигравшись в эти игры мы решили что хватит с нас этого ужаса. Подключили интернет живем в радость, а виасатовкий тюнер даже продавать не хотим, что б другим неприятностей... Читать отзыв После отключения "Виасат" стало намного лучше! После подключения сигнал постоянно пропадал, тех.поддержка, как ее не назови, ужас полнейший один и тот же текст "Перезагрузите","подождите на канале", "Втыкните-вытикните" и т.д. , три дня поигравшись в эти игры мы решили что хватит с нас этого ужаса. Подключили интернет живем в радость, а виасатовкий тюнер даже продавать не хотим, что б другим неприятностей не передать.negative
Достоинства:
  1. Нету и не будет
Недостатки:
  1. Сигнал
  2. Тех.поддержка
  3. и остальное
Viasat Ответ представителя Viasat 28 мая, 2021 год
Володимир, доброго дня. Нам шкода, що користування телебаченням від Віасат викликало у Вас негативне враження. На якість отримання супутникового сигналу тюнером можуть впливати погодні умови, адже під час опадів на антену не надходить стабільний сигнал, або ж перешкоди у вигляді високих дерев чи забудівель.

Каналы HD от 1+1 Media?

Злой Злой 26 мая, 2021 год
Почему из каналов 1+1 Media только 1+1 доступный спутниковым абонентам в HD качестве? Когда мы сможем смотреть 2+2 HD, ТЕТ HD, Плюс Плюс HD со спутника? В кабеле они есть, в IPTV они в HD есть, а почему их до сих пор нет в спутниковом вещании? Странно получается, Viasat принадлежит 1+1 Media, а собственные каналы в HD недоступны абонентам. Блин,... Читать отзыв Почему из каналов 1+1 Media только 1+1 доступный спутниковым абонентам в HD качестве? Когда мы сможем смотреть 2+2 HD, ТЕТ HD, Плюс Плюс HD со спутника? В кабеле они есть, в IPTV они в HD есть, а почему их до сих пор нет в спутниковом вещании? Странно получается, Viasat принадлежит 1+1 Media, а собственные каналы в HD недоступны абонентам. Блин, 2021 год на дворе, мир уже на 4К переходить начинает, а мы 2+2, ТЕТ и Плюс Плюс вынуждены в мыльном SD смотреть! ПОЗОРНИКИ!!!
Viasat Ответ представителя Viasat 26 мая, 2021 год
Доброго дня! На даний момент канали 2+2, ТЕТ та ПлюсПлюс на супутниковому телебаченні транслюються у SD якості. Якщо ці канали будуть доступні для трансляції у HD якості- ми додамо їх до пакетів та поінформуємо про це наших користувачів .

Не покупать!

Александр Анатольевич Александр Анатольевич 19 мая, 2021 год
Хуже виасата может быть только виасат. Полный развод от Бени Комсомолького. Даже врагу не пожелаю установить.
Достоинства:
  1. НЕТ
Недостатки:
  1. 100%
Viasat Ответ представителя Viasat 19 мая, 2021 год
Олександр Анатолійович, доброго дня. Для можливості розібратись у ситуації, що вплинула на виникнення негативного враження від послуг, напишіть, будь ласка, номер Вашої підписки, контактний номер телефону та посилання на Ваш відгук на e-mail [email protected] або у facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ допоможемо все вирішити.

Благодарность консультанту 68756

Наталья Наталья (Ukraine, Mykolayiv) 11 мая, 2021 год
С Виасатом мы давно.Бывало всякое.Очень часто попадала при звонке на горячую линию на полнейших "чайников":некомпетентные консультанты вводили в заблуждения и создавали массу проблему с потерей времени.
Когда недавно переустанавливали новый тюнер,довелось общаться по телефону с представителем Виасат по имени Валера(я даже его номер консультанта для этого отзыва попросила -68756). Хочу сказать огромное СПАСИБО фирме за такие ВЗРОЩЕННЫЕ))) кадры:компетентный,культурный,терпеливый и ,что самое главное,обязателен.
Спасибо Вам,Валера ,за Вашу ответственность и воспитанность! Уверена,что Вы тут на своем месте.И желаю Вам головокружительного карьерного роста!
Вот бы фирме побольше таких работников в свою команду!
Viasat Ответ представителя Viasat 12 мая, 2021 год
Наталія, доброго дня! Дякуємо вам відгук та високу оцінку роботи нашого працівника. Намагаємося поліпшувати послуги для забезпечення виключно позитивних емоцій від перегляду телебачення Віасат:)

Скарга не надається послуга Віасат

Василий Василий (Ukraine) 30 апреля, 2021 год
Доброго дня, в мене вже тиждень, як не показують канали, висвітлюється повідомлення, що мій приймач не отримує сигналу від базового транспондеру. Дзвонив в техпідтримку Віасат, дівчинка сказала вимкнути та увімкнути в розетку тюнер, одного разу це допомогло, а потім вже ні. Я вже неодноразово витягував з розетки тюнер та вмикав в розетку, все те саме нічого не показує, лише повідомлення.... Читать отзыв Доброго дня, в мене вже тиждень, як не показують канали, висвітлюється повідомлення, що мій приймач не отримує сигналу від базового транспондеру. Дзвонив в техпідтримку Віасат, дівчинка сказала вимкнути та увімкнути в розетку тюнер, одного разу це допомогло, а потім вже ні. Я вже неодноразово витягував з розетки тюнер та вмикав в розетку, все те саме нічого не показує, лише повідомлення. В мене все проплачено, а послугу вже як тиждень не отримую. Прошу негайно вирішити цю проблему, яка від мене не залежить та відновити надання мені послуг за яку я плачу гроші, інакше вимушений відмовитися від послуги, яка мені і так Віасат ненадається.
Viasat Ответ представителя Viasat 1 мая, 2021 год
Василь, доброго дня! Після Вашого звернення на нашу електронну пошту з Вами зв’язався наш представник та визначив, що на тюнер не надходить сигнал від базового транспондеру Astra 12206 й для відновлення трансляції було оформлено заявку на виклик майстра. При виникненні питань Ви завжди можете написати нам у офіційну групу в fb https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ чи на електронну пошту
[email protected].

Фігня повна

Користувач Користувач (Ukraine, Lviv) 28 апреля, 2021 год
Задовбали ви блін вимкнули світло і піпец настроїти неможна базовий транспондер за який фіг ми платимо обл майстру або вам
Viasat Ответ представителя Viasat 29 апреля, 2021 год
Доброго дня!
Для можливості допомогти вам у відновленні трансляції напишіть, будь ласка, нам у приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ чи на електронну пошту [email protected]. У повідомленні вкажіть ваш номер договору та посилання на відгук. Ми з радістю вам допоможемо!

Є над чим працювати

Кристина Кристина 24 апреля, 2021 год
Картинка гарна, обслуговування нормальне, ось тільки що до продукції:
В погану погоду не показує, реклами дуже багато, занадто багато, таке враження ніби встановив цей тюнер, щоб дивитись рекламу...це просто жах.
Як би не було б стільки реклами, чудова річ була б.
Але якщо так, то вже краще за інтернет заплатити і дивитись нормально
Viasat Ответ представителя Viasat 26 апреля, 2021 год
Кристина, доброго дня!
Дякуємо вам за відгук. Компанія Віасат є ретранслятором послуг, ми транслюємо той контент, що надають правовласники каналів, вплину на кількість реклами у ефірі, на жаль, неможливо. У наших пакетах окрім загальнонаціональних каналів є також фільмові канали групи TV1000 пізнавальні канали Discovery та Viasat на яких відсутня реклама, а транслюються лише анонси майбутніх програм. Супутниковий сигнал дійсно може зникати під час погіршення погодних умов, але при точному налаштуванні антени це буде траплятись вкрай рідко.

Монополиятв

Михаил Редько Михаил Редько 21 апреля, 2021 год
Пока вы не монополизировали спутник тв погодные условия мало отражались на работе тв. За что платить деньги, смотреть практически нечего, платить столько за несколько сносных каналов дорого. До установки вашего условно называя это чудо тюнером все работало ок Будем прощаться
Достоинства:
  1. Плюсов не вижу
Недостатки:
  1. Нечего смотреть
Viasat Ответ представителя Viasat 22 апреля, 2021 год
Михайло, доброго дня!
Рішення про кодування українських каналів було прийнято медіагрупами, що є власниками каналів, а Віасат лише надає доступ для перегляду, адже є офіційним провайдером супутникового телебачення. На якість передачі супутникового сигналу впливають погодні умови і це не залежить від провайдеру. Якщо ваша антена точно налаштована сигнал буде зникати дуже рідко. У наших пакетах є велика кількість пізнавальних, фільмових, дитячих каналів аби кожен з користувачів знайшов собі програму до смаку.
Якщо у вас виникнуть питання напишіть, будь ласка, нам у групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ чи на електронну пошту [email protected] з посиланням на ваш відгук, з радістю вам допоможемо!

Це просто жах!

Оксана Оксана 16 апреля, 2021 год
Просто жах! Підключилася і дуже шкодую. Як дщ то не показує. Дзвоню на інфолінію, а там відповідають, що дощ не падає кожного дня, дочекайтеся гарної погоди і дивіться. Це якийсь жарт? Не буду більше платити!
Viasat Ответ представителя Viasat 17 апреля, 2021 год
Оксана, доброго дня! На якість супутникового сигналу можуть впливати погодні умови, адже під час опадів на антену не надходить стабільний сигнал, але при точному налаштуванню антени ця ситуація буде траплятись дуже рідко. Для можливості допомогти вам у вирішенні питання напишіть, будь ласка, нам у групу fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ чи на електронну пошту [email protected] з посиланням на ваш відгук.

Желаю скорейшего закрытия

Ждун Ждун 11 апреля, 2021 год
Самая отвратительная компания с которой имела опыт.
Вызвала мастера, договорились на 09.04, я приехала в посёлок и ожидаю мастера. Прикрепляю скрины сколько я звонков сделала в эту контору и какой ответ мне дали на вопрос где мастер? «мы зафиксировали Вашу заявку, наберём через час Вас»
Самая отвратительная компания с которой имела опыт.
Естественно никто не брал за 3 дня, естественно никто не предупредил что мастера не будет, понятное дело что никому дела нет к проблеме.
А ещё каждый раз отписывать проблему, вы серьезно? При каждом звонке номер договора, та я вас по 10 раз в день набираю
Достоинства:
  1. Большое количество операторов, который ни один с них вам не поможет
Недостатки:
  1. Клиент для данной конторы ничто.
  2. Завести заявку, которая не будет обработана либо не зафиксирована(было и такое) и обязательно бросить трубку
  3. Клиентоориентированность
Viasat Ответ представителя Viasat 12 апреля, 2021 год
Доброго дня! Після вашого звернення на офіційну сторінку Віасат у Фейсбук ми додатково передали запит та отримали відповідь від наших партнерів про термін виконання сервісу та проінформували вас у телефонному режимі. Зі свого боку ми проконтролюємо, щоб заявка була виконана у обговорений термін та додатково зв’яжемося з вами для підтвердження. Ми зробимо усе можливе, щоб ви змінили думку про якість нашого сервісу.

Дрянь полнейшая

Генадий Иванович Генадий Иванович 18 марта, 2021 год
Виасат это только для олигофренов! Тюнера самые ужасные,сервис никакой, по каналам полное говнище. Люди! не ставьте это никогда!
Недостатки:
  1. 100
Viasat Ответ представителя Viasat 19 марта, 2021 год
Генадій Іванович, доброго дня!
Будемо дуже вдячні, якщо Ви детальніше опишете складнощі, що у Вас виникли в процесі користування.
Обов'язково приймемо до уваги та покращимо сервіс.

Жалоба на плохую связь

Гость Гость 16 марта, 2021 год
Не показує жоден канал ,на вулиці маленький дощ,а сигналу вже немає((
За що платити??каналів мало,якісь одні новини((щей от така ситуація при погоді
Маєте звернути на це увагу
Viasat Ответ представителя Viasat 16 марта, 2021 год
Доброго дня! На якість супутникового сигналу, дійно впливає погіршення погодніх умови, адже опади є перешкодою для отримання сигналу супутниковою антеною. Звертаємо Вашу увагу, що при точному налаштуванню антени, незначні погіршення погодніх умов не впливають на прийом сигналу супутниковою антеною.
В кожному пакетів каналів є телеканали з різною тематикою: спортивні, пізнавальні, фільмові, новинні.
В будь-який момент Ви можете змінити пакет, додавши до нього більшу кількість телеканалів. Ми постійно працюємо над розширенням списку телеканалів і намагаємось дослухатись до кожного нашого клієнта.
Напишіть, будь ласка, номер Вашої підписки, контактний номер телефону та додайте посилання на даний відгук на e-mail [email protected] або у facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ та ми з радістю допоможемо у вирішенні питання.

Мутные схемы с оплатой

Гость Гость 13 марта, 2021 год
Пробовал подключить отцу Виасат еще в июле прошлого года, всё оплатил, но была проблема с кабелем и сигнал отсутствовал, поэтому оплаченную подписку никто не смотрел. Обратился в поддержку Виасат заблаговременно и попросил отключить услугу до устранения проблем с кабелем. Ответили уже после начала нового месяца и сказали, что никакой приостановки делать не нужно, если не оплатить - приостановится автоматически.
Теперь... Читать отзыв
Теперь сигнал восстановили, попробовал подключить снова а на счёту минус, и теперь для активации нужно оплачивать долг за месяц + следующий месяц. Итого суммарно уже три месяца услуги оплатить, хотя ни дня ТВ никто не смотрел ни одного дня.
Достоинства:
  1. Пока не обнаружили
Недостатки:
  1. Не приостанавливают услугу;
  2. Снимает оплату даже если услугой не пользуешься (просто образовывается "долг");
  3. Поддержка очень долго отвечает.
Viasat Ответ представителя Viasat 14 марта, 2021 год
Доброго дня. Звертаємо Вашу увагу на те, що трансляція каналів призупитяється автоматично на початку місяця у вападку, якщо на рахунку не достатньо коштів для 100% оплати, а рахунок анульовується 1-го числа наступного місяці. Для можливості вивчення та вирішення питання, що скалося, напишіть, будь ласка, номер Вашої підписки, контактний номер телефону та посилання на Ваш відгук на e- mail: [email protected] або у facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/. Будемо раді Вам допомогти.

Поганий сигнал

Гость Гость 4 марта, 2021 год
Фігня повна, сигналу більше немає ніж є! Одразу все було нормально, через два місяці на деякі канали такі як 1+1 сигналу просто може не бути. Не рекомендую!!!!!
Viasat Ответ представителя Viasat 5 марта, 2021 год
Доброго дня. Напишіть, будь ласка, номер Вашої підписки, контактний номер телефону та посилання на Ваш відгук. на e- mail [email protected] або у facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/. З Вами зв’яжеться технічний спеціаліст для проведення діагности. Будемо раді Вам допомогти.

Як розірвати договір?

Віталій Віталій 4 марта, 2021 год
Хочу розірвати договір на ввші послуги, так як не користуюсь. Не влаштовує ситуація з каналами Новий, Ictv та Стб які спочату перевели на Sirius а потім вернули на Амос. Номер договору 2000008890
Viasat Ответ представителя Viasat 5 марта, 2021 год
Віталій, напишіть будь ласка ваш контактний номер телефону та посилання на Ваш відгук. на e- mail [email protected] або у facebook за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ . Наші представники зателефонують до Вас для проведення діагностики. Ми зробимо все можливе щоб ваше питання було вирішене і Ви надалі користувались послугами.

Найгірше телебачення

Ольга Ольга 28 февраля, 2021 год
Користуюсь уже 7 років телебаченням. Обіцяли програму лояльності,а її немає! За телеканали гроші деруть,а у підсумку дивишся звичайні стандартні канали,які є на звичайному Т2. Зводять говорять,що підключали телебачення в лютому,коли воно в мене відключене ще з грудня місяця. Вибачте на слові,але віасат г...о
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Дуже і дуже багато!!!!!
Viasat Ответ представителя Viasat 1 марта, 2021 год
Ольга, доброго дня! Для можливості розібратись у ситуації напишіть, будь ласка, нам у приватні повідомлення групи fb за посиланням https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide/ номер вашого договору, наші представники з радістю Вам допоможуть!
Viasat
Viasat – известный бренд, эксперт в производстве и распространении телевизионных каналов и передач. У Viasat более 40 телеканалов собственного производства, которые транслируются в 24 странах Западной и Восточной Европы и Балтии. Общее количество телезрителей телевидения Viasat в мире составляет 100 миллионов.
С апреля 2008 года международное спутниковое телевидение Viasat работает... подробнее

Телекоммуникации и связь
Компания Xiaomi