Василь

Украина
Отзывов: 72 Комментариев: 146 Репутация: 222 На сайте был: четверг, 5 сентября С нами с 04.06.2019

Василь: ro405112565ee
Вже 4 дні в статусі "відправка з підрозділу відправника"! Невже зі Львова 4 дні їхать? Чи ви ще навіть не відправили й тупо тримаєте у себе?
Так я вас просив - не чіпайте моїх посилок. Я вас, виродків, НЕ ХОЧУ. Закрийтеся, не дратуйте людей.
19.08.2019

Мист Экспресс

Василь: SF6042006411443 - за 8 днів посилка була відправла та врцчена мені. 8, бляха, днів!!! Нова пошта! Я вас обожнюю!
А в міст-екпресс надсилаю промені нескінченного рідкого проносу!
17.08.2019

Мист Экспресс

Василь: Нажаль, не всі китайці дослухаються прохання не слати через цю гівноконтору. За це отримають о 1 зірці.
Почекаємо, дізнаємось, скіки часу займе доставка цього разу...
Пишу китайцям зазвичай так:
Hi, i've just payed order.
Please do not deliver Aliexpress Standart Shiping parcels with Ukranian post service "Meest-Express" and "Rosan"!...
16.08.2019
Интернет провайдер Bilink отзывы

Интернет провайдер Bilink

Василь: Придумали брати гроші за фіксацію ip-адреси.
Тобто, не за "білу" ip-адресу, не за додаткову ip-адресу а за те, щоб вона не мінялася. Але ж всім клієнтам і так роздається "біла" адреса. Так от з якої-такої технічної причини вона повинна мінятися? Жоден інший провайдер такою хєрнею не страждає. Позвоныть в Ланет...
27.07.2019

Василь: Ось номер: UC028280835EE
Чи не до ваших брудних лап воно потравпило? Бо шось дуже схоже - 2 тижні в Украхні, але не в мене.
15.07.2019

Мист Экспресс

Василь: Ось тут свіжак від пана Кісіля. Треба допомогти хлопцю піти на відпочинок: https://www.youtube.com/watch?time_continue=75&v=tcVfWYue2is
Приєднуйтесь, коментуйте, кажіть правду про те, як все працює.
11.07.2019

Мист Экспресс

Василь: Где, бл**ь, моя посылка, которую вы, козлы, уже почти полтора месяца катаете по Украине??!! Миша, ты обещал доставить как-можно скорее и сто раз извинялся. ГДЕ бл**ь?! Сколько можно пиздеть, извиняться и снова пиздеть?
Начните наконец работать! И никогда, слышите, НИКОГДА не трогайте руками мои посылки. Я вам запрещаю. Я вас...
10.07.2019

Мист Экспресс

Василь: А крім того ще труть правдиві коментірі на цьому сайті, штучно завищуючи рейтинг. Але, скіко гівно не поливай парфумом, воно варенькою не стане   05.07.2019

Мист Экспресс

Василь: замовлення 460698088888 (SF-Express) від 19-06-2019.
Передано продавцем в доставку 21-06-2019,
Приїхало у відділення Нової пошти 27-06-2019,
29-го забрав, у відділенні в 100 метрах від мого будинку.
6 днів на логістику. ШІСТЬ днів. ШІСТЬ, су*а, днів!!! Це разом із розмитненям!
А ці під#ри із Міст-Експреса вже 30...
29.06.2019

Мист Экспресс

Василь: Друзья, единственный выход перестать быть заложниками недобросовестной компании Мист Экспресс и терпеть такое отношение к клиентам - постоянно писать жалобы на Али Экспресс, чтобы они выбирали другую компанию для сотрудничества с Ali Express Standart Shipping. Если вы не будете этого делать, то такое бестыжее и абсолютно скотское отношение к клиентам...   25.06.2019

Мист Экспресс

Василь: Вже кілька днів запитую, але Таня-Оля демонстративно ігнорують мої запити. Така вибірковысть підтверджує всю гнилість цієї компанії.
Ще раз: чому вже протягом 22-х днів я не можу отримати мою посилку RO397526872EE? Ви її там загубили чи пошкодили?
Лапша, щодо "автоматичного розподілення комп'ютером" та "з технічних причин" - не канає....
25.06.2019

Мист Экспресс

Василь: Ось фото, як ці ушльопки зіпсували товар. Було розірвано пакет, потім зверху наклеїли стікер із адресою. Було пошкоджено упаковку, потім це замасковано чистим стікером. Сам товар пошкоджено механічним шляхом - наче по асфальту возюкали.
Короче, накатав іх претензію. Чекаємо відповіді.

25.06.2019

Василь: Трек RO397526872EE
01-06-2019 прислали в єбєня
03-06-2019 подзвонив на гарячу лінію та попорсив переслати у наш район, як це робилося раніше.
Сьогодні вже 24-06-2019. І ніхуя.
Шоб ви там поіздихали в вашому клятому Міст-Експресі. Віддайте, су*и, мою посилку!
21 ДЕНЬ ПО КИЄВУ!!! ДЕ МОЯ ПОСИЛКА?!
24.06.2019

Мист Экспресс

Василь: Отримав сьогодні посилку із Ali на НП.
Хто хоче подивитись - ось трек: 959799762428 SF EXPRESS
Увага!!! 9 днів від моменту передачі перевізнику до отримання.
9, бляхя, днів!
Я ця галіма контора із назвою Meest Express 18 днів по Київу возить. Вдвічі довше. ВДВІЧІ!!!
Трек-номер:

21.06.2019

Мист Экспресс

Василь: Відправлення із Китаю їхали 14 днів. Так само через Омніву (естонія). І все приїхало.
Так скажіть, якого біса богодельня Міст-Експресс так лажає?

Мист Экспресс

Василь: Більшість відправників із китаю із розумінням ставляться до прохання не слати пересилання через Міст-Експрес.
Продовжую публікувати:

Мист Экспресс

Василь: Чи то сайт поламався, что то трекінг, чи совість чи мозок. Але так далі неможна! Зробіть ласку, здрисніть ніфіг
!

Василь: Ось: http://www.rosan.com.ua/index.php?aboutus&lang=ukr
Остання новина півтора роки назад.
Здається, вони збили не тільки на Міст :)
Але, назва Росан до цих пір на папірцях друкується - економлять

Мист Экспресс

Василь: Ось так виходить. Борітеся - поборете.
Вставляйте в усі повідомлення всіх своїх замовлень:
Hi, i just payed the order.
Please do not deliver Aliexpress Standart Shiping parcels with Ukranian post service "Meest-Express!"

Мист Экспресс

Василь: 14 днів по Києву!
14, су*а, днів!
14, Карл!
ЧОТИРНАДЦЯТЬ!
Із одного відділення в інше. І от в чому прикол, в тому відділенні було не 2 посилки а 3. су*а! ТРИ!!!!! Де ви, блять, загубили ще одну?
Ви там зовсім малохольні?! ЯК можна із 3-х пересилань...

Мист Экспресс

Василь: Відтепер, кожен ордер буде супроводжуватись такими листами:
Hi, i just payed the order.
They steal parcels, does not deliver in time, not deliver at all, deliver at wrong addresses and has many-many other troubles and fuckups....

01-06-2019 прислали в єбєня
Сьогодні вже 18-06-2019. І ніхуя.
ІТ-Експерт Сервіс (41661123) отзывы

ІТ-Експерт Сервіс (41661123)

Василь: Задовбали ці ушльопки. Клеють рекламу свою де завгодно. Особливо дратує, коли обклеюють стіни під'їзду, наче, їм дошки оголошень мало!
Але я знайшов метод.
Я дзвоню по оголошенню та запрошую майстра кудись в єбєні - майже за межу міста. Коли приїджає, то прошу назавтра прибрати рекламу зі стін мого мікрорайона....
Интернет провайдер Bilink отзывы

Интернет провайдер Bilink

Василь: Не можна конкурувати ціною - можна конкурувати лише моделлю ведення бізнесу (с).
Користуюсь послугами компанії давно. Перейшов від іншого оператора Київстар, бо Bilink був дешевше і мав IPTV в пакеті.
Але потім у них, майбуть, з'явився новий недоучка-маркетолог. тому що вони почали чудикивати.
Наприклад, в пакет входило IPTV (я ним...
Eurolamp Светодиодные лампочки отзывы

Eurolamp Светодиодные лампочки

Василь: Мав необережність купити с півсотні ламп R39. Дуже незадоволений, бо тепер їздю міняти перегорівші раз на тиждень.
Добре що купував в одному магазині в епіцентрі.Там міняють без проблем і мовчки, бо вже навчені. Консультанти кажуть, що міняють ті лампи ящиками.
Всі лампи було зроблено у 2018 році. За моєю власною...

01-06-2019 прислали в єбєня
Сьогодні вже 17-06-2019. І ніхуя.
EVA магазин отзывы

EVA магазин

Василь: В магазині на Львівській площи, що у Києві, касири кажуть "добрий дєнь" замість "доброго дня". Ганьба!   16.06.2019
АШАН отзывы

АШАН

Василь: Дуже шкода, що іноземний магазин дозволяє собі торгувати товаром, який було вироблено в країні-агресорі.
Запам'ятайте, зубна паста Splat - москальська, Домєстос виробляється на заводі в росії, Чистая лінія - москальський бренд, Аквафреш виробляється в росії... Коротше, дуже багато того, чому не місце на поличках українських магазинів.
16.06.2019

01-06-2019 прислали в єбєня
Сьогодні вже 16-06-2019. І ніхуя.
16.06.2019

Мист Экспресс

Василь: Тіки шо було 13913 коментарів. Тисну F5 і бачу 13904. Потерли, сволото. Соромно ім. Це замість того, щоб офіційно визнати проблеми та вибачитись перед людьми, та розказати як і коли все віправиться. Сцикуни!

14.06.2019