Юра

Украина
Отзывов: 8 Комментариев: 0 Репутация: 10 На сайте был: 14 декабря, 2016 год С нами с 04.10.2016

Life:) отзывы

Life:)

Юра: Розчарував мене оператор. Телефон погано ловить + ввели якійсь додаткові стягнення не передбачені за умов тарифного плану. А ще приходять смс тонами. Таке враження що лайф злив базу своїх клієнтів всім піцеріям, банкам, таксі і тд...   14.12.2016
Etalon-K отзывы

Etalon-K

Юра: Маю позитивний досвід співпраці з компанією. Працюю в будівництві не перший рік і як партнера дистриб'ютора плитки з Італії рекомендую саме Etalon-K. Хороший сервіс та приємний колектив. По більше б таких компаній на українському ринку.   14.12.2016
Интернет-магазин автошин и дисков "TimeShina" (ТаймШина) отзывы

Интернет-магазин автошин и дисков "TimeShina" (ТаймШина)

Юра: Мене обслужили без затримки та проблем + те що я замовив було в наявності. Купуватиму ще у них.   14.12.2016
Моторное масло Titan Fuchs отзывы

Моторное масло Titan Fuchs

Юра: Не так давно користуюся цим маслом, але поки що нарікань не має. До переваг віднесу - якість, норм густина, зручна упаковка. Рекомендую   06.12.2016
Prostir20 отзывы

Prostir20

Юра: Хочу поділитися позитивним досвідом покупки елітної плитки для свого будинку. Знайшов в інтернеті шоу-рум Prostir 20 і залишив їм заявку. Відреагували оперативно. Передзвонили і допомогли вибрати. Рекомендую!   06.12.2016
Закваска ТМ Яготинське отзывы

Закваска ТМ Яготинське

Юра: З молочних продуктів один з найкращих на ринку України. Купую часто і вживаємо усією родиною. Поки що не маю на що скаржитися. Рекомендую!   06.12.2016
27.ua отзывы

27.ua

Юра: Замовляв дрібну техніку, хотів подивитися наскільки сервіс норм і чи справді його назва відповідає дійсності, бо бачив банери рекламні і був розчарований трохи. З недоліків - не оперативний сервіс, сайт трохи тормозить, роздутий пафос мега крутості, яка на практиці не виправдовує надій. Треба працювати ще над концепцією.   06.12.2016
ПриватБанк отзывы

ПриватБанк

Юра: Користуюся послугами декількох банків. Приват не підводить, хоча й бувають деякі збої. Щоб вирішити деякі питання чи проконсультуватися у відділені потрібно вичикати стокілометрові черги. Але є безліч сервісів дуже корисних, тому думаю для масового користувача банків якраз в самий раз.   04.10.2016