URBAN RECRUITMENT отзывы

URBAN RECRUITMENT

Кинули на гроші не рекомендую

Отзыв написан 8 мин 1 сек назад
Кинули на гроші надіявся до останнього надіявся до останнього що буде все добре нікому не рекомендую подати в подібну ситуацію Кинули на гроші надіявся до останнього надіявся до останнього що буде все добре нікому не рекомендую подати в подібну ситуацію

Хочу написати отзив про цю агенцію

Отзыв написан понедельник, 2 декабря
Ні добре ні погано. Обїхдили вже пів польщі, та вирішили що краще працевлаштовуватись самим, без помощі агенцій. Порахуйте самі що вони забирають у чеснх людей: це половина вашої ставки за годину, це ваші премії та за помешкання кажуть платити ще й . А помешкання в польщі знімати стоє 100 зл за кімнату а вони берут 200 і більше
Не...  Читать отзыв
Не ведіться на розмови ректутирів бо вони розкажуть так як їх вчать там.
Достоинства:
  1. заберають пів зарплати
  2. заберать премії
  3. кажуть плотити за житло

Искренне удивлена сервисом

Отзыв написан пятница, 29 ноября
Удивилась, как хорошо работают рекрутеры, все разжевали понятным языком, оперативно и лаконично. Хорошие вакансии, и на удивление не супер сложно работать без знания польского. Удивилась, как хорошо работают рекрутеры, все разжевали понятным языком, оперативно и лаконично. Хорошие вакансии, и на удивление не супер сложно работать без знания польского.

Отзыв на агенцию трудоустройства

Отзыв написан вторник, 26 ноября
Делали через них визу так как хотели поработать пол года. В конечном результате поехали, но не к ним. Потом на другой работе нас кинули и мы решили вернутся к этой агенции. Сначала не хотели брать так как мы убежали, но потом мы их просили и нас взяли. Считаю что агенция хорошая. Спасибо! Работаем в Блоне Делали через них визу так как хотели поработать пол года. В конечном результате поехали, но не к ним. Потом на другой работе нас кинули и мы решили вернутся к этой агенции. Сначала не хотели брать так как мы убежали, но потом мы их просили и нас взяли. Считаю что агенция хорошая. Спасибо! Работаем в Блоне
Достоинства:
  1. взяли нас даже после того как мы убежали
  2. не кинули
  3. вернули

Агенція яка вселяє віру в людей

Отзыв написан среда, 20 ноября
Я дуже хочу поділитися зі всіма історією про те, як мені допомогли тут. Я мала скрутну ситуацію і шукала роботу бо залищилась в Сопоті без роботи і майже без грошей. Рекрутер знайшли мені транспорт та допоомгли дістатись! я дуже рада що працюю тут у вас на контролі якості пластику і буду радити. Моя сестра вже приїхала і ще потім приїде...  Читать отзыв Я дуже хочу поділитися зі всіма історією про те, як мені допомогли тут. Я мала скрутну ситуацію і шукала роботу бо залищилась в Сопоті без роботи і майже без грошей. Рекрутер знайшли мені транспорт та допоомгли дістатись! я дуже рада що працюю тут у вас на контролі якості пластику і буду радити. Моя сестра вже приїхала і ще потім приїде її дочка з чоловіком. Дякую буду радити

Робота в Польщі

Отзыв написан среда, 20 ноября
Хороша агенція, не кинули з роботою, все легально, виплатили гроші, процедура оформлення документів не зайняла багато часу, рекомендую Урбан Хороша агенція, не кинули з роботою, все легально, виплатили гроші, процедура оформлення документів не зайняла багато часу, рекомендую Урбан

Попросили написать отзыв - что ж, пишу!

Отзыв написан среда, 20 ноября
Что сказать, приехали на одну вакансию, попали на другую. Нечего добавить.. Буду ли советовать? не знаю. УВИДИМ!
Координатор их это отдельная история. Никогда не берет и ничего не знает. ВСё!
Координатор их это отдельная история. Никогда не берет и ничего не знает. ВСё!
Достоинства:
  1. хотя бы работу дали
Недостатки:
  1. непонятно ничего. никто ничего не знает никогда и никто ничего не слишит

Все чесно. Офіційне працевлаштування.

Отзыв написан вторник, 19 ноября
Агенція надійна, не вперше користуюсь її послугами.Повний супровід до місця роботи, швидке оформлення документів і широкий вибір вакансій.
Якщо шукаєте роботу, однозначно рекомендую 10/10.
Якщо шукаєте роботу, однозначно рекомендую 10/10.
Достоинства:
  1. +Все офіційно
  2. +Вчасні виплати
  3. +Швидке оформлення документів
  4. +Відповідальність
Недостатки:
  1. -немає

Якщо агенція працевлаштування, то тільки ця!

Отзыв написан вторник, 19 ноября
Це люди, які допомогли мені в скрутній ситуації коли я не мала ні грошей ні роботи. Дівчинка рекрутер допомогла знайти дешевий блакар до міста роботи. Я щиро раджу цю агенцію і як тільки мене попросили лишити відгук я зразу не задумаючись залишаю!!!
Дякую урбан рекрутен за те що ви помагаєте. таким людям
Дякую урбан рекрутен за те що ви помагаєте. таким людям
Достоинства:
  1. допомогають
  2. виплата вчасно
  3. дають аванси
  4. і тд
Недостатки:
  1. житло на офісі могло б бути краще

Я хочу написати відгук про цю фірму

Отзыв написан понедельник, 18 ноября
Ця фірма дуже хороша не обманює людей. Там дуже хороші люди.Я дуже вдячна пану Вечеславу він як обіцяв так і все зробив Помагають з роботою і з візою.Я їм дуже вдячна. Ця фірма дуже хороша не обманює людей. Там дуже хороші люди.Я дуже вдячна пану Вечеславу він як обіцяв так і все зробив Помагають з роботою і з візою.Я їм дуже вдячна.
Достоинства:
  1. Відповідальні.
Недостатки:
  1. Немає

Агенція Працевлаштування

Все чудово! Дякую.
Поки ще не встигли все провірити, але перше враження хороше.
Побачимо що там і як, і можливо навіть будемо радити знайомим цю агенцію
Все чудово! Дякую.
Поки ще не встигли все провірити, але перше враження хороше.
Побачимо що там і як, і можливо навіть будемо радити знайомим цю агенцію

НОРМАЛЬНЫЕ РЕБЯТА

Отзыв написан понедельник, 18 ноября
Работаем тут уже третий год нам все нравится . Правда ехали на одну вакансию а в итоге выбрали другую. Но нам предоставили широкий спектр выбора и без работы в трудную минуту не оставили. Консультанты не уровне и всегда очень вежлевые Работаем тут уже третий год нам все нравится . Правда ехали на одну вакансию а в итоге выбрали другую. Но нам предоставили широкий спектр выбора и без работы в трудную минуту не оставили. Консультанты не уровне и всегда очень вежлевые
Достоинства:
  1. + Все легально
  2. + Дают авансы
  3. + Действительно всё так как говорят в описании
  4. + Забирают с вокзала
Недостатки:
  1. - жилье могло бы быть лучше но в целом неплохо

Зробили візу. Все чесно

Отзыв написан понедельник, 18 ноября
Написала до цієї агенції з проханням зроити візу. Зробили все чесно та швидко. Я так здивувалася, що вирішила приїхати до них працювати. Дуже дякую агенції Урбан за надані послуги Написала до цієї агенції з проханням зроити візу. Зробили все чесно та швидко. Я так здивувалася, що вирішила приїхати до них працювати. Дуже дякую агенції Урбан за надані послуги
Достоинства:
  1. Швидкий сервіс
  2. Ввічливі консультанти
  3. Турбота та чесність
Недостатки:
  1. Хотілося б аби було помешкання для сімейних пар та довіз з України.

Легальное трудоустройство

Отзыв написан понедельник, 18 ноября
Спасибо большое агенцыи Urban Rekruitment за то что очень помогли мне с поиском работы. Работаю у них 1,5 года помогли с картой побыту. Помогли устроить моих друзей, благадарна им по сегодняшней день. Рекомендую ) Спасибо большое агенцыи Urban Rekruitment за то что очень помогли мне с поиском работы. Работаю у них 1,5 года помогли с картой побыту. Помогли устроить моих друзей, благадарна им по сегодняшней день. Рекомендую )

Всё честно! Буду советовать всем, кому нужна работа за границей.

Отзыв написан понедельник, 18 ноября
Долго искали агенцию и как то попали на эту Urban Recruitment. Нам ее посоветовала подруга. Очень рады с мужем, что так случилось. Невероятное везение, так как мы уже поняли. Потому что нам ни разу не обманули и все время только помогали. Нету ничего лучше чем забота девочки и мальчики запомните!
ВОБщем! 5 звезд!
ВОБщем! 5 звезд!