Команда Go to Germany

Украина, Львів
Официальный представитель:
Компания Go to Germany
Отзывов: 7 Комментариев: 77 Репутация: 0 На сайте был: 26 февраля, 2020 год С нами с 21.10.2018

Компания Go to Germany

Команда Go to Germany: Залишаємо Вам відгуки задоволених клієнтів. Більше Ви можете знайти на нашій інстаграм-сторінці.
Також Ви побачите багато фотографій наших студентів, з якими Ви можете поспілкуватись особисто та задати всі питання, що Вас цікавлять.
Не чекайте, дійте!
Команда Go to...
09.01.2020

Компания Go to Germany

Команда Go to Germany: Заходьте на нашу intagram-сторінку, там є ще багато відгуків та фото наших клієнтів з Німеччини.   18.11.2019

Компания Go to Germany

Команда Go to Germany: Наші менеджери постійно цікавляться в студентів, чи все їм подобається, чи відповідають умови дійсності і т.п.
Ми дуже раді, коли наші клієнти задоволені і ділимось з Вами відгуками наших студентів :)

17.10.2019

Компания Go to Germany

Команда Go to Germany: Студент, який їхав від нашої компанії в себе на телеграм каналі виставив відео про роботу на зборі.
Він розказує, як знайшов нашу компанію, як проходила робота та показує кілька фотографій з Німеччини.
Нам дуже приємно, що наші студенти розказують про нас та рекомендують своїм друзям.
Відео...
03.10.2019

Василь:   07.07.2019

Компания Go to Germany

Василь: . Також переходьте на наш Youtube канал, тут буде багато цікавого контенту про роботу й відпочинок у Німеччині https://www.youtube.com/channel/UC05GBEUM-l6cTgh_ZVyj8Eg   24.05.2019

Компания Go to Germany

Василь: По-перше , контракт підписуєш про тридцяти годинний робочий тиждень, якщо ж немає відвідувачів, то ти відправляєшся додому, не рідко таке трапляється, робочий день в середньому в мене тривав 6:30-7 годин , і то при багаторазових проханнях,також буде можливість не тільки працювати на касі й на кухні, буде можливість регулярного збирання...   03.03.2019