Ура! Переезд отзывы

Ура! Переезд

Пошкодили ліфт

Отзыв написан 5 июня, 2019 год
Хочу попередити всіх про одне: компанія не несе жодної матеріальної відповідальності за пошкодження майна. Мій випадок: замовив вантажників, як я думав, що це професіонали своєї справи. Але, як виявилось, набрали хлопців "по оголошенню", зовсім не професійний підхід роботи: жодних пристосувань, крім одного ременя (навіть рукавиць не мали, через що один поранив руку і позамазував кровю мені вантаж). У моєму будинку...  Читать отзыв Хочу попередити всіх про одне: компанія не несе жодної матеріальної відповідальності за пошкодження майна. Мій випадок: замовив вантажників, як я думав, що це професіонали своєї справи. Але, як виявилось, набрали хлопців "по оголошенню", зовсім не професійний підхід роботи: жодних пристосувань, крім одного ременя (навіть рукавиць не мали, через що один поранив руку і позамазував кровю мені вантаж). У моєму будинку пошкодили новенький ліфт OTIS в декількох місцях (хоча я про це їм наголошував, щоб зважали)!!! Це мій будинок і мені також не хочеться мати подряпаний ліфт! Як компенсацію компанія запропонувала мені 200 грн, а як можна відновити ліфт за таку суму? Я зрозумів, що якщо пошкодять мою річ або річ третіх осіб - на компенсацію не сподівайтесь!!! Компанія безвідповідальна!!!
Достоинства:
  1. нема
Недостатки:
  1. не відповідає за пошкодження майна

Відмінна якість

Отзыв написан 23 мая, 2019 год
Скористався послугами компанії. Приїхали вчасно, довезли оперетивно і швидко розватажили та доставили на місце. Скористався послугами компанії. Приїхали вчасно, довезли оперетивно і швидко розватажили та доставили на місце.

Перевозили меблі та холодильник

(Украина) Отзыв написан 9 октября, 2017 год
Хороша компанія для перевезення. Користувалася один раз і залишилася дуже задоволена Можу сміло рекомендувати вас друзям та знайомим. Ціни дуже доступні, можна замовити і вантажників і машину для перевезння. Сміло рекомендую вас Хороша компанія для перевезення. Користувалася один раз і залишилася дуже задоволена Можу сміло рекомендувати вас друзям та знайомим. Ціни дуже доступні, можна замовити і вантажників і машину для перевезння. Сміло рекомендую вас
Достоинства:
  1. Приїхали вчасно, ввічливі вантажники, чиста машина, доступна ціна
Недостатки:
  1. не побачила
3 согласны

Доставка будівельних матеріалів

(Украина) Отзыв написан 18 июля, 2016 год
Хочу подякувати компанії "Ура! Переїзд" за доставку будівельних матеріалів на 8 поверх у будинку з нефункціонуючим ліфтом! Дякую вантажникам за швидко і якісно виконану роботу! Обов'язково користуватимусь Вашими послугами у майбутньому та буду рекомендувати Вас друзям! Хочу подякувати компанії "Ура! Переїзд" за доставку будівельних матеріалів на 8 поверх у будинку з нефункціонуючим ліфтом! Дякую вантажникам за швидко і якісно виконану роботу! Обов'язково користуватимусь Вашими послугами у майбутньому та буду рекомендувати Вас друзям!
4 согласны

дякую!!!

(Украина) Отзыв написан 17 мая, 2016 год
хочу подякувати вантажникам, водію, менеджерам компанії "Ура Переїзд" за якісно надані послуги, дійсно на УРА :) Так тримати, обов'язково рекомендуватиму ВАС друзям, а коли виникне і у мене потреба, то звертатимусь до ВАС однозначно :) хочу подякувати вантажникам, водію, менеджерам компанії "Ура Переїзд" за якісно надані послуги, дійсно на УРА :) Так тримати, обов'язково рекомендуватиму ВАС друзям, а коли виникне і у мене потреба, то звертатимусь до ВАС однозначно :)
2 согласны

Дякую Вам за гарний переїзд (Львів Центр-Зелена)

(Украина, Львів) Отзыв написан 17 мая, 2016 год
Переїзд пройшов на диво вдало.
Дуже швидко і зручно!
Дякую, що ви є
Переїзд пройшов на диво вдало.
Дуже швидко і зручно!
Дякую, що ви є

Переїзд

(Украина, Суми) Отзыв написан 22 апреля, 2016 год
Начало переписки в чате
12:25
Дуже дякую Вам за гарний, зручний та швидкий переїзд. Особлива подяка двом вантажникам Славікам, які якісно виконують свою роботу!!! При нагоді завжди будемо до Вас звертатися та радити іншим)))
Начало переписки в чате
12:25
Отзыв написан 24 июня, 2015 год
После длительных поисков грузчиков для переезда, наткнулась на компанию "Ура! Переезд" и осталась довольна. Не было ни испорченных вещей, ни "перекуров", ни "растягивание времени". Все собрали, погрузили, перевезли и, даже, разобрали очень быстро. Так что, если собрались переезжать - рекомендую! После длительных поисков грузчиков для переезда, наткнулась на компанию "Ура! Переезд" и осталась довольна. Не было ни испорченных вещей, ни "перекуров", ни "растягивание времени". Все собрали, погрузили, перевезли и, даже, разобрали очень быстро. Так что, если собрались переезжать - рекомендую!
3 согласны

Ура! Переезд

Мувинговая компания Ура! Переезд - это команда опытных специалистов, которые оказывают помощь в перездах. Обратившись в компанию вы сможете заказать услуги профессионалов для переезда квартиры, офиса, склада, магазина. Кроме этого,...

Транспортные услуги

UTEC Express