Ура! Переезд отзывы

Ура! Переезд

Відмінна якість

Бойко Володимир Отзыв написан 1 мин 44 сек назад
Скористався послугами компанії. Приїхали вчасно, довезли оперетивно і швидко розватажили та доставили на місце. Скористався послугами компанії. Приїхали вчасно, довезли оперетивно і швидко розватажили та доставили на місце.

Перевозили меблі та холодильник

Люда Серякова (Украина) Отзыв написан 9 октября, 2017 год
Хороша компанія для перевезення. Користувалася один раз і залишилася дуже задоволена Можу сміло рекомендувати вас друзям та знайомим. Ціни дуже доступні, можна замовити і вантажників і машину для перевезння. Сміло рекомендую вас Хороша компанія для перевезення. Користувалася один раз і залишилася дуже задоволена Можу сміло рекомендувати вас друзям та знайомим. Ціни дуже доступні, можна замовити і вантажників і машину для перевезння. Сміло рекомендую вас
Достоинства:
  1. Приїхали вчасно, ввічливі вантажники, чиста машина, доступна ціна
Недостатки:
  1. не побачила
3 согласны

Доставка будівельних матеріалів

Гость (Украина) Отзыв написан 18 июля, 2016 год
Хочу подякувати компанії "Ура! Переїзд" за доставку будівельних матеріалів на 8 поверх у будинку з нефункціонуючим ліфтом! Дякую вантажникам за швидко і якісно виконану роботу! Обов'язково користуватимусь Вашими послугами у майбутньому та буду рекомендувати Вас друзям! Хочу подякувати компанії "Ура! Переїзд" за доставку будівельних матеріалів на 8 поверх у будинку з нефункціонуючим ліфтом! Дякую вантажникам за швидко і якісно виконану роботу! Обов'язково користуватимусь Вашими послугами у майбутньому та буду рекомендувати Вас друзям!
4 согласны

дякую!!!

Гость (Украина) Отзыв написан 17 мая, 2016 год
хочу подякувати вантажникам, водію, менеджерам компанії "Ура Переїзд" за якісно надані послуги, дійсно на УРА :) Так тримати, обов'язково рекомендуватиму ВАС друзям, а коли виникне і у мене потреба, то звертатимусь до ВАС однозначно :) хочу подякувати вантажникам, водію, менеджерам компанії "Ура Переїзд" за якісно надані послуги, дійсно на УРА :) Так тримати, обов'язково рекомендуватиму ВАС друзям, а коли виникне і у мене потреба, то звертатимусь до ВАС однозначно :)
2 согласны

Дякую Вам за гарний переїзд (Львів Центр-Зелена)

Гость (Украина, Львів) Отзыв написан 17 мая, 2016 год
Переїзд пройшов на диво вдало.
Дуже швидко і зручно!
Дякую, що ви є
Переїзд пройшов на диво вдало.
Дуже швидко і зручно!
Дякую, що ви є

Переїзд

Гость (Украина, Суми) Отзыв написан 22 апреля, 2016 год
Начало переписки в чате
12:25
Дуже дякую Вам за гарний, зручний та швидкий переїзд. Особлива подяка двом вантажникам Славікам, які якісно виконують свою роботу!!! При нагоді завжди будемо до Вас звертатися та радити іншим)))
Начало переписки в чате
12:25
Мария Отзыв написан 24 июня, 2015 год
После длительных поисков грузчиков для переезда, наткнулась на компанию "Ура! Переезд" и осталась довольна. Не было ни испорченных вещей, ни "перекуров", ни "растягивание времени". Все собрали, погрузили, перевезли и, даже, разобрали очень быстро. Так что, если собрались переезжать - рекомендую! После длительных поисков грузчиков для переезда, наткнулась на компанию "Ура! Переезд" и осталась довольна. Не было ни испорченных вещей, ни "перекуров", ни "растягивание времени". Все собрали, погрузили, перевезли и, даже, разобрали очень быстро. Так что, если собрались переезжать - рекомендую!
3 согласны

Ура! Переезд

Мувинговая компания Ура! Переезд - это команда опытных специалистов, которые оказывают помощь в перездах. Обратившись в компанию вы сможете заказать услуги профессионалов для переезда квартиры, офиса, склада, магазина. Кроме этого,...

Транспортные услуги

Укрзализныця (Укрзалізниця)