Яна М.

Украина
Отзывов: 4 Комментариев: 0 Репутация: 2 На сайте был: 21 октября, 2020 год С нами с 12.10.2020

AXE отзывы

AXE

Яна М.: Особисто мене не вразив. Можливо зза вагітності/годування, але змцсила чоловіка і у перший і у другий раз (різні аромати), придбати інші засоби - і від іншого виробника   21.10.2020
Витамины Витаджен Эхинацея Иммуно отзывы

Витамины Витаджен Эхинацея Иммуно

Яна М.: Приймала, незважаючи на те, що була вагітна. Боялася грипу. Алергіі не було, не хворіла, цього сезону прийматиму також.   20.10.2020
Интерсоно Медикавер груп отзывы

Интерсоно Медикавер груп

Яна М.: Вікторія Віталієвна - фахівець. Особливо у складних випадках, вік, якщо є інші захворювання, невиношування було раніше... У мене - 43 роки, АМГ-0,2, діабет. Четвертий репродуктологи, перші отримаеі яйцеклітини, вагітність з першого переносу. До цього - 7 років лікування. Рекомендую   20.10.2020
Медицинский центр "Мати та дитина" отзывы

Медицинский центр "Мати та дитина"

Яна М.: Репродуктодин Вікторія Гудзяк - наш третій репродуктолог за 7 років. І спроба ЭКО з нею - 5, але перша успішна. Нас до ееі направили з третього за рахунком центру, у якому відмовилися "гратися" з нашими яйцеклітинами, рекомендували йти на донорські. Ми відмовлялися - і нас не хотіли брати у програму....   12.10.2020