Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

товар тижня!!! "Велика Кишеня" - Отзыв о Велика Кишеня


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 964

Рейтинг: 1.4, всего отзывов 303

https://www.otzyvua.net/velika-kishenya От Олена, опубликован 31 мая, 2016 годОлена 31 мая, 2016 год товар тижня в магазині "Велика Кишеня", який знаходиться в Києві, вул. Вербицького, 18 - "дуже свіже" м'ясо індички. воно настільки "свіже", що аж зеленого кольору і пахне так, наче вмерло вже 100500 років тому. але це не зупиняє персонал магазину викладати його на полиці і чіпляти стікери з датою фасування 30.05.2016. вони настільки впевнені в якості цього продукту, що навіть ставлять строк придатності до 06.06.2016. уявіть собі, м'ясо, яке вже прострочене і має бути утилізоване, спокійно лежить на полицях магазину з датою придатності вісім днів. ВІСІМ ДНІВ!!! воно через вісім днів почне вже розкладатися на ваших полицях. складається враження, що персонал, який займається фасуванням і проставленням дат на продукції, мало того що не має нюху, так ще й сліпий.
я дуже обурена якістю м'яса і роботою персоналу. а найбільше, я обурена тим, що адміністрація працює до 18:00 (магазин працює цілодобово) і всі скарги і обурення потрібно обговорювати зі старшим по зміні відділу охорони. людина, яка в принципі не має до якості продукту і обслуговування ніякого відношення. і невже ПІБ і робочий номер адміністрації - це інформація під Грифом "Цілком таємно"? і хто мені поверне витрачені гроші на дорогу? які я витратила, щоб повернути прострочений товар. сума якого становить половину вартості купленого мою м'яса, а саме 20 гривень. нехай гроші і не великі, але я б із задоволенням витратила їх на щось більш корисне і приємне.
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
Велика Кишеня

Международный конкурс "Выбор года - 2009" пятый год подряд признает "Велику Кишеню" лучшей сетью супермаркетов в Украине. Приходя в "Велику Кишеню", покупатели уверены: процесс покупок будет удобным и приятным. К...

Адреса и контакты

Продовольственные супермаркеты

Онлайн-супермаркет MDNgroup

Рейтинг: 5
1 отзыв
Гулливер, ТРЦ

Рейтинг: 5
1 отзыв
Анатоль Маркет

Рейтинг: 5
1 отзыв
Минимаркет Довженко

Рейтинг: 5
1 отзыв
Лелека

Рейтинг: 5
1 отзыв
Крамничка "ПоплавОК"

Рейтинг: 4.2
13 отзывов
Магазин Посад

Рейтинг: 4
3 отзыва
Эко-лавка

Рейтинг: 4
8 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться