Михайло

Украина
Отзывов: 37 Комментариев: 29 Репутация: 131 На сайте был: пятница, 14 июня С нами с 20.04.2018

АЛЛО

Михайло: Прийшло інтернет замовлення з неоформленим гарантійним талоном. Для того щоб його заповнити я маю написати - УВАГА!!!! -заяву щоб його заповнили, взяти документи і знову вирушити до щонайближчого відділення за 50 км.щоб відправити а потім коли його мені надішлють я знову маю вирушити до нової пошти, щоб їх забрати. Деб!ли,...   14.06.2019

АЛЛО

Михайло: Прийшло інтернет замовлення з неоформленим гарантійним талоном. Для того щоб його заповнити я маю написати - УВАГА!!!! -заяву щоб його заповнили, взяти документи і знову вирушити до щонайближчого відділення за 50 км. а потім коли його мені надішлють я знову маю вирушити до нової пошти, щоб їх забрати. Деб!ли, Мл@!!!!!!!!...   07.06.2019

АЛЛО

Михайло: Прийшло інтернет замовлення з неоформленим гарантійним талоном. Для того щоб його заповнити я маю написати - УВАГА!!!! -заяву, взяти гарантійний талон і знову вирушити до щонайближчого відділення за 50 км. а потім коли його мені надішлють я знову маю вирушити до нової пошти, щоб його забрати. Деб!ли, Мл@!!!!!!!!   03.06.2019

OLX

Михайло: ЛОХ сайт, берете бабки за розміщення оголошень то хотя би відпрацюйте відправку смс про повідомлення від потенційного покупця та повідомлення в ЛОХ додатку. А то не зрозуміла логіка як вони надхотять!!!!!!!!   27.05.2019
+380960302564 отзывы

+380960302564

Михайло: Обережно! Малко Снежана 0960302564
21.02.2019

OLX

Михайло: Зробила замовлення. Запропонувала розрахуватися на карту і терміново вислати замовлення. Повідомила що кошти перерахувала. Кошти не надійшли протягом дня. Пробив в неті за номером телефону вже є подібні попередження.На зв'язок не виходить! на олх не зареєстрована і зазначена як Таня - aniutamalko. Питання до модерів ЛОХа коли буде повна реєстрація...   21.02.2019

OLX

Михайло: півдня та вечір п'ятниці, не працював сайт. Ні грошової компенсації за платні оголошення, ні вибачень від ОЛХ. СЕРВІС!!!   03.02.2019

Михайло: Цікавить з якої рубрики ці оголошення??????   28.01.2019

OLX

Михайло: Гузовская ( Боровская)Инна вже в базі BLACK BOX та telefonnyjdovidnyk. А де подібна база ОЛХ, щоб продавець був захищений??????????
Житомирська область, Іршанськ
10.01.2019
+380731306105 отзывы

+380731306105

Михайло: Ім'я одержувача
Гузовская Инна
Замовила лампу для манікюру. Потім впала на мороз щодо отримання посилки - ми не в країні, завтра, післязавтра, нехай буде платне зберігання я потім колись заберу. Ще номер тел.0638822029
10.01.2019
ria.com доска бесплатных частных объявлений отзывы

ria.com доска бесплатных частных объявлений

Михайло: йде просто наповнення сайту! 2 місяці звернень, реакції 0!   03.01.2019

Михайло: та з@ібали свою капчою!!!   02.01.2019

Михайло:   25.12.2018
Фокстрот отзывы

Фокстрот

Михайло: Зробив в магазині ФАКстрот замовлення на телевізор TOSHIBA 32S1740EV + тюнер в подарунок (Цифровий тюнер ROMSAT T8000HD).
При підтвердженні замовлення оператори розпочали заливати мені у вуха інформацію про те що товар новий, про повернення товару протягом 14 днів, про те що товар перевіряється перед відправкою, хотіли ще впарити додаткові платні...
15.12.2018

Киевстар (Kyivstar)

Михайло: перевіряю рахунок, зникли кошти. як вияснилося я ніби вчора відправив смс на міжнародний номер. Прикол в тому що смс немає ні у відправлених, ні у чорновика. Оператор у відповідь - ви відправили. До чого скотилися КС. ПОЗОР!   12.12.2018
Dom.ria отзывы

Dom.ria

Михайло: йде просто наповнення сайту! 2 місяці звернень, реакції 0!   08.12.2018
Dom.ria отзывы

Dom.ria

Киевстар (Kyivstar)

Михайло: Знову обї.балово від КС! Акція 4г безлім до 14,01,2019. якщо пропадає покриття 4г (гамно) то по 3г у вас стягне гроші   06.12.2018
Lifecell отзывы

Lifecell

Михайло:   04.12.2018

OLX

Михайло: ОЛХ починає до нас прислухатися 0800205555! Не пройшло і року!   26.11.2018
Lifecell отзывы

Lifecell

Михайло:   31.08.2018

Михайло: ПОЦи з ЛОХа за 28,08 тисячі переглядів!!!!!!!!!!!!!   29.08.2018
Фокстрот отзывы

Фокстрот

11.08.2018

OLX

Михайло: скін від 25 червня 2018 , відсотки без змін а рейтинг росте!!!!!!!!!!! Що за х.ня???   10.07.2018

Михайло:   02.07.2018

Киевстар (Kyivstar)

Михайло: Вінницька область, Бершадський район, с.Чернятка (село - 2000 людей) покриття в хатах немає, на звичайному телефоні повідомлення "сервіс недоступний". Ні про яке 2G, 3G навіть мови немає. Зато тарифні плани по 75 грн, та проводять опитування чому не використовуєте мегабайти. Д.біли!!!!!   27.06.2018

OLX

Михайло: Не повірите вчора телефонував оператор ЛОХа (0673805259) поцікавитися чому не використовую Увага!! заблокований ними профіль! Видно прижало мудаків!! Ну я йому пояснив коротко і зрозуміло!! Д.біли!!!!   26.06.2018

Михайло:   25.06.2018