Циганка на касі - Отзывы о Varus market, Киев

Varus market, Киев
Отзыв написан суббота, 2 октября 9 просмотров
Продавчиня у Варусі обрахувала на 100 гривень, досить уміло. Я навіть одразу на неї і не подумав, хоча і перепитав декілька разів скільки грошей я їй дав. Працюють в парі з охоронцем. Люди, стережіться шахраїв!
Дав 200 грн. Каже-а дай без здачі! дістав дві купюри, додав. Відволікла увагу, я був голодний і втомлений, двадцятка і сотка. Двох двадцяток в мене не було — було 200, 100, 50, 20 і 5 по одній. Але це все я вирахував потім, коли її циганський гіпноз перестав діяти.

Гость четверг, 7 октября
Оновлення від 06.10.2021—Зі мною зв'язалась компетентна особа, вибачилась за цю прикрість і я спокійно забрав гроші без жодної тяганини. Думаю, що і на картку закинули б, якщо поїздка до магазину завдала б мені зайвий клопіт.

Резюме-керівництво адекватне, зворотній зв'язок працює.

Продовольственные супермаркеты: отзывы

Отзывы клиентов о продовольственных супермаркетах Украины. Каталог отзывов: Сильпо, Фора, Велика Кишеня, АТБ, Фуршет и другие

Продовольственные супермаркеты, Львов, ул. Угорская, 22
1.5
Львів, вул. Наукова Працівника м'ясного відділу регулярно немає на робочому місці. Постійно потрібно чекати, деколи довго

Продовольственные супермаркеты, Киев, ул. Дружбы Народов, д. 21
2.3
Редактировать нельзя. Если что речь о новом магазине в Жк Комфорт таун. Соборности 17 С таким подходом буду снова ходить в Коло Дома.
Продовольственные супермаркеты
Сильпо