Vasja

Украина
Отзывов: 11 Комментариев: 10 Репутация: 11 На сайте был: 2 ноября, 2019 год С нами с 14.03.2019

OLX

Vasja: Хочу подякувати менеджеру сайту OLX п. Юлії та менеджерам сайту, завдяки їх допомозі продавець AutoKeyShop (він же KeyCar) ,який продав невідповідний товар, нарешті зв"язався сам і вже не уникаючи розмови відшкодував кошти.   01.11.2019

Key Car

Vasja: Мельниченко Ярослав, с.Княжичи, Броварскоий р-н номера тел. 0964961086, 06845115, 0995092475
На OLX продавал бракованы ключи к авто для прописки, сейчас продает телефоны и геймпады. Аферист, продает поддельный товара, использует логотипы известных интернет магазинов, сбрасывает трубку и не возвращает деньги за товар.
Будьте осторожны.
01.11.2019

Key Car

Vasja: дана особа продає браковані смарт ключі до авто, потім скидує дзвінки, кошти не повертає та змінює назву на сайті OLX.   31.10.2019

Key Car

Vasja: Продаёт бракованные ключи, после на телефон не отвечает, деньги не возвращает. Предлагает купить другой с доплатой. Обратился на OLX, объявления не удалили. Будьте внимательны. Мельниченко Ярослав, с. Княжичи, Броварской р-н..   31.10.2019

Vasja:
Чек проплати за товар, людина запевняли якщо не підійде, можна повернути, ключ не підійшов, на дзвінки не відповідає, скидує.
31.10.2019
+380684518015 отзывы

+380684518015

Vasja: Купил смарт ключ для авто, как пришел, сразу перезвонил продавцу, что ключ не оригинал и вызывает сомнения по качеству и я хотел вернуть не оплачивая товар. Продавец уверял, что все будет нормально, если нет вернете и мы вернем деньги. В итоге ключ оказался лажей, звонил весь день, продавец скидывал и...   31.10.2019

OLX

Vasja: купил смарт ключ для авто, как пришел, сразу перезвонил продавцу, что ключ не оригинал и вызывает сомнения по качеству и я хотел вернуть не оплачивая товар. Продавец уверял, что все будет нормально, если нет вернете и мы вернем деньги. В итоге ключ оказался лажей, звонил весь день, продавец скидывал ...   30.10.2019

Ин-Тайм

Vasja: Враховуючи кількість негативних відгуків з якості ваших послуг: а саме 77% https://www.otzyvua.net/in-taym. ваша компанія мала б бути позбавлена ліцензії. Через не поставлену вчасно посилку ви зірвали мою поїздку, а також я поніс фінансові втрати. Така компанія не має право на існування тому, що своєю діяльністью ви завдаєте тільки шкоду людям....   16.03.2019

Ин-Тайм

Vasja: Через невчасно доставлену посилку, яку ще не отримав і досі відправлену 13 березня, я поніс втрати та вимушений тепер перекласти поїздку. Скористався вперше і в останнє. Єдине, що залишилось, це попередити всіх знайомих про безвідповідальність даного курєра.   16.03.2019

Ин-Тайм

Vasja: Ніколи не користуйтеся цим курєром, якщо не хочете мати зіпсований настрій, втрачений час, зрив роботи через неотриману вчасно посилку яку я і досі неотримав.
Відправили з Луцька 13.03 мала бути в Ужгороді 14.03, наразі вона зараз лишень у Києві і коли прийде ще невідомо.
Це було моє перше і останнє...
15.03.2019

Ин-Тайм

Vasja: Скористався перший раз послугами і останній, посилка не прийшла вчасно, через, що вимушений був перекласти назначену справу та поніс втрати.   14.03.2019