Vasja

Украина
Отзывов: 4 Комментариев: 1 Репутация: 0 На сайте был: 19 марта, 2019 год С нами с 14.03.2019

Ин-Тайм

Vasja: Враховуючи кількість негативних відгуків з якості ваших послуг: а саме 77% https://www.otzyvua.net/in-taym. ваша компанія мала б бути позбавлена ліцензії. Через не поставлену вчасно посилку ви зірвали мою поїздку, а також я поніс фінансові втрати. Така компанія не має право на існування тому, що своєю діяльністью ви завдаєте тільки шкоду людям....   16.03.2019

Ин-Тайм

Vasja: Через невчасно доставлену посилку, яку ще не отримав і досі відправлену 13 березня, я поніс втрати та вимушений тепер перекласти поїздку. Скористався вперше і в останнє. Єдине, що залишилось, це попередити всіх знайомих про безвідповідальність даного курєра.   16.03.2019

Ин-Тайм

Vasja: Ніколи не користуйтеся цим курєром, якщо не хочете мати зіпсований настрій, втрачений час, зрив роботи через неотриману вчасно посилку яку я і досі неотримав.
Відправили з Луцька 13.03 мала бути в Ужгороді 14.03, наразі вона зараз лишень у Києві і коли прийде ще невідомо.
Це було моє перше і останнє...
15.03.2019

Ин-Тайм

Vasja: Скористався перший раз послугами і останній, посилка не прийшла вчасно, через, що вимушений був перекласти назначену справу та поніс втрати.   14.03.2019