Ветеринарна консультація онлайн Vetonline отзывы

Отзывы пользователей
1 отзыв / 135 просмотров

Владислав Владислав 11 января, 2021 год
Два місяці тому в нашій родині захворіла німецька вівчарка Хлоя. Перестала гратися, пропав апетит. Я почав шукати клініку в обласному центрі, щоб повезти її. Але проблема була в тому, що у нас немає власного транспорту, а тягти хвору собаку громадським – ще та проблема.
Знайомий порадив скористатися сервісом цілодобової консультації ветеринара https://vetonline.pro/ Спеціаліст швидко вийшов на контакт. Детально усе розпитав про нашу Хлою. Тоді призначив ліки. Вже через кілька днів Хлоя почала нормально їсти. Ми вдячні, що є такі сайти, як Vetonline, де можна отримати пораду, незважаючи на відстань від міста.
Рейтинг 4 из 5 на основании 1 отзыва

Ветеринария