Under Armour

1 отзыв / 94 просмотра
Under Armour

Низька якість

Ярослав Ярослав 30 сентября, 2020 год
15.07.2018 я придбав кросівки Bandit 3 Ombre у фірмовому магазині Under Armour в ТРЦ Lavina Mall. Користуватись ними почав з весни 2019 виключно для бігу на дистанцію 3 км. два рази на тиждень теплої пори року. Бігав по грунтовій дорозі, тільки у хорошу погоду без надмірних навантажень. На фото — стан кросівок на 30.09.2020, причому, розвалюватись вони почали,... Читать отзыв 15.07.2018 я придбав кросівки Bandit 3 Ombre у фірмовому магазині Under Armour в ТРЦ Lavina Mall. Користуватись ними почав з весни 2019 виключно для бігу на дистанцію 3 км. два рази на тиждень теплої пори року. Бігав по грунтовій дорозі, тільки у хорошу погоду без надмірних навантажень. На фото — стан кросівок на 30.09.2020, причому, розвалюватись вони почали, ще напочатку другого сезону. Ці кросівки виявилися найнижчої якості серед усіх, які я коли небудь купував. Від Under Armour я очікував більшого :(

Under Armour - Низька якість Under Armour - Низька якість Under Armour - Низька якість Under Armour - Низька якість Under Armour - Низька якість Under Armour - Низька якість
Недостатки:
  1. Дуже низька якість
Одежда и обувь
Интернет-магазин gepur.com