Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Для Гостя - Отзыв об Університет економіки та права КРОК


Оценка автора: 5 из 5, просмотров: 304

Рейтинг: 2.6, всего отзывов 198

https://www.otzyvua.net/universitet-ekonomiki-ta-prava-krok От КРОК, опубликован 16 января, 2016 годНаписать отзыв
КРОК 16 января, 2016 год Шановний Госте! Після Вашого коментаря ми вивчали це питання. І на наше прохання нам надали відповідь, яку ми поставили під Вашим попереднім коментарем. Про всяк випадок дублюємо її ще раз: "Шановний Госте! Здивовані таким повідомленням, оскільки інформація в ньому перекручена й неправдива.
Студенти (точніше – група з 7-ми осіб) зверталися не з приводу незадовільного рівня викладання на кафедрі психології, а з проханням не звільняти викладача кафедри психології, який систематично, впродовж тривалого часу, не приходив або значно запізнювався на свої пари. Оскільки інші студенти, навпаки, скаржились на таку ситуацію, та й керівництво Університету вважало таку ситуацію неприйнятною, такою, що погано впливає на якість навчального процесу, – тримати далі в штаті такого викладача не було можливим. Із повагою студенти Університету «КРОК»
1 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Гость (Украина, Одеса) 16 января, 2016 год ну в КРОКе и троли!
Пишут: "Студенти (точніше – група з 7-ми осіб) зверталися... з проханням не звільняти викладача кафедри психології, який систематично, впродовж тривалого часу, не приходив або значно запізнювався на свої пари".
Чего-то тут не сходится. Студенты просят не увольнять препода, который к ним не ХОДИТ на пары? Вот это номер. Департамент связей, читайте, что пишите.
Да и потом: "Оскільки інші студенти, навпаки, скаржились на таку ситуацію...", а сколько в группе студентов? Знаю, что в КРОКе группы не более 8-10 человек.
хватит тролить интернет
Созерцатель (Украина, Київ) 19 января, 2016 год Уважаемый гость, ваша информация значительно устарела. Сейчас в каждой группе - 20-25-30 студентов. По всему видно, что вы обижены на Университет - возможно, вы отчисленный студент или уволенный преподаватель. Поймите: пока вы множите негатив - вы привлекаете его в свою жизнь. Искренне желаем успеха и процветания!


Університет економіки та права КРОК


Навчальні підрозділи
- Навчально-науковий Інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти
- Навчально-науковий Інститут менеджменту безпеки
- Факультет економіки та підприємництва
- Факультет міжнародних відносин
- Юридичний факультет
- Факультет заочного навчання
- Факультет додипломної освіти
- Коледж економіки,...
, ,Вам необходимо войти или зарегистрироваться