Василь

Украина
Отзывов: 95 Комментариев: 236 Репутация: 275 На сайте был: 31 января, 2020 год С нами с 04.06.2019

Мист Экспресс

Василь: А як вам така тема (а то шось ніхто не звертає увагу) - митні платежі збирає приватна контора Росан, замість того, щоб ці платежі одразу сплачувались на держказначейскі рахунки.
...а потім бюджет 2020 приймається з дефіцитом...
09.01.2020
Райффайзен Банк Аваль отзывы

Райффайзен Банк Аваль

Василь: Ну от як таке можливо?
Літня людина має пенсійний рахунок, на який отримує пенсію. Закінчився строк дії картки. Що отримати нову картку, треба особисто їхати у віділення, і не аби-яке, а в те, де картку виписували.
Такої послуги, як доставка картки на дом немає. Бляха, це ж пенсійний банк! Де,...
03.01.2020
Киевстар (Kyivstar) отзывы

Киевстар (Kyivstar)

Василь: Родичка живе в селі, має кнопковий "бабушкафон", платить 55грн. Так от ці гaлiмi кiдopи прислали їй смс, що переводять номер на 100 грн і дають дoxєpa інтернета.
Вони там опуєлi, в тому київстарі? Куди, блдь, той інтернет зaпхать в селі на кнопкофоні? Курям в дупу?
31.12.2019
Киевстар (Kyivstar) отзывы

Киевстар (Kyivstar)

Василь: Мaю нoмеp за 60 гpн.
Зapaз пiдняли тapиф до 100 гpн. Тобтo нa 40 вiдсоткiв.
Галіма жлобська конторка
29.12.2019

Мист Экспресс

Василь: Від замовлення до отримання 10 днів. Нова пошта.
А Міст - це гівно галімоє.
Сдохніть вже, не заважайте людям.
28.12.2019

Мист Экспресс

Василь: Коли буде доставлено посилку UA3052408MN00150G?
З 12-го числа у Львові?
Юрко каже що її тормознув відправник, але це хєрня повна. Відправник сам шокований.
23.12.2019

Мист Экспресс

Василь: Моя посилка з 12 числа у Львові. Пройшло 10 днів... І жодних змін. Ні обіцяних смс, ні руху у трекінгу.
Бажаю вам скоріш закритись.
22.12.2019

Мист Экспресс

Василь: З 12-го посилка у Львові. І шо? Я мушу дзвонити на росан і слухати як там не беруть слухавку, чи ви самі пояснете шо за нах?
UA3052408MN00150G
писи: коли ви вже закриєтесь, бо задовбали, блд.
19.12.2019

Мист Экспресс

Василь: ортимав смс, що посилка десь затримується, і щоб я очікував смс коли вона прибуде в Україну. Так от в Україні (Львів - це ж Україна?) вона з 12-го числа. Сьогодні вже 17. Мабудь смс теж десь затримується.
Брехуни.
17.12.2019
Интернет провайдер Bilink отзывы

Интернет провайдер Bilink

Василь: Я тут залишив комент, так от ці клоуни видалили його, щоб штучно підняти рейтинг. Всі коментарі, що хвалять цю контору - штучні, бо люди навіть не реєструються. Скоріш за все самі співробітники їх і пишуть. Корочше фу-фу-фу!   12.12.2019

Мист Экспресс

Василь: Спочатку ці падли брешуть, а потім, коли притиснеш до стінки доказами, починають ігнорувати.
Ще раз:
Все одно буду писати: представники Місту - брехуни!
05.12.2019

Мист Экспресс

Василь: Все одно буду писати: представники Місту - брехуни!
Моя посилка має трек, який зареєстровано в базі Місту, я отримав СМС від Місту про те, що послка "затримується в транзиті"... Але всі баклажани типу Маркіяни, Юрка, Олі та Міші кажуть - нічого не знаємо, зв'язуйтесь з відправником.
БРЕХУНИ!!!
05.12.2019

Мист Экспресс

Василь: Постійна брехня консультантів. Ця гівноконтора не в змозі нормально працювати. Вже місяць не оновлюєть інформація в трекінгу про посилку, за доставку якої я заплатив майже 40 баксів. Де посилка вони не знають, але пиздять, що відправник не відправив. Ага, а СМС меня на телефон про затримку хто відправив, китаєць?!   05.12.2019

Мист Экспресс

Василь: ак, Оля, Юра та Маркіян злилися. Точніше відпизділися. Хто наступній? Святослав?
Запитую вчетверте: посилка UA2925740HJ00150G В трекінгу пише що навіть не рухалася, майже місяць. Представники Міст-Експресу пиздять, що "у нас в базі не зареєстровано". Або "ми тіко по Україні відслідковуємо". Але разом з тим, мені приходять СМС про те,...
04.12.2019

Мист Экспресс

Василь: Так, Оля та Маркіян злилися. Точніше відпизділися. Хто наступній? Юра чи Святослав?
Запитую втретє: посилка UA2925740HJ00150G В трекінгу пише що навіть не рухалася, майже місяць. Представники Міст-Експресу пиздять, що "у нас в базі не зареєстровано". Але разом з тим, мені приходять СМС про те, що "вибачте, посилка десь в...
03.12.2019

Мист Экспресс

Василь: Задовбали ці брехуни. Пишуть що трек-номер у них не зареєстровано, але самі ж присилають смс та трекають на сайті   02.12.2019

Мист Экспресс

Василь: А чому міняються умови доставки?
Я сплатив майже 40 баксів за доставку на мою адресу, але ці хитрови#бані уроди пишуть "доставка до відділення чи поштомату". Бляха, там 15 кіло посилка, яке нахєр відділення?!
01.12.2019

Василь: UA2925740HJ00150G
Де воно катається? Ні статуса зрозумілого, ні відповіді від підтримки. Тіко смс шо "вибачте, воно десь у транзиті і ми хз коли воно буде"
01.12.2019
Triolan отзывы

Triolan

Василь: Подключился 3 месяца назад. Слупили с меня денег за каждый метр кабеля, который тянули по чердаку и через шахты до моей квартиры (а там вышло метров 70). В квартире у меня свой кабель был. Нигде такого жлобства не видел...
А вчера получил смс, о том, что мой тариф меняется -...
30.11.2019

Василь: Іпучий Міст-Експрес!
Замовив місяць назад дещо у китайців, ціна $400 Китайці сказали, що доставимо своєю кур'єрською службою до дверей і самі сплатимо мито.
Сьогодні отримав смс від Міст-Чіна - "вибачте, ваше замовлення затримується десь у транзиті, коли буде в Україні - ми хз, але пришлемо смс".
Чатілка Місту каже,...
27.11.2019

Мист Экспресс

Василь: Ви штопані контрацептиви!
Прислали адресу нової точки відачі, хоча я кілька разів вказував куди де мені зручніше. Я той кіоск шукав 20 хвилин. Там навколо метра тих кіосків 200 штук.
Бляха, стояти в ломбарді серед обісцаних маргіналів і п'яного перегару, дивитись як напівп'яне чмо риється в мішку, шукаючи мою посилку,...
25.09.2019

Мист Экспресс

Василь: От скажіть мені, з якого хєра знову поміняли адресу, куди треба йти за моєю посилкою? Я ж вам уже написав в особистому кабінеті, вже сказав кілька разів по телефону... Кому треба набити їбальніка, щоб це неподобство закінчилося?   24.09.2019

Василь: ro405112565ee
Вже 4 дні в статусі "відправка з підрозділу відправника"! Невже зі Львова 4 дні їхать? Чи ви ще навіть не відправили й тупо тримаєте у себе?
Так я вас просив - не чіпайте моїх посилок. Я вас, виродків, НЕ ХОЧУ. Закрийтеся, не дратуйте людей.
19.08.2019

Мист Экспресс

Василь: SF6042006411443 - за 8 днів посилка була відправла та врцчена мені. 8, бляха, днів!!! Нова пошта! Я вас обожнюю!
А в міст-екпресс надсилаю промені нескінченного рідкого проносу!
17.08.2019

Мист Экспресс

Василь: Нажаль, не всі китайці дослухаються прохання не слати через цю гівноконтору. За це отримають о 1 зірці.
Почекаємо, дізнаємось, скіки часу займе доставка цього разу...
Пишу китайцям зазвичай так:
Hi, i've just payed order.
Please do not deliver Aliexpress Standart Shiping parcels with Ukranian post service "Meest-Express" and "Rosan"!...
16.08.2019
Интернет провайдер Bilink отзывы

Интернет провайдер Bilink

Василь: Придумали брати гроші за фіксацію ip-адреси.
Тобто, не за "білу" ip-адресу, не за додаткову ip-адресу а за те, щоб вона не мінялася. Але ж всім клієнтам і так роздається "біла" адреса. Так от з якої-такої технічної причини вона повинна мінятися? Жоден інший провайдер такою хєрнею не страждає. Позвоныть в Ланет...
27.07.2019

Василь: Ось номер: UC028280835EE
Чи не до ваших брудних лап воно потравпило? Бо шось дуже схоже - 2 тижні в Украхні, але не в мене.
15.07.2019

Мист Экспресс

Василь: Ось тут свіжак від пана Кісіля. Треба допомогти хлопцю піти на відпочинок: https://www.youtube.com/watch?time_continue=75&v=tcVfWYue2is
Приєднуйтесь, коментуйте, кажіть правду про те, як все працює.
11.07.2019

Мист Экспресс

Василь: Где, бл**ь, моя посылка, которую вы, козлы, уже почти полтора месяца катаете по Украине??!! Миша, ты обещал доставить как-можно скорее и сто раз извинялся. ГДЕ бл**ь?! Сколько можно пиздеть, извиняться и снова пиздеть?
Начните наконец работать! И никогда, слышите, НИКОГДА не трогайте руками мои посылки. Я вам запрещаю. Я вас...
10.07.2019

Мист Экспресс

Василь: А крім того ще труть правдиві коментірі на цьому сайті, штучно завищуючи рейтинг. Але, скіко гівно не поливай парфумом, воно варенькою не стане   05.07.2019