комфортне проживання. - Отзывы о URBAN RECRUITMENT

URBAN RECRUITMENT
Отзыв написан вторник, 12 октября 11 просмотров
Живу в хостел вже майже рік.Так,не буду скривати спочатку було мені важко пристосуватись, але потім побачила, що не все так погано.Звичайно, якщо за собою не прибирати і дотримуватись девізу:"не моє-не шкода ",то п'ятизірковий готель можна перетворити на сарай. Тому на 90%все залежить від самих мешканців. Мартін справедливий керівник і правильно робить, що не попускає пияків, дебоширів і грязнуль.Але завжди перше йде попередження, а потім міри.Якщо ти відповідальний і чистоплотний, то і проблем немає, але нажаль не всі так думають, а кожного водити за ручку і витирати носик не хватить ніякого терпіння. Це не окрема квартира, а хостел,де живуть багато людей. Я не перший раз в Польщі і маю з чим порівняти і умови проживання теж.Все залежить в першу чергу від самого себе.

Работа за границей: отзывы

Отзывы клиентов о работе компаний, которые предоставляют работу за границей, работу в Польше, сезонную работу в Европе, отзывы о работодателях и работе за границей в целом.

Кадровое агентство Grand Work

Работа за границей
4.5
vidgyk pro grand work service zhuwy v Polshi I pershuj raz poihala 4erez grand work, vonu dopomoglu meni z sima paperamy i pereveztu dutuny. okreme diakuy Denisy za dopomogu.

Евроцентр Украина

Работа за границей, Умань, ул. Европейская (быв. Ленина), 10а
4.1
Огромное спасибо! Хочу поблагодарить от всей души и Черкасское агенство и конкретно Инну. ...
Работа за границей
Union Job